Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

UWAGA!!!!!!!!!!!! Zamówiłam sobie pas vibroaction i nie odebrałam przesyłki ponieważ dzień wcześniej doszła przesyłka velform smile którą tez zamówiłam. chciałam mieć bielsze zęby. pisze tam ze po 20 minutach są efekty ja trzymałam to przy zębach godzinę i kompletnie nic.... firma mango oszukuje naiwnych ludzi którzy mają kompleksy i problemy z wyglądem. nie ma ludzi pięknych ani brzydkich w każdym człowieku jest to coś:) i do wszystkiego trzeba dojść wysiłkiem i cierpliwością. chociaż nie jestem gruba postanowiłam ze moja pupcia będzie jędrniejsza i będę wykonywać dziennie jedno ćwiczenie na pupę przez 15 minut i na pewno efekty będą lepsze od tego\" vibrogówna\". pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllla
ja używałam tego pasa przez jakiś czas i rzeczywiście widać było efekty. jednak ten pas nie ksztaltuje mięśni. on po prostu 'ubija' (jeśli można to tak nazwać) tłuszcz. ja stosowałam go na początku 1raz dziennie, a później 2-3 razy dziennie/ dzień w dzień. w prawdzie mam niecałe 16 lat, a więc u mnie rezultaty widać szybciej niż u osób starszych, ale naprawdę polecam. warto kupić. (poza tym moja mama po używaniu tego pasa kupuje spodnie 1-2 rozmiary mniejsze). gdy jednak zacznie się stosować ten pas, tonie radzę przestawać, bo 1-2 tygodnie starczą i wtedy wszystko trzeba zaczynać od nowa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzia83
nie chce mi sie wszystkiego czytać a może jest wyzej napisane czy mozna używać tego pasa z Rimocell Gel ???? czy potrzebny jest jakis inny żel????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGINDET
uzywalam tego pasa i zadnych efektow nie widze .lipa jak nic. lepiej kupcie spodnie neoprenowe i pocwiczcie 5x w tygodniu przez 0,5 godziny to dopiero sa efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi2187
Witam ja uzywam pasa vibroaction od 1,5 tygodnia i po malutku czuje ze moje fałdki robia sie mniejsze :) a po dluzszym uzywaniu pewnie bedzie oki :) ja mysle ze warto zakupic ten pas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrzęsiony
Urządzenie rewelacyjne! Po szalonym masażu wzmożone krążenie, zrelaksowanie i rozładowane napięcie... ;-) /mięśni oczywiście/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrzęsiony
Masaż w trakcie przygotowywania kawki. Nie potrafiłem się skoncentrować na wykonywanej czynności. ;-) Pozdrawiam cieplutko. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrzęsiony
Użyte urządzenie to Vibra Space Model HTX2436UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrzęsiony
Jeden mocny silnik, nap 24V, moc 30W. Materiał z którego wykonano pas nie budzi zaufania. Programy automatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płetwa
Uzywam pas vibroaction już od 3 miesięcy raz dziennie i czuje że jestem bardziej napompowany dodatkowo też robię sobie kilka seryjek pompek :-) pompki to sobie robie już ponad 2,5 roku systematycznie raz rano raz wieczorem jak mi sie chce hehe. Pozdrawiam Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa1212
ja używam czuje się lepiej mam go dopiero od 2 dni czekam na efekty nie jestem gruba ale mam lekki brzuszek uda mi się to spalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darusiaaa
dlaczego to tak mocno swedzi ;/ chociaz i tak uzywam , ale czasem nie da sie wytrzymac z tym swedzeniem ;/ NIECH KTOS NAPISZE CZEMU ?? ;/ pzdr. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaa_1990
Swędzenie jest spowodowane prawidłowym działaniem pasa.. tak gdzieś wyczytałam.. nie wiem czy to prawda:P:P a mnie też strasznie swędzi :D:D Ale ogólnie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaa_1990
Swędzenie jest spowodowane prawidłowym działaniem pasa.. tak gdzieś wyczytałam.. nie wiem czy to prawda:P:P a mnie też strasznie swędzi :D:D Ale ogólnie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ja wlasnie dzis pozyczylam ps vibra space od kuzynki...mnie tez sedzi ale może od tych uderzeń w brzuszek:) Mam tez nadzieje ze to pomoze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaa_1990
Stosuję pas od trzech dni. Tylko na brzuch. Wczoraj przez dwie godziny go nosiłam to aż mi się słabo zrobiło, a dzisiaj rano straszne zakwasy. Ale to dobrze:P To znaczy , że coś się z moim brzuszkiem dzieje ;) Dodatkowo stosuję dietę 1000 kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaolenka23
Witajcie,tyle się naczytałam o tym pasie że zamówiłam sobie TRENER GYM,i właśnie założyłam pierwszy raz,Mam tylko jedno pytanko jaki jest najlepszy program zeby pozbyc sie brzucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m80
hej pas mam 2 dni ćwiczyłam dzisiaj przez godzinę i przepalił mi się zasilacz czy godzina bez przerwy to za długo??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarka 2008
skusiałam się i zamówiłam go sobie. właśnie mi wibruje na łydkach ;) wczesniej był na brzuszku i pleckach... zobaczymy po kilku użycuiach i ałej diecie. Zamierzam się wystrzegać słodyczy i jeść niskokaloryczne rzeczy...zobaczymy czy podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarka 2008
skusiałam się i zamówiłam go sobie. właśnie mi wibruje na łydkach ;) wczesniej był na brzuszku i pleckach... zobaczymy po kilku użycuiach i ałej diecie. Zamierzam się wystrzegać słodyczy i jeść niskokaloryczne rzeczy...zobaczymy czy podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia z Opola
TYLKO NIE ZAPOMNIJCIE O PICU WODY i o zmianie waszych nawyków żywieniowych! Unikajcie słodyczy i tłustych potraw. Sam pas Wam nie pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandereczka
Ludzie, to jak w końcu z tym jest? Zastanawiam się poważnie, czy zakupić ten pas. Nie jestem bogata, więc nawet po przecenie z Mango to wydatek około 170 zł. Dla mnie to dużo i nie wiem czy nie zmarnuje pieniędzy przez to. Bardzo proszę o wypowiedź tylkotych, którzy ten pas mają więcej niż 2 tygodnie! Czy działa, czy fałdki znikają? A jak z udami? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaw21
Witam no ja jak na razie jestem z pasa bardzo a to bardzo zadowolona tylko jest mały mój maluszek ostatnio podarł mi tą dołączoną dietę którą również stosowałam . Jeśli mógłby mi ktoś ją przesłac na e-mail byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam Aneta21 ianecia@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaw21
Witam no ja jak na razie jestem z pasa bardzo a to bardzo zadowolona tylko jest mały mój maluszek ostatnio podarł mi tą dołączoną dietę którą również stosowałam . Jeśli mógłby mi ktoś ją przesłac na e-mail byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam Aneta21 ianecia@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja765
takie same pasy są na allegro za 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja765
takie same pasy są na allegro za 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja765
takie same pasy są na allegro za 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja765
takie same pasy są na allegro za 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja765
takie same pasy są na allegro za 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś używał pasa VIBRO SHAPE? Podobno to następca vibroaction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×