Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Gość anilesz
Hej! dzieki za odpowiedz odnosnie promów. A i mam pytanko wie ktoś ile kosztuje zmiana nazwiska na wykupionym juz bilecie wizzar z agnli do polski? czy jest to mozliwe i ile kosztuje ? Z góry dzieki Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zmianie nazwiska na bilecia masz tam dane, na pewno, albo mozna zadzwonic do nich, ale tez zalezy ile kosztowal bilet bo czasem w tanich liniach lotniczych zupelnie sie to nie olaca i lepiej zeby bilet przepadl i kupic od nowa, na pewno na stronie wizzair znajdziesz te info, jak dobrze popatrzysz. jesli chodzi o ludzi no wlasnie szkoda ze polacy to zazdrosny i zawistny narod, na szczescie sa wyjatki i to mnie cieszy. mam nadzieje ze spodoba ci sie basingstoke, bo mi to jest oki, i nie narzekam, generalnie mozna duzo zajec znalesc itp : jak lodowisko, basen, kregle, bingo (ale to dla dziadkow podobno ;), a i kino oczywiscie, park, i blisko do kanalu :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka44
czesc wszystkim odwiedzilam dzi basingstoke bardzo mi sie podobalo czy wie moze ktos ilu mieszka polakow w tym miescie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODELKA1984
WITAM WSZYSTKICH MAM PYTANKO CZY KTOS NIESLYSZAL O POKOJU DO WYNAJECIA POSZUKUJE W OKOLICACH SOUTH HAM OD GRUDNIA. JESLI KTOS POSIADA JAKIES INFORMACJE PROSZE O KONTAKT. JESLI KTOS WIE GDZIE MOGE ZNALEZC OGLOSZENIA O POKOJACH TEZ PROSZE O KONTAKT. POZDRAWIAM MARTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilesz
Witam! Posiadam bilety z Luton do poznania 26.12 powrót 12.01. Jesli ktos byłby zainteresowany ,prosze o kontakt Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka44
Czesc wszystkim!!!szukam osoby z Basingstoke ktora zajmuje sie podatkami,zakladaniem firm,doradztwem finansowym.Najlepiej polak albo polka mowiaca po angielsku. Czy ktos moze mi pomoc???czekam na nomery telefonow.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traveler
Wie ktos może jakie warto znać programy komputerowe poszukując pracy w Basingstoke? Chodzi mi np. o angielskie odpowiedniki Varico, Symfonii itd. A w sumie o ojakiekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pokoje do wynajecia to jest taka lokalna gazetka mi wrzucaja raz albo dwa razy w tygodniu do skrzynki i tam sa prywatne ogloszenia o pokojach do wynajecia. tak na marginesie ja mieszkam w south ham. mozesz popatrzec tez na sklepikach tam na szybach czy cos sa zawsze jakies ogloszenia. co do finansow a zalezy co potrzebujesz jesli chodzi o finanse, moze w czesci ci moge pomoc ale powiem szcerze ze wszystko jest napisane w necie krok po kroku jak co robic, jest taka strona www.mojawyspa.pl czy cos podobnego nie pamietam i tam podobno jest duzo info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do programow jakie warto znac to: sage line 50 jes bardzo popularny i oracle to z ksiegowych programow. i warte teraz uwagi jest Lotus Notes, wewnetrzny taki program podobny do outlooka, tylko bardzo rozbudowany i wiecej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traveler
Ok, wielkie dzięki. Bo szukałem po internecie jakiejś strony na której byłyby wypisane takie programy ale z marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola9919
pozdrawiam wszystkich.mam wolne miejsca do polski w busie na 18/11/07.kierunek- wroclaw(zgorzelec,boleslawiec,legnica)dowoz do domu.cena 50£ osoba.aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traveler - najlepiej po patrzec na ogloszeniach z ofertami pracy, co wymagaja to wtedy najelpiej sie rozeznac mozna :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilesz
WAŻNA WIADOMOŚĆ !!! Dnia 10.listopada o godz 18;00 odbedzie się MSZA SW w jezyku POLSKIM w kościele HOLY GHOST. Jest to poraz pierwszy w Basingstoke jeśli bedzie duzo osób, msza św bedzie co tydzien !!! Przekażcie znajomym . Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
Witam wszystkich. Na początku grudnia wybieram sie do Basingstoke. Pilnie potrzebuje namiarów na tanie pokoje do wynajecia. Czy ktoś może zna agencje RANSTEAD? Czy można zaufać tym ludziom? Bardzo prosze piszcie jak coś wiecie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilesz
Cześć Lena27. Jeśli chodzi o agencje Randstead to jest to agencja OK. Sama aktualnie pracuje przez ta agencje w magazynie w Bootsie i napewno beda tam potrzebowac ludzi bo cały czas przyjmuja. Więc niema się czego obawiać. Co do pokoji w Basingstoke to podam ci link do stronki (to jest strona gazety w basingstoke) gdzie sa ogłoszenia mieszkan a takze i pracy: http://www.basingstokegazette.co.uk/homes/homestolet/ W razie jakis pytan pisz odpowiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilesz
Witam! Posiadam bilety z Luton do poznania 26.12 powrót 12.01.Cena 150Ł za 2 bilety. Jesli ktos byłby zainteresowany ,prosze o kontakt Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
anilesz bardzo dziękluje za pomoc. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż jadę do Anglii pierwszy raz. Mam nadzieję że wszystko się jakoś potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena w razie watpliwosci pytaj, mysle ze jesli bedziemy w stanie to chetnie udzielimy ci kilka informacji. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
Dziękuje. Napewno będe pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilesz
BILETY LUTON - POZNAŃ Posiadam bilety z Luton do poznania 26.12 powrót 12.01.Cena 150Ł za 2 bilety. Jesli ktos byłby zainteresowany ,prosze o kontakt Ania gg:9166349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roob38
szukam pracy w basingstoke na wozek widlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roob38
juz pozno wszyscy spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roob38
a myslalem ze pomozecie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam isc do agencji pracy MERIT w centrum, pracuje przez te agencje kilkoro moich znajomych i jest oki, prace zaczeli od razu nawet tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roob38
ciekawy jestem czy dzis ktos jest na forum z basingstoke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka7711
szukam informacji czy w basingstoke sa domy opieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzio33
czy ktos moze mi podac nr. telefonu do magazynu sainsburys? i cos powiedzial o tej firmie, z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno w basingstoke jest jakis dom opieki ale niestety o lokalizacji nie mam pojecia, poszukaj w google. a co do magazynu sainsbury to muslabys is najpierw do agencji prace chyba si enazywa MERIT i tam sie dowiedziec, bo chyba najpierw przez te agencje sa wszyscy zatrudniani. bo kilkoro moich znajomych tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilesz
Sprzedam 2 bilety z London Luton do Poznania. Dnia 26.12.07 wyjazd powrót 12.01.08 . Cena 100Ł + koszt zmiany nazwiska. Cena jest za 2 osoby w dwie strony wliczone 2 bagaże + bagaze podreczne.PILNE!!! Podaje GG: 9166349 email: anilesz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traveler
wie ktoś może o której godzinie są msze w Święta? i w którym Kościele? PS Pozdro dla Emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×