Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość czarna1982
Hehe, dobre fallen, dobre:D No ja tez ostatnio stres niepotrzebny mialam:) A to na pewno zmiana klimatu u Ciebie zwykla, mi tez sie tak opoznial jak z Polski wrocilismy, ale nie gdzie tam, wyslalam tego mojego do apteki (bo mi sie isc nie chcialo:) ) No to mamy ceche wspolna:D dzidka, wiem, ze len jestem niesamowity:) Ale po piwko sobie bryknelam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym sie cieszyła,jak by mi sie okres spóżniał,bo u mnie co miesiąc jak w zegarku co 29 dni i nie ważne czy zmieniam klimat,czy też nie ,nie ważne czy sie odchudzam,czy też nie zawsze od kilkunastu lat tak samo:(a tak już pragne małego bobaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff jedna kreska dzięki Bogu. mam nadzieję,że dobrze go wykonałam bo mówiłaś czarna ,że trzeba zanurzyć a ja dałam kilka kropel nie wiem bo wydaje mi się ,że tam pisze zeby zanurzyć ale jakoś mi to nie pasowało. no ale gdybym zle wykonała to by pokazało. może kupię jutro jeszcze jeden ale już jestem spokojna. Rozumiem dzidka u mnie w sumie tragedii by nie było ,rodzice cały czas pytają kiedy wnusiu będzie no ale teraz kupiliśmy ten dom i musimy go wyremontować więc jeszcze rok pracy jak nic. pozdrawiam dziewczynki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
zwykla, nie przejmuj sie tak:) Widze, ze Ty faktycznie taka sama panikara jak i ja:D Na pewno dobrze zrobilas:) dzidka, nawet sprawdzilismy po ile sa samoloty:D Bo planujemy sie wybrac, ale jechac to do dupy. Zobaczymy, jak by co rozumiem, ze zaproszenie aktualne? A ja tam piweczko pije, a co, weekend odpuscilismy to niech bedzie i poniedzialek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że aktualne,tylko,ze temat jest taki,że przyjeżdzamy na początku pażdziernika do Bergen tylko na 5 dni,a pózniej jedziemy w góry do innej roboty,a tam nie dość,że zasięgiem problem,to o internecie można zapomnieć,takie kiepskie miejsce,ale będziemy tam ok.miesiąca,więc jak wrócimy w listopadzie to zapraszamy!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Pobudka kobiety:) no my dzidka w listopadzie smigamy na chwile do Polski, ale jak wrocimy to pomyslimy:) Tylko nie wiem jak to bedzie, bo znajomi maja zaczac wpadac do nas w odwiedziny. W sumie kupa czasu jeszcze i wszystko sie okaze dopiero. Oj, sloneczko wyszlo:D Normalnie hura!!! Oby nie zapeszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie normalnie tez swieci,znowu mam problem z internetem,i najpredzej to pewnie odezwe sie jak wroce do Polski.pozdrawiam goraca trzymajta sie.pa pa pa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dzisiaj jedziemy do domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D🌼odezwe sie pozniej pozdrawiam dziewczynki,i pisac cos troszke,pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
do dzidki ja niestety ma troche wiecej lat niz ty i moze troche wiecej kasy / moze/ wiec nie po trzebuje az tak bardzo zeby moj maz pracowal w norwegi nie mialabym nic przeciwko gdyby to bylo blizej i inna aura atak to wole miec mniej kasy ale nie narzekac caly czs na pogode.dlatego mimo wszystko mnie tam nie ciagnie a wrecz ja ciagne meza z powrotem do polski. pieniadze to nie wszystko dla nas jest tez wazna bliskosc obcowania ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobi41 coś mi się wydaje,że chyba jednak potrzebujesz trochę tej kasy skoro mąż tutaj pracuje.czytając to odniosłam wrażenie ,że masz jakieś wrogie nastawienie. Nie wiem skąd to się wzięło ,wygląda jakbyś miała pretensje do całego świata ,że twój mąż tutaj jest. piszesz,że pieniążki nie są najważniejsze - twój mąż chyba ma odmienne zdanie na ten temat. \" pieniądze to nie wszystko dla nas jest też ważna bliskość obcowania ze sobą\"- czegoś tu nie rozumiem,chyba twój ukochany inaczej myśli,ale to nie moja sprawa . czarna dopiero dziś dostałam okres ,nareszczie bo już normalnie fisiowałam. NIGDY WIęCEJ SEXU BEZ ZABEZPIECZENIA_________________________!!! POZDRAWIAM DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej kobiety! zwykla Ty widze faktycznie jak ja, jak mi sie pare dni okres spoznia to od razu jestem w ciazy:D Normalnie sama sie pozniej z tego smieje czasem, bo to faktycznie komicznie wyglada:) dzidka --- > milego pobytu zycze:) a kobi to w ogole nie rozumiem o co chodzi. Hmm...chyba dla dzidki jednak bliskosc liczy sie bardziej niz dla Ciebie, skoro pomimo tej aury jest tam ze swoim facetem. A Ty z tego co zrozumialam siedzisz sama. Skoro nie potrzebujesz, zeby Twoj maz w Norwegii pracowal, to po jaka cholere pracuje? Albo ja glupia jestem, albo czegos tu nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
