Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Magudku
Dzieki Lusia Mam nadzieje ze twoja teoria sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magudku
Dzieki Lusia Mam nadzieje ze twoja teoria sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magudku
Dzieki Lusia Mam nadzieje ze twoja teoria sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magudku
Dzieki Lusia mam nadzieje ze twoja teoria s ie sprawdzi ze w tym raku jesszcze dostane miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magudku
Lusia a mogła bysmi powiedziecc jakie sa objawy przed miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Weź się nie czepiaj ! Nie obraziłam ani ciebie ani nikogo innego więc nie wiem jaki masz problem... Mówiłam że MI się to znudziło i że JA odchodzę. A co ty i reszta tu robicie to nie mój interes. Problemy z czytaniem ze zrozumieniem masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala . Ja cię nie obraziłam ale to twoja opinia :) przeprosiłam cb jak by było źle zrozumiałe . Spokojnie nie rzucaj się tak . Poprostu miałam "gorszy dzień" - ledwo co bym z chłopakiem nie zerwała , i po przyczytaniu twej opini wydala mi się dziwna . Więc tak napisałam . Pzdr . Nie nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem mam bardzo dobre oceny z polskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magudku
Hej wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
Hej magudku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. 21. 03 dostałam pierwsza miesiączkę.W pierwszy dzień wiosny!!Trwała ona aż 7 dni i była obfita.Nie miałam żadnych objawów poza przezroczystym śluzem który trwał dwa lata.Piersi mi rosły fakt ,miałam kobiece kształty.Tego dnia nic nie wskazywało na to ,że dostane.Wieczorem poprostu gdy przebierałam się w piżamę.Zdejmowałam bielizna i zobaczyłam że jest cała zakrwawiona.Masakra!!!. Popłakałam się i wcale nie ze szczęścia.Byłam załamana.Przecież mam dopiero 13 lat.Potem nawet się cieszyłam, ale teraz po tych cięzkich 7 dniach kiedy ciągle musiłam w szkole biegać do łazienki i zmieniać podpaski mogę oddać mój okres komuś hehe.Niestety się nie da ale chętnie bym oddała. Madzialala:Teraz chcę coś powiedzieć do ciebie.Dzieki ,że byłaś na tym forum dużo mi pomogłaś ale nie tylko mi również innym dziewczynom.Ale ja cie rozumiem też mi się znudziło i chyba 1msc nie wchodziłam na te forum.Pozdrawiam cie serdecznie ,ale czasem kiedy będziesz miała troszkę czasu zajrzyj tutaj a nie pożałujesz!!:* Pozdrawiam również dziewczyny:*Ja też kończe z tym forum ale czasem zajrze niby ostatnio nie wchodziłam i mnie nie pamiętacie ale jak wejdziecie na te "archiwalne" strony to mnie znajdziecie papatki:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plula
jeśli swędzi mnie miejsce intywne czy to źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plula - to zależy. Równie dobrze może swędzieć, bo rosną włoski na miejscu intymnym. Ale jeśli już bardziej krocze to może być jakaś choroba, np. grzybica. Nie martw się, poczekaj jeszcze trochę czasu i obserwuj czy w tym miejscu pojawiają się jakieś niepokojące objawy, np. zaczerwienienie, opuchlizna, jakieś ranki itp. A jeśli już byś zauważyła, że z miejsca intymnego leci Ci jakaś dziwna wydzielina, np. brązowa lub żółta zgłoś się do lekarza ginekologa, bo to może być właśnie grzybica, co jest nieprzyjemną chorobą. Jednakże nie martw się, równie dobrze mogą to być te włoski lub alergia na np. perfumowane podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Jak już mówiłam pierwszy okres dostałam 19 lutego,a drugiego jeszcze nie dostałam . Kiedy mogę sie spodziewać następnego okresu???? Pozdrawiam;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina.!;DD - druga miesiączka może wystąpić nawet dopiero pół roku po tej pierwszej więc spokojnie :). U mnie np. wystąpiła jakieś 2-3 miesiące po. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Dzięki za pomoc.;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
A śluz mam żółty, za ile mogę z żółtym śluzem mieć okrs, mam niecały rok, ma moja kumpela pare tyg. Niecały miesiąc, to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yummi
