Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

ale nie taki brutal n lajf jak go maluja;D zjadla zem ocika, poprawila truskawkami wypila za zdrowie jubilata szampana a teraz oboiazki wzywaja🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamietam to \"dla Was wszystko\":D:P Wielbicielu---->ale te lata leca co?40-ka juz na karku;-)):D:P Do pracy sie zbieram,strasznie mi sie nie chce-jeszcze 4 dni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazjaa zapraszam
Witajcie! mam dla was świetną ofertę! chcecie dostac paczkę ze słodyczami za darmo? wystarczy zarejestrowac się na poniższej stronie. Kliknij tu i przystąp do rejestracji! paczka przyjdzie pocztą! http://freesweetsite.pl/join/72307 Polecam!! dostałam już dwie paczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zle mi dzis ...choroba znow mnie atakuje,gardlo boli mnie strasznie:O😭 Pozdrawiam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...STO LAT🌻👄❤️ :) zabieram sie za pieczenie kruchych ciasteczek....w ksztalcie zajączków i kaczuszek:classic_cool: miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam z bolem glowy:O:-)) Wielbicielu---->daj cos mocniejszego i jeszcze jakiegos procha na bol;-)) ide prysznicowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ jak tam przygotowania do swiąt?:) ja w tym roku sie nie przemeczam:D gosciem bede:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Odpoczywam po pracy.ciasto juz upieczone ,jajka kolorowe;-)....jeszcze jeden dzien do pracy i w koncu odpoczywam.......w kuchni;-)) Jak bym jutro nie miala czasu to Zycze Wam zdrowych,cieplych ,spokojnych Swiat i smacznego jajka:-))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ jak tam po świetach?;-) u mnie oki...słoneczko swieci..ptaszki spiewaja;-) leniuc h u j e sobie;-) z ksiazka...na swiezym powietrzu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ ta wiosna mnie pozytywnie zaskakuje:classic_cool: jest taka jak powinna byc:) pokrece sie chwilke po domu i mykam na zakupy;-) z tesciową...echhhh :D miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak sie macie ?:-)) Odpoczywam po pracy. jakos tak niemrawo ostatnio u mnie:O Jeszcze msc u urlop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×