Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Seti...moze namietny reset kompika do czegos doprowadzi;) niec nie dziej sie bez przyczyny;) ja tez mam ochote na pizze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja też muszę wreszcie zrobić pizzę :) bo te gotowe to nie mają tyle dobrych dodatków co bym chciała. Ale ciasto z tych gotowych mi smakuje i nie wiem czy bym potrafiła takie dobre zrobić. Setka -- a Tobie dobre wychodzi to ciasto ? dodajesz drożdże ? Lubiś -- dorze wiedzieć o tej osice że oczyszcza komin. A te patyczki to gotowe zbierasz w lesie czy sobie tniesz z tych grubszych bali ? Jestem taka głodna że aż mi się ręce trzęsą. Nastawiłam ziemniaki i będę rybę smażyć ale nie wytrzymałam i najadłam się kiełbasy :D ale takiej z dzika :D U mnie lekki mrozek trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza..:D:D;) rozpałke dostaje od sasiada...on to robi z bardzo zywicznych swierkow lub sosen...:) ja mam zupke grzybowa na podzielonkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibliotekarka
jem wafeki i draże kokosowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- to jednak używasz żywicznych :O hmmm... to ja już nie kumam, to takie na rozpałkę można żywiczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik..one sa cieniutkie...hmmm..wys tak ok 20 cm..a szer...1cm..2 cm..i na rozpalenie potrzebuje dwóch...trzech... zalezy jak sa zywiczne...nic sie od takij il nie stanie...nawet ja robie to codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :) to znaczy że te żywiczne lepiej rozpalają niz jakby to były szczapki ale liściaste ? pewnie tak jak kolki sosnowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...na zupke..do domu..osobisty przyjezdza...bedzie dopiero ok 20.... musze jeszcze odkurzyc..no i w piecu..tzn.w kominku rozpalic;) jak rybke Beza smazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- smaże różne ryby solę lub mintaja mrożone płaty. Teraz też mam kawałek łososia mrożonego i nie wiem jak mi wyjdzie bo nigdy go nie smażyłam. Sól, pieprz, przyprawa do ryb, jajko, mąka i smażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...uwielbiam sole z rusztu...tylko na ruszt to najlepiej swieza.... łosos z rusztu tez pychaaa:) narobiłas ma apetyty...o ma kupic w makro pstragi ..juz wypatroszone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ta sola...to polana masełkiem musi byc...i do tego sos koperkowy...do łososia tez...mhmmmmmmmmmmmmmmm... juz mi zapachniało:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- ale Ty piszesz o takiej rybce z grilla. To pstrąg najlepszy. I koperek i masełko i czosnek i sok z cytryny. Pyyycha... A teraz na patelni normalnie smażę bez koperku. Staram się tak jak nad morzem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem...smazone tez lubie:D Beza ...normalnie mnie ssie....nie moge sie doczekac tej zupki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na spacerze i bylo az -3:o cholernie zmarzlam nog-ud nie czy\\ulam:o bo mam krotka kurtalke:o Beza no drozdze to podstawa:D:D:) kurde tez bym rybe zjadla tez glodna jestem:o a pizzy jeszcze nie robilam:D no a sam resecik namietny , czy nie:o gowno [pomaga😭 juz zrobilam scnowanie:o wyczyscilam tam w srodku z kurzu:P oj bylo teggo:D ale ni cholery nic nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey z pracy wrocilam,jak zwykle wscieknieta..ale grunt to sie nie przejmowac w zaciasnych butach nie chodzic:-)) U mnie tez chlodno,mrozno i jakos tak szaro,moze i tu sniech spadnie,ale bylo by fajnie;-)) beza-->glowa boli mniej ,ale cagle tak mnie \"mroczy\":D,podobno to na tle nerwowym,ale kto go tam wie co we mnie siedzi;-)) Beza-->niedziela wolna ,ale wlasnie sobie przypomnialam,ze mam zaproszenie na urodziny...a mialo byc tak pieknie -lozko,ksiazka i ja:D Setunia-->znow pizza:Dmasz kobieto zdrowie:-)) Lubis-->dokladaj dobrze do pieca,aby \"osobisty\" nie zmarzl:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE:) teraz czekam na porod, klikam w klawiature i i i i i postanowial, ze zostaje tu do wiosny, wpadne na swieta i wroce tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja tylko pies :D dzis ma 60 dzien i lepiej niech dzis urodzi bo jutro moja babka wyjezdza a ja nie umiem odbierac psich porodow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D ee to spoko,suczki to same sie oszczenia ,im nie potrzeba pomocy.Ale roznie to bywa -lepiej dogladac od czsu do czasu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta rasa sana sie nie szczeni szczeniak ma duzo glowe i trzeba im pomagac, potem sie robi jezcze inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zóziaaaaa:)...masz racje ,do wiosny \"przeczekaj\"...moze cos ciekawego Ci sie urodzi;) ja sie na swiat podobno nie spieszyłam...nie dosc ,ze mama mnie \"przenosiła\"to jeszcze poród był posladkowy...ehhhh...nameczyła sie bidulka....🌻 do \"pieca dokładam\"i czekam cierpliwie...za chwile sie w czekanie zamienie;) Seti...resecik bedzie namietny wtedy kiedy speca od kompa do domu zaprosisz:)niegdy nie wiadomo co z tego wyniknie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem...dlatego siedze cicho:D;) no i poza tym...to mhmmm...nieobyczajne? jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×