Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

czesc dziewczyny jak przeczytalam ten tekst troche wyrzej to o tynie pomyslalam ze to ona i okazalo sie ze sie nie pomylilam a siostra nie ma racji albo takiej potrzeby jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj wiesz kobi ona ma meza caly czas fakt faktem tak naprawde to oni sie widza wieczorem bo sie mijaja a le zawsze to cos a ja mojego na monitorze.ichyba przyzwyczila sie ze go nie ma bo przeciez dopiero po jakis 5 miesiacach przyjechal.stad wydaje mi sie ta wypowiedz. ja dzisiaj odwiedzilam wies i dziewczyny poszalaly za kurani(uwielbiaja to)teraz sie relaksujemy w lozeczkach i spimy. swieta coraz blizej i przeraza mnie to sprzatanie co raz bardziej i juz chyba sie z nich tak nie ciesze jak kiedys!teraz czas na dziewczyn radosci z prezentow. kobi gdzie ty sie wczoraj włóczyłas?nie ma cie i nie ma a wieczorem to normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bling - az sprwdzialam cos ty za jedna ale zwracam honor rzeczywiscie udzielals sie na tym / naszym / tiopiku tylko ci e jakos wywialo no i bylas wczesniej niz j a hahaha napisz gdzie teraz jestes i co porabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bylo tak zartem a w dodatku jej pojawienie zmusilo mnie do poczytania naszych raczej jescze wtedy waszych zapiskow z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim,spadam do pracy,więc nie bedę sie za bardzo rozpisywać,odezwe sie póżniej.Miłego dnia życzę:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty za jedna :D :D dobre :D :D (szczerze? prawie to samo pomyslalam - hehe) a tak w ogole,to fajnie,ze jestescie dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha widze ze wzbudzilam lekki zamet,no ale pozytywny mam nadzieje Przez niecale 4 tygodnie bylam kolo Bergen ,dokladnie w Lindas,rany co za dziura. Ja sie do takich miejscowosci nie nadaje. Niestety nie mialam tam netu,nastepny munus i to jak wielki. Wrocilam do Oslo i znowu siedze bez pracy,chyba zwariuje. Mam nadz\\ieje ze po nowym roku cos znajde,jak zaczne szukac bo z tym tez u mnie roznie. Kurcze nawet nie wiem czy pojade na swieta.pierwszy termin to 14 i to jest za wczesnie dla mojego polowka wiec wchodzi w gre takze swietowanie tutaj,no nic wazne ze z miloscia , prawda? A mialam sie bawic na weselu kuzyna,lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy , jestesmy tylko was nie ma teraz jak powracacie do domu na swieta to nawet podejrzewam nie m co sprawdzac czy sie ktos na kafe pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się Już liczę dni do wyjazdu i im bliżej tym bardziej tęsknie za Polską za rodzicami,rodziną,znajomymi........aż dołki wyłapuję tak mi już tęskno za swoimi rodzinnymi stronami,ale już nie długo już tylko parę dni.Odezwe się jescze przed wyjazdem no i z Polski też napisze. Pozdrawiam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼jeszcze tylko 4 dni i jedziemy do Polski:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:d:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ta odzywa sie rzadko ale jak juz sie odezwie to........ dopiero sie nagada tym razem ma jednak wybaczone bo radosc z przyjazdu do polski chyba zaslepia jej wszystko. kazda z nas sie cieszy . jedne ze wracaja , druigie ze nasi mezowie wracaja a czy sa takie ktore zostaja w norwegi na swieta ? odzywac sie dziewczyny bo teraz bedzie przerwa swiateczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sześć dni i będę w Polsce :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D No to dziewczyny odliczamy do naszych wyjazdów i przyjazdów mężów! Mi już naprawdę nic się nie chce myślę tylko o tym że już za parę dni zobaczę moje rodzinne miasto,mój syn też skreśla dni w kalendarzu. Z rodzicami rozmawiam codziennie na skypie ale co w realu to w realu przytulić się można:):).Trzy i pół miesiąca nie przytulałam się do mamy i chciaż mam już swoje lata ciągle mi tego brakuję szczególnie od kąd jestem tutaj.Ta, człowiek docenia coś jak ma tego mało. Tutaj mróz ale świeciło dzisiaj słoneczko,po pracy poszłam na godzinny spacer