Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ci膮gu tygodnia.

Polecane posty

Go艣膰 roseee
馃尲 馃尲 Te偶 jestem na diecie!!!! Wiecznie sie odchudzam. 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roseee
馃尲 馃尲 馃尲 Dziewczyny, a co to???? czy tu nie zagladacie??? Jestem na diecie!!! 馃尲 :( :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upssss
upsssssssss

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upssss
upsssss

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upssss
upsssssssss

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upssss
馃槾 >>>>>>>>>>> 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upssss
馃槾 >>>>>>>>>>> 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upssss
馃槾 >>>>>>>>>>> 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roseee
My si臋 tu odchudzamy.... 馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Hej! 馃尲 W pocz膮tkowej fazie stosowania ogranicze艅 dietetycznych masa cia艂a szybko si臋 obni偶a w wyniku utraty nie tylko tkanki t艂uszczowej, ale tak偶e wody. P贸藕niej utrata wody zmniejsza si臋 i ubytek masy cia艂a staje si臋 wolniejszy. Wiele os贸b w takim momencie poddaje si臋, uwa偶aj膮c stosowan膮 diet臋 za nieskuteczn膮. Je艣li jednak chcemy osi膮gn膮膰 zaplanowany rezultat nale偶y si臋 uzbroi膰 w cierpliwo艣膰. Nale偶y tak zaplanowa膰 swoj膮 diet臋 odchudzaj膮c膮, by traci膰 1 kg zapas贸w t艂uszczowych na tydzie艅. Szybsze tempo odchudzania jest wr臋cz szkodliwe. Wi臋ksze straty masy cia艂a mo偶na uzyska膰 przez zwi臋kszenie aktywno艣ci fizycznej. Utrata 1 kg t艂uszczu tygodniowo oznacza niedob贸r 7000 kcal w stosunku do potrzeb organizmu. Je艣li zaplanujemy chudni臋cie 1 kg tygodniowo nale偶a艂oby spo偶ywa膰 codziennie 1000 kcal mniej. Nale偶y policzy膰, ile kalorii organizm potrzebuje do utrzymania masy cia艂a na dotychczasowym poziomie. Mo偶na to w przybli偶eniu obliczy膰 mno偶膮c nale偶n膮 mas臋 cia艂a (nie aktualn膮!) przez 30. Np. kobieta przy wzro艣cie 160 cm powinna wa偶y膰 54 kg, a wi臋c jej zapotrzebowanie wynosi 54 x 30 = 1620 kcal. (W tym przypadku ograniczenie spo偶ycia o 1000 kcal dziennie oznacza艂oby spo偶ywanie oko艂o 600 kcal dziennie). W praktyce dieta poni偶ej 1000 kcal dziennie jest bardzo trudna do prowadzenia, dlatego korzystniej jest roz艂o偶y膰 odchudzanie na d艂u偶szy czas, przy utrzymaniu warto艣ci energetycznej jad艂ospisu oko艂o 1000 kcal. Zbyt drastyczne diety prowadz膮 do znacznych waha艅 masy cia艂a (efekt yo-yo). Nawet po odchudzaniu z dobrym skutkiem pozostaje sk艂onno艣膰 do tycia, dlatego nigdy nie nale偶y wraca膰 do niekontrolowanego jedzenia. Organizm stopniowo si臋 adoptuje do zmniejszonego spo偶ycia energii i przy powtarzaniu kuracji odchudzaj膮cych coraz trudniej jest uzyska膰 efekt utraty tkanki t艂uszczowej. Nadmiar energii najcz臋艣ciej wynika ze stosowania w jad艂ospisie produkt贸w o du偶ej zawarto艣ci t艂uszczu, cukru i s艂odyczy. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
馃尲 Stosuj膮c diet臋 dostarczaj膮ca 1000 kalorii dziennie mo偶na schudn膮膰 minimum 4 kg miesi臋cznie. Stosuj膮c diety odchudzaj膮ce o ograniczonej poda偶y kalorii nale偶y pami臋ta膰 i偶 musz膮 one by膰 bezpieczne, pokrywaj膮ce pomimo ograniczenia ilo艣ci zapotrzebowania na wszystkie niezb臋dne sk艂adniki pokarmowe, smaczne i w miar臋 mo偶liwo艣ci hamuj膮ce uczucie g艂odu. Z diet odchudzaj膮cych najbardziej zbli偶ona do fizjologicznego modelu od偶ywiania jest dieta ubogoenergetyczna ograniczaj膮ca spo偶ycie energii pochodz膮cej z t艂uszczu i w臋glowodan贸w. Przestrzeganie diety dostarczaj膮cej 1000 kalorii powoduje ubytek masy cia艂a oko艂o 4 kg miesi臋cznie, bez jakichkolwiek objaw贸w ubocznych. 馃尲 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Jak ja bym chciala te 4 kg miesiecznie...Niestety,marnie to u mnie wyglada.Dopadla mnie jakas chandra,ogolne zniechecenie i w ogole... Nic mi sie nie chce...Ogolnie nie mam wiekszych problemow z utrzymaniem diety (pomijajac takie dni jak wczoraj:zrobilam "leniwe" i po prostu nie moglam sie im oprzec,ale zjadlam tylko kilka...),a waga ani drgnie...Tak wiec u mnie zastoj w odchudzaniu,mam nadzieje,ze chwilowy...Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie,pa :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Witaj Gosiek! 