Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Setunia ---> przestań, ciągle byś tylko spała :o Asiulka ---> no ale stypa to chyba nie była? Więc uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No stypa nie,ale smutno bo to bliscy znajomi ,z ktorymi kiedys tu mieszkalam,a teraz wracaja do kraju. Setunia--->no wlasnie...ciagle bys tylko spala:-)) Co jest powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość death row
słucham nowego albumu snoopa i jestem rozczarowany :( nie warto na niego czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->moze i masz racje...dlugo juz tu byli,tu sie poznali,w pl wzieli slub i wracaja.......:-)) Ciagle gardlo mnie boli i chrype mam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel nie wstyd mi bo wstalam o 6tej i siedzialam klka godzin w szkole, wrocilam przed 19tnasta mam prawo byc zmeczona i newyspana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->szkoda mi czasu;-)) Ale chyba juz pojde spac:-)) Spijcie dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel nie ciagle!!!! ale jak ni mam co robic teraz:P to chbya lepiej jak przespie te czas:D;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> swego czasu wszystko tak tu diagnozowano, ale widać coś w tym seksie musi być, cudowne lekarstwo na wszystkie bolączki ;) (czemu zresztą sam też nie zaprzeczę :classic_cool: :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel, teraz to eweidentnie chcesz sie mnie pozbyc i mnie delikatnie spac wyganiasz;) chyba , ze to tak z troski;) dobranoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->a TY gdzie?:D;-)) Witaj Wielbicielu👄 Setunia--->wyspana dzis jestes?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wielbicielu👄:) Asiulka dzis zdecydowanie tak:D wiec bede bardziej aktywna na topicku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×