Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość słitka__
Pobiegałam poł h i padam..:P ale czuje sie taka lekka:D Dziewczyny mam pytanie:żuR sam do wypicia w kubeczku(takiej domowej roboty mamy :D) jest dobry na obiad,czy zawiera dużo kalorii?Bo nie wiem co by tu zjeśc na obiad..Mama upichciła żur i pachnie w całym domu :D:D:P rano tylko jadłam zupe mleczną z kluseczkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to zawsze znajdziesz slowa pociszenia aniolku i w dodatku masz racje :) ja to nawet nie mowie narzyczonemu ze sie odchudzam bo sie ze mnie smieje kurcze powinnam sie zabrac do nauki ale jakos nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana - dzis wieczorem mam w planach 300 brzuszkow, albo mniej zebym sie szybko nie zniechecila, a tak to stawiam na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana------------> ja w moich wcześniejszych postach dałam linki do fajnych ćwiczeń ja ćwiczę 2 razy dziennie. Zawsze rano godzinkę i wieczorem tyle samo ale nie codziennie 3-4 razy w tygodniu. Ja sobie sama poskładałam do kupy różne ćwiczenia i codziennie je wykonuję + 6 Weidera codziennie rano. Na youtube jest mnóstwo fajnych ćwiczeń na pewno znajdziesz coś dla siebie no i basenik jest fajny i skakanka ja skaczę codziennie choć troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski uciekam bo z moim słoneczkiem idę na zakupy ma dzisiaj grila z pracy więc trzeba coś przygotować a ja samotna w domu będę siedzieć-przynajmniej sobie poćwiczę:) na razie do usłyszenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słitka__
Aniołkq(i) help! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radna
moze to głupie ale ja nie umiem zrobic stopki a wzrost i wage mam podobna do ciebie Ratana no ja po cilescie w ciagu 2 miesiecy przytyłam 5 kg i nie łatwo było sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słitka__
No właśnie jak się robi stopkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz się klikasz na Internautko, zarezerwuj swój nick » (dla chętnych) potem ->Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj -> Preferencje i tam wpisujesz : Pseudonim , hasło , Sygnatura / stopka ... i masz nick czarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Dzisiaj czuję się świetnie, wreszcie się wyspałam konkretnie:-) Wstałam i od razu zabrałam się do ćwiczonek- pół godz a nastepnie zjadłam śniadanko jajecznica z dwóch jajek z małym pomidorkiem i połową cebulki(bez tłuszczu). Myślicie ze ok jak na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i wiecie co jeszcze....jestem z siebie dumna nic mnie nie kusi...żadne chipsy, orzeszki, paluszki itd., rzeczy bez których wydawało mi się ze nie mogę życz;-)Serio mówię Wam, nic mnie nie rusza ze przechodze w sklepie koło półek z pysznościami. Nie wiem czym to jest spowodowane ale jestem w szoku bye, bye chipsy....:-)już wiecej nie bedziecie mnie kusic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie na brzuchu Mam taki balonik pod pępkiem który widać nawet jak wciągne brzuch:-/ Zabierałam się do zrzucenia go już wiele razy ale szybko wymiękałam, mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej i uda mi sie uśmiercić ten wałek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch to priorytet chociaż nie płakałabym jakbym ogólnie troszke z siebie zrzuciła, szczególnie górne partie ciała, ramiona, plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eseczka_eseczka o kurcze przy wzroście 180 ważysz 65...chyba chudzinka musi z Ciebie być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona snem a nie za mało jak na śniadanko? ja chyba wole zjeść konkretniejsze pierwsze jedzonko zeby później obiad i kolacje móc zjeść mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. Ja też chcę zrzucić kilogramy. Może któraś z was przesłać mi na gg filmik z 8-minutkami?? Moje gg 1765687. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz lece na miasto, przy okazji wstąpię do baru sałatkowego, mam nadzieję, że nie zgrzeszę :) Niedługo wracam do jazdy konnej więc z ruchem nie będę mieć problemów. Nie ma to jak intensywny trening w wiosenny dzień - pot leje się strugami a na dzień następny zakwasy na całym ciele :p Powiem Wam, że rok temu przez wakacje jeździłam codziennie i jadłam fast foody, słodycze, wszystko! i mimo to schudłam. Nie wiele ale sam fakt :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po zakupach i nawet nic słodkiego nie kupiłam samo mięsko i warzywka:) amdo--------------> ja już podałam linki z wszystkimi ćwiczeniami 8 min na uda i pośladki, na nogi i na brzuszek więc przeczytaj moje wcześniejsze posty. Ratana----------> ja kocham jazdę konną a jak się troszkę nie jeździło to uda tak bolą że he he dziwne niby to ten biedny koń całą robotę odwala a jak się zmęczyć można wszystkie mięśnie w nogach i pośladkach się czuje:) Ja dzisiaj na śniadanko zjadłam jajko na miękko i pół grahamki a na obiadek mam udko z kurczaka na parze i mnóstwo warzywek na parze pycha. Oczywiście godzinka ćwiczeń rano też była:):):) U nas pogoda boska z 25 stopni chyba sie na spacerek nad Tamizę wybiorę albo na basen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie wrocilam z zakupow, wyszly nawet dietetycznie pomijajac likierek kawowy na wieczor ;) za chwilke idziemy z miskiem na spacer po molo i na kawe wklejam przepisy, na razie 3 z moich ulubionych, jak sie spodobaja dam wiecej: Gulasz z kurczakiem i pieczarkami Składniki:Kasza jęczmienna perłowa 26 g (2 x łyżka surowej) Mięso z piersi kurczaka bez skóry 125 g (1 x szt.) Pieczarka uprawna. świeża 185 g (5 x mała) Cebula 55 g (0,5 x średnia szt.) Koncentrat pomidorowy 30% 8 g (1 x płaska łyżeczka) Przyprawy: Sól biała 1 g (1 szczypta) Instrukcje: 1. Kaszę przepłukać, wrzucić na wrzątek i ugotować (czas gotowania około 15-20 minut). 2. Pieczarki umyć, usunąć zewnętrzną warstwę trzonków. Pokroić na plastry. 3. Cebulę obrać, pokroić na drobną kostkę. Wrzucić razem z pieczarkami na patelnię i dusić przez kilkanaście minut. 4. Mięso z kurczaka umyć, osuszyć. Pokroić na kawałki. Dodać do pieczarek. Dusić do miękkości. 5. Całość wymieszać też z przecierem pomidorowym. 6. Ugotowaną kaszę przykryć duszonymi warzywami i mięsem z kurczaka. -------------------------------------------------------- Sałata z polędwicą drobiową Składniki: Cytryna 30 g (2 x plasterek) Sos keczup 12 g (2 x płaska łyżeczka) Jogurt naturalny 2% tłuszczu 104 g (8 x łyżka) Szynka z indyka 80 g (10 x plasterek) Kukurydza konserwowa 45 g (3 x płaska łyżka) Szczypiorek 20 g Cebula 220 g (2 x średnia) Ogórek kwaszony 100 g (2 x mały) Pomidor 150 g (3 x mały) Sałata 300 g Przyprawy: Sól biała 2 g (2 szczypta) Pieprz czarny, zmielony 2 g (2 szczypta) Instrukcje: 1. Sałatę umyć, osuszyć. Porozrywać na kawałki. Pomidory umyć, osuszuć. Pokroić na ćwiartki. Ogórki pokroić. Cebulę obrać, posiekać. Szczypiorek umyć, osuszyć, posiekać. Kukurydzę odsączyć z zalewy. 2. Szynkę drobno pokroić. 3. Cytrynę dokładnie oczyścić. Wycisnąć z niej łyżkę soku. 4. Warzywa wymieszać. Wyłożyć na talerz. 5. Jogurt połączyć z keczupem, sokiem z cytryny, przyprawami. Polać nim jarzyny. Wierzch posypać szynką. ------------------------------------------------------------ Sałatka z wędzonego łososia Składniki: Łosoś wędzony 48 g Ogórek kwaszony 32 g (0,6 x mały) Kukurydza konserwowa 14 g (1 x płaska łyżka) Chrzan łowicki naturalny 7 g (1,3 x płaska łyżeczka) Koper ogrodowy 1 g (1 x łyżeczka) Ananas 64 g (0,3 x puszka) Jogurt naturalny 2% tłuszczu 56 g (0,3 x średnie opakowanie) Przyprawy: Sól biała 1 g (0,6 szczypta) Instrukcje: 1. Jogurt połączyć z przyprawami, chrzanem i dokładnie wymieszać. 2. Ananasa i ogórki pokroić w kosteczkę. 3. Kukurydzę osączyć na sicie. 4. Koperek opłukać w zimnej wodzie i drobno posiekać. 