Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Werka56
Paulino13 śluz ma się jakieś 1 - 2 lat. Zalezy czy dostałaś śluz na początku 5 klasy czy pod koniec? Inne objawy 1 miesiączki to: nagła utrata śluzu, włoski łonowe, nudności, wszysko cię denerwuje no i bóle podbrzusza ;) ale to nie zawsze. Pamiętaj że karzdy ma inny organizm ;) I nie martw się wszystko w swoim czasie;) Miesiączka napewno nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
Hej, Ja tez jeszcze nie mam okresy a mam objawy miesiączki. Szczerze to bym chciała juz mieć chociarz wiem że to nic przyjemnegi ;) A i niektóre dziewczyny piszom że się wstydzą, nie ma co się wstydzić karzda kobieta tak ma ;)PS mam 12 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do Werka56 ; Ja też chciałam mieć okres, ale teraz wiem, że to nic fajnego : D Jeśli masz objawy to teraz musisz tylko czekać.. A no i podoba mis ie twoje podejście, masz rację nie ma się czego wstydzić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
:) do piruśś: Pewnie masz racje że to nic fajnego ale pewnie zrozumiem jak sama tego doświadcze ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
:) do piruśś: Pewnie masz racje że to nic fajnego ale pewnie zrozumiem jak sama tego doświadcze ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
:) do piruśś: Pewnie masz racje że to nic fajnego ale pewnie zrozumiem jak sama tego doświadcze ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
:) do piruśś: Pewnie masz racje że to nic fajnego ale pewnie zrozumiem jak sama tego doświadcze ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
sorry za spam ale coś mi się popsóło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedotykac... dzięki mam nadzieję ze niedługo dostane... no i super ze mnie pocieszasz. a tak apropo to w jakim czasie mogę dostać okresu? kubsiowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
ej słuchajcie chciała bym mieć miesiączke a wy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piru.
Ja zaczęłam miesiączkować 3 miesiące temu. Wcześniej tez nie mogłam się doczekać kiedy nadejdzie ten pierwszy okres.. No ale teraz to już jest dla mnie mały kłopot. Po pierwsze w szkole to mam jeszcze obawy przed tym, że mi 'przecieknie' x d wiem, że to głupie ale cóż, po drugie nieraz miesiączka się opóźnia i trzeba wyczekiwać : ) po trzecie często boli mnie brzuch i po czwarte gdy chce jechać na basen to muszę wybierać dni 'bez okresu'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla_98
hej dziewczyny pisałam juz z miesiąc wcześniej ale do tej porry nie dostałąm okresu, tylko ze wczoraj na majtkach zauważyłam maleńkie plamki krwi prawie w ogóle ich nie widać dzisiaj to samo tylko ze na papierze toaletowym no i od kilku dni leci mi okropnie duzo sluzu...błagam o szybką odpowiedź bo troche sie niepokoje z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla_98
znowu zauważyłam te plamki na papierze toaletowym tylko ze jest juz ich troche wiecej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla_98
znowu zauważyłam te plamki krwi na papierze tylko ze teraz jest ich juz troche więcej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla_98
znowu zauważyłam te plamki na papierze tylko ze jest ich troche wiecej ;( pomocy wstydze sie porozmawiaać o tym z mama ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
To może być takie plamienie przed okresem lub okres, bo pierwsze miesiączki sa zazwyczaj skąpe.. Ja gdy dostałam pierwszego okresu miałam tylko kilka ledwie zauważalnych plamek krwi i reszta to była taka brązowa wydzielina i to trwało tylko 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Sorry bo nie dokończyłam : ) Nie możesz bać się powiedzieć o tym mamie, przecież ona ci nic nie zrobi, jedyne to może ci pomóc!! Przecież twoja mama jest kobieta i też miewa różne problemy. Najlepiej zrobisz jeśli pójdziesz do niej po radę, gdyż jest ona bardziej doświadczona od nas ! : ) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla_98
tylko ze ja ne mam zadnej brązowej wydzieliny jezeli juz to jest ona zółta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia 262
Prosze pomóżcie mi mam 12 lat i nie miałam jeszcze miesiączki, a mam śluz i nie wiem o co chodzi . Jest on przezroczysty i ciągnący się i mam go już 3 miesiące . Nie uprawiałam sexu . Bolą mnie cycki choć nie są za duże.Wytłumaczcie mi co to dni płodne i niepłodne Prosze bo wstydzę się mówić o tym mamie .I za ile może ona przyjdzie .I za ile może ona przyjść. Odpiszcie szybko plis ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarie.01
Ja mam 13 lat. Nie mam jeszcze okresu. Nie czekam na niego,bo nie uważam,że to coś fajnego.Mam dość spore piersi (70a),jestem wysoka,mam 165cm wzrostu.Wydzielina z pochwy pojawiła się u mnie jakieś 1,5roku temu.Nie obchodzi mnie to,że wszystkie dziewczyny z mojej klasy dostały już pierwszej miesiączki.Ja niestety czuję,że zbliża się wielkimi krokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panteraa.