do zwyklej pieniedzy potrzebuje kazdy im wiecej ich sie ma tym wiecej potrzebuje. Nie nie mam pretensji do calego swiata moze tylko o to ze trzeba sie rozlaczac z najblizszymi zeby nam bylo lepiej finansowo.Moj maz moze ma inne zdanie bo zyl w innych gorszych warunkach niz ja i chce zapewnic swojej rodzinie to co najlepsze/ w miare mozliwosci/pozdrawiam do czarnej moze dzidka moze byc ze swoim facetem i tego jej zazdroszczeNIE Nie jestes glupia sama niekiedy sie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko kobitki:D:D:D:D:Djak tam dni mijają w Norge?ja nareszcie w domu,dziś miałam na obiadek wątróbę(hmmmm..... pychotka!)za tydzień znowu wracamy i zjeżdzamy dopiero na Święta:)no a tak poza tym to jest ok.w sobote idziemy na wesele,do mojego męza kuzynki,a ja wogóle tańczyć nie umiem:Postatni raz na weselisku byłam ja miałam 10-11 latek,i prawie nic nie pamiętam:Pciekawe jak będzie teraz,troszkę mam tremę,ale chyba dam radę.aha no czytałam wypowiedzi powyżej i przyznam bez bicia,że nie rozumiem za bardzo koleżanki KOBI41,ale wydaje mi sie,że jest bardzo samotna i okrutnie tęskni,ale nie podoba mi sie to co napisała na temat kasy,bo (ja przynajmniej) zrozumiałam to tak jakbym była jakąś zajebistą materialistą,i liczyła sie dla mnie tylko kasa,a to przecież nie tak.póki nie mam dzieci to chcę sie czegoś dorobić,i jestem szczęśliwa,że jestem w Norge z moim mężem i wszystko co mamy zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy,bo na pomoc moich i jego rodziców za bardzo nie możemy liczyć,no bo z czego mają nam niby coś dać??????z tych kilku ciężo zrobionych stówek,żal by mi było nawet brać.cieszę sie przynajmniej,ze póki co możemy u Nich mieszkać.może jak będę w Twoim wieku droga koleżanko,to też będe taka bogata jak Ty i nie będzę musiała pracować za granicą,ani ja ,ani mój ślubny.pozdrawiam wszystkich.buziaki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej kobiety! Oj powialo cisza znowu, trzeba rozruszac towarzystwo. Gdzie sie podziewacie kochane? :) dzidus, fajnie zes szczesliwa jest:D A u mnie piekne sloneczko wyszlo, eh, az sie zyc chce czlowiekowi:D A poza tym po staremu, tylko mojemu kochanie cos sie dzieje i jak mu nie przejedzie jeszcze pare dni to chyba do lekarza trzeba bedzie. U nas zamiana rol na ten moment, ja chwilowo pracuje, a on na bezrobotnym siedzi:D A tak jeszcze do kobi. Hmm...no fakt, ze troche tak dziwnie na dzidke napisalas, ale teraz to ja sie zgubilam w ogole o co chodzi. Jakbys tak wyjasnic mogla, mi tam wcale nie przeszkadza, ze piszesz, tylko po prostu nie mozesz oceniac ludzi jak ich nie znasz. Albo moze jakbys topic dokladniej przeczytala, to naszej kochanej dzidusi ( dzidusia 🌼 :D ) bys tak dziwnie nie klasyfikowala. Ale sie rozpisalam:) Ale to bedziecie mialy co poczytac chociaz:) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
do dzidki i czarnej razem bo nie chce mi sie juz tlumaczyc kazdej z osobna .Moze rzeczywiscie niefortunnie cos napisalam , moze zostalam zle zrozumiana. Nie jestem bogata Najwyzej w lata /nie wiem czy to dorobek ktorym mozna sie chwalic/.Tak jestem bardzo sama , tesknie okrutnie.Ciesze sie ze juz niedlugo choc przez chwile bedziemy wszyscy razem .caly czas jednak wkurza mnie ze musimy rozstawc sie dla takiego powodu jak kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza
jestes sfrustrowana i bardzo zagubiona no i zazdrosna no masz juz wiek 41 , a maz tam sam !! ale daj spokoj odetchnij od niego bo i tak cie mozez zdradzic czy to w polsce czy tutaj nie ma na to regulu szczegolnie po tylu latach malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
