Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

czesc dziewczynki a powiedzcie mi nie tesknicie za krajem?? ja mam ogromny dylemat jestem tu juz prawie 4 lata, owszem , mamy dwa auta, urzadzilismy mieszkanie, niedlugo chcemy wziac kredyt na wlasne , ja koncze licencjat , mam dwie prace i nie wiem co dalej nie wiem czy powinnam kontynuowac studia po norwesku, czy wracac do Polski, czuje ze stoje na rozdrozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu ta rozsciagnieta stronka sie skonczyla,przeciez tego sie nie dalo czytac. Gdzie ci moderatorzy? Towarzystwo sie nam rozrasta. Dziewczyny baluja. Tez na weekend popilam i to sporo,a dzis obolala chodze. No ale raz do roku mozna. U mnie pogoda wspaniala,wczoraj chodzilam jak latem,cala na bialo,zwiewnie hihi Macie dylematy co robic dalej? Hm ja to sobie rozwazam zostanie w kraju ,do stycznia,bo po co jechac na chwile i zaraz przed siwetami wracac. No ale to jeszcz epomysle,juz mialam kupowac bilet na piatek ale lipa Pozdrawiam was i zazdroszcze pracy bo mnie juz cos strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH KOBITEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma się oczywiście rozumieć,że pisałam wczoraj o mieszkaniu w Polsce:)tutaj nie chcemy(jak na razie)zostawać na stałe,i rozglądamy sie za czymś swoim,no bo ileż można mieszkać z rodzicami????????????dobrze,że mam kumatą mamę,to porozglądała sie za mieszkankami i znalazła nam 57m2,za niecałe 60 tysiączków.ja wiem,że ta cena jest niewielka,ale my mieszkamy na wsi i dlatego tak tanio,no i mieszkanie do generalnego remontu,ale to jeszcze nie na 100% bo musimy je najpierw obejrzeć.a ja kocham wieś i nigdy w życiu nie wyprowadzę sie do miasta.wiecie jak ja sie tu dusze....pozdrawiam,aha i widze,że nam topic ożył:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko napisałam,że topic nam ożywa,a tu nadejszla:D cisza jak maćkiem zasiał..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie dzidka, że znaleźliście taką okazję w Polsce. Ja na początku pomyślałam że to w Norwegii i już chciałam się Ciebie pytać jak odłożyliście tyle kasy :) a swoją drogą nie lepiej poszukać sobie jakiegoś domku na wsi? Skoro jak mówisz mieszkasz w takiej okolicy gdzie nieruchomości nie osiągnęły jeszcze niebotycznych wartości, to może to by było lepsze rozwiązanie? Powoli byście go sobie remontowali, ale przynajmniej podwórko mielibyście swoje i ogródek :) ja to w przyszłości ani myślęw mieszaku mieszkać, ale jak to mi wyjdzie, to czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej kobiety! No w koncu ta stronka sie skonczyla, normalnie swira szlo przez nia dostac. fallen, szybka badz, miedzy kroplami smigaj:D Ja tam wredna jestem i w ta pogode mojego chlopa po zakupy wysylam wlasnie:) A pogoda taka, ze psa za dzrzwi nie wygonisz hehe. Kaczuszka, na pewno kazdej z nas zdarza sie tesknic. No u mnie to akurat nie tesknie za krajem tylko za znajomymi. Tez mam taki okres, ze sie zastanawiam co tu robic, ale to akurat z innych powodow. Pozdrowka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
dzidka, a wlasciwie w jakich okolicach w Polsce Ty mieszkasz? Bo moze i pytalam kiedys, a nie pamietam. Nie chce mi sie topicu wertowac. Wiem, wiem, leniwa jestem:) fallen, nie macie tam w Stavanger sztormu aby? Bo sie boje, ze mi chalupe zwieje zaraz:D Nie no, musze sobie czyms humor poprawiac:) Pisac cos kobitki, pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Ups, sorki, kaczuchowata, nie kaczuszka:) Ale osoba chyba ta sama? No niewazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w drodze do sklepu udało mi się aurat nie zmoknąć, przestało padać na 30 min w ciągu całego dnia, a ja to wykorzystałam :D a co do sztormu to nie jest aż tak źle, ale ja w centrum mieszkam i dość osłonięta jestem innymi domami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Czyli jednak sztorm jest. Nie no w Sandnes nie tragedia, tak na chybil trafil strzelilam:) A moj zakupiarz tez juz wrocil:) Jej, ja naprwde wredna jestem. Ale co tam, dobrze mi z tym wyjatkowo:) fallen, jestes zorientowana moze w koncertach w Stavanger? Bo nie moge nic na stronkach znalezc, a jak juz po miescie latasz, to moze zauwazysz jakis plakat. O cholera, winko chcialam kupic na poprawe nastroju, a tu nie dosc, ze pada to na dokladke zaraz vinmonopol zamkna. No i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja specjalnie w koncertach się nie orientuję, plakaty, owszem, wiszą, ale ja tylko na nie okiem rzucałam i nie zwracałam większej uwagi co i jak. Ale w sumie w centrum Stavanger