Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Gość kasia1230
Czesc Dziewczyny A ja sie rozchorowałam :( Dzisiaj rano byłam w szpitalu a potem tylko pół dnia wytrzymałam w pracy, zwolniłam sie i poszłam do domu spac. Jutro niestety musze isc bo jest bardzo duzo pracy. Ale naszczescie jutro piatek. Jak narazie biore antybiotyk ale jeszcze ledwo zyje. Najgorsze jest dl amnie to ze wogole nie moge jesc, tylko zupki :( Pogada jest coraz lepsza z czego bardzo sie ciesze. Mam nadzieje ze nastepny weekend tez bedzie ciepły bo przyjezdza do mnie moja kochana przyjaciolka z Bradford. Nie widzialyśmy sie odkąd wyjechałam. Ale naszczescie jest długi weekend i przyjeżdza. Musze jej tutaj jak najwięcej pokazać to może zostanie :) Trzymajcie sie cieplutko i zachęcam do pisania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu i jak zdrowko? Mam nadzieje ze juz jest lepiej. U mnie nic ciekawego... od kilku dni sprzatam i piore po wyjezdzie wszystkich gosci :( A dodatkowo dzisiaj lecze kaca po wczorajszej imprezie :-o takze moj wpis bedzie krrotki/ Serdecznie pozdrawiam 🖐️ i milego popoludnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Witaj Kasiulena Myslalam ze juz o nas zapomnialas :) Ja czuje sie juz lepiej, naszczescie. Moge juz jesc i spokojnie bez bolu spac co mnie cieszy. Akiraaa i wrozia a co tam u Was? Jak tam praca? Tez ucichlyscie. Nie mowiac juz o Arvenie. Mam nadzieje ze ta cisza chwilowa i znow zacznie byc tu tloczno. Dzisiaj mam mala imprezke z ludzmi z pracy w restauracji chinskiej. Mam nadzieje ze bedzie milo. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
No wlasnie cisza tu straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
dzieki Kasiulena. Napewno zajrze bo tu nistety martwo sie zrobiło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igła52
Witam, siedze dzisiaj wieczorem i przez przypadek weszłam na Waszą stronę. Trochę mi lżej bo moja córka jest w Basingstoke juz 2 lata i bardzo się martwiłam. Ale widzę ,że są Polacy i to fajni.Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka1984
witam wszystkich mieszkam w reading, a pracuje w basingstoke, slyszalam ze kolo asdy w przychodni przyjmuje polski ginekolog, kobieta. czy ktoras z dziewczyn moze byla u tej kobiety? prosze o jakis kontakt do tej pani. z gory dzieki. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Witam wszystkich Igla tutaj jest naprawde fajnie, ale nie ma wszystkich wkladac do jednej szuflady. Mysle ze jesli Twoja corka mowi ze jest zadowolona to powinnas sie nie martwic. Na obczyznie naprawde nie jest tak zle. Modelka nic nie slyszalam o polskiej ginekolog, moze dlatego ze jestem zapisana do innej przychodni bo tam nie jest moj rejon. Ale jak cos mi sie o uszy obije to dam znac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka1984
DZIEKI KASIU ZA ODPOWIEDZ, BEDE SZUKALA DALEJ. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igła52
Witam Kasiu wiem ,że jest tam OK , bo gdyby bylo inaczej to chyba bym wyczuła ,że córce jest tam żle. Jestem jednak zmartwiona ,że tak duzo młodych i wyksztłconych ludzi wyjeżdża z kraju. Praca którą wykonują nie zawsze jest adekwatna do ich wykształcenia. Z awansem też różnie bywa. Fakt ,że w kraju niewiele oferuje się mlodym ludziom. W dużych miast jest lepiej ale o pracę w maych miasteczkach i na wsi jest ciężko.No cóż życzę Wam powodzenia i od czasu do czasu będę zagłądć do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Na