Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

No właśnie osób zapraszamy 140 - wiem już ze część nie przyjdzie, reszta potwierdzić ma do 3 października. Więc na dzień dzisiejszy nie wiem ile będzie. Po co zamawiać tort na przykładowo 140 osób jak przyjdzie 100?? Więc idę do cukierni i będę negocjować abym mogła podać konkretną liczbę na 2 tygodnie przed. Przecież nie pieką go dwa tygodnie wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aylinn ty byłaś tam w grafice? Kurna może pojade do Rzeszowa w środę. Zaczynam sie strsować że nie mam ciastka i nikt mi nie chce go upiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokok - idę nawet dziś - więc jak chcesz to ci się zapytam. Tylko jakbyś miała zdjęcie poglądowe na to co chcesz to byłoby mi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś ty. A co ci powiedziała?? Mnie sie ogólnie ten pomysł podobał jednak zrezygnowałam z nigo gdyz zbyt kosztownie wychodzi - ale na zagranicznych stronach znalazłam piekne torciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł fajny - z tym ze ta pierwsza wersja - drugi pasuje bardziej na jakis kinder bal Wydrukuje i zapytam sie w Keksie. Wieczorkiem postaram sie napisać ci co mi odpowiedzieli. Z tym ze ja podawałam nr telefonu i babka bezpośrednio do mnie oddzwaniała. używasz gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym drugim oczywiście żartowałam, ten pierwszy mi sie podoba szczególnie, że jest w miare skromniutki i będzie pasował do reszty bo wszystko na sali będzie jesienne nawet jadę w piątek na pthw po suszone kwiaty, będe zbierać liście jarzębine i będziem y robić bukiety jesienne i wszystko w brązach w rudościach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
prosze podpowiedzcie mi gdzie mozna znaleźć jakas ciekawa sale na wesele Czestochowa i okolice lub Szczekociny i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydrukowałam i podejdę dziś sie zapytać - i tak jestem w grafice w sprawie swojego oraz odebrać garnitur mojego lubego. Jakby co to podam ci mój nr gg - 3938467

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to prawda, że mają tam w keksie takie szaleńcze ceny? I czy takie długie terminy? Moja mama też ma się popytać w bulandzie, i w kalince :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co - kosmiczne to może nie z tego co pytałam po innych cukierniach to raczej standard - z tym ze specjalne zamówienie liczą sobie 60 zł za kg ciasta. Z drugiej strony jak na moim jest cała warstwa marcepanu to nie uważam żeby to było aż tak drogo - normalne swoje torty maja w cenie około 300 zł za tort doa 50-60 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podam ci strony bo nie ma :) Moim fotografem jest pewna znajoma, która ogólnie nie para sie zdjęciami typu ślubne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam gościa co się nazywa nie wiem jak. Ma studio w galerii Rzesżów. www.diastudio.pl Ogólnie oglądałam zdjęcia, nie jest to mój szczyt marzeń, ale miałam problem, żeby w Rzeszowie znaleść coś ładniejszego. A ci spoza życzyli sobie za dojazd np z Katowić 300 od osoby. Kurna no jak za samolot. Ciekawa jestem kogo to dziewczyny mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może dowiedz się jak sie nazywa - jak w grafice ma studio to zasięgnę o nim opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w grafice w Galerii rzeszów to tej na słowackiego. Nie już i tak nic nie zrobie bo umowę podpisałam itd. Ale jestem ciekawa po prostu czy dziewczyny znalazły dobrych fotografów w Rzeszowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam. Wczoraj byłam na pierwszej przymiarce. właściwie to nic nie zmieniliśmy, suknia leży jak na mnie szyta. mam z przymiarki mnóstwo zdjęć, szkoda, że nie można ich zamieszczać na tym forum :( ehhh... zostało mi jeszcze 25 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okokokok - wyszło tak ze jeszcze tam nie dotarłam - w tym tygodniu może sie uda. A jak w galerii rzeszów to być może nawet znam tego twojego fotografa - z tym ze ich tam JEST dwóch - więc nie wiem który jest twój :) Jeden jest bardzo dobrym znajomym mojego byłego szefa, a drugi znajomym kolegi - wiec zasięgnę może w niedziele opinii o nich jako o fotografach :) Do dziewczyn z krakowa mam pytanko - gdzie można się wybrać po buty ślubne?? Tzn gdzie jest największy wybór?? A i kupiłam wczoraj bieliznę w końcu - przymiarka już w środę przyszłą. I jeszcze jedno - potrzebuje adresy sklepów z odzieżą dla osób więcej niz puszystych - przynajmniej jakiś namiar (nie dla MNIE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki.... ja po przymiarkach mam dość - obrzydły mi WSZYSTKIE SUKNIE ŚLUBNE a w szczególności MOJA... odbieram we wtorek... inne rzeczy defacto pozałatwiane ale jakoś już bym wolała żeby był 5 czy tam 6. Jakaś taka podirytowana chodzę, wszystko mnie irytuje i nic mi się nie chce... powaliło mnie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aylinn no ja idę jutro i w piątek do kosmetyczki na probny manicure a w piątek na zabieg także :) Ciekawam co to za ananaski z tych fotografów. Co do największej ilości butów w Krakowie to zdecydowanie polecam Galerię Krakowską tu jest chyba najwięcej wszystkiego. Zależy też o jakie dokładnie ci chodzi. A chodzi o sklep gdfzie są duże rozmiary w Rzeszowie?\\ Dziabong uszy do góry i nie stresuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko - ja się nie stresuję ja już po prostu mam dość.... moi rodzice panikuję, mojego panikują, ciotki się obrażają bo mają siedzieć tyłem do sali (noż ktoś musi), babcie stwierdzają, że nie dożyją. Koleżanki wariują bo co one ubiorą.... a mnie to wszystko wali czy serwetki na cieście będą czerwone czy białe... jeden pieron dla mnie. Czy naklejka na wodce jest równo aklejona czy inne pierdoły.... dla mnie nie ma to zadnego juz sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×