Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

mam śluz ale jest go mało mam go gdzieś od 3 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belivelover
Dzisiaj wcale nie mam śluzu, a może wczoraj to było od tego ,że mieliśmy w mieście takie karuzele itp, i poszłam na taką break dance i tak szybko było i tak robiło do góry i do dołu itp, i może od tego ten śluz mam??? może to nie jest objawą miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Ancia dzięki :) Mój okres trwa już 5 dzień, ale krwi jest mało. Co do śluzu - jakieś 10 dni przed pierwszą miesiączką miałam go baaardzo dużo i to trwało jakieś 3 dni :( Później całkowicie znikł i pojawił się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belivelover
EDIT !!! Przyszłam właśnie z pizzeri i idę do wc, patrzę na majtkach żółta plama :P więc nie obyło się dzisiaj bez śluzu.... No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belivelover
Ehhh i do tego doszło zapalenie pęcherza ... juz wzięłam tabletki. A w ogóle ktoś raczy odpowiedzieć na moje pytanie na stroni 318 ? ! xD Halooo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belivelover
BTW. a jak myślicie powiedzieć mamie ,że mam taką białą wydzielinę, i udać ,że nie wiem co to oznacza, bo jak będę miała tego więcej to zacznę nosić wkładki, bo teraz jest tego tak średnio, to czy już zacząć nosić ? I jak powiedzieć mamie o wkładkach. PROSZĘ O POMOC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Na Twoim miejscu wysłałabym mamie w esemesie wszystko to co bym chciała jej powiedzieć i się dowiedzieć :) Zawsze łatwiej niż wprost ps. Mój sposób ;) Mama napewno to zrozumie. Okres zaczyna się przeciwnie.właśnie wtedy kiedy śluzu nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belivelover
do trololo - heh :P no tak, ale wątpie żebym niedługo dostała miesiączki moze za jakieś 2 lata... bo moja mama dostała w szkole średniej (liceum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffff......
Do "Belivelover"- To nic! nie wiem, kiedy dostała moja mama, ale ja dostałam drugą (pierwsza-prawie nic, za to druga- Niagara!) dziś. Podejrzewałam, kiedy mniej więcej dostanę, bo moja siostra dostała również, kiedy miała 13 lat ( choć ja mam w październiku 14 lat, a ona ma urodziny w kwietniu (22 lata)) pod koniec wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belivelover
Czyli sądzicie że mogę dostać ja nawet jak będę miała 13 lat ? ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co seledynowa stałaś sie kobietką :D :D Musisz notować dzien w którym dotałaś i kiedy ci sie skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Już mi się na szczęście skończył, wreszcie. Moja mama była w 6 klasie jak dostała okresu, czyli miała 12/13 lat, a ja dostałam właśnie w wieku 14 lat. Można dostać np. w tym wieku co babcia od strony taty, nie musi być koniecznie po mamie. Według mnie im później tym lepiej, bo podobno jest się dłużej młodszą gdy się dostanie później :) Ale tę niecierpliwość znam, to jest straszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Słuchajcie ..! To nie ma znaczenia kiedy wasze mamy dostały okres. Ponieważ następuje przesunięcie społeczeństwa. Za czasów naszych babć dostawało się okres średnio w wieku 17 lat !! O.o a teraz w wieku 13 lat.. Moja mama dostała w wieku 15.. a ja 2 dni przed 13 urodzinami... Mam nadzieję , że wyciągniecie z tego wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Ja dostałam akurat później niż mama i babcia, wolałabym dostać jeszcze później, bo nie wyobrażam sobie jak z takim bólem będę się uczyć :( Ale lepiej, że dostałam w wakacje niż w roku szkolnym, bo chyba bym tam nie wyrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belivelover
