Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość Kamisa
Ja mam tak po pasie ,że jak mnie wytrzącha te pół godziny to jestem zmuszona iść na (kibelek).Więć nie możliwością jest ,żeby nie dzialalo na rozrusznik serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady margot
Ja jestem szczęśliwą posiadaczką vibroaction od 5 sierpnia. Ubylo mi w talii około 3-4 cm, myślę że jest to ladny wynik. Jednocześnie stosuję dietę 1300 kcal. Korzystam z vibroaction okolo 2 godzin dziennie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleeekkk
Kurde, kupiłem z allegro vibroaction dałem jakieś 96zł + wysyłka, i coś mi nie pasuje. Z wyglądu jest taki sam jak w mango, dodatki ta dieta jest to samo ale mi się wydaje, ze nie mam 5 silnikow, trzesie jak galaretą, ale są takie dwa silniki i magnes po środku, czy wy macie wiecej? dlugosc tych silnikow to jakies 16cm nie za mało | silniczek|magnes| silniczek| i to ma 16cm, nie za mało, kur... sie wkur..iłem To jest mega gowno, efektow jeszze nie widac dopiero 3 dzien dobra, ale głośne to mega, do tego wzmacniacz sie grzeje i smiedzi spalenizna, kurde c o za szit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleeekkk
Aha jeszcze jedno, jak to zakładać? chodzi o to czy ma byc lekki luz miedzy skóra a pasem, czy musi dociskać? bo w sumie nie wiem, czy to ma az tak trzasac skora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s y l w i a
do karoleeekkk to trenergym ma 5 silniczkow i magnetyzery a nie vibroaction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiiiiiiiii
a czy ktos nakladal ten pas na rozstepy? bo piszą że na blizny nie mozna ale watpie ze chodzi o rozstęp,y raczej takie pooperacyjne blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra zamówiłam ten cały vibroaction :P jak nie zejdzie mi tłuszczyk z brzucha to mam nadzieje ze przynajmniej ujedrnie sobie ciało. Bede was informowac o działaniu. Moj pas powinien dotrzec w piatek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny412
Czesc... Posiadam pas od ponad tygodnia i narazie nie widze zadnych efektow... no moze brzuch sie troche ujędrnił ale w pasie mam tak samo... caly czas czekam na efekty. mam pytanie... jak długo dziennie go używać i czy jest różnica kiedy założe pas troche luźniej czy przycisne... jeśli będa jakies efekty to wam napisze... narazie nie potrafie wam doradzic czy działa... aha i widze ze jest tu dość spora garstka ludzi podstawionych, jakby co ja jestem autentyczny :D czekam na odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa_250
No a ile maksymalnie można Wasze pasy uzywać - ile minut bez wyłączania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
karoleeekkk--->>>Ja zapinam go najciasniej jak sie tylko da.I wydaje mi sie,ze tak byc powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutki
Cześć wszystkim! Ja zamówiłem pas Vibra Tone przez allegro.pl w sobotę. Otrzymałem go dziś o 9.00. Mam "pakiet", tzn. pas wibrujący + Sauna Belt. Instrukcja jest w kilku językach, ale nie po polsku :( Na szczęście - od czego są google.pl, kochani! Wystarczy wpisać "vibratone instrukcja" i pierwszy link nie sponsorowany to instrukcja (można otworzyć w html'u). Mój pas ma podobno wyłanczać się po 15 minutach "akcji" i potem można ponownie używać. Troszkę się obawiam tego podłączenia do prądu, ale to tylko głupie obawy. Czy pas działa? Opinie, jak wyżej, są podzielone. Ja twierdzę, że co nas nie zabije, to nas wzmocni :) Będę pisał regularnie, więc jak macie jakieś pytania, to proszę bardzo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutki
Chyba jednak pierwszy zadam pytanie. Czy ktoś z Was stosował już ten Sauna Belt (czyli pas, który powoduje wzrost temperatury w określonej partii ciała)? Czytałem opinie o nim, że realne są popażenia i porażenia prądem, więc boję się go zastosować na sobie. Pozdrawiam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s y l w i a
do nowiutki - jak juz kupiles sauna belt to nie ma na co czekac tylko wlasnie wyprobuj go na sobie ;] najwyzej troszke Cie popiesci ;D a tak serio to mysle ze nie powinno sie stac nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutki
Dzięki za radę, już dawno wypróbowałem, choć naprawdę się wahałem. Pas naprawdę temperaturę podnosi, choć na pewno nie tak wysoko, jak reklamują, ani żaden pot ze mnie nie "wyciekł" :) Wiesz, ja to wszystko kupiłem tylko dlatego, że kiedyś sobie obiecałem. Zobaczymy, co z tego będzie, choć póki co, czuję jedynie smród od tego pasa wbrującego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat.ura
a to trzeba Kochani nakłądać jak jest cały czas pod prąd podłączo0ne? Bow reklamie nie trzeba było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutki
Nie za bardzo zrozumiałem pytania... Urządzenie jest na prad, więc niepodłączone działać nie będzie. Instrukcja jest prosta: nałóż pas, podłącz do prądu, włącz, ustaw i używaj! Troszkę skóra po tym boli, ale ja używam na przemian pasów. Wczoraj zrobiłem 4 "sesje" Vibratone i 4 Sauna Belt. Pasów używałem na przemian z odstępami czasowymi. Choć za bardzo w to nie wierzę, to chcę udowodnić przede wszystkim sobie, że to na pewno nie/działa. Pozdrawiam, w razie pytań, pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktos z Was używał Mango Sauna Vibra Belt i Vibroaction ??? I ma jakieś porównanie... Czy jest jakikolwiek sens to kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakira
świetnie relaksuje, szczegolnie polecam masaż wibrujacy na kregosłup. Ale czy zastanawialeś się jaki wplyw ma wibracja na organizm człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. wlasnie testuje pas Vibroaction naprawde fajnie trzęscie i masuje. Co do dalszych efektów dam wam jeszcze znac. Narazie masasz fajny, tylko słychac go troche :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek444
całe to mango to wielka sciema, a pas vibroaction moze jedynie wymasowac - nie ma mozliwosci spalenia zadnego tluszczu - jak mozna wierzyc w takie bajki. Aby spalic tluszcz nalezy poniesc temperature ciala uzywajac spalacz o raz trening aerobowy + odpowiednia dieta - zapamietajcie to - NIE MA INNYCH SPOSOBOW ODCHUDZANIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość age
Dziś rano dostałam kupiony na allegro pas vibratone + sauna belt gratis. Co do Sauna Belt to się nie wypowiem, bo narazie tylko widziałam jak wygląda, bo jestem jescze w pracy. Ale Vibratone wlaśnie mam na górnej części pośladków i jest super. Nie chodzi tak głośno żeby miało mi to szczególnie przeszkadzać. Wcześniej trzymałam pół godziny na brzuchu i też było ok. Nie oczekuję cudów, ale mam nadzieję, że trochę mi się cellulit zmniejszy i ujędrni brzuch. Za tą cenę (90 zł z przesyłką) warto sprawdzić czy działa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **thats me
edek444.. CALA PRAWDA!! naiwniacy! do roboty byscie sie wzieli!!!!!!!!! a nie idziecie na latwizne, ktora i tak przyniesie wam lzy rozczarowania . ehh ale co tu tlumaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi.77
Swędzi niemożliwie ale twardo siedzę,wkońcu spróbować trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no i testuje ten vibroaction. Efektow nie widać. Wczoraj siedzialam w nim przed TV w odległości 1,5 metra to mi TV śnieżył hehe. Polecam to użądzenie dla relaksu a nie dla plaskiego brzucha :P Ja sama codziennie ćwicze i bardziej wierze w te ćwiczenia niż w te cale użądzenie :P Aaa tak całkowicie dopasować go do ciała też sie nie da za wsze jakas część odstaje :P POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radu
a ja mam taki rezultat po pasie wibrującym, że w trakcie działania doznaje erekcji prącia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckmmln
witam! ja wczesniej uzywalem innego pasa, takeigo na zel [ okolo roku] teraz od pol roku uzywam vibroaction , przestalem jesc mieso i unikam mleka [ oporcz kwasnych produktow mlecznych typu sery, jogurty nat] i musze wam powiedziec ze jak kiedy zaczynalem 1,5 roku temu mialem brzuch zwisający , teraz mam delikatny kaloryfer. Na inne cwiczenia nie mam czasu z racji pracy ale i tak jestem megoa zadowolony, choc na wyniki czekalem doscy dlugo :) a ci co pisza ze to nie dziala to niech najpierw wyprobują przez dluzszy czas a nie pisza bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napiszę Wam kochani co mogę z autopsji wywnioskować! Pas mam ale nie ten drogi z tv, ale kupiony na allegro z 5 silnikami, naprawdę super towar i bardzo dobrej jakości za połowę ceny tego z tv. Przyznam że systematycznie go nie stosowałam ale już samym efektem masażu jestem zachwycona. Obecnie chodzę na platformę wibracyjną, przez pierwsze 2 tyg bez żadnych sensacji normalnie się czułam, ale nawet bolały mnie mieśnie! W 3 tyg. nie mogłam ustać tak paliło i swędziło mnie ciało! Dodatkowo w domu zakładam pas na brzuch i efekt taki sam-zadrapać się mogę! Jak się okazuje- wytłumaczyła mi to fizykotetrapeutka, jest to skutek drgań, tkanka się spala a drenaż pobudza skórę. Ważę tyle samo ale zeszłam z rozm. 42 na 40 (spodnie). Nie mam wzdęć, poprawił się mój metabolizm- toaleta 2x dziennie. Dodam że dodatkowo nie łączę białekz węglowodanami, piję olej lniany i siemię jako naturalny błonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waryjotka
Dziewczyny uważajcie, moja przyjaciółka stosowała vibro action przez 2 godz dziennie i po tygodniu zaszła w ciąże!!! ten pas to dzieciorób nie używajcie go !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę powyższą wypowiedź, uważajcie również na przeciągi, bociany i kapustę. Głupota ludzka i niewiedza nie mają granic sensu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!!!!!!!!!! Zamówiłam sobie pas vibroaction i nie odebrałam przesyłki ponieważ dzień wcześniej doszła przesyłka velform smile którą tez zamówiłam. chciałam mieć bielsze zęby. pisze tam ze po 20 minutach są efekty ja trzymałam to przy zębach godzinę i kompletnie nic.... firma mango oszukuje naiwnych ludzi którzy mają kompleksy i problemy z wyglądem. nie ma ludzi pięknych ani brzydkich w każdym człowieku jest to coś:) i do wszystkiego trzeba dojść wysiłkiem i cierpliwością. chociaż nie jestem gruba postanowiłam ze moja pupcia będzie jędrniejsza i będę wykonywać dziennie jedno ćwiczenie na pupę przez 15 minut i na pewno efekty będą lepsze od tego\\\" vibrogówna\\\". pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×