5. Wszystkie składniki wymieszać z jogurtem i udekorować koperkiem. Schłodzić. oczywiscie kazdy z przepisow mozna zmodyfikowac (jesli czegos nie macie albo nie lubicie) jednak w oryginalnej wersji sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slitka_ jestem Ciebie dumna :-) Ja pokręciłam się 30 minut na kółku i upijam się wodą niegazowaną ;-) Zaraz zjem drugi posiłek: jedną kanapeczke i kubeczek płatków owsianych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po saunie i obiadku:) zjadlam kebaba:( ale na kolacje juz tylko jogurt wiec mam nadz ze jakos nie zrujnowalam sobie dietki... wkleje Wam troszke ciekawostek o odchudzaniu:) 1.Etapy zrzucania wagi Często po pierwszych dnia odchudzania jesteśmy zachwyceni efektami, nie zdając sobie sprawy, że pozbywamy się zapasów wody, a nie tłuszczu. O spalaniu tłuszczu możemy mówić dopiero po 11 dniach diety. A tak wygląda rozkład spalania: Etap 1: Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu Etap 2: Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu Etap 3: Między 21 a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu Etap 4: Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu Do zrzucenia wagi potrzeba więc wytrwałości i konsekwencji. ********************************************************************************* 2. ILE TRACIMY KCAL: Czynność kcal/h Akt miłosny 360 Bieg (ok. 9 km/godz.) 550 Bieg szybki 1120 Czołganie się 800 Czytanie na głos 105 Energiczny taniec 350 Forsowne ćwiczenia fizyczne 410 Gimnastyka forsowna 290 Gimnastyka lekka 170 Gra w golfa 412 Gra w siatkówkę 600 Gra w tenisa 700 Jazda motocyklem 204 Jazda na łyżwach 718 Jazda na nartach 600 Jazda na rowerze (10km/h) 265 Jazda na rowerze (20km/h) 650 Jazda samochodem 116 Jedzenie 98 Lekkie ćwiczenia fizyczne 148 Leżenie 79 Mycie okien 240 Odkurzanie mebli 220 Odkurzanie odkurzaczem 240 Odpoczynek w pozycji leżącej 68 Pisanie na maszynie 140 Pływanie 470 Praca w ogródku 222 Prasowanie 120 Rąbanie drewna 319 Rozwieszanie prania 300 Schodzenie ze schodów 310 Sen 68 Siedzenie 100 Spacer powolny 200 Spacer szybki 300 Spokojne siedzenie 86 Sprzątanie 120 Stanie na baczność 96 Stanie swobodne 89 Szybki marsz (ok. 8,5 km/godz.) 590 Szycie ręczne 97 Śpiewanie 122 Taniec szybki 336 Trzepanie dywanów 349 Ubieranie się i rozbieranie 114 Wchodzenie po schodach 957 Wiosłowanie 339 Zamiatanie podłogi 167 Zawieszanie firanek 404 Zmienianie pościeli 182 Zmywanie naczyń 151 3.HERBATA ZIELONA I CZERWONA-PUERH Herbata zielona: Herbata zielona jest produkowana w Chinach i Japonii. Herbatę tę określa się mianem niefermentowanej, gdyż nie przechodzi ona procesu utleniania, jej liście zachowują zielony kolor. Zebrane listki - przeznaczone na zieloną herbatę – po odparowaniu wody zwija się i suszy w wysokiej temperaturze. Zielona herbata zawiera teinę, olejki eteryczne, aminokwasy, witaminy: C, K i z grupy B, a także składniki mineralne. Ma ona działanie pobudzające, reguluje ciśnienie krwi, a ponadto przypisuje się jej działanie bakteriobójcze, a tym samym ma ona bardzo dobry wpływ na układ pokarmowy, a nawet właściwości antyrakowe. Herbata zielona wykazuje znacznie większy wpływ na organizm człowieka niż czarna. Działa przeciwko kamieniom w wątrobie, nerkach i pęcherzu moczowym, obniża ciśnienie krwi, obniża poziom złego cholesterolu. Ma zbawienne działanie dla układu moczowego zapobiegając wielu dysfunkcjom. Wynika to głównie z jej właściwości bakteriobójczych. Łagodzi również w znaczny sposób dolegliwości związane z reumatyzmem i chroni organizm przed jego wystąpieniem. Zielona herbata ma także działanie chroniące przed miażdżycą. *********************************************************************** Herbata czerwona: Do tego gatunku zaliczają się półfermentowane herbaty. Pochodzą z Chin i Tajwanu. Proces obróbki zaczyna się etapem więdnięcia liści. Po utracie wilgoci liście umieszczane są w wiklinowych koszach i od czasu do czasu potrząsane. Ma to doprowadzić do otarcia brzegów blaszek liściowych. W konsekwencji ułatwia to przebieg procesu fermentacji. Związki chemiczne zawarte w liściu wchodzą w reakcję z tlenem. Po kilku godzinach proces ten zostaje zatrzymany poprzez suszenie liści. Szczególną atencją wśród nich cieszy się fermentowana bardzo powoli chińska Pu-Erh, która obniża poziom cholesterolu we krwi, wspomaga pracę wątroby, oczyszcza organizm i skutecznie