Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość jowiszka
Mam 14 i pół lat i jeszcze nie miałam pierwszej miesiączki. Od mniej więcej 2 lat mam śluz, a teraz (od 3 dni ) znajduję na majtochach brązowe ślady! Czy to ma jekiś związek z pierwszą miesiączką? Często jest mi nie dobrze i niewam bóle brzucha Proszę pomóżcie! plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zmieniam pseudonim z gora96 na Bella:* do jowiszka Idealny okres powinien mieć barwę brązową. Ale pierwsze z reguły są czerwone, ale są wyjątki. Więc jeśli ty (lub ktoś inny) dostanie brązowy śluz i nie będzie go tylko jedna plamka i będzie trwać min 1 dzień, to będzie oznaczać że to jest okres xD Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA *
Odpiszcie . Pliss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA *
Odpiszcie pliska !! Dziś było to samo, wczoraj też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA *
Odpiszcie pliska !! Dziś było to samo, wczoraj też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA *
Wchodzi ktoś wgl. na te forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaxd97
Do MartuSIA * Ja też takie coś mam czasami... to są upławy ;) Jeśli je masz to znak ze za niedłudgo zawita ciocia z czerwoną walizką xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marysiaxd97 : Dzięki :) A za ile miej więcej mogę dostać (ps. to będzie moja 2 miesiączka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika98
Kilka dni temu zauważyłam, że leci mi większa ilość śluzu. Czy mam zacząć nakładać wkładki higieniczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dominika98 - możesz, ale to nie jest konieczne.Po prostu wkładka ochroni Twoją bieliznę . Radzę Ci, abyś je zaczęła używać. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dominika98 - możesz, ale to nie jest konieczne.Po prostu wkładka ochroni Twoją bieliznę . Radzę Ci, abyś je zaczęła używać. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika98
I przynajmniej śluz nie brudzi mi bielizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie ostatni brzuch mocno boli cycki mi strasznie rosna a bola jak...zaprzeproszeniem cholera i nie wiem co jeszcze moze byc objawem i narazie o to chcialam zapytac czyli:::::::::::::::::jakie sa objawy przed miesiaczka i czy to co mam to czy ta sa tez jakies objawy(chodze do 5 klasy)z gory dzieki ale pppppppppplllllllllis pomocy bo chce byc przygotowana a ha jeszcze czasami mam krew na papieze jak sie zalatwie troszeczke co prawda ale no mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jaciaxD - Objawy pierwszej miesiączki -Szybciej rośniesz -Sylwetka nabiera kobiecych kształtów -Rosną piersi -Wzmaga się pocenie -Przetłuszczają się włosy, skóra i twarz -Trądzik, łupież -Na wzgórku łonowym , na nogach i pod pachami pojawia się owłosienie -Wydzielina śluzowa z pochwy (kolor biały) Krew na papierze jest oznaką pierwszego okresu.Jeśli masz wydzielinę wkładaj wkładki (polecam always).A kiedy już dostaniesz miesiączkę wszystko wróci do normy ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka12
ja nie miałam żadnych objawów. Powiem szczerze że nie lubię miećmiesiączki ale na razie to mam ok. 1 tygodnia i dość spokojnie Czasem mocniej. Ale ada nie bój się. Bo to znak że jesteś już kobietką:) Na początku to raczej słabiej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam na imie Natalia mam prawie 13 lat.Czasami mnie bolo brzuch i plecy.Od1.5 mam na majtkach taki przezroczysty albo biały śluz i mi rosnoł piersi a czasami boloł.Prosze napiśćczy to sa pierwsze objawy miesiączki pliss:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam na imie Natalia mam prawie 13 lat.Czasami mnie bolo brzuch i plecy.Od1.5 mam na majtkach taki przezroczysty albo biały śluz i mi rosnoł piersi a czasami boloł.Prosze napiśćczy to sa pierwsze objawy miesiączki pliss:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomiś
Heh dawno tutaj nie wchodziłam ;) Do Natki13 Tak ,są to objawy pierwszej miesiączki ,chociaż nie pokoją mnie te bolące piersi -na twoim miejscu powiedziałabym o tym mamie -kto wie...albo rosną ,albo może to być guz. Jedna taka dziewczyna z którą byłam na obozie językowym w Londynie ,miała14 lat (nie miała okresu) i wykryto u niej guz w piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA*
Do natka13 - to objawy miesiączki.Jednak Naomiś ma rację.Powiadom o tych piersiach kogoś , bo to może być nowotwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy można dostac miesiączki kiedy jest się na basenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy można dostac miesiączki kiedy jest się na basenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska1289
cześć mam 14lat i niemam jeszcze miesiączki mam już wszystkie objawy biały śluz ponad rok nieraz pobolewa mnie brzuch mam owłsienie łonowe i male jeszcze dobrze niewidoczne włoski pod pachami waże 4o kg i mam 162 cm wzrostu niemam jeszcze dużych piersi muj rozmiar stanika to 65 AA mam chuśtawki nastrojów kiedy moge mniej więcej dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa.
dziewczyny mam problem od 2 tyg. boli mnie brzuch ( podbrzusze) bloą mnie piersi od jakiś2-3 dni, boli mnie dół kegosłupa , strasznie dużo jesm i ostatnio czułam taki jakby pulsowanie w okolicy lewego jajnika . mam 14 lat , i normalnie mam biusyt i wszystko co potrzeba , a śliz od 2,5 roku . czy moge w najbliższym czasie dostać okres. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa.
bolą mnie pierwsi 2-3 dni boli mnie podbrzusze od 2 tyg. boli mnie ół kręgosłupa , mam mniej śluzu , casły czas jesm ( mam 14 lat) czy to śą objawy pierwszego okresu . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiek.
Do zuzaa. :) Tak, to są objawy pierwszej miesiączki. Myślę, że niedługo już ją dostaniesz. :) A ja mam inny problem.. Mam 14 lat. Nie miałam jeszcze pierwszej miesiączki.. Od jakiegoś 1,5 roku mam śluz. Zawsze miałam go dość dużo. A od wczoraj nie mam go wcale!! Bardzo mnie to martwi.. Pomóżciee! Gdzieś czytałam, że przed pierwszym okresem nie ma się kilka dni śluzu, ale mimo to się troche boje.. ;( Co o tym myślicie??... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
PS. To jaaa, gora96 (Bella*) Tamto konto nie chodzi xD do Natka13 Miesiączkę możesz dostać zawsze i wszędzie. Ja na basenie byłam, gdy miałam okres i nic. Kąpać też się można, bo w wodzie to nic nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiebieskieOczko
Agusiek : A więc, preczytałam na poprzednich stronach , że na 2 tyg. przed pierwszą miesiączką śluz może zniknąc. Nic się nie bój :) Ja mam 14 lat (no i kilka miesięcy) i dopiero w zeszłym miesiącu dostałam okres :) I u mnie też tak było!!! Troche przerwy, a potem jesteś uziemiona , przez jakieś 35 lat ugh!! Wiem jak to jest jak bardzo czekasz na okres , sama przez to przechodziłam , miałam go raz i już mam tego dosyć :/ Zupełnie nwm po co Naomiś i MartuSIA* straszą Natke 13 bo ból piersi przed okresem też może wystąpić!! Mam nadzieje , że pomogłam , i podnioslam niektóre osoby na duchu :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
ja też mam pytanie ile miałyście lat jak dostałyśvcie okres bo ja mam 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×