Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość czrna1982
malena, a Ty chociaz jestes w Skand? O co chodzi z tymi pytaniami pracodawcow, bo naprawde nie rozumiem. Moze i w Polsce tak jest, dlatego wyjechalam. kobi, ja wierze, bo moj facet wyjechal jakies 4 lata temu, zanim Polaska weszla do Unii, wlasnie dlatego, bo niby mial dobra kase, ale atmosfera taka, ze szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimaris
a ja mam doła.jestem w tym bergen i żadnej koleżanki. makabra.i jeszcze się z facetem pokłóciłam.idzie ktoś ze mną dzisiaj na piwo do centrum? jak tak to napiszcie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Witam kobiety! marimaris, dzidka by pewnie sie z Toba na piwo umowila, bo ona w Bergen siedzi, ale chwilowo jest w Polsce. No ja Sandnes, to niestety nic z tego:) A tak poza tym co u was dziewczynki? Co taka cisza znow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko,długo sie nie odzywałam,bo zapierdziel mielismy taki,że szok,jutro już wracamy do Bergen:(smutno mi toszeczke,ale trudno pracować trzeba,widze,że pojawiło nam sie kilka koleżanek:Dmoze temat nam sie rozkręci:)dzisiaj jeszcze czekają mnie zakupy,a tak sie kiepsko czuje,bo balowaliśmy przez weekend na weselu, i teraz dopiero odczuwam skutki:Pale było super,jedzenie extra,orkiestra taka sobie,ale pojadłam,popiłam i z moim męzem tak sie wytańczyłam,że szok.napisze póżniej bo lece do sklepu.buziaki:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
A tu znowu cisza. Kobiety, nie opuszczac sie tak, tylko pisac, pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawda co
mowia o norwezkach ze sie puszczaja czesto nie ze swoimi partnerami nawet mezatki?co myslicie o facetach ktorzy zdradzaja pozostawione w Polsce zony i dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotra
za parę dni będę w bergen!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hehehe :D:D:D:D:D:D:D Ale sie usmialam :D czy to prawda... --- > a dlaczego Norwezki sie puszczaja? A moze to Norwedzy sie puszczaja? W ogole te puszczaja mnie rozbraja:D Osobiscie pojecia nie mam, bo nikomu do lozka nie zagladam :D :D :D Poza tym uwazam, ze to kazdego prywatna jest. Kobiety gdzie polazly znow? Bo jak ktoras schacze to dostanie:) I o pogodzie zaczne pisac, zobaczycie:) Ja juz nie moge sie doczekac wyjazdu do Polski, z takich roznych wzgledow. Tak sie zastanawiam, czy moze miesiac nie zostac, ale co ja bede tam w zime robic. A sama nie wiem jeszcze. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Witam sotra. A do Norge to tak na stale, czy na chwile? Bo z tych stalych to niedlugo ja sama zostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotra
narazie na 2 tygodnie a jeśli znajdę pracę osiądęna dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sie co smiac
mam meza w Norge i to jego slowa o tych puszczajacych sie norwezkach.nie chce powiedziec czy mnie zdradza czy nie a trudno zebym wierzyla w moralnosc norwezek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
a sa tacy co mowia? chyba jak juz chca odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
To moze lepiej wierzyc w moralnosc meza? A co? Ta Norwezka mu do lozka wlezie i go zgwalci, czy jak? No ja nie wiem... Jak facet nie bedzie chcial, to go zadna do lozka nie zaciagnie przeciez i na odwrot tez. To zadne puszczanie jest, normalne podejscie do seksu po prostu, jak ktos nie chce to nikt nikogo do niczego nie zmusza przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
A tak w ogole, czy to prawda... i nie ma sie co smiac...to sa sama osoba jest? Bo nie wiem jak mam sie odnosic do tych postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
czarna nie do koca sie z toba zgodze na sile nie zaciagnie ale pomoc mu/jej do niego wejsc zawsze moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
kobi, no niby tak, ale wedlug mnie jak ktos nie chce zdradzic to nie zdradzi. To, ze jedna osoba ma powiedzmy luzniejsze zasady nie znaczy, ze druga da sie skusic. No, ale to w sumie indywidualna kwestia kazdego, ja znam tu zarowno facetow, ktorzy zony zdradzaja jak i tych co nie zdradzaja. Za duzo zaleznosci, zeby ocenic co sie moze zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