walczy z nadwagą. Herbata uzyskuje w ten sposób niepowtarzalne właściwości zdrowotne. Im dłużej herbata leżakuje tym właściwości te przybierają na sile. Ma to związek z powstawaniem specyficznych związków - flawonoidów. Nie należy herbaty czerwonej, podobnie jak zielonej słodzić, ponieważ cukier neutralizuje większość jej właściwości 4 .FAJNA STRONKA I MOZECIE ZROBIC TEZ SOBIE BEZPLATNA ANALIZE: http://www.vitalia.pl/ 5.A TUTAJ LINK:JAK POZBYC SIE ZAPARĆ PODCZAS DIETY:) : http://www.vitalia.pl/artykul228_Jak_pozbyc_sie_zaparc.html 6.A TU BARDZO DUZO ROZMAITYCH DIET: http://odchudzanie.szefo.net/ http://www.twojadieta.info/ 7.Płaski brzuch Jesteś szczupła, ale masz wystający brzuch? Uważaj! Taka wypukłość nie tylko szpeci, ale może okazać się niebezpieczna dla zdrowia. @U kobiet tłuszcz bardzo często odkłada się w jamie brzusznej z powodu stresu, co zwiększa też ryzyko chorób serca. Wypukłość brzucha może też być spowodowana wzdęciami. By uporać się z \"wystającym problemem\", postaw na właściwą dietę: zastąp tłuszcze nasyconyce nienasyconymi. Jedz tłuste ryby i drób. Wybieraj też produkty bogate w błonnik, wapń i białko: rośliny strączkowe, pestki dyni, słonecznika. siemię lniane - jedno z najbogatszych źródeł błonnika, który pomaga usuwać tłuszcz z organizmu. Oprócz tego jest ono bardzo sycące - nawet niewielka jego ilość daje uczucie pełności w żołądku; gotowane warzywa - są lekkostrawne, nie zalegają więc w żołądku, co bywa częstą przyczyną wzdęć; jogurt naturalny - bogate źródło wapnia, który - jak się okazuje - nie tylko jest budulcem kości, ale też pomaga spalać tłuszcz. Co jeszcze powinnaś jeść? - rośliny strączkowe - owoce świeże i suszone - tłuste ryby - pestki dyni i słonecznika - drób - oliwę z oliwek Czego musisz unikać? - soli - tłustych potraw - fast foodów - słodyczy - alkoholu To ważne! Nie rezygnuj w diecie z grochu i fasoli. Nie spowodują wzdęcia, jeśli wcześniej namoczysz je w wodzie (2 godz.) i ugotujesz w świeżej. Do potraw dodawaj kminek i majeranek. 8.http://www.poradnikzdrowie.pl/site/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.Płaski brzuch Jesteś szczupła, ale masz wystający brzuch? Uważaj! Taka wypukłość nie tylko szpeci, ale może okazać się niebezpieczna dla zdrowia. @U kobiet tłuszcz bardzo często odkłada się w jamie brzusznej z powodu stresu, co zwiększa też ryzyko chorób serca. Wypukłość brzucha może też być spowodowana wzdęciami. By uporać się z \"wystającym problemem\", postaw na właściwą dietę: zastąp tłuszcze nasyconyce nienasyconymi. Jedz tłuste ryby i drób. Wybieraj też produkty bogate w błonnik, wapń i białko: rośliny strączkowe, pestki dyni, słonecznika. siemię lniane - jedno z najbogatszych źródeł błonnika, który pomaga usuwać tłuszcz z organizmu. Oprócz tego jest ono bardzo sycące - nawet niewielka jego ilość daje uczucie pełności w żołądku; gotowane warzywa - są lekkostrawne, nie zalegają więc w żołądku, co bywa częstą przyczyną wzdęć; jogurt naturalny - bogate źródło wapnia, który - jak się okazuje - nie tylko jest budulcem kości, ale też pomaga spalać tłuszcz. Co jeszcze powinnaś jeść? - rośliny strączkowe - owoce świeże i suszone - tłuste ryby - pestki dyni i słonecznika - drób - oliwę z oliwek Czego musisz unikać? - soli - tłustych potraw - fast foodów - słodyczy - alkoholu To ważne! Nie rezygnuj w diecie z grochu i fasoli. Nie spowodują wzdęcia, jeśli wcześniej namoczysz je w wodzie (2 godz.) i ugotujesz w świeżej. Do potraw dodawaj kminek i majeranek. 8.http://www.poradnikzdrowie.pl/site/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tabletek anty to ja Wam powiem ze bralam dosc dlugo Novynette i ja schudlam wtedy, jakos nie mialam apetytu i woda tez mi sie nie zatrzymywala.Moja kolezanka i kuzynka przytyly po Cilest.ale to pewnie roznie dziala na kazdego... tu jeszcze zerknijcie..jest o ksztaltowaniu sylwetki itp http://www.poradnikzdrowie.pl/site/1515_1763.htm a kto mi pomoze bo nie moge znalezc nigdzie ile kcal ma taki kebab z warzywami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×