Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Pierwszy miałam 25.12.2010 Drugi- 21.01.2011 Trzeci powinnam dostać ok. 18-19. 02.2011:) Mam nadzieję że będzie regularny i będzie duużżoo krwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to jest sytuacja mojej kol pomóżcie jej no to pisze :ma 14 lat (skończy 15.03.2011roku) od ok 1.5 lat ma śluz. Włosy łonowe i pod pachami gdzieś ok 2 lat . Nosi stanik 75 B rozmiar jej bioder to 86cm. wzrostu ma 155cm. i waży 41 kg. Ostatnio zaobserwowała takie czarne patrochy na bieliźnie. Plamienia jeszcze nie miała okresu też nie już trochę latek ma i jeszcze tej głupiej cioty nie ma (trochę się martwi) proszę powiedzcie czy może dostać za niedługo okres. Albo czy wgl wskazuje na to że będzie go miała. Proszę pomóżcie jej :) miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj... Kocham cię mój ty :** miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj... Kocham cię mój ty :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
jezeli ma juz tyle sluz , to mozliwe, ale przeciez ja mam 15 lat rocznikowo 16 i dopiero miałam 1 okres... niech sie nie martwi, takie paprochy sa zazwyczaj przed okresem, wiec mozliwe:)) to ja carmen15 jak cos tylko nie loguje sie bo nie jestem u sb '';]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny dziewczyny,ale ja jestem głupia. Dziś mama się mię zapytała czy miałam drugą miesiączkę i czy dostałam regularnie,a ja nic jej nie mówiła. na pewno uznacie mię za głupią i dziwną ,ale ja nie umiem rozmawiać z mamą na te tematy:( zamiast jej wszystko powiedzieć w szczególności,że moja druga miesiączka była dziwna to ja nic .Normalnie żal mi siebie samej... Czy wy też tak macie,że nie umiecie rozmawiać z mamą na te tematy? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ty kto?? Zawsze jak pisze to tu nikogo nie ma:( Na pewno jak już pójdę pojawi się tu ful dziewczyn i będzie duuużo rozmów:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już jestem:) ale sie cieszę:D nareszcie weeeeeekend!;) Monia: ja jestem:) mi na początku tez nie wychodziły te rozmowy, ale teraz już mi jakoś idzie:) A tak po za tym to u mnie dzisiaj dużo sluzu i ból głowy, oj jajniki zaczynaja mnie boleć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol: myśle ze twoja kumpela będzie miała za nie długu:) No ale tego nie da sie określić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: ostatnio wyczytałam ze miesiaczki z owulacja występują najczęściej w trzecim cyklu... Wiesz, nie wiem czy ciebie to pociesza ale mnie bardzo:) może nareszcie bede miała krew ale na maxa:) tez chce by sie krew polała:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
Moniczka - ja też jeszcze nie rozmawiałam z mama, wstydze sie : (( chociaz juz mialam 1miesiaczke.. Matyla - a kiedy u Cb okres , ze juz cie jajniki bola hehe ?:> :* carmen 155 to to samo co carmen 15, tylko ze nie loguje sie bo nie jestem u sb :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: ja o 1 okresie powiedziałam mamie 3/4 miesiąca po..:) a co do jajnikow to chyba normalne-> 12 Dzien cyklu, jajeczkowanie.. Chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
ja jestem :)) czyli kiedy nastp masz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmmen: ja gdyby coś to jestem, tylko sprzątam Moj pokój ale bede pisać, ok?:) ja następna powinnam dostać gdzieś tak 16? 15? 14? 18? Coś w tym stylu..:) to będzie moja trzecia...:) mam nadzieje ze będzie duuuuzo krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×