Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ci膮gu tygodnia.

Polecane posty

Go艣膰 niuska01
Jestem ponownie.... Dzi臋kuj臋 tym osobom, kt贸re dopinguj膮 mnie i innych zainteresowanych tak膮 form膮 odchudzania. To wa偶ne, bo wsparcie to podstawa!!! Dzi艣 uby艂o mi w sumie 7,5kg i przyjemnym by艂o wpasowa膰 si臋 w spodnie sprzed 3 lat, kt贸re zalega艂y w szafie i czeka艂y na ten w艂a艣nie moment!!! ;-)))) Wczoraj odkry艂am co艣 dla mnie zupe艂nie obcego... KIE艁KI - ich w艂a艣ciwo艣ci i produkcj臋. Tak si臋 wci膮gne艂am, 偶e polecia艂am kupi膰 sprz臋t do kie艂kowania i nasiona i zaczynam hodowl臋!!! Mam zamiar dodawa膰 je do sa艂atek z serem tofu, kt贸rego zalety pozna艂am w trakcie diety strukturalnej. Tak mnie to zdrowe odchudzanie kr臋ci 偶e nawet ju偶 nie zerkam w stron臋 frytek, czekolady i najadania si臋 na noc!!! Znowu kupi艂am ksi膮偶k臋!!! "Salon pi臋kno艣ci" K.Carlos i K.Bosackiej... Polecam, bo pokazuje nam jak bardzo jeste艣my oszukiwane przez producent贸w i co jest dla nas dobre.... Warto poczyta膰!!! Na tym ko艅cz臋... Jeszcze do Was napisz臋. Dzi臋ki Dziewczyny!!! Za wszystko!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Niuska, zagl膮daj tutaj cz臋艣ciej. Gratuluj臋 tak du偶ego spadku wagi.Jak d艂ugo stosowa艂a艣 diet臋? 馃尲 馃尲馃尲 馃尲 Powodzenia.馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
... vanili... zacz臋艂am 15.09.2007 i tak do tej pory... oby jak najd艂u偶ej...!!! :-)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj, to szybko i du偶o zrzuci艂a艣! Na pocz膮tku te偶 tak mia艂am, gorzej teraz, waga wolno spada lub stoi. :classic_cool: Powodzenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
Witam Wszystkich.... Dzi艣 znowu jak co poniedzia艂ek stan臋艂am na wadze. I co widz臋??? Uby艂o 10 kilo!!! Cud jaki艣!!! :-)) Tak mnie to mobilizuje, 偶e nawet mam postanowienie. Jak zbij臋 jeszcze 5 kilo to pierwsz膮 spraw膮 jak膮 za艂atwi臋 to wizyta na basenie, na kt贸rym nie by艂am wieki bo ogl膮danie wieloryba to 艣rednia przyjemno艣膰...... Pozdrawiam.. Pa, Pa....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Niu艣ka01,gratulacje :-) Az Ci zazdroszcze,10kg,no,no :-) Super.Jeszcze raz gratuluje i zycze wytrwalosci. U mnie ostatnio zastoj,bylam chora,bralam antybiotyki i troche zaniedbalam strukturalne jedzonko.Ale tylko troche,od dzis znowu koktajle,kasza gryczana,zarodki,awokado i inne strukturalne pysznosci.Zostalo mi do zgubienia jeszcze pare kg i stopniowo,pomalu,pozbede sie tego balastu :-) Pisz o swoich sukcesach,to dopinguje i motywuje.Pozdrawiam,pa pa :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 beza-01
Kurcz臋 jak tu u Was ciekawie i jakie macie efekty! Ja chyba te偶 zaczn臋 strukturaln膮. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
O widz臋 nowe dziewczyny! Jak Wam leci na dietce? Powodzenia. 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Niu艣ka co u Ciebie? jestes dalej na diecie? wytrzymujesz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niuska01