do do lekarza tak masz racje ze moze mnie zdradzic i tu i tam tylko ze ja jakos nie mam z tym problemu. a skad wiesz ile jestesmy razem czy wiek 41 lat o czyms swiadczy czy wiesz co to znaczy np zamozpojscie po raz 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki z Norwegii
4 razy mezatka ha ha ... za pierwszym razem niczego sie nie nauczylas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
ha ha ha przeczytaj dokladnie : np. zamazpojscie po raz 4 a poza tym myslisz ze taka sie naprawde niczego nie nauczy? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poza Polską
boisz sie masz prawo ale dlaczego z nim nie wyjechalas nie musialabys teraz narzekac na swoj los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
nie wiem z czego wynika ze ja sie boje ? A nie wyjechalam z wielu powodow. np. mam dziecko w wiku szkolnym to jeden z powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
przepraszam z czego wynika ze sie boje? Nie wyjechalam z wielu powodow jednym z nich jest dziecko w wieku szkolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
kobi, ale ja Cie w zadnym wypadku nie krytykuje:) Tak tylko troche dziwnie zabrzmialo to co napisalas. Ale teraz Cie rozumiem. I nie zwracaj uwagi na takie zaczepki glupie, nie ma sensu sie denerwowac po prostu. Normalnie czasem do szalu mnie doprowadzaja tacy ludzie i te ich glupie gadki "bo Cie zdradzi" sra ta ta ta. Jakby to oni lepiej znali Twoj zwiazek nic Ty. Moze i reguly nie ma, ale od razu zdrada? I od razu, ze facet? To tak jak wrzucac wszystkich facetow do jednego. Ja osobiscie obracam sie w towarzystwie facetow tutaj i to zarowno tych zonatych jak i wolnych. Jedni zdradzaja, drudzy nie, glupota jest spychac wszystkich do ogolu. No, ale to juz problem takich ludzi. A tak poza tym to polskie piwko mam:) Ale tylko dwa, ale i tak mniam mniam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
na temat zdrady n a r a z i e nie rozmawim jest to dla mnie temat obcy i moze niech tak zostanie.A kazdy pisze to co chce . BARDZO DZIEKUJE NIEKTORYM Z TROSKE O MNIE ALE MOZE NIECH SIE ZCZNA MARTWIC O SIEBIE bo kto powiedzial ze mezczyzni zdradzaja dopiero po czterdziestce? Do lekarza ROZEJRZYJ SIE WOKOL. CZARNA DZIEKI ZA WYROZUMIALOSC i widze ze jak bede potrzebowac wsparcia to moge na nie liczyc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidka tylko ci pozazdrościć,że jesteś w Polsce ja dopiero w grudniu a tak już tęsknię za rodzinką.no ale dosyć tego rozczulania nikt mnie tu przecież na siłę nie trzyma. kobi41 doskonale cię rozumiem mój narzeczony kilka lat temu wyjechał do Niemiec do pracy i mimo ,iż miał być tam tylko 3 miesiące to ta rozłąka była straszna.(na szczęście on też tego nie zniósł i wrócił po dwóch tyg) więc gdy nadarzyła się okazja przyjechać tutaj nie zastanawiałam się ani chwili ,zawiesiłam studia bo nie wyobrażałam sobie życia bez niego. i wcale nie żałuję ,czasami jest naprawdę ciężko i człowiek dostanie po dupie. Ale widzę już efekty naszej pracy(nasz domek do remontu teraz mamy nową motywację):) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
moze niue uwierzycie ale my zdecydowlismy sie na wyazd meza zgranice nie tylko dla pieniedzy /to tez/ a le przede wszystkim dlatego ze w polsce nie szanuje sie ludzi niby nie ma rok do pracy a pracodawcy daja 4,5 na godz / tak bylo przed jego wyjazdem/ i prcuje sie po 12-16godz bez socjalu bez zwolnien bez uroplu bez satysfakcji .kiedys maz mial dobra prace, ale zaklad zlikwidowano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzierwczyny :) Jakie sa wady i zalety zycia w Norwegii? jak oceniacie sprawy takie jak - praca -edukacja -opieka zdrowotna - poziom spol -korupcja -wolne media -wychowywanie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobi41- racja,racja,racja po drugie kobietom jest trudniej- te pytania o plany ciazowe, te unikanie odpowiedzialnosci pracodawcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×