Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość nalau
ja mam 21 :) jestem z Poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
I znowu cisza. Kobiety, weekend, cieszyc sie:D No tak, niby madra taka, a u mnie znow pada i jakos wesolo mnie to nie nastraja. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
fallen_star, bo to niby niedaleko, a juz roznica, heh w innych momentach pada, bo pozniej tez mialam chwile slonca, a teraz znow to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Czrna,jak tam sprawy sercowe?????????wyjaśniło sie już coś,mam nadzieję,że jest już lepiej:)🌼pozdro dla wszystkich,napisze pózniej,bo jadymy na zakupy do LIDLA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko wszystkim:):):) jak tam humorki w sobotni poranek,u mnie na szczęście na razie nie pada,ale zapierdziel jak zwykle:(bo to przecież sobota🌼pranie,sprzątanie itd.Czarna napisz jak tam Twoje sprawy sercowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej dziewuchy! dzidka 🌼 A moje sprawy sercowe do dupy ogolnie:( Ale to nie bede na forum pisac, raczej sie pogarsza niz polepsza tak w duzym skrocie:( No, ale chociaz nie pada na razie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????NO CO JEST,NIKT NIE MA OCHOTY NAPISAĆ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:D???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????🌼???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej dzidka! Faktycznie jakos tu cicho ostatnio. Ale juz jestem:) Rzadko wpadam, ostatnio jakos tak. Dzisiaj jakos wyjatkowo nie padalo, bo juz myslalam, ze swira dostane przez ostatnie dni. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej kobiety! Z kawka wpadam:) Druga:) Wyjatkowo ladnie dzis, ale cicho, zeby nie zapeszyc:) Co tam u Ciebie BlingBling? A teraz dzidki cos nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaca mam zajebistego,jutro coś napiszę,dzisiaj nie mogę normalnie myśleć.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie. coś nie ciekawie tutaj u was. Wcale sie nie dziwię bo wy w kółko piszecie tylko o pogodzie. Wchodzicie na chwilkę piszecie,że smutno bo pada albo fajnie bo słonko wyszło i nic poza tym. :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
witam zwykla:) my tak o pogodzie bo to pewnie doskwiera najbardziej. A Ty tak przelotem na topicu, czy tez w Norwegii? A ja tam jeszcze przewaznie o imprezach pisze:) Ale piwa norweskiego nie lubie. Ale to fakt, ze jak zwykle cicho tutaj, dziewczyny gdzies pouciekaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja napiszę o żarciu :) ostatnio byłam na zakupach, tam u czarne, w Sandnes w maxi i przechodzę sobie koło mięs wszelakich i co widzę? uśmiecha się do mnie wielka wątróbka :D ja tam specjalnie nie przepadam, ale mój ukochany uwielbia. Kosztowała tylko 19,90 za kg, więc na wahając się wpakowałam ją do koszyka. Zastanawiałam się tylko z jakiego zwierzęcia została wypatroszona, bo na drobiową nie wyglądała, ale napisu \'av svinn\' też nie było, tylko jakieś słówko którego nie zrozumiałam. Ale nic to, zadowolona jak bąk pognałam do domu i w te pędy do patelni! Zapaszek zaczął się unosić prześliczny w całej kuchni, wątróbka z cebulką wesoło skwierczała na patelni, Ukochany ślinkę przełykał, w końcu nałożyłam mu porcję porządną na talerz, on smakuje... ... i mówi \'fuj\' :( niestety okazało się że wątróbka była wołowa, w Polsce nawet takiej się nie sprzedaje, bo niedobra bardzo jest, ale Norki się nie znają. Reszta niestety musiała wylądować w koszu, bo nie dało się tego zjeść. A swoją drogą, widziałyście kiedyś w Norge wątrobę wieprzową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej dziewczyny! Oj cicho tu u nas, cicho:( fallen_star, powiem Ci, ze ja tu w ogole jakiegos normalniejszego miesa nie widzialam:) No moze kurczaki tylko. A za watrobka szczerze sie nie rozgladam, bo nie lubie. Ewntualnie zjem drobiowa, ale to tez jak juz wyjscia nie mam. dzidka, gdzie jestes? chyba nie masz kaca tyle czasu:D A co u BlingBling? My usilnie sie ukrywamy, co by miec weekend bezalkoholowy:) Wczoraj sie udalo, zobaczymy co bedzie dzisiaj. Buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjalilith
hej Dzidka i reszta.jakis miesiac temu pisalam ze w srode lece do bergen.nie wiec juz prawie miesiac tu jestem i mam teraz w mieszkaniu neta take i kontakt. mieszkam na nesttun.nie pamietam jak sie to pisze.o na ibrzezach niasta. moj chlopak prcuje od jakichs 2 tygodni z kumplami z Polski. w firmie kamieniarskiej.ja juz byulam kelnerowac prze firme Adecco. teaz ide z nowu w niedziele a potem w nastepnym tygodniu ide do hotelu juz prawdopodobnie normalnie na etat.jakos idzie. na poczaek bede pracowala prze ta agenje a potem zobaczymy.troche mi sie nudzi do tego czasu takze mam nadzieje ze bede czesto wpadac. pozdrawiam dziewcznki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) zdziwiłam się troszkę,że napisałaś ,że pogoda doskwiera tutaj najbardziej. ja już do pogody to raczej przywykłam bo będąc tutaj dwa lata jeżdżę do Polski tylko 2 razy w roku więc już prawie zapomniałam jaka może być pogoda w Polsce. Mi natomiast najbardziej doskwiera tęsknota - za rodziną,znajomymi,moim miastem ,widokiem ulic,zapachem nadchodzącej wiosny itp.itd oj długo by tu wymieniać ale nie będę się dołować :( :( fallen _star dzięki za niusa bo właśnie ostatnio miałam zamiar kupić wątróbkę bo uwielbiam.szkoda,że nie dobra ...zjadłabym sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
zwykla, moze dlatego, ze ja w takim regionie jestem, to mi tak doskwiera. A Ty w jakich okolicach? Bo Rogaland jesli o to chodzi, to jest najgorszym regionem w Norwegii, nawet Norwedzy uciekaja stad tak czesto jak tylko sie da. No mi niedlugo rok w Norwegii stuknie. A poza tym jak wam dziewczynki niedziela mija? Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko nie pisalam dlugo.bo zapierdol mamy teraz taki,że szok:(ale to normalne,jak zbliża sie termin wyjazdu do domku:Dw środe juz wyjeżdzamy,ale na kilka dni tylko,ale i tak sie ciesze,dobre te parę dni:):):):):)no ale narobiłyście mi smaku z tą wątróbką...hmmmmmjeszcze z cebulką,niebo w gębie,od razu jak wrócę to kupię ze 2 kg,szkoda ,ze na promie nie podają tego przysmaku.pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej ok rok mieszkałam w Oslo teraz niedaleko Drammen, Dzidka miłego pobytu w POlsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
mam mea w norwegi j niebardzo mam odwage tam wyjechac szczegolnie jak cztam o pogodzie tam.Noale s tez inne argumenty za....pozdrwiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie żałuje,że wyjechałam,bo naprawdę można tutaj nieżle zarobić:)a w Polsce.....co z tego,że pogoda ładniejsza,jeżeli tu po 2 miesiącach pracy z moim mężem mamy tyle kasy co mój ojciec przez rok czasu w kraju,przynajmniej mamy lepszy start jako młode małżeństwo,kupiliśmy już sobie drugi samochód,meble do mieszkania(na razie stoją w naszym pokoju,bo mieszkamy z moimi rodzicami:D ),a teraz trafiła nam się okazja kupić mieszkanie,musimy je jednak najpierw odejrzeć,ale to dopiero w piątek,jak wrócimy.i wszystko za gotówkę.a w Polsce nigdy w życiu nie było by nas stać na takie zakupy...przy takich zarobkach jakie oferują pracodawcy,widzę jakie życie mają moi rodzice,zanim coś kupią to latają od banku,do banku po jakiś kredyt.dlatego ja jestem happy :D ,że tu jestem,oby tak dalej było.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) normalnie zaluje , ze nie znalazlam wczesniej waszego forum :( przedtem mieszkalam w Drammen - a teraz mieszkam pomiedzy Drammen a Oslo ogolnie nie narzekam , ale wole swa prace w Polsce , choc tutaj - fakt - lepsze zarobki no i tutaj mieszkam sobie z moim narzeczonym - i tak juz kilka lat pozdrowionka dla Was wszystkich i do nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidka - mieszkanie za gotówkę? w Norwegii? no to ładnie musieliście odłożyć. A ile czasu już tu jesteście? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej kobiety! fallen (pozwolisz skrotowo?:) ) dzidka mowi chyba o mieszkaniu w Polsce, bo z tego co wiem, to oni nie zamierzaja zosac w Norge. zwykla --- > no ja to niedlugo swira przez ta pogode dostane. W okolicach Drammen to wy tam macie w miare ladnie, a tu przeciez zyc sie nie da:( Juz zaczynamy powaznie sie zastanawiac nad przeprowadzka w inne regiony. No, ale fakt, ze ostatnio naszla mnie jakas melancholia, a taka tesknota za znajomymi, bo za Polska jako taka nie tesknie. No, ale w listopadzie na pare dni bede, trzeba znow wszystkich jakos w kupie zebrac co by sie zdazyc spotkac. Buziaki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Polsce to co innego :) bo ja tu już zaczęłam kombinować jak 1,5 mln nok na mieszkanie odłożyć :D a ja tu się wściekam - chleba nie mam a pada od rana i tylko czekam głodna na chwilę przerwy żeby wyskoczyć po zakupki. Ale chyba i tak zmoknę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×