To dziękuję bardzo za odpowiedzi :* Chociaż wątpię żebym dostała w wieku 13 lat, bo mam tą wydzielinę od nie dawna, bo napisałam ,że od roku, ale chyba mi się pomyliło, może od pół roku coś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seledyonwa-Dobrze że dostałaś w wakacje ;) bo jak w szkole to y było nie fajnie xd ja to bym chciała dotać w wieku 12/13 lat a mam 11 a 22 stycznia 12 :D bo nie chce dostac w szkole bo to taki obciach by był że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Bym musiała się zwolnić, bo ja nie nosiłam wkładek do szkoły i nie miałam ich nawet w plecaku na wszelki wypadek :D więc też raczej się cieszę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciesz sie ciesz ale ja dostaniesz w roku szkolnym w szkole to co będzie ?????? Bo jak sie mam miesiączke to na wf nie można ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belivelover
Do Anciaa89 - a czemu nie można na wf ćwiczyć ?? Ehh już boli mnie głowa i brzuch od wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Ancia..coś tam..Co Ty za bzdury piszesz ..Edukacja Fizyczna (wf) jest właśnie bardzo wskazana trakcie okresu :/ . Tylo czasami , jak jest bardzo obfita miesiączka ,to lepiej nie wykonywać takich ćiczeń jak fikołki , stanie na głowie, itp. Naprawdę nie wiem ,kto Ci takie bzdury powiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
To prawda, można ćwiczyć na wf, ale ja też nie mam zamiaru ćwiczyć pierwszego i drugiego dnia, bo wtedy masakra jest :/ Nie mam zamiaru się z bólu zwijać. Ja właśnie dostałam okresu w najmniej spodziewanym momencie, bo cały dzień nic się nie działo, normalnie funkcjonowałam :D dopiero wieczorem tak mnie zaczęło boleć podbrzusze, że nie wytrzymywałam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Wiesz..nie u wszystkich :) w moim przypadku nie ma żadnych bóli nadwrażliwości itp. ale najobficiej jest w 2-3 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIkt niekawy
Hej dziewczyny czy kobiety już poniektóre ja tu pisałam 26 marca 2012 martwiłam sie że okresu nie dostane a już 12 maja 2012 dostałam pierwszego okresu cieszyłam sie ale dostałam w nie fajnych okolicznościach pojaechałam z rodzicamo do reala , gdy poszłam sie załatwic w sklepie okres ale był jeden problem mama nie wzieła podpasek ja tez nie pomyślałam i nie wziałam podpasek gdy ja czekałam w toalecia nz mame to moja mama poszła podpaski do reala dla mnie a teraz mam okres regularnie i mówie wam przerąbane gdy poszłam do babci spac razem z moją 10 letnią siostrom dostałam okresu poszłam oczywiście po podpaski ale gdy wstałam o 5 rano bo sie ubudziłam przez przyadek a tu okres mi sie przebił i wylał w nocy ubrudziłam przesicieradło i kurde dobrze że moja siostra sie nie ubudziła bo zaczeła by zadawać jakieś pytania co to jest i wogóe zadzwoniłam do mamy i mi doradziła co zrobić wiec mówie wam okres to nie zbyt fajna sprawa ;)) I trzeba pilnowac kalendarza bo niewiadomo kiedy czerwona pani przyjdzie wiec sie CIESZCIE że nie maci okresu wiem ze trudno wam sie cieszyc ja tez tak myślałam jak czytałam ze mam cieszyc ze nie mam okresu myślałam głupota a teraz zazdroszcze wam dziewczyny cieszcie sie tym ze okresu nie macie ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
O.O Ta przygoda u babci rzeczywiście nieciekawa :/ A Ty powiedziałaś o tym babci i tacie ?? Bo ja właśnie myślę czy tego noe wyznać :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Ja miałam źle, bo mój tata sam zauważył jak wynosiłam podpaskę w reklamówce do kosza na dwór :D a babci powiedziałam, w końcu ona sama przez to przechodziła, więc sądzę, że to nic złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u babci to na serio było nie fajna sprawa ja że mnie mam jeszcze miesiączki ciesze sie tak na 89 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
wiesz Ancia :P można się cieszyć i nie... ja to bym już chciała dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×