czarna przypomnij mi / bo jestem tak leniwa jak ty albo dzidka i juz nie pamietam/ co roibisz w norwegi ,ile masz lat /chyba 25/ ile jestes tam czasu i z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Tak kobi, lat mam 25, jestem tutaj ze swoim facetem. Na poczatku bylam w Szwecji 3 miesiace, od tamtego roku od pazdziernika w Norwegii, mialam w ciagu tego roku 2 miesiace przerwy, bo bylam w Polsce. Chwilowo nie robie nic heh:) Zamierzam isc tutaj na studia, a zeby znalezc prace potrzebny mi numer norweski pilnie, bo z praca dla kobiet tutaj ciezko bez tego. I wlasnie jestesmy w trakcie rozwazania z tym moim, czy slub brac, czy moze to kombinowac w jakis inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
a czy ten numer dostaje sie za cos? czy twoj facet jest polakiem/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Tak kobi, moj facet to Polak. A ten numer to cos takiego jak polski pesel, wtedy masz tu prawa jak Norweg, dostajesz wtedy jak masz pozwolenie na prace...eh no, troche tlumaczenia przepisow jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
a nie znacie jezyka wogole .wiem ze moj maz terz ten numer zalatwial ale nie wnikalm w to zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Nie no, my sie porozumiewamy po angielsku na ten moment, zreszta z norweskiego tez juz cos lapie, a ten moj w Szwecji siedzial sporo czasu, a szwedzki i norweski to prawie jedno i to samo, takze z tym to problemu nie ma. Twoj maz jak ma legalna prace to na pewno ma pozwolenie, a co za tym idzie tez i numer, dochodzi tylko kwestia czy ma numerek tymczasowy, czy staly. Ale w sumie jak nie wiazecie zadnych swoich planow z Norwegia to niepotrzebna Ci znajomosc przepisow zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
nie do konca masz racjie znajomosc przepisow zawsze sie pzydaje .nie wiem narazie czy laczymy przyszlosc z norwegia bo za kilka dni okaze sie czy maz bedzie mial przedluzona umowe na kilka lat czy nie i bedzie musial wrocic a wogole to sama nie wiem co mamy robic nawet jak mu przedluza.tu zle i na odleglosc tez zle. gdzie sie podziala dzidka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Znaczy wiesz kobi, mi chodzi o to, ze znajomosc przepisow Ci niepotrzebna jak nie zamierzasz w Norwegii byc chociaz jakis kawalek czasu, no bo i po co czlowiekowi ta wiedza wtedy? A dzidka jak to dzidka, tak wpada i wypada ostatnio. Wlasnie dzidusia, gdzie sie podziewasz? Mam nadzieje, ze nie obrazisz sie za te dzidusia:D 🌼 na mile przywitanie jak sie pojawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
a moze wiesz przypadkiem lub ktos inny cos na temat szkoly w wieku gimnazjalny najbardziej interesuje mnie trontheim .Diecko zna troche angielski.pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
kobi, jesli chcesz cos wiedziec konkretnie to ja sie tutaj w przepisach orientuje. Ostatnio robie za tlumacza we wszystkich urzedach:) A o co konkretnie pytasz? Jak dziecko do szkoly zapisac? Chcesz tu przyjechac? Bo to troche zawirowan jest, najpierw pobyt trzeba zalatwic najlepiej. A szkoly juz sie zaczely dawno, bo w Norge ruszaja od sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
no domyslam sie ze szkloa sie zaczela .pytam na zas bo jezeli moj maz dostanie umowe na dluzej to nie wyobrazam sobie zebym byla ja tu a on tam i dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
no domyslam sie ze szkloa sie zaczela .pytam na zas bo jezeli moj maz dostanie umowe na dluzej to nie wyobrazam sobie zebym byla ja tu a on tam i dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!mieszkam w Norwegii z mezem od 4 lat,4 lata na czarno,od 24,wrzesnia na bialo :) moj maz od roku na bialo tez :) Chetnie nawiaze kontakt z normalnymi dziewczynami mieszkajacymi w Oslo lub okolicach,pisze normalnymi,bo te wszytskie ktore spotkalam w ciagu tych 4 lat okazywaly sie byc np przemytniczkami,jedna nawet sie we mnie zakochala,jakas tam byla totalnie trzepnieta na punkcie kasy,ech,szkoda gadac...Ja jestem na prawde normalna laska,pracuje,zarabiam dobrze,wiazemy nasza przyszlosc tylko i wylacznie z tym krajem dlatego milo by bylo miec jakies kumpelki do wyjscia na piwko a nie tylko spotaknia rodzinne :] mieszkalam w samym centum Oslo przez 3 lata ale w zeszlym roku powiedzialam dosc!i przeprowadzilismy sie za miasto,w koncu mamy swoj kawalek tarasu :) pozdrawiam wszytkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×