do karo13.... trwam dalej w tym moim strukturalnym 偶yciu... kilogramy spadaj膮 tylko wolniej ale to zrozumia艂e. og贸lny wynik -11kg!!! przyznam teraz jaka by艂a waga pocz膮tkowa: 19.09.2007 90,50kg 08.11.2007 79,50kg zaczynam zauwa偶a膰 u siebie ko艣ci, o kt贸rych istnieniu poj臋cia nie mia艂am a zacz臋艂y si臋 pojawia膰 bo zanikaj膮 zwa艂y sad艂a... najbardziej jednak wzrok cieszy widok za lu藕nych spodni. m膮偶 tylko si臋 martwi bo biust zmala艂 :-)) zrozumia艂am, 偶e ta dieta to spos贸b na 偶ycie. zastanawiam si臋 jak do tej pory mog艂am faszerowa膰 organizm tymi wszystkimi paskudztwami, z kt贸rych po偶ytku nie by艂o tylko odk艂adajacy si臋 t艂uszczyk. a teraz?! samo zdrowie... pestki, orzeszki, suszone owocki, soczki, warzywka... SAMO ZDR脫WKO!!! zarazi艂am tym moim zdrowym jedzonkiem ciotk臋 ale widz臋 偶e brakuje jej wytrwa艂o艣ci. we dwie stworzy艂y艣my sobie grup臋 wsparcia... za wszystkich b臋d膮cych na diecie trzymam kciuki i najwa偶niejsze to nie dawa膰 si臋 zachciankom :-))) POWODZENIA ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niuska01
mam takie marzenie... osi膮gn膮膰 wag臋 70kg!!! jeszcze 9 kilo... b臋d臋 pisa膰 do WAS o moich osi膮gnieciach i mam nadziej臋, 偶e damy rad臋!!! s膮 dni, kt贸re obfituj膮 w komplementy typu "jak schud艂a艣", "wygl膮dasz rewelacyjnie", "buzia jak 艂y偶eczka, sk贸ra g艂adka" itp. to mi艂e ale niebezpieczne, bo szubko mo偶na si臋 zach艂ysn膮膰 sukcesem a potem to ju偶 tylko pozwalanie sobie na dodatkowe kalorie... to nie dla mnie!!! komplement贸w wys艂ucham ale pozostaj臋 przy postanowieniu :-)) :-)) :-)) :-))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Niuska 馃憚馃尲馃尲馃尲馃憚 gratulacje :classic_cool: z du偶ej wagi tak szybko si臋 leci, potem troszk臋 przystopujesz, ale nie poddawaj si臋 musisz trzymac diet臋, bo kilogramy wr贸c膮 w przeciwnym razie no, pierwszy raz s艂ysz臋, 偶eby na strukturalnej tak szybko straci膰 pamietaj te偶 o balsamach do cia艂a powodzenia 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tezChc臋
Fajna dietka dziewczyny, ma takie pytanie czy ser tofu i mleko sojowe to jakies odt艂iszczone czy normalne??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mleko sojowe alsa ,najlepiej z wapniem, bo nie jest s艂odkie tofu jaki kupisz mo偶e by膰 te偶 feta /lub jej polska krewna fal.../

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tezChce
Vanili dzieki za odpowiedz. Niuska jestem pod wrazeniem Twojego spadku wagi, jezeli mozesz to napisz jakis swoj przyk艂adowy dzienny jad艂ospis:-) pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Hej, teZ chia艂abym zna艣 Tw贸j jad艂ospis.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
Witam Szanowne Panie... mo偶e Was zaskoczy m贸j jad艂ospis, ale dzie艅 wygl膮da nast臋puj膮co: 4 posi艂ki dziennie w odst臋pach oko艂o 3,5 godziny 3 koktajle plus co艣 dla odmiany i tu np. sa艂atka, 艣led藕, kasza gruczana, makaron gryczany, zupy warzywne na kostce roso艂owej bez 艣mietany, morszczuk grillowany, raz w tygodniu batonik fitness... wygl膮da to mniej wi臋cej tak: I sniadanie koktajl II 艣niadanie koktajl (sk艂adniki nosz臋 do pracy a z nimi blender) obiad np. kasza gryczana z warzywami (lub ryba z warzywami) kolacja koktajl do koktajlu pomara艅czowego dosypuj臋 艂y偶eczk臋 migda艂贸w w p艂atkach, do innych orzechy w艂oskie, sezam, pestki z dyni. czasem zamiast koktajlu na kolacj臋 jem owoce zauwa偶y艂am nawet, 偶e paznokcie zrobi艂y si臋 twarde i pierwszy raz w 偶yciu maj膮 d艂ugo艣膰 0,5 cm. nawet moja fryzjerka zauwa偶y艂a 偶e kondycja w艂os贸w mi si臋 poprawi艂a. znowu sukces!!! :-))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