to co sobota jedna wielka impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Heh, w sumie nie wyszczegolnilam:) Mnie interesowal by Folken, nie wiem czy znasz ten klub, tylko na ich stronce nic nie ma po prostu. Albo jakies gitarowe granie, przeszlabym sie juz na jakis koncert, bo brakuje mi muzyki na zywo, a w Sandnes to juz w ogole nie bardzo jest gdzie isc. Same dyskoteki w weekend i pijane Norwegi:) I Polaki heh.:)Troche ich sie zjechalo na sezon, ale na szczescie juz sie rozjezdzaja, na szczescie, bo szukamy nowej chaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny widzę,że coś się ruszyło. to fakt pracując tutaj można naprawdę sporo odłożyć.nie widzę siebie tutaj na stałe najwyżej jeszcze rok. kupiliśmy z narzeczonym dom {oczywiście w Polsce} teraz pracujemy na remont bo trzeba generalny zrobić i wracamy do Polski.na start nam wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
zwykla🌼 witaj:) no wlasnie w koncu sie ruszylo, bo tak to cisza i cisza. W sumie pewnie i mozna odlozyc, ja tam nie wiem, bo my tu zamierzamy na stale, takze wtedy juz inaczej sie pieniadze wydaje. Wiecie, piwka sobie czlowiek nie zaluje i takie inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację czarna1982 inaczej ktoś żyje jak ma zamiar tutaj zostać a inaczej jakprzyjechał odłożyć. długo tutaj jesteście? aha jeszcze jedno me orientujesz się może jak tutaj nazywa się test ciążowy bo muszę kupić i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
o patrz zwykla, akurat w temacie jestem:D bo niedawno robilam:) gravidtesten to sie nazywa:) my w Norwegii bedziemy rok w pazdzierniku. Ten moj wczesniej siedzial w Szwecji trzy lata, a ja bylam z nic w Szwecji trzy miesiace. A Ty dlugo tutaj? Bo nie wiem czy pisalas, a nie chce na ta dluuuga stronke wracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już prawie dwa lata mam nadzieją,że jeszcze z rok i wrócimy . ten test to w aptece się kupuje? podobnie się go wykonuje jak nasz? nie za bardzo u mnie z językiem więc obawiam się ,że nie będę potrafiła go wykonać i pewnie jest ich wiele rodzajów i babka w aptece obrzuci mnie stertą pytań. kurcze nie wiem czy iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Tak zwykla, test kupujesz w aptece. Troche inaczej sie robi, siusie do sloiczka i tam masz taka koncowke i bodajze na iles tam sekund zanurzasz:D Nie pamietam na ile:)Masz to narysowane. I pokazane znaczki ikke gravid - nie jestes w ciazy, gravid - jestes:D Bedziesz wiedziala na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Spoko, nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to weszłam na stronę tego folken i tam jak wejdziesz w zakładkę \"program\" to po lewej stronie jest takie okienko Neste konserter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
wiem fallen, ale czasem sa dodatkowe koncerty, ktorych cholera tam nie podaja:( No nic to. A test ok.100 koron kosztuje.A nie pamietam dokladnie. A tez bedziesz robic?:D Bo ja to panikara jestem po prostu i stad pomysl z testem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
A to do Polski na stale? To tylko ja na topicu zostane:( A ja to czasem mysle, ze chyba jakas fobie ciazowa mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na stałe, tylko dokończyć studia :D jeszcze tylko rok mi został i wyfruwam do Norwegii :D ale nie bój się czarna, będę do Was zaglądać, poza tym jeszcze na pewno w międzyczasie odwiedzę Rogaland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole,chyba jeszcze nigdy tak wesoło nie było:D:D:D chyba coś żeście trachnęly ,bo humorki,no, no, no 🌼Czarna ja już Ci kiedyś pisałam 🌼leniuszku śmierdzący🌼,że mieszkam w okolicach Koszalina,aha a teraz nie pamiętam która koleżanka pytała o domek,więc już odpowiadam,mieszkania są u nas tanie,ale ziemia droga,zastanawialiśmy sie z moim skarbem,czy kupić,ale trzeba mieć czas na budowę...a u nas czas napięty jak baranie jaja,zjeżdzamy do Polski na tydzień ,góra dwa,i nie mamy za bardzo czasu,ale marzy mi sie taki piekny niewielki domeczek z ogródkiem,drzewkami,gromadką dzieci na podwórku...echhhh pomarzyć ludzka rzecz:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ty to jak ja .ja też strasznie panikuję zawsze niepotrzebnie ale taki już mam charakter. właśnie wysłałam mojego faceta po ten test bo mi się spóżnia 4 dni , tłumaczę to sobie zmianą klimatu bo miesiąc byłam w Polsce a ostatnio miałam grypę może dlateciekawe czy apteka jeszcze otwarta ufffff ale mam stresa więc sorki za błędy.. dobra idę zapalić bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×