wczoraj odczuwałam ból takie kłucie w okolicy prawego jajnika . nie wiem co sie dzieje ale od tej pory mam dużooo mniej tej wydzieliny . tymbardziej jeszcze brzuch mnie boli dzisiaj i cycki ostatni o i wogóle starsznie dużo jem , zachowuje się dziwnie bo tak nagle sie wkurzam a potem od razu sieśmieje . nie iem co mi jest .a i kręgosłup mnie bli z tyłu . a wohóle to mnei wszsytkoo nboli . mam 14c lat czy moje objawy są objawiami pierwszego okresu . pytam bo nie qwiem co o tym myśleć .;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
Do niunia 262: Ja tez nie mam jeszcze miesiączki ale ten śluz który masz leci ok 1,5 - 2 lat przed miesiączkom więc jak ci leci dobiero 3 mies. to nie masz się niczym martwic ;) a i sluz ma kazda dziewczyna więc jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do Niunia 262 Dni płodne, to wtedy, gdy można zajść w ciążę, a niepłodne, gdy jest to mało prawdopodobne,. Jest to tak: po miesiączce niepłodne, płodne i znowu niepłodne. Jak chcesz to sobie poczytaj: http://www.magazyndomowy.pl/dni-plodne-i-nieplodne/ A tu możesz sobie obliczyć: http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/kalkulatory/dni-plodne/ Pozdrawiam :) do panteraa. To objawy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona0000
hej mam problem jetsem w 1 klasie gim i nadal nie mam miesiączki. Śluz mam od ok. 2 lat, od kilku tygodni piersi mi sie tak jakos zaokraglaja(mam w nich takie jakby guzki, kulki),ale ogólnie mam małe piersi w porównaniu do moich kolezanek. Biodra mam leciutko zaokrąglone. Czy wszystko ze mna w porzadku? Czy z mojego opisu można wyswnioskowac czy do miesiączki jeszce daleko? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_angel_pl
zaniepokojona0000 - możliwe, że miesiączka ci się zbliża. Jednak nie jest to nic pewnego. Jeśli jesteś w pierwszej gim. to nie masz się czym przejmować. Każda dziweczyna dostaje okres w swoim czasie. Niektóre nawet około 17 roku życia. Nie masz się czym martwić .! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dzisiaj jak wracałam ze szkoły to mnie strasznie zaczeło kłuci pod brzuszem i mnie strasznie boloł plecy i mam sluz gdziestak koło 1.5 roku i cycki mnie boloł czy moge się spodziewac okresu plisss pomusiće:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dzisiaj jak wracałam ze szkoły to mnie strasznie zaczeło kłuci pod brzuszem i mnie strasznie boloł plecy i mam sluz gdziestak koło 1.5 roku i cycki mnie boloł czy moge się spodziewac okresu plisss pomusiće:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_angel_pl
Natka13 - możliwe, że w najbliższym czasie dostaniesz miesiączkę, więc na wszelki wypadek noś przy sobie podpaski. Najlepiej porozmawiaj o tym z mamą. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA*
Dziewczyny! . Pomocy ! :( Nie chodzi o miesiączkę ! . Ale o dojrzewanie u chłopaków ! . Otóż mój kolega powiedział mi dziś , że b . b . b . b . mnie kocha i , że chce mnie zgwałcić ! . Co ja mam robić ! ? . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do MartuSIA* Nie wiem do której ty chodzisz klasy, ale u mnie tak jest na każdej przerwie. Ja chodzę do 1 gimnazjum. Chłopaki proponują nam różne rzeczy lub wkładają ręce pod spódnice itd. U mnie to normalne. Chłopaki są po prostu mniej dojrzali xD Pozdrawiam :) Teraz będzie tak częściej, więc się nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×