poczatku napewno nie jest latwo, ale uwazam ze jezeli ktos jest ambitny i cierpliwy osiagnie to co chce nawet na obczyznie. Ja napoczatku pracowalam w fabryce, pracowalam bardzo ciezko mimo ze tak naprawde nie powinnam bo choroba mi na to nie pozwala. Rzeczywiscie sie pogorszylo ale to dalo kopa do szukanie pracy biurowej, czyli tego co zawsze robilam. Po pol roku pracy w fabryce i z nie za dobrym angielskim udalo mi sie. Mimo ze praca byla za niskie pieniazki ale udalo mi sie zdobyc doswiadczenie.Moze rzeczywiscie mialam duzo szczescia ale teraz zmienilam prace na lepiej platna mimo ze szukalam jej przez kilka miesiecy i czesto mialam ochote wracac to jednak nie dalam. Moze moj angielski nie byl dobry ale wiedzialam ze dam sobie rade w pracy w biurze. Wchodzilam wszedzie drzwiami i oknami i sie udalo. Cierpliwosc i determinacja zostaly wynagrodzone. Uwazam ze jeseli ktos naprawde chce to i tutaj osiagnie swoj cel. Bardzo wielu moich znajomych tylko narzeka ze musza tak ciezko pracowac ale wogole nic z tym nie robia. Bo tak jest latwiej. Zycze wszystkim wiecej wiary w siebie. Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igła52
Hej Basingstoke, co się dzieje nic nie piszecie. W Polsce zadyma przed wyborami , jeden wielki cyrk. Wiele obietnic jak zwykle a potem wielkie nic. Ale na szczęście pogoda piękna ( u was chyba też ) byłam ze swoją suczką na spacerze i zjadłam obiadek a teraz szukam diety cud, efekt znany zapał na początku a potem coraz gorzej.Pozdrawiam z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich. Jestem nowy w basingstoke i za bardzo nie mam sie do kogo odezwac wiec jesli mieszkaja w basingstoke polacy to chetnie ich poznam. Poszukuje rowniez pokoju do wynajecia od 1 listopada bo tam gdzie teraz mieszkam bedzie remont. Jesli ktos cos wie na ten temat niech da mi znac. Niestety jeszcze nie mam internetu w domu i chyba chwilowo nie bede mial wiec korzystam narazie z internetu w bibliotece takze mam utrudniony dostep, ale smialo mozna pisac na moj adres emailowy piotr.szostak@op.pl Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Adamska
Witam, Szukamy osoby zainteresowanej pracy w magazynie, pakowanie towaru (kosmetyki) i dystrybucja w okolicy. Potrzebne praow jazdy (3 lata) i komunikatywny j. ang. Praca w Weybridge. ok Basingstoke. stawka: £6.18 na godz. brutto. Jesli szukacie czegos podobnego dajcie znac bezposrednio. 01256-765021. Mam na imie Beata. Proscie mnie bo w biurze sa anglicy. Praca od zaraz, stala. i dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby nikt nie z polakow mieszkajacych w basingstoke nie odwiedzial tego forum? A moze jest jakies inne czesciej odwiedzanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie zagladalam, widze ze podupada forum, szkoda. ostatnio na gadu gadu ktos mi przyslal link do strony jakies co zalozyl o polskiej spolecznosci w basingstoke, jak sobie przypomne adress to wkleje. Piotrek jesli chodzi o mieszkanie, na szybach w polskim sklepie jest wiele ogloszen, popatrz a na pewno cos znajdziesz, oczywiscie tez mozesz poszukac w lokalnych gazetach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODELKA1984