... i jeszcze jedna zmiana.... nie pij臋 kawy od tygodnia a w zamian herbate bia艂膮 lub zielon膮 jeszcze jedno - zbieram si臋 do rzucenia palenia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Niuska..馃尲 dla Ciebie. Wytypujemy Ci臋 do nagrody Nobla w dziedzinie odchudzania. Jeste艣 niesamowita, a jak zmieni艂a艣 swoje nawyki!!! Wiele os贸b miksuje koktajle w pracy, to teraz taka moda. Cieplutko Ci臋 pozdrawiam i 偶ycz臋 wytrwa艂o艣ci, chocia偶 jak si臋 rozp臋dzi艂a艣 z diet膮 , to pewnie j偶z nie odpu艣cisz. :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
z t膮 zmian膮 przyzwyczaje艅 to by艂 moment. chwila, kt贸ra zadecydowa艂a o sposobie od偶ywiania mam nadziej臋 na reszt臋 偶ycia. du偶o da艂a mi lektura ksi膮偶ki dr Bardadyna, kt贸ra jest podstaw膮 do takiej zmiany. dospiero po jej przeczytaniu moje nastawienie tak si臋 zmieni艂o. cho膰 przyznam, 偶e my艣la艂am na pocz膮tku o tej diecie tak jak o innych - du偶o ogranicze艅, jedzenie potraw kt贸re smakuj膮 jak trociny, spadek wagi a potem poddanie si臋 i efekt jo-jo. wracam do tej lektury stale 偶eby podtrzyma膰 si臋 na duchu. dopad艂am tak偶e kody m艂odo艣ci i tym w fazie napad贸w g艂odu faszeruj臋 kubki smakowe. nie poch艂aniam tak jak dawniej wszystkiego co wpad艂o mi w r臋ce bo wiem, 偶e przyprawi mnie to o wyrzuty sumienia. du偶o zale偶y od nastawienia psychicznego - MAM CEL I DO NIEGO D膭呕臉!!! za wytypowanie do nagrody Nobla serdecznie dziekuje, ale zamiast niej wystarczy mi tylko Wasze wsparcie :-)) SERDECZNE POZDROWIENIA DLA KARO13... :-)) :-)) :-)) I MOC U艢MIESZK脫W.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
:classic_cool: pytanie - czy kto艣 Ci臋 wspiera, jestes na jakim艣 topiku, czy sama ze sob膮 walczysz i trwasz w postanowieniach? no,w tym momencie to ju偶 masz motywacj臋, minus 11 kg smakuj膮 Ci te koktajle?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
najbardziej wspiera mnie m膮偶, cho膰 trudno mu si臋 do tego przyzwyczai膰, gdy偶 jego idea艂 kobiety to okr膮g艂e kszta艂ty. boi si臋 tylko 偶ebym nie wygl膮da艂a tak jak on to m贸wi 'wieszaki z pierwszych ston gazet'. to mi niestety nie grozi bo jestem gruboko艣cista. zatem nie obawiam si臋 z jego strony braku zainteresowania moim cia艂em. nadal jest j臋drne... to chyba tak偶e zas艂uga sk艂adnik贸w koktajli. w tym moim postanowieniu przypominam sobie widok siebie w lustrze kiedy nie mog艂am np. wci膮gn膮膰 w sklepie spodni o rozmiarze 46. MASAKRA!!! ju偶 nigdy do tego nie dopuszcz臋. jestem wysoka, a znalezienie spodni 46 na 175cm to dopiero by艂 wyczyn... my艣la艂am zaczynaj膮c t膮 diet臋, 偶e mieszanka zawarta w tych koktajlach b臋dzie mia艂a smak papki dla rekonwalescent贸w w szpitalu. okaza艂o si臋 偶e jest ca艂kiem przyjemnie. zrezygnowa艂am tylko z koktajlu mleko sojowe+maliny. po zmiksowaniu mieszanka ma smak gazowanego mleka. tego ju偶 wiecej nie wypij臋. ale zawsze pozostaj膮 mi inne. czekam tak偶e na kolejn膮 publikacj臋 dr Bardadyna bo mam nadziej臋 偶e znajd臋 tam inne mieszanki.... karo13... pytanie... czy jeste艣 na tej diecie czy dopiero si臋 do niej zabierasz???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Nie martw si臋, z pewno艣ci膮 cia艂o b臋dziesz mia艂a j臋drne, wcieraj tylko balsamy i za du偶o oraz szybko nie chudnij. Tak 42 mo偶esz mie膰..chyba ,偶e masz inne plany? A z avokado pijesz? Jestem na diecie i te偶 smakuj膮 mi koktajle. I powiem Ci wg mnie ta dieta jest tania, niek艂opotliwa i rzeczywi艣cie dzia艂a bez jojo. Powodzenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
