Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Taa , bardzo zabawnie normalnie nie mogłam wytrzymać ze śmiechu xd Żal mi cie człowieku . jak dla ciebie to jest zabawne to idź sie lecz na głowe .! x//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie.! Ty durniu.!! Nigdy nie widziałam gorszego człowieka od cb.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryjka@
Ja byłam na wielu stronach może wy mi pomożecie! Mam śluz, owłośenie łonowe, rosną mi piersi gdzieś już 2 lata. Ja się boje kiedy dostanę pierwszą miesiączkę. Proszę pomuszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj jakieś konkrety . Ile czasu masz śluz , ile czasu rosną ci piersi itp. aa . no i ile masz lat :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryjak@
Mam 12 lat i pół roku, śluz mam 2 lat może nawet troche mnie, piersi rosną jusz gdzieś 2 lat. pomuszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryjak@
Wiesz Mam 12 lat i pół roku. Śluz gdziesz już mam 2 lat rosną mi piersi od 2 lat, mam owłosienie łonowe. Prosze pomuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daryja : śluz masz już ok. 2 lat więc to sporo . Ale masz dopiero 12 lat więc nie martw się tak . pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryjka@
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się. Masz dopiero 12 lat. Śluz masz dosyć długo. A biodra masz już duże??? Piszcie na moją pocztę: sluchajaca_rapu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryjka@
Wiesz nie jestem taka chuda, ale mam duże biodra! Pomusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;P to znowu ja i tym razem tak dla odmiany mam pytanie. tak sobie myślę, czy to możliwe mieć uregulowany okres od pierwszego razu? bo ja miałam tak: 27.12, 27.01, 26.02, 28.03, 29.04, 29.05, 04.07, 06.08 i dzisiaj. czy to już jest tak na serio uregulowane czy to przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
Żal mi cię ty durniu i cio.to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to było do mnie? bo ten post wyżej to naprawdę ja. i nie jestem ani durniem, ani ciotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Moja droga OOOrbitko ; dd Wszystko z tobą jest ok. Nikt nie powiedział, że pierwsze miesiączki MUSZĄ być nieregularne.! : ) mogą, ale nie muszą. I zazdroszczę Ci tego, bo mój okres jest nieregularny i to jest na prawdę straszliwa męka, wyczekiwać.! Pozdrawiam. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka122
Witam ! Mam 13 lat I martwię się tym ,że chyba niedługo dostanę miesiączkę... Mam 1.60 i ważę 43 kg ;p Piersi cały czas rosną mam je wielkości nie pamiętam miseczki nie wiem jak to powiedzieć hmmm...O już wiem są takiej wielkości że mogła bym je wźiąćw rękę i zajmowąły by ją całą;pSory głupie porównanie ale co mam wymyśleć leci mi śluz dość obfity koloru białego a czasem przezroczystego ale chyba żadnych objawów z tego co pisaliście chyba nie mam czy ktoś chce popusać zemną na ten temat doradzić mi coś czy jużpora na noszenie podbasek w torbie ? Poszę pisaćne E-mail ziomka122@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa ; *
Nie OOOrbitko to nie do Ciebie tylko do tego co się pod wszystkich podszywa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Lenka122 : Moim zdaniem , po tym co napisałaś możesz niedługo dostać miesiączke ale nie musisz . Napisz proszę ile czasu masz śluz bo to bardzo istotne . Radze ci nosić ze sobą podpaski ZAWSZE bo nigdy nie wiesz gdzie może cie miesiączka zaskoczyć .! Radze ci też abyś nosiła wkładki higieniczne aby nie zabrudzić bielizny i czuć się komfortowo . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagunia
Proszę o pomoc jestem w klasie 6 i nie mam okresu:( Wydzielinę mam od końca 3 klasy a owłosienie pojawiłąo się w 5 klasie mam duże biodra i piersi nie są takie małe.Babcia mówi że na wakacjach strasznie źle się czułam i powiedziała że w 6 kl. dostane.Mam cykl od 5 kl.bez krwawienia :( POMOCYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sagunia : po twoich objawach można sądzić , że niedługo możesz dostać okres ale nie musisz . czekaj cierpliwie : ) PS. Zawsze noś ze sobą podpaski .! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryjka@
sagunia ja mam prawie tak samo. Chodzę do klasy 6 i nie mam okresu :-( Rosną mi piersi prawie od 2 lat i mam duże biodra. Mam śluz od 4 klasy i ja się boje że dostanę w szkole, mam nosić podpaski do szkoły. Proszę pomuszcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Daryjka i sagunia, dziewczyny, nie martwcie się, ja okres dostałam po I gim, i wszytsko jest normalnie, nie przejmujcie się niczym bo macie czas a dokładną datę okresu nie da się podać, musicie czekać,wydaje mi się że to kwestia góra 6 miesięcy, może być nawet wcześniej... podpasek nie musicie nosić bo jak dostaniecie GO w domu to będziecie miały pod ręką a jak w sql to jeszcze nie będzie taki obfity więc wystarczy nawet husteczkę sb włożyć... jeśli wolicie być przygotowane to jaki jest problem włożyć podpaskę do plecaka i nosić ją ? już dziś włóżcie i niech siedzi i czeka xd pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryjka@
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA!!!!!!!!
hey, Chodzę do klasy 6 i nie mam okresu, proszę pomuszcie mi. Mam owłosienie łonowe, śluz taki żółto - bronzowy mam od gdzieś 2 lat i piersi rosną mi gdzieś też 2 lata może nawet trochę mniej. Ja się boje że dostanę w szkole, a dziewczyny powiedcie kiedy bym mogła dostać okres tak na oko w (tym roku). Czy ja mam zacząć nosić podpaski! Proszę pomuszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA!!!!!!!!
I ja mam duże biodra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA!!!!!!!!
O, już ! właśnie dostałam!!! Na majtkach mam wielką plamę i mnostwo biało-żółtego śluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska!!!!!!!
Ktoś się podszywa podemnie, żal mi ciebi. A i ja jeszcze nie doostałam. Śmieszne hi, hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!no
Ja jestem chłopakiem, dobre było z LASKA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×