mam obecnie 13 lat od jakichś 2 lat mam śluz, od 3 owlosienie pod pachami i lonowe, moje biodra juz sa dosyc szerokie Moje piersi sa wielkoscimyszki od kompa. Czy z moim organizmem jest cos nie teges czy tak sie zdaza?? Moj e-mail: Klaudia.anahi@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plula
her names is marta dziękuję ci bardzo i to chyba te włoski bo mi od 6 miesięcy rosną pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plula
her names is marta dziękuję ci bardzo i to chyba te włoski bo mi od 6 miesięcy rosną pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plula - proszę bardzo, cieszę się, że mogłam pomóc :) Swędzenie też może być przez np. używanie kremów do depilacji, na które organizm reaguje tak, ponieważ jest na to uczulony, albo zdarza się tak przy pierwszych zwłaszcza goleniach miejsc intymnych maszynką. Ale napisałaś, że Tobie rosną dopiero, więc domyślam się, że raczej jeszcze nie depilowałaś tych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plula
nie nie depilowałam ale moja starsza koeżanka taki nic ją nie swędziało a i jeszcze mówiła mi że jak jej rosły to ją nie swędziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
Yummi, wszytsko w porządku, spodziewaj się miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plula
pulka to dobrze bo chcę mieć to już za sobą no nie dosłownie tylko mieć za sobą miesiączkę bo ona jest z nami przez ....lat czyli chodzi o to że chę mieć za sąbą pierwszą miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plula
wiem że napisałam bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOlian
Witam ! Chętnie pomogę w każdej nurtującej cię sytuacji a pro po sexu i dorastania ! Proszę, pisz na numer gadu-gadu : 42526125 Pozdrawiam i zapraszam ; ) //Piszcie, w zamian macie punkciki za odpowiedź ! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dawno mnie nie było...! Sorki was wszystkie dziewczyny .... Chciałam powiedzieć,że odrobinkę znudziło mi się forum i wgl ... Przepraszam Madzialala...! Nie odpisywałam na twoje e-maile ,ponieważ jakiś czas temu totalnie popsuł mi sie komp...reszty chyba nie muszę opowiadać ... :) PoZdRaWiAm ;** Madzialala jak to przeczytasz to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dawno mnie nie było...! Sorki was wszystkie dziewczyny .... Chciałam powiedzieć,że odrobinkę znudziło mi się forum i wgl ... Przepraszam Madzialala...! Nie odpisywałam na twoje e-maile ,ponieważ jakiś czas temu totalnie popsuł mi sie komp...reszty chyba nie muszę opowiadać ... :) PoZdRaWiAm ;** Madzialala jak to przeczytasz to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa. Zobacz na 308 strone i poczytaj moje komentarze i na nie odp... dziewczyny. Pewnie siie dziwicie co ja tu robie ale wspominalam ze bd wchodzic tak dlugo az diamentowa mi nie odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plula , wiadomo, u każdej dziewczyny jest inaczej. Napisałam to tylko, bo wiem to z własnych doświadczeń i generalnie z tego co czytałam. :) Właśnie zazwyczaj po pierwszym goleniu maszynką w miejscu intymnym może swędzieć itp. ale nie u każdej osoby. To samo tyczy się kremów, jeśli ma się uczulenie na jakąś z substancji zawartych w kremie to może swędzieć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka^^
Siemka.Jestem w 5 klasie podstawówki w sierpniu kończe 12 lat połowa dziewczn z mojej klasy ma już okres.Jestem szczupła mam 150 cm wzrostu i waże 37 kilo.NIe wiem co myślećo 1 miesiączce ale ciągle o niej myśle końcem maja jade na wycieczkę 2 dniową i boje sie że dostane miesiączkę.Piersi mam płaskie znaczy mają wysokości około 1,5 cm(bardzo małe) czasami są sztywne i twarde a czasami miękkie.Czesto moje sutki tak jakby puchną i unoszą się do góry.Czasami boli mnie brzuchi mam zmienne humory.Wydaje mi sie że mam odriobine przeźroczystego śluzu.Ale nie wiem czy miesiączka dopadnie mnie w najbliższym czasie PLIS pomużcie albo doradcie.Prosze,błagam,zlitujcie się i odpisujcie szybko papa;* POZDRAWWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY KTÓRE MAJĄ TEN SAM PROBLEM CO JA.! i nie wiedzą co mają w tej chwili zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×