:classic_cool: ju偶 po porannym koktajlu z banankiem...:classic_cool:, a co u Was ? 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
u mnie p艂ynne 艣niadanko: mleko sojowe waniliowe + wi艣nie co do avocado... nie przepadam za smakiem a po przekrojeniu czernieje i jako艣 do mnie nie przemawia... zjed藕 mnie :-)) zgadzam si臋 z tob膮 co do sum pieni臋偶nych wydawanych na diet臋. przed jej stosowaniem w sklepie wk艂ada艂am do koszyka co popad艂o: miesa, s艂odycze, d偶emy, p艂atki kukurydziane bo oszukiwa艂am si臋 偶e poranne mleczko z p艂atkami to samo zdrowie. ot贸偶 nie. akurat te maj膮 tylko dodatek witamin i s膮 bardzo kaloryczne... teraz m贸j koszyk to zakupy na tydzie艅 i potwierdzam - jest bardzo ekonomicznie... a偶 mi艂o... sk艂adniki diety spisuje na kartce i jak wpadam do hipermarketu interesuje mnie tylko to co mam na niej napisane, tego szukam i nie kupuj臋 tym samym zb臋dnych kalorii... nied艂ugo kolejny p艂ynny posi艂ek: koktajl z sokiem z brzozy... pychotka :-)) DZI艢 M脫J PIERWSZY DZIE艃 BEZ PAPIEROSA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo 13
Avokado to samo zdrowie, odm艂adza....kupuj mi臋kkie, daj臋 si臋 cytryn臋, 偶eby nie ciemnia艂o, mo偶na lekko doprawi膰 sol膮???, ja daj臋 zio艂a prowansalskie. Te偶 mi niezbyt smakuje, ale wiem ,偶e zdrowe i robi臋. Mo偶na nawet zrobi膰 z niego maseczk臋 na twarz. Z serkiem feta lub innym i doprawione, nadaje si臋 do smarowania chleba. Jem jeszcze kiwi, grejpfrut, pomara艅cze i obiad raczej strukturalny,pij臋 zielona herbate i mi臋tow膮. :classic_cool: Owoc smaczliwki nazywany jest gruszk膮 awokado. Okres dojrzewania owocu jest wyj膮tkowo d艂ugi. Od momentu wykszta艂cenia si臋 zal膮偶ni do dojrza艂o艣ci mo偶e up艂yn膮膰 nawet 13 miesi臋cy, jednak przeci臋tnie trwa to 6-8 miesi臋cy. Owoc jest kszta艂tu gruszkowatego o zielonej sk贸rze, s膮 jednak owoce kszta艂tu okr膮g艂ego czy jajowatego. Zawiera jedn膮 niejadaln膮 pestk臋 oraz t艂usty, kremowo-zielonkawy mi膮偶sz. Cz臋艣ci膮 jadaln膮 jest w艂a艣nie ten mi膮偶sz, stanowi膮cy ok. 85% masy owocu. W 100 g awokado znajduj膮 si臋: kalorie: 221 kcal b艂onnik: 6,3 g w臋glowodany: 0,4 g t艂uszcze: 23,5 g (w tym du偶y udzia艂 t艂uszcz贸w jednonienasyconych) bia艂ka: 1,9 g woda: 66 % witaminy: A, B1, B2, C, PP, K i H), kwas pantotenowy substancje mineralne: wap艅, potas i fosfor Awokado jest stosowane przede wszystkim w sztuce kulinarnej. Zawarte w owocach t艂uszcze s膮 r贸wnie 艂atwo przyswajalne przez organizm cz艂owieka co mas艂o. Zawarto艣膰 nienasyconych t艂uszcz贸w sprawia, 偶e polecane powinno by膰 osobom choruj膮cym na mia偶d偶yc臋, nadci艣nienie oraz jako uzupe艂nienie diety lub zamiast mas艂a. Dojrza艂y owoc pozwala si臋 doskonale rozsmarowywa膰, dzi臋ki czemu w niekt贸rych krajach jest doskona艂ym zamiennikiem t艂uszcz贸w zwierz臋cych. Spo偶ywa膰 mo偶na w postaci sa艂atek oraz jako przystawki. Dodanie soku z cytryny zapobiega brunatnieniu mi膮偶szu owocu. Owoc znajduje tak偶e r贸偶norodne zastosowanie w kuchniach etnicznych: wegetaria艅skie sushi (Japonia/Kalifornia) napoje mleczne z awokado i lodem (vitamina de abacate, Brazylia) pasta z awokado (guacamole, Meksyk) Odwar sporz膮dzony ze sk贸ry pomaga w rozstrojach 偶o艂膮dkowo–jelitowych oraz wykazuje dzia艂anie przeciwrobacze. Awokado stosuje si臋 tak偶e w kosmetyce. Maseczki z tego owocu 艂agodz膮 podra偶nienia sk贸ry (w tym r贸wnie偶 spowodowane s艂o艅cem) i od偶ywiaj膮 cer臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×