Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość goha102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goha102
Witam. Dostałam w prezencie ten "cudny" pas, ale po pierwsze wcale nie kosztuje 149 zł tylko 283, po drugie kabel faktycznie jest za krótki a jak przeczytacie instrukcje obsługi to zwątpicie!!! Należy skontaktować sie z lekarzem, nie wolno jeść pół godziny przed użyciem i po użyciu, można zasłabnąć, zasnąć, dostać uczulenia itp,itd. A karta gwarancyjna jest tak skombinowana, że w życiu nie uda się tego "cuda" naprawić w ramach gwarancji, a jeśli już, to należy pas wysłać na własny koszt do serwisu. Jestem wkurzona, bo pas nawalił już po kilku użyciach i może dlatego tak piszę, ale nigdy nie dam się nabrać na reklamy TV. Efektu w każdym razie nie odnotowałam. Wolę iść na basen. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88guzik
Goha102 - właśnie ze ten pas teraz kosztuje 149 zł a nie 283! skąd ty wziełaś taką cenę. Ja kupiłem za 149 zł oryginalny pas vibroaction z mango i narazie jestem zadowolony. Przesyłka expresowa bo tylko 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
Ten laczi chce sobie na gębie pas wibrować...człowieku zwariowałeś???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlon
jeżeli oczekujecie exxxtra efektów jakie moze wam dać ten pas to mozecie sie przeliczyć. ja kupiłam ten pasd tylko dlatego zeby walczyc z cellulitem bo jezeli chodzi o te sprawy to wibracje maj zbawienny skutek. mozecie przeczytac o tym w internecie zreszt... a tak to niewiele więcej się spodziewam... pas jest nieźły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matek
A ja mam inne pytanko. Il;e ten pas czerpie prądu ? bo obawiam się, że dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88guzik
ja się ciesze z zakupu gdyż świetnie masuje różne partie ciała i napewno masz wtedy lepsze króżenie i lepiej sie czujesz...ale każdy ma swój pogląd wiec nie ma co nawet duskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan75
Ja zastanawiam się nad wyborem czy Vibroaction czy TrenerGym? Na pewno któryś wybiorę. Może ktoś coś wie o TrenerGym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olasec
ja zamowilam pas 12 maja i dzis dostalam. pierwszy raz go dzis uzywam i nawet w tej chwili i nawet jak nie schudne to swietnie relakuje! jak go zdjelam to mam taka fajna napieta skore na udach. i zalezy tylko zeby zlikwidowac cellulit i ujedrnic skore:) nie oczekuje ze bede miala super miesnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybert
uzywam go od 3 dni i widze u siebie male rezultaty znikaja powioli "miesnie piwne" brzuch robi sie twardszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka1982
witam wszystkich! :) wczoraj otrzymałam pas vibroaction. Właśnie go po raz pierwszy uzywam. po pierwszych pieciu minutach musze stwierdzic ze brzuch zachał mnie swedziec i odczuwam jakies cieplo. Mam wrazliwa skore wiec pasa uzywam przez koszulke a i tak swedzi :( masazyk nawet fajny. do cwiczen z pasem bede stosowac diete. czyli 5 posilkow dziennie. nie uzywam cukru do cherbaty i staram sie nie jesc slodyczy, ale to strsznie trudne :p kabel do pasa nie jest zbyt dlugi le jak dla mnie ok bo i tak zawsze bede albo siedziec przy kompie albo lezec. obecnie waze 62 kg, chcialabym wazyc ok 56kg, i zwezic sie w odwodach wszedzie. mysle ze rezultatow moge sie spodziewac po 2 miesiacach, bo nie ma cudow. miejmyy nadzieje ze pas pomoze. bede Was informować... trzymajcie sie :) bużka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goha102
Cześć 88guzik!!!! Masz w Mango cholerne "plecy". !!! Nie płaciłeś za przesyłkę? Ale ci dobrze, bo ja musiałam zapłacić. Pozdrawiam cię serdecznie i życzę powodzenia. Dawaj znaki o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama to kupila, no to jak kupila to postanowilam dzis wyprobowac. strasznie swedzi.. co do efektow to nic nie moge powiedziec ale tak mysle 3 razy w tyg chodze na basen i plywam 1.5h, plus ten pas to moze szybciej beda mi lecialy cm. powinnam dodac diete ale jakos nie umiem sie zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan75
Zdecydowałam się na TrenerGym a moja siostra na Vibroaction. Będziemy się wymieniać. Dziś zamówiłm a w poniedziałek mam już dostać (podobno?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88guzik
Goha102 - ja również płaciłem za przesylkę 18 zł bo tyle biorą w Mango a sam pas kosztował 149 zł. Razem za wszystko zaplaciłem 167 zł. Oczywiście mowa tu o pasie Vibroaction, żeby ktoś nie miał wątpliwości. Kilka dni już używam pasa i musze przyznać że faktycznie skura swędzi jak się już ściągnie pas ale to trwa jakies 5 min i potem przechodzi. Super masuje. Używam go na brzuch i widze pomału że staje się bardziej twardszy bo tez o to mi chodziło. Właściwie moge go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....r....
