Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Ja też mam żółto - bronzowe sugi, a 2 tygodnie temu miałam plamienie! Co to jest?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A u mnie tak sobie ponieważ zaczęłam dzień od bólu brzucha .. A jak u ciebie ?. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie niestyety narazie nic . wczoraj miałam przezroczysty ciągnący się śluz a teraz tylko gesty żółtawy :( i ten bolący brzuch brrrrr..... swoją drogą fajnie byłoby znac dokładnie datę przyjścia okresu :) dziewczyny piszcie co u was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja .
Właśnie przed chwilą znalazłam temat na forum o 'wywołaniu' lub 'przyśpieszeniu' miesiączki . Są tam podawane domowe sposoby ale nie wiem czy by to na nas zadziałało .. Co na ten temat sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
jaka to strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kto wie może kąpiele i brzuszki pomogą ;) chociaż tak szczerze to nie jestem do końca przekonana :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia!
Cześć! Proszę pomuszcie mi!!!! Ja chodzę do 6 klasy i nie mam okresu, a dziewczyny z mojej klasy mają! Mam owłosienie łonowe (dugie) i pod pachami dostaje, mam śluz gdzieś koniec 4 klasy i piersi mi rosną gdzieś od 2 lat! Mam duże biodra! Waże 52 kilo, wzrost 160cm, Gdzięś 2-3 tygodnie temu miałam plamki na maitkach! Kiedy mogę się spodziewać okresu! Pomuszcie!!! Plissssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wam dziewczynki tak się śpieszy do tej miesiaczki ;p cieszcie się ,że nie macie :P a tam wyżej z wywoływaniem to już przesadzacie ostro;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
jak myślicie czy to możliwe że można przewidzieć 1 okres bo ja.: - mam wszystkie objawy - moja siostra dostała w grudniu w moim wieku - -na początku października bolał prawy jajnik moja koleżanka po 3 miesiącach od takiego bólu też dostała. Czy mozliwe że dostanę 1 okres w grudniu ? Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kosiaraa : To trudno powiedzieć . My też mamy wszystkie objawy i nie wiemy :( A powiedz ile czasu masz śluz?. To jest bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
hej , dziewczyny . jak juz wiecie mam okres ;) ale tak , 2 dni miałam , 3-rzeci dzień miałam malutko , prawie nic , i dzisiaj jest 4-ty dzień i tak samo jak w 3-cim . ;( o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna ma racje to jest już końcówka okresu :) Co tam u was dziewczyny ?. Bo u mnie dobrze :) Tylko troszke brzuch mnie boli ale nic poza tym . Nawet śluzu nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
to dobrze . ;) czytałam w tej książeczce always , że pierwsze okresy moga trwać od 1 do 10 dni . ;) w sumie to ja przed okresem też nie miałam śluzu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula mam pytanie w twojej klasie mieliście już takie spotkanie gdzie dawali podpaski itd ? bo u nas ma byc w grudniu a jestem ciekawa jak to jest w innych szkołach :) też jestem w szóstej klasie jak coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna22 my mieliśmy coś takiego tylko w czerwcu. I to było spodkanie dziewczyn z 5 i 6 kl. (ja byłam w 5 ) i w tym roku albo w przyszłym tez będziemy miały coś takiego. Aduśka u mnie nic nowego ,poza tym ,że nie mam śluzu boli mnie brzuch i plecy . I moje ulubione spodnie są na mnie za ciasne xD ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia takie coś jest chyba jeszcze w 2 gimnazjum ale wtedy dają tampony :p a u mnie spoko śluz bez zmian ;) tylko mnie lekko prawy jajnik kłuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w 2 gimnazjum jest spotkanie tylko , że z O.B. . My mamy to spotkanie w grudniu bo w tym półroczu wdż mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwilą liczyłam sobie od jakiego czasu mam ten śluz . No i mi wyszło że jakieś 3-4 lata . Nie sądzicie , że to troche zadługo ?. Niektóre dziewczyny dostają po kilku miesiącach a ja ?! Martwi mnie to troche .. Co o tym sądzicie ?. Od jakiego czasu wy macie śluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodzę do 6 klasy i mieliśmy w tym roku spodkanie! Ja mam śluz gdzieś 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria1998 : a co dostałaś na tym spotkaniu bo ja już nie pamiętam co dostawałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×