CZESC WITAM WSZYSTKICH CZY MOGLBY MI KTOS PODAC ADRES POLSKIEGO SKLEPU ALBO NAPISAC DOKLADNIE JAK DO NIEGO TRAFIC, NIEJESTEM Z BASINGSTOKE TYLKO TU PRACUJE WIEC NIEWIEM GDZIE ZNAJDUJE SIE TEN SKLEP. PROSZE O JAKIES WSKAZUWKI. POZDRAWIAM MARTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wiesz gdzie jest np MC donald, albo barclayc kolo MC, to stan do nich tylem i widzisz takie placyk, i od niego na wprost odchoadza dwie drogi, to ty idziesz bardzie w prawo, i to jest pierwsza taka tycia uliczka za 50 m w prawo, zaraz za charity shop, i za moment kolo fryzjera bedzie sklep. zalezy z ktorej strony idziesz tez. mam nadzieje ze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Witam wszystkich Widze ze troche forum odzylo. Nie bylo mnie tu dawno bo co weszlam to nic nowego nie bylo. Mam nadzieje ze znow forum ruszy pelna para. Pozdrawiam wszystkich i ciagle zachecam do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilesz
czesc! Jestem z Basingstoke mieszkam tu juz rok. Aktualnie wynajmujemy pokój. Ale myslimy o wynajęciu mieszkania. Czy ktoś wie jak można wynająć mieszkanie od spółdzielni mieszkaniowej w Basingstoke ? Wiem ze mozna wynajac taniej mieszkanie socjalne od Consiulu ale złozyłam tam aplikacje i przyznano nam bardzo mało punktów. A słyszałam ze jest tez mozliwosc wynajmu mieszkan od spółdzielni i ze to tez tańsza obcja niz normalnie. Ale niemam pojęcia jak sie za to zabrac. Szukałam w necie ale niec nie znalazłam. Jesli cos wiecie napiszcie Dzieki Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODELKA1984
do arvena4 dzieki bardzo za wskazowki niedlugo sie tam wybiore. pozdrawiam martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie świata
Zapraszam na forum Ludzie Świata, forum dotyczy osób ktore znajdują się po za granicami kraju, a takze dlatych ktorzy mieszkaja w Polsce. Zapraszam do wspólnej dyskusji www.ludzieswiata.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilesz
Czesc ! Niewiem czy ktos jeszcze odwiedza ta stronke :( Ale moze ktos mi odpowie na jakiej stronce najtaniej zamówic prom anglia - francja i z powrotem. Chodzi mi o okres swiateczny . Pomozcie dzieki Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka44
Czesc Wszysykim mam takie pytanko czy w Basingstoke jest polski sklep.Jesli tak to gdzie i czy warto sie tam wybrac?Z gory dziekuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka44
wszyscy sie zala ze nikt nie pisze wiec ja cos napisz przegladam sobie tak te wasze wpisy i zastanawiam sie jak sie wam zyje w basingstoke? ja obecnie mieszkam w londynie ale mysle o przeprowadzce moze do was sama jeszcze niewiem moze ktos mnie zacheci albo odwrotnie napiszcie cos ciekawego o basingstoke bardzo mnie interesoje czy sa w miasteczku polskie sklepy jak sa zaopatrzone ciezko mi sie rozstac z polskim jedzeniem a w londynie polskich sklepow nie brakuje czekam na fajne opisy napewno was odwiedze i bede pisac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie promow to np http://www.ferrycheap.com/ dobra strona do szukania odnosnie pyt czy w basingstoke jest pol sklem otoz jest i jest dobrze zaopatrzony i istnieje rowniez mozliwosc zamowienia danego produktu. pozdrawiam mi sie zyje to dobrze szkoda ze ludzi malo otwarci i przyjazni, chodzi mi o polakow. ciezko kogokolwiek jest poznac i utrzymac znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka44
dziek za odpowiedz juz niedlugo odwiedza basingstoke i zobacze co u wsa slychac obejzec okolice ala masz racje ciezko znalesc fajnych znajomych ludzie boja sie o swoje niechca by ktos mial lepiej izoluja sie zamiast trzymac sie razam ja bardzo lubie poznawac nowych ludzi pewnie bym ci zagadala ale teraz musze leciec do pracy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×