Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość monis78
CZESC DZIEWCZYNY. DZIDKA SIOSTRA W SZPITALU BYLA TYLKO JEDEN DZIEN. NAFASZEROWALI JA LEKAMI, WYCZYSCILI I DO DOMKU. ZWOLNIENIA DOSTALA 3 DNI. JA W POLSCE SZPITALNEGO CHYBA 5 I OD MOJEGO GINA 2 TYG. ALE W POLSCE JAK CHODZISZ PRYWATNIE TO MOZESZ CHOROWAC I CHOROWAC.PRZYKRO MI, ZE NIE DONOSILA. JUZ NIEDLUGO SIE ZOBACZYMY TO JA TROCHE POCIESZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko,widzę,że u wszystkich pada:(:(:(dobrze,że jeszcze tylko 3 tygodnie,i jedziemy do Polski,tam jak pada,to przynajmniej nie mam takiego doła.Czarna,a Ty tylko imprezujesz i imprezujesz,a do nas nie wpadniesz?we wtorek przylatuje mój kuzyn do nas,z kilkoma flaszkami,więc jak chcesz to wpadajcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
dzidka jak na flache zapraszasz, to ja zaraz samoloty sprawdzam:p Tyle, ze my finansowo tak roznie cholera. Ale wydebie na bilet hehe:) To wy juz do Polski na stale teraz wracacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież Ci pisałam,że tylko na 10 dni,bo idziemy na wesele do mojego ,męża kuzynki 6 pażdziernika,i wracamy ok.8-9,i zostajemy do świąt(chyba)sprawdz samoloty i dawaj do nas,ale dopiero we wtorek,bo wtedy przylatuje dostawa z Polski:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Kurcze, widocznie nie doczytalam:) Ale ja taka zakrecona ostatnio latam, wiec mam nadzieje, ze wybaczysz:) Wlasnie siedze sama w domku, bo te moje gdzies pojechalo na jakas fuche, ale dlugo chyba tam nie bedzie, bo pada oczywiscie. Eh, norma, ale jakos sie przyzwyczaic nie moge do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idz pan w huj....ja już nie wyrabiam z tym deszczem,nigdzie nie można wyjść,bo zimno i pada:(a ilez można siedzieć w domu,jeszcze żeby w TV coś zapuszczali,a tu nic.lipa lipa lipa.szkoda,że gdzieś w Afryce tak nie płacą jak tutaj,tam byłoby 2w1 zajebisty zarobek i wczasy w ciepłym kraju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):)::)::):):):):):):):):):):)::):):):):):)):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::Dnie moge zasnąć,a wcześnie rano musze wstać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce tez pada i zimno heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bylo 18C i slonce
okolice Hamar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalau
czesc ja mieszkam niedaleko Bergen tzn w sumie to 60 km:) ale chce troche pozwiedzac Bergen , jest jakas chetna? ,bo samej mi sie strasznie nie chce chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa koleżanko:)ja jestem z Bergen,a Ty dokładnie gdzie mieszkasz?????????znowu sie powtórzę,ale dziś znowu wszystkim chce sie pisać.....no,no,no siły chyba w palcach brakuje????????????????????????????????????????????Czarna juz całkowicie temat zlała,i ma nas w dupie ,o innych dziewuszkach nie wspomne:D...pozdro🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalau
hej hej ja jestem w Nautnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalau
czy moglabys mi napisac kiedy mialabys wolny czas ? ja generalnie w ciagu tyg to raczej pozne popoludnie albo wieczor, bo zajmuje sie dzieckiem i rodzice roznie wracaja z pracy czasami ok 17 czasami o 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
dzidusia kochanie:D Ja was nie zleje nigdy:) Tylko polskie piwko do nas przyjechalo i tak sie zdarzylo, ze nam sie zaimprezowalo hehe. A dzisiaj wyjatkowo nie pada, przynajmniej u mnie. Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Zapomnialam. Witam nalau 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna,ja widze,że ty ciągle i wciąż imprezujesz:D:D:D:D:D:D:D:D:Da do nas nie chce Ci się wpasć:(Nalau w tygodniu to za bardzo nie mam czasu,ale mogę wygospodarowac jeden dzień,tylko,żeby pogoda była ok. o tak jak np.dzisiaj(wyjątkowo nie pada:):):):):))a dobry masz dojazd do Bergen?tylko,że ja stara dupa jestem:P,nie będzie Ci to przeszkadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalau
Witam ! hehehe dojazd do Bergen chyba mam ok -jeszcze nie probowalam autobusem , bo sie tak ciagle zbieram i zbieram i mi nie wychodzi... ale mowili mi,ze dojade:) jakies przesiadki bede miala po drodze:) wiec jesli wygospodarujesz dla mnie jakis dzien to bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko,nie pisalam caly dzien,bo przylecial do nas moj kuzyn,i tak jakos zeszlo(a tak wogole to apel do samotnych kobitek!!!!!!!!on jest wolny!!!!!!! :D )Nalau,jak uda mi sie wygospodarowac troszke czasu,to sie odezwe,a jezeli moge zapytac,to ile masz lat?a Czarna znowu pewnie chleje,znowu pewnie polskie piwko przyjechalo i nie chce sie pisac,co???????dobrej nocki dziewczyny,ja znowu dzispilnuje dzieci,i tak sobie jeszcze kilka godzinek pewnie posiedze przed kompem,ale wejde na allegro,moze znajde cos fajnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
A wcale, ze nie pilam dzidka:D No moze tylko troszeczke, bo mi dwa piwka zostaly:D Mamy tu ostatnio jakies zatrzesienie znajomych, spokoju nie daja i nie moge na kompa usiasc spokojnie. Poza tym troche mi sie zycie osobiste gmatw:( I musze to szybko rozwiazac, bo ku dobremu nie zmierza:( Mimo wszystko buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie stało,że tak Ci sie życie osobiste gmatwa?trzymam kciuki,żeby wszystko było ok.:)pozdrawiam gorąco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
A takie tam pierdoly niby, ale meczace. Miejsca swojego w zyciu szukam i juz nie wiem czy znajduje czy nie znajduje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi Ciebie,bo zdaję sobie sprawe jak Ci musi być ciężko,ale mam nadzieję,że dasz sobie radę i niedługo znowu będziesz wesolutka:):):):):):):):):):)a na pocieszenie bukiet pięknych kwiatków ode mnie:D🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
dzieki wielkie dzidka. dla Ciebie tez kwiatuszek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskniąca---strasznie
a mó jest w Finlandi -teżs skandynawia a ja w polsce sama i strasznie ciężko mi i tęskno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×