Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Misiek.!
Hej Dziewczyny! Jest sprawa! Pisałam tu kilka miesięcy temu. Ale dzieje się coś nie dobrego drugi raz spóźnia mi się okres i śluz ma nie przyjemny zapach :-/, zastanawiałam się czy nie iść do ginekologa. Co o tym myślicie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
15, trochę się martwię że to jakaś infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez juli tez by było fajnie bo ona zaraz sie obrazi o śluzik i wkłądki wiesz co u ciebien***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki niech jedzie a ja mam katar i gardło mnie boli bardzo a u mnie słabo a ty będziesz miala dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owoli :)
o co chodzi z julą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logginka
ja mam 11 i pół lat wiem co to miesiączka nie mam śluzu ani miesiączki i chciałabym wiedzieć kidy ędzie pierwsza...nie wiem nic na ten temat a bardzo bym chciała,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
logginka spokojnie jeszcze masz czas... :) Tak naprawdę każda dziewczyna przeżywa to inaczej i w momencie kiedy jej organizm jest na tyle "rozwinięty" (jeśli można to tak nazwać). Dojrzewanie u dziewcząt zaczyna się między 12, a 16 rokiem życia, jeżeli do szesnastki nie dostaniesz miesiączki wtedy możesz zacząć się martwić. Nie które dziewczyny pierwszy okres boli inne nie. Ja dostałam bardzo wcześnie to wcale nie jest takie fajne (chociaż też na nią czekałam), nie pamiętam czy mnie bolało, czy nie. Jest to na pewno jakieś ograniczenie. Spokojnie doczekasz się tego momentu. Cierpliwości :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) Trochę się denerwuję iść do ginekologa (na szczęście pójdę do babki), ale słyszałam że faceci są delikatniejsi (ale nie pójdę do faceta NIGDY!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaa<3
hej ! mam 12 lat i chodze do 6 klasy ... Mam juz ten sluz , wlosy pod pachami i w miejscu intymnym , czesto boli mnie glowa i brzuch czy to juz ten czas ?? pomocy ! i jak juz dostane okresu to jak mam to powiedziec mamie ? PROSZE O ODP NA MOJ E MAIL : muminek356@op.pl bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! mam 11 lat i chodze do klasy ... Mam juz ten sluz , male wlosy pod pachami i w miejscu intymnym , czesto boli mnie glowa i brzuch czy to juz ten czas ?? pomocy ! i jak juz dostane okresu to jak mam to powiedziec mamie ? neiwiem pomozecie i odpowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Jak masz male wlosy to raczej jeszcze chyba nie, ale powiedz cos wiecej.. od kiedy sluz u ciebie wystepuje? Jak mniej wiecej wyglada kształt twoich bioder itp. bo wiesz.. sam bokl brzucha i glowy o niczym nie swiadczy:) Moglas po prostu przeziebic pecherz albo cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
A teraz znow ja mam chyba maly problem, ablo przynajmniej troche skolowana jestem, bo normalnie moje okresy pojawaly sie miedzy 20 a 10. Teraz we wrzesniu nie mialam. Wiem, to nic nie znaczy, ale tydzien temu w sobote tak jakby dostalam okres tyle, ze lecialo ze mnie moze z 5 min i tyle, pozniej nawet kropelkii jeszcze w ubiegla srode mialam plamienie... No i wlasnie tym jestem troche skolowana.. To normalne, czy raczej powinnam na wszelki isc do lekarza?? Bo brzuch mnie boli wlasciwie caly czas i mam jakas nadprodukcje sluzu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bardzo boli mnie brzuch i co 2 tygodnie mam wymioty czy to kores pierwszej misiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to moze juz nie długo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mnie tez boli podbrzusze mam śluz i wgl a jaki masz kolor śluzu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×