Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Pffff......
Około 2 lata temu pojawił się śluz. Niedawno, pod koniec lipca, zaczęło się plamienie, ale wiedziałam, że to nie miesiączka (porozmawiałam trochę z siostrą, ale już ta krótka wymiana zdań kosztowała mnie sporo odwagi). Ok. 2 sierpnia pojawiła się niewielka plamka krwi na majtkach. I, chociaż minęło te 13 dni - nadal nic. Nul. Tylko nadal trochę śluzu. Czy moja miesiączka już się skończyła? A może nawet nie zaczęła? Proszę o odpowiedzi! Wcześniej miałam objawy: włosy pod pachami i łonowe; zaokrąglone biodra; (nie muszę chyba wymieniać przetłuszczających się włosów i pryszczy); Rosnące piersi? Taa, chciałoby się. Nadal jestem płaska jak deska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Tak ,myślę , że tak Seledynowa. Ty to masz szczęście.. , że miałaś plamienie kilka dni. Ja w pierwszy dzień tak właśnie miałam , w drugim ,trzecim i czwartym najgorzej było :/ .. łącznie to przeszło tydzień trwało.. O.o I również się zastanawiam , czy to była pierwsza miesiączka , bo dostałam ją 7 lipca i 2012 r. i do teraz nie mogę się doczekać drugiej .. a jest 15 sierpnia...Myślicie dziewczyny , że to na pewno była ona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffff......
Chciałam jeszcze dodać, że to, że powiedziałam starszej o 7 lat siostrze to i tak dużo. Pewnie poradzicie powiedzieć mamie, ale na razie się do tego nie zabieram. Całkiem niedawno, jakieś kilka miechów wcześniej zauważyłam plamkę krwi. Prawdopodobnie moja siostra pomyliła majtki i akurat miała okres, więc to była stara niedająca się wyprać plama, której po prostu nie zauważyłam. Trochę się wtedy przejęłam :), po prostu przeczytałam książeczkę o okresie, którą dostaliśmy w szkole, no i byłam trochę podekscytowana, choć raczej próbowałam nie okazywać tego przy mamie. Mama wywróciła oczami i dała mi podpaskę (z wielkimi wątpliwościami). Niedługo później próbowała opowiedzieć o tym mojej siostrze (przerwałam jej na szczęście), nie mogąc wypowiedzieć słowa ze śmiechu. Przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek ;D TEŻ masz tak samo ;* No to możemy sie niedługo szykować pani czerwona już sie zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Trololo - moim zdaniem to była pierwsza miesiączka, i mogła trwać nawet tydzień ;D gratulacje, jesteś kobietą :D Druga miesiączka może się pojawić parę miesięcy po tej pierwszej, bo pierwsze miesiączki są nieregularne, więc nie masz się co martwić ;D Ja nawet nie pamiętam kiedy miałam te plamienia, więc skoro to była miesiączka to nawet kiedy to się zdarzyło, ale też może 4 miesiące temu? Jakoś tak i do tej pory też nic się nie odezwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
:) Jakie to wszystko dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Żebyś wiedziała, gdyby każdy dorastał tak samo nie byłoby tu takiej dyskusji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
Z tym obiadem to było u mnie takie głupie ... wróciłam od koleżanki i byłam głodna, a więc chciałam zjeść, wchodzę do domu a tu babcia jest i gotuje obiad- a że babcia to babcia wpadła na genialny pomysł, że mi jako pierwszej da barszcz no ja no to dobra, no ale tak mnie zaczęło mdlić, że ten barszcz dawałam psu... Babcia dolewa mi kolejny talerz i kolejny ja mówie, ża rady nie dam a ona na to jedz dziecko... Mój pies nie może i ja nie mogę... a wiecv stwierdziłam, że uciekne- udało sie, tylko babcia wczoraj przyjechała i pytała się dlaczego tak mało barszcu ostatnio zjadłam ??? a ona mi z 5 dokładek dawała z czego niczego nie zjadłam tylko zjadł to jej i mój pies ... :) no ancia ja bym to chciała, żeby na wakacjach przyjechała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzkowa
hejka! Mam 12 lat wlosy pod pachami i w miejscu intymnym mam sluz i od kilku dni boli mnie brzuch i jest mi niedobrze;( mam swoje chumorki ;)i zastanawiam sie czy moge dostac okresu w najblizszym czasie poradzcie plissssss!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffff......
Prawdopodobnie tak, choć krwi nie powinno być wiele, możesz nosić wkładki higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
czemu to się tak nie da, żeby przyszło kiedy chcemy ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Taak. Za tydzień jadę z rodzicami do parku wodnego i boję sie troche . Zeby tam nie dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
trololo nie przejmuj sie - na wszelki wypadek kup sb tampony i wkładki, lub podpaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Boje sie troche uzywac tamponow .. nigdy nie uzywalam. To boli jak sie je wklada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Boje sie troche uzywac tamponow .. nigdy nie uzywalam. To boli jak sie je wklada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
nie wiem czy boli, bo jeszcze okresu nie mam, ale tampony używa moja siostra i kuzynka i z tego co wiem to nie boli :) a więc spróbuj tylko bądź rozluźniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
spróbuj ale jak okres bedziesz miała !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Ok , dzięki :) Też rocznik 1999 jestem... i szczerze , to bardzo się dziwię że tak szybko dostałam ( miesiąc temu) bo ważę tylko 41 kg.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa
Trololo jestem od ciebie o 2 lata młodsza i też w tym roku dostałam miesiączki (16.04.2012) i twoja 2 miesiączka może wystąpić nawet 6 miesięcy po pierwszej u mnie już miesiączki są regularne tak jak zazwyczaj mówię prawie wszystkim dziewczynom które mają problemy z miesiączką porozmawiaj z mamą na ten temat ona też jest kobietą :) jak nie wiesz jak z nią porozmawiać pisz ja ci opowiem jak to ja zrobiłam ,,j Mamoooooo m coooo j choć m poco j no choć m ok j (miałam wtedy kartkówkę do podpisania) podpisz to m już j no bo wiesz j chyba dostałam 1 miesiączkę m tak? to noś podpaski lub wkładki są w łazience'' j-Ja m-Mama pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Ja ważę 46 kg, jestem z 1998 i miesiączki dostałam parę miesięcy temu (do tej pory nie wiem czy to była miesiączka czy plamienie, bo trwało 2 dni). Tamponów podobno się nie czuje, więc nie ma się co martwić :D No i miłego wypoczynku Trololo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
a wy wszystkie chude jesteście :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Dzięki wam za te ważne informacje :3 Naprawde ! Miło , że ktoś chce pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy pierwszej miesiączki mogą być takie jak śluz boleści podbrzusza i powiększające sie piersi i owłosienie łonowe i pod pachami oraz na rękach i nofgach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nie dobre ale chcvciałą bym mieć duże cycki całować sie ale niewiem czy niezajde w ciąże ?? odpowiedzcia na mój temat plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak sie całujesz Powiedzmy namiętniee to nie zajdziesz w ciąże Jak byś miała zajść w ciąze to wiesz ty chłopak coś między wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio coś w miejscu imtymny,m mnie sfędzi i czyje takie coś jak bym robiuała seks ?? co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie bardziej swedzi dlatego wsadzam w tamto miejsce kołdre i sie drapie bo to jest seksi i ch cce seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×