z psem,pięknie było.Czasami jestem taka rozdarta między Polską moimi rodzinnymi stronami a Norwegią która mnie bardzo zauroczyła,podobno takie rozdarcie serduszka nigdy nie mija tym co na emigracji i skazana będę na nie przez całe życie:(:(,ale gdy tęsknie za bardzo to włączam TVN24 posłucham co się w Polsce dzieje i tęsknota mi mija:). buziaki dla Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko właśnie wróciłam z pracy padam na pysk a ręce to mi zaraz chyba odpadną. w sobotę rano na szczęście już jedziemy :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) nie mam siły więcej nic pisać idę do wyrka.. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was to jednak trzeba ruszyc bo same to nic ida troche ci zazroszcze jak piszesz o tych urokach norwegi chcialabym je zobaczyc ,ale przechodzi mi zazdrosc jak pomysle o tej drugiej stronie medalu wiem ze jest trudno,ciesz sie ze masz sie jeszcze do kogo przytulac korzystaj z tego czy ktoras jest z okolic lodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu sie odezwałyście,ale Czarna to już chyba o nas zapomniała:( i Tynia jakoś dzisiaj nieobecna,aż dziwne zawsze jest na topicu,a dzisiaj cisza jak maćkiem zasiał.pozdrowionka:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidka blagam tylko nie tynia!!!tyna ,tynus,ale nie tynia no wlasnie witam ja tak tylko na chwilke a juz dlugomnie nie bylo chyba bo staram sie wszystko pozalatwiac przed meza przyjazdem zeby sie nim cieszyc tylko(zawsze cos zostaje niestety),no i zapomniec ze jeszcze 2 dni a wogole to zadko zagladam bo wiec=m ze tylkokobi jest zawsze a z nia pogadac na gg latwiej a jak wysie tak chowacie to teraz jak moje dzieci mowia(i znowu o tych dziecich-hahahaha)aty aty wszystkim nieodzywajacym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety! Sorki za taka cisze, wiem ze pewnie sie na mnie obrazilyscie. Przyznaje sie, ze nie przeczytalam tego wszystkiego, bo po prostu nie mam czasu, a chce cos wam szybko napisac. Tak sie zdarzylo teraz, ze nie mam dostepu do internetu od ponad miesiaca:( Tyle co wam zdazylam informacje zostawic, ze dolecialam. No i jestem dalej w Polsce, a jak dlugo to pojecia nie mam. Troche mi sie pochrzanilo pare spraw i to bardzo powaznie:( Jak bede miala staly dostep do netu to na pewno bede sie odzywac, na razie zwyczajnie nie mam jak:( Buziaki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja już właśnie kończę się pakować,zrobiłam sobie przerwę żeby pomyśleć czy czasami czegoś nie zapomniałam.(rano wyjazd :) :) :) :) :) to na razie dziewczynki jak będę w Pl to się odezwę (bynajmniej spróbuję bo trochę spraw mam do załatwienia i wiadomo jak to w polsce już się ze znajomymi poumawiałam,że nie wiem jak ja ze wszystkim się wyrobię ale jakoś dam radę :) :) :) :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!ja mam juz przy sobie to co najlepsze z norge!!!!!!!!!i wiecie chyba nie puszcze!!!!dziewczyny taty nie puszczaja na krok a ja nawet palca nie moge wsadzic!!!bo slysze odejdz!!hahahahahah!zycze milych swiat bo nie wiem czy bedzie czas sie odezwac!!buzka dla wszyskich i dla czarnej za pamiec!! kobi dzialamy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja już od niedzieli jestem w Polsce, :) :) :) :) :) :) :) dzisiaj byłam stomatologa odwiedzić :( jutro notariusz i odbieram od architekta projekt naszego domku.Już się nie mogę doczekać jak wyszedł. A poza tym jest super :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę do Polski:D:D:D:D:D!Odezwę się już z Polskie do was dziewczyny.Pozdrwiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ od kilku dni probowalam wam cos napisac,ale kafe szwankowalo, ja jade jutro :) wiec - buzi dupci :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w Polsce!Jeszcze w lekkim szoku po dwudniowej podróży ale bardzo szczęśliwa.Polatałam dzisiaj po sklepach z mamą,ale poszalałyśmy z zakupami:D:D,jutro dalsze części atrakcji pobytu w Polsce czyli zakupy:D:D:D.Pewnie wszystkie już jesteśmy szczęśliwe ze swoimi mężami,rodzinami ......:D:D. Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×