Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość głupie pytanie1112
Po co sie pytac : wiadomo ze Ci ktorzy czytaja twoj post, lub na niego odpowiedza odpisza Ci: \" Czytam twoj post\" , \"Odpowiadam na twoj post\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
trzepie kapucyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry Asiulka🖐️ ja niestety nie moge lulnac...za chwile mam klienta...a potem nastepny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije kawe...ale jak zwylke wiecej w niej mleka...walcze ze śpiochem...i chyba zjem banana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brus99
Siedzę w pracy, ale jeszcze tylko 43 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis mi tez sie b. podoba:) jak nigdy:P ;) ja jednak nie polazilam sobie w terenie bo nadle chmury sie zebraly....iiii.....wiadomo co;) a teraz juz nikomu sie nie chce ze mna isc:(😭 ide wiec zjesc placka ziemniaczanego i zaraz meczyk bedzie to pokibicuje naszym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po pracy wybrałam sie z psem na spacer do puszczy:) na szczescie wziełam ze soba parasolke...i dzieki temu nie zmokłam... tez padało...niestety... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ze sklepu. Podziwiałam w kolorowym pisemku ogród zaaranżowany na kolor dojrzałej pomarańczy. Jaki nastrojowy////////🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka jakos leci:)moze sie pozniej odezwe na g jak mecz sie skonczy:) a co to za herbatka melisa?:Dziolka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam fasolkę szparagową polaną masełkiem - mniam, mniam Teraz idę spać, niech się sadełko zawiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprysznicowalam sie a teraz pije juz nieco ostygnieta herbatke i slucham trojeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZBRYKANA DORIS
dlubiem w nosiem i szpieguje chlopaka na gg:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia:)🖐️ rozpoczynam poranny rozruch w pracy:) tzn.kawa...bo w domu nie zdazyłam.... drukuje dokumenty... i szukam ołówka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem już drugą jagodziankę taką polaną lukrem. Jak gryzę to boli mnie trochę piątka górna prawa bo wczoraj dentysta założył mi koronkę tymczasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×