Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość pseudo 94
to się podrap - haha hahahahahah ... a jak nic nie da to ginekolog ... albo poswędzi, poswędzi i przestanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Hej dziewczyny :) Dzisiaj dostałam miesiączki :( Nie rozumiem dziewczyn, które tak na to czekają... Chociaż każdy przechodzi to inaczej. Mnie strasznie boli podbrzusze, nie mogę wytrzymać, jeszcze przed chwilą zaczęła mnie boleć głowa :( A przed tym zaniknął mi śluz. Wzięłam no-spę ale tylko troche pomogła. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
Gratulacje ;-) Witaj wsród kobiet ... ty masz szczęście - bo mnie to szczęście jeszcze nie dopadło i się ciesze tak na 58 %:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Oj szczęściem bym tego nie nazwała ;D To ciągłe zmienianie podpasek, bo okres jest bardzo obfity :( No i bóle podbrzusza, ale na szczęście już mniejsze :) W sumie trochę się cieszę, bo wiem, że prawidłowo się rozwijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
a co ci się działo seledynowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Nic się nie działo. :) Ale nie muszę się już martwić o to, że pierwsza miesiączka nie nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Gratulacje :* :D , opowiedziałabyś nam jak to było , czy wolisz zostawić to dla siebie :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pisalam tutaj juz! Mam takie pytanie co to jest ten brazowy sluz na majtkach ? Mialam go przez 4 dni i zakladalam podpaski bo myslalam ze to moze bedzie krew leciala ale kri nie bylo tylko takie brazowe cos chyba sluz ale nie jestem pewna. Prosze odpiszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Dziękuję dziewczyny :) Ok, jak już wcześniej pisałam, jakieś półtora tygodnia przed tym miałam bardzo obfity śluz, później znikł całkowicie. 22 sierpnia pojechałam do koleżanki i bardzo bolał mnie brzuch u dołu (podbrzusze), po prostu to było nie do wytrzymania i wróciłam do domu. Patrzę a tu krew. Jakoś powiedziałam mamie :D no i włożyłam wkładkę, ale za bardzo przeciekało więc pożyczyłam podpaskę od babci, bo jeszcze nie miałam swoich xD no i jakoś przeżyłam ten pierwszy dzień, który był najgorszy, jeszcze w nocy bolały mnie brzuch i głowa. W drugim dniu też mnie bolał, ale mniej, niestety krwi było nadal dużo. Wczoraj też trochę było krwi, ale mniej, dzisiaj już nie jest dużo. Ogólnie ja też kiedyś chciałam bardzo już mieć okres, ale żałuję... Już myślę, że się kończy (wreszcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Olusia^^ - to mógł być okres, bo pierwsze mogą być skąpe i krew nie musi być czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La_la
Hej . mam 8 lat w październiku będe miała 9 lat . Boli mnie podbrzusze włosów pod pachami mam mało owłosienia łonowego mam troche często sie poce pierci powoli mi rosną i czuje jakbym w prawej miała krążek.. pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seledynowa a czy po pierwszej miesiaczce jest jeszcze sluz ten taki zwykly przezroczysty albo kremowy? Bo ja go mam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Olusia^^ - Jest raczej, mi się dzisiaj chyba trochę krwi nawet ze śluzem zmieszało. La_la - jeszcze na okres powinnaś poczekać, powinien się pojawić po ukończeniu 10-11 lat (moim zdaniem) i że na razie jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nmie jest wcześnie w różnym wieku dostajemy okresu a zależy sie jest otyłym to dostaje się szybciej a jak chudum wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
HEJ Dziewczyny ,jestem juz 2 dzien w kolobrzegu i dostalam juz okres...jest na razie male plamienie ..ale jest. :/ Pytalam mame czy moge sprobowac na basen tampon. Ale Ona mi powiedziala , ze to moga robic tylko te osoby ktore rodzily.. :( a my przyjechalismy tu na 7 dni... czyli caly basen i morze mam z glowy :( bee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Bo mój okres właśnoe tak trwa.. w 51 dzien dostalam drugi okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Seledynowa ;) Trochę nie wierze w to że mogła to byc miesiączka.Bardzo długo na nią czekałam mam juz 15 lat (rocznikowo).Narazie nic nie mówiłam mamie bo tak jak pisalam nie jestem pewna czy to byla miesiączka.Jak sądzisz powinnam pogadac z mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na pierwszą miesiączke ale widze ze duzo dziewczy pisze ze to nie jest fajne :D chciała bym juz dostaC pierwszą miesiączke ;) Mnie boli podbrzusze tak z tydzień mam śluz (jest go troche mało) mam huśtawki nastroju :P nosze wkładki bo sie boje ze mi sluz przesiąknie przez majtki :( Odpiszcie :D Czy mogą to być takie objawy mam jak napisałam 11 lat w 22 stycznia skończe 12 :D ide teraz do 5 klasy C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatussssek1999
Mogą być to objawy... ale tylko tydzie n masz sluz ??!! - to za mało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belivelover
Pomóżcie ! :) Mam 12 lat, teraz idę do 6 klasy, a w marcu skończę 13 lat. Od jakiegoś czasu gdzieś pół roku lub nawet więcej mam właśnie ten śluz. Mam też owłosienie łonowe, a pod pachami pojedyncze czarne włoski. Dodam ,że mam 151 cm wzrostu, a ważę bardzo mało bo zaledwie 31kg. Wczoraj tak mocno miałam ten śluz, że myślałam ,że się zsikałam -.- I na wszelki wypadek założyłam wkładkę ale nic rano nie było nawet tego śluzu. Jak myślicie mam nosić wkładki na wszelki wypadek? Moja mama mowiła ,że ona okres dostała dopiero w szkole średniej (liceum) ale czy jest taka możliwość ,że ja mogę dostać go o wiele wcześniej? Pomocy! Z góry dziękuję za odpowiedź ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belivelover
Dodam jeszcze, że dziś jakaś jestem ospała, rano mnie głowa i brzuch bolały. Ale jak myślicie to mogą być objawy ? Biodra mam no nie wiem, takie normalne, nie ,ze jakieś zaokrąglone czy coś, nie wiem sama już, nie znam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belivelover
A no i piersi mi rosną od jakiś 2 lat może, nie noszę jeszcze stanika, tylko czasami takie sportowe jak nie chce żeby przez koszulkę mi odstawały :P I jak się je dotknie to bolą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×