siemka ciekawy jestem efektów tego pasa teraz mozna skorzystać bo koszuje mniej tylko 149zł i niewiem czy warto czy nie? :/ chciałbym zeby troszke tam sie pozbyc tłuszcyku tu i ówdzie ale nie mam go tak bez przesady bo moge powiedziec że w miare jestem szczupły ale chiałbym odsłonić mięsnie i nie wiem czy to pomoże odpiszcie prosze... Z góry dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grower
niektorzy piszą że działa a niektórzy że nie TO JAK TO W KONCU JEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88guzik
na każdego działa inaczej i to normalne..tak samo jak kremy itp. Kazdy jest inny i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden pan
do dan75 napisalas: TrenerGym a moja siostra na Vibroaction ktory wedlug ciebie bardziej meczy miesnie ? Bo nie wiem ktory kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matek
ile wam szła paczka ? Bo ja zamówiłem 18 maja i jeszcze nie przyszła a nie moge sie doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan75
do taki jeden pan Dostałam go godzinkę temu a moja siostra w sobotę rano. Który bardziej męczy mięśnie jeszcze nie wiem ale z instrukcji wynika, że TrenrGym ma 5 głowic wibrująco-masujących i 20 magnetyzerów a Vibroaction 2 głowice o magnetyzerach nie wiem. Czas realizacji zamówienia TrenerGym to 3 dni. Siostra Vibroaction zamówiła 16 maja a dostała 24 maja. O efektach będę piasać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan75
do taki jeden pan Dostałam go godzinkę temu a moja siostra w sobotę rano. Który bardziej męczy mięśnie jeszcze nie wiem ale z instrukcji wynika, że TrenrGym ma 5 głowic wibrująco-masujących i 20 magnetyzerów a Vibroaction 2 głowice o magnetyzerach nie wiem. Czas realizacji zamówienia TrenerGym to 3 dni. Siostra Vibroaction zamówiła 16 maja a dostała 24 maja. O efektach będę piasać. Pozdrawiam. Jeszcze nie napisałam o istotnej różnicy: TrenerGym wibruje na prawie całej swej długości oprócz rzepów. No i jeszcze cena z przesyłką 131zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudziaaa
I jak? ktos widzi jakies efekty? ja sie lamie czy nie kupic. oczywiscie cwiczenia i dieta ale po ciazy do ujedrnienia... kurcze piszcie co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka1982
uzywam pasa juz tydzien mniej wiecej 2 razy dziennie po pół godziny. jak narazie nie schudlam w obdodach, ani na wadze mi nie ubylo. :-( ale to dopiero tydzień. zobaczymy co bedzie dalej, miejmy nadzieje ze pas jest wart wydanej kasy :p A mam jeszcze pytanko do tych ktorzy uzywaja oryginalnego pasa VIBROACTION z Mango: czy Wasze pasy tez wibrują bardziej z lewej strony??? u mnie tak jest i nie wiem czy to dlatego ze jest zepsuty czy tak ma byc?! piszcie :-* pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goha 102
Cześć 88guzik!!! Pozdrawiam i gratuluję sukcesów. Może oni pobieraja opłatę za przesyłkę w zależności od kilometrów. Ja mam przyjemność mieszkać w Krakowie. Za przesyłkę zapłaciłam 283 zł. Pas 149 zł reszta to koszty. Mam też dobrą nowinę. Sasiad "złota rączka" naprawił usterkę i od dwóch dni mogę pasa używać. Na razie jeszcze bez efektów, ale jak ktoś chce schudnąć, to polecam pastylki Linea. Super!!!! Cztery kilo w 2 tygodnie. Jak sie to połączy z masażem to może być ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaa88
Ktory pas polecacie vibroaction czy vibra tone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaa88
