Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Seledynowa.
Czemu obciach?Wystarczy nosić podpaskę w plecaku, a jak pojawi się okres to podpaska w ruch :P Albo zwolnić się do domu, to normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
jak ktoś lubi nosić jasne dzinsy lub spódnice ... to troszkę problem ... Ja lubię jasne spodnie, ale ich nie noszę, bo to taka niewiadoma :/ O Ancia co u ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIkt ciekawy
Hej trolol Ja nie mówiłam tacie ale sie domyślał że jak mama kupowała podpaski i zauważył i domyślał sie ze to ja dostałam okresu a nie Mama A babci powiedziałam bo okresu dostałam przypadkowo bo sadziłam ze dostane puziniej i dostałąm wwczesniej a z tom babcią co mi sie okres przebił mówie wam przechlapane ;))i Tow wnocy i było mi tak mokro mówie wam a jeszcze dziadek w stał i musiłąm czekac az wyjdzie do pracy prawie 30 minut zeby nie zauwazły tej krwi na spodenkach od piżamya założyłąm 3 podpaski na noc okropnie;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiatuszek-u mnie jakoś leci juz niedługo poniedziąłe łeeełęłęęłęleęlęłęelęłęęł :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
no przechlapane z tym poniedziałkiem :/ :(: a u innych blogowiczek... może jakieś nowe wieści związane z dojrzewaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa
Dziewczyny odchodzę z forum czasami będę tylko tutaj zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Ulala ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
szkoda isfa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belivelover
dziewczyny jak myslicie jak ma sie ten sluz to trzeba nosic wkladki? bo slyszalam ze jak sie nie nosi to jest to bardzo niehigieniczne i że tam jest wiele bakterii itp :/ bo ja nie noszę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Zależy....jak się czujesz nie komfortowo to noś. A jak Ci to nie przeszkadza to nie. Ja nie noszę i jest good . Najgorzej jest 3 dni po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Jak się ma bardzo obfity to należałoby nosić, bo to naprawdę niehigieniczne. Ja najgorzej miałam 10 dni przed okresem ;D Bo po okresie to u mnie śluzu praktycznie nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nosze bo się boje że mi przesiaknie przez majtki aa tak wogule to jak rozpoczęcie rokuu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
U mnie spoko, 2 klasa gimnazjum przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
myszka200 - tak to jest jak najbardziej normalne, jest to jedna z oznak, że zbliża się pierwsza miesiączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belivelover
dziewczyny, mam coraz więcej tej wydzieliny i trochę mnie wkurza w szkole, bo ciągle mi mokro :( czy powiedziec mamie zeby mi kupila wkladki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj Dziewczyny !!!! Niewiem czy mnie pamietacie ale pisalam tu jakis czas temu ze na majtkach przez 4 dni mialam brazowe plamy na majtkach, myslalam ze byla to pierwsza miesiaczka ale sie mylilam bo 12 dni po tym gdy wychodzilam do szkoly zachcialo mi sie siku gdy poszlam do lazienki mialam cale majtki ciemno czerwone :) to byla pierwsza miesiaczka i bylam tego pewna .Dzisiaj jest juz 3 dzien mojej miesiaczki . Okres mialam dosc obfity alle to tylko 1 i 2 dzien dzisiaj jest lepiej znaczy krwi leci mniej bo wczoraj jak spalam to az przez potpaske mi przelecialo. Chcialam napisac tez ze nic mnie nie bolalo oprocz plecow na dole ale bolaly jak mialam juz miesiaczke czyli w 1dzien ;) pozdrawiam wszystkie dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu powiedziała bym mamie zeby ci kupiła wkładki albo sama bym sobie kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia^^ Hejjj Dziewczyny !!!! Niewiem czy mnie pamietacie ale pisalam tu jakis czas temu ze na majtkach przez 4 dni mialam brazowe plamy na majtkach, myslalam ze byla to pierwsza miesiaczka ale sie mylilam bo 12 dni po tym gdy wychodzilam do szkoly zachcialo mi sie siku gdy poszlam do lazienki mialam cale majtki ciemno czerwone to byla pierwsza miesiaczka i bylam tego pewna .Dzisiaj jest juz 3 dzien mojej miesiaczki . Okres mialam dosc obfity alle to tylko 1 i 2 dzien dzisiaj jest lepiej znaczy krwi leci mniej bo wczoraj jak spalam to az przez potpaske mi przelecialo. Chcialam napisac tez ze nic mnie nie bolalo oprocz plecow na dole ale bolaly jak mialam juz miesiaczke czyli w 1dzien pozdrawiam wszystkie dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha Myszka200 wiem że nie masz jeszcze pierwszej miesiączki ;) dlatego że kilka dni prze pierwszą miesiaczką śluz jest wydajniejszy ! i jest bardziej brazowy!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×