bo zastanawiam sie ktory kupic... vibroaction z mango... czy vibra tone z allegro.. po ktorym sa lepsze efekty albo ktory jest sprawdzony przez was?:D bo roznia sie cenowo wiec zastanawiam sie czy dac wiecej a miec porzadny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa_
"Za przesyłkę zapłaciłam 283 zł. Pas 149 zł reszta to koszty." Yyyyy jak to możliwe? Dzisiaj zamawiałam ten pas.Koszt pasa 149 zł ; koszt wysyłki 18 zł. Dostałam potwierdzenie mailem. Jakim cudem te koszty się tak rozrastają? No bo już zgłupiałam...jeśli faktycznie koszty będą takie gigantyczne,to zrezygnuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka1982
ja za przesyłkę płaciłam 18zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 80
witam posiadam pasy z 2 różnych firm--masuje się dwoma !! wypowiem się na temat dwóch pasów z dwóch różnych firm: VIBROACTION (oferta z Mango): jest dobry dla osób po operacjach, trochę chorujących. Ten pas jest spokojniejszy od pasa Vibropower (oferta Allegro). Pas waży 0,80 kg, jest dosyć lekki, nie czuje się ciężaru na brzuchu tylko masowanie. Jeśli ktoś nie lubi mocnego masowania to jest w tym pasie wersja delikatnie masująca. Po tym pasie skóra mnie nie szczypie, tylko na udach trochę się czuje więcej podrażnienia gdyż jest mneij skóry niz na brzuchu. Pas z Mango jest dosyć cienki w porównaniu z innymi pasami innych firm, jest także lekki a to umożliwia masowanie bez tłuczenia silnikiem w brzuch. Jakościowo oceniam na ocenę 4+. Ważną jego cechą jest to że można nim masować aż pół godziny naraz i zrobić chwilę przerwy i dalej masować. Ten pas mojej mamie zaleciła doktorka (moja mama jest schorowana, po operacjach, doktorka powiedziała że innych firm to tłuką, obstukują wnętrzności a ten masuje skórę). ...i rzeczywiście zgadzam się z tym bo sama masowałam się dwoma innymi a ten jest spoko, po masażu nie jestem roztrzęsiona jak to ma miejsce przy pasie z Allegro -vibropower. VIBROPOWER ( oferta z Allegro) masuje brutalnie, strasznie tłucze, jest się obolałym w jakby się człowiek w coś stuknął. Pas waży 1,20kg. uwierzcie strasznie czuje się ten ciężar, pas jest sporo szerszy od tego z Mango. ciężar -silnik mocno uderza w brzuch a nie jest to dobre dla wnętrzności, serce mocno się tłucze, jest rozbicie psychiczne, stawy zaczynają boleć. najgorsze jest to że nie ma delikatnej funkcji masowania, oczywiście jest kilka zmiennych pozycji masujących ale nawet jak sie weźmie na najsłabsze masowanie to strasznie wali po ciele, tłucze. w tym pasie tę najsłabsze masowanie porównuje do średniego masowania w pasie z mango. jak dla mnie ta funkcja najniższa jest nadal za brutalna. mocną wadą tego pasa jest to że maksymalnie można nim masować 5 minut i trzeba zrobić 15 minut przerwy w celu nie spalenia silnika. plusem jest to że ma dwa pasy o różnej długości --które się zakłada stosownie do danej części ciała. ten pas ma inną funkcję jak ten z mango otóż mozna w nim zmieniać kierunek masowania --w lewo kółeczka lub w prawo + normalne prędkości. wygląd 5-. gwarancja na rok. ten pas chyba nie jests dla osób które mocno chorują, maja problemy z wątrobą. gdybym miała wybierać wybrałabym ten z mango. moja "grubsza" mama więcej się nim masuje niż ja, widzę efekty, tam gdzie sie masuje pozapadałay się te miejsca --tak więc na pulchniejsze osoby działa lekko odchudzająco -wizualnie. pas z allegro jest dla osób z adrenalinką, raczej zdrowych,którym nieprzeszkadza rozdylotanie organizmu. sami musicie rozważyć, są minusy i plusy obydwu. ceny obydwu pasów są porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×