馃槾 te 4 miesi臋cznie to chyba si臋 chudnie na poczatku?? potem jest tylko gorzej!!! i coraz gorzej! Ale walczmy dalej! 馃槾 Te偶 mam kiepski dzie艅 - ci艣nienie spada i moja przemiana materii hi, hi...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Gosiek! Ale jojo ....na bank...hi,hi :classic_cool: EFEKT JO-JO I PRZEMIANA MATERII Osobom nieustannie odchudzaj膮cym si臋 jest dobrze znany termin - „efekt jo-jo”. Oznacza on odzyskanie straconych w trakcie odchudzania kilogram贸w, nierzadko z nawi膮zk膮. Efekt jo-jo wi膮偶e si臋 z tempem podstawowej przemiany materii. Czym jest spowodowany efekt jo-jo? W trakcie stosowania niskoenergetycznej diety ulega obni偶eniu tempo podstawowej przemiany materii – jest to reakcja przystosowawcza na zmniejszenie dostarczanej z po偶ywieniem energii – takie prze艂膮czenie organizmu na „tryb oszcz臋dny”. Obni偶a si臋 temperatura cia艂a (osoby na restrykcyjnych dietach lub g艂od贸wkach skar偶膮 si臋 na uczucie zimna), ci艣nienie t臋tnicze krwi. Im dieta bardziej rygorystyczna tym wi臋kszy spadek PPM. Do艣膰 cz臋sto dochodzi tak偶e do zmniejszenia ilo艣ci tkanki mi臋艣niowej w ciele (spalenia). Te dwa elementy oraz niska aktywno艣膰 fizyczna powoduj膮, 偶e gdy ko艅czy si臋 etap intensywnego odchudzania lub gdy dieta zostanie przerwana na skutek napadu „wilczego g艂odu i ob偶arstwa” i wr贸cimy do dawnego z艂ego sposobu od偶ywiania bez etapu przej艣ciowego (wyprowadzania z re偶imu niskoenergetycznego) nast臋puje przybieranie masy cia艂a. Gdy b臋dziemy organizmowi wyg艂odzonemu diet膮 dostarcza膰 zn贸w du偶e porcje energii ten zacznie je magazynowa膰 na wypadek ewentualnego kolejnego okresu niedobor贸w. Ka偶da kolejna dieta odchudzaj膮ca jest ci臋偶sza – coraz trudniej przychodzi gubienie kilogram贸w . Organizm nie oddaje ch臋tnie skrz臋tnie gromadzonych zapas贸w. Z punktu widzenia zdrowotnego, efekt jo-jo czyli wahania wagi s膮 du偶o bardziej niekorzystne ni偶 podwy偶szona ale stabilna masa cia艂a. :classic_cool: I w tym minorowym nastroju nie poddamy si臋 i dalej dietkujmy... :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roseee
馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃憚馃尲馃尲 馃尲馃尲馃憚馃尲馃尲 馃尲馃憚馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲 Dziewczyny dla Was!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roseee
馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃憚馃尲馃尲 馃尲馃尲馃憚馃尲馃尲 馃尲馃尲馃憚馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲 Dziewczyny dla Was!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roseee
馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃憚馃尲馃尲 馃尲馃尲馃憚馃尲馃尲 馃尲馃尲馃憚馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 Dziewczyny dla Was!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Mam nadzieje,ze jo-jo nie bedzie,za to bedzie spadek wagi i figurka prawie taka jak na stronce wklejonej przez Roseee ( witaj Roseee :) ) Ja wlasnie wrocilam ze spaceru (przymusowego wprawdzie,bo musialam odebrac dziecko ze szkoly,a samochod tez chyba mial dzis zly dzien...) i chyba dobrze mi to zrobilo.Koniec uzalania sie i odkladania wszystkiego na jutro.Na takim odkladaniu zleca mi miesiace i co z tym kostiumem kapielowym? Co z dwoma parami spodni,ktore czekaja na swoj dzien? Nie wspomne o krotkiej spodniczce ;) No i nie bede sie upierala przy tych czterech kg...Jak pozbede sie dwoch miesiecznie,to do lipca bedzie i tak super.I tak wlasnie sie podbudowalam,nieco przepedzilam chandre i zaraz biore sie za koktajl. Roseee,Ty tez stosujesz koktajle? Jak Ci idzie? Pozdrawiam cieplutko :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Gosiek! 鉂わ笍 Ty nasze! Nie zamartwiaj si臋, kupisz co艣 nowego, modniejszego. Przegl膮dam nowe katalogii i stwierdzam, grunt to gustownie si臋 ubra膰, a jak ju偶 nic nie pomo偶e ,to zakamuflowa膰 niedoskona艂o艣ci. Zale偶y, co w艂o偶臋 na siebie, w jednych rzeczach wygladam oky i znajome m贸wi膮, ale zeszczupla艂as, a w innych luzackich ..jakbym mia艂a zamiar dopiero rozpocz膮膰 diet臋. Jeszcze jest zima i czemu my zamartwiamy si臋, co b臋dzie w leci?.A ja wiem, w ubieg艂ym roku, zrobi艂o si臋 ciep艂o i szybko zeszczupla艂am. Wi臋c do艣膰 u偶alania...czekamy na lato! 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Karo,Ty to potrafisz pocieszyc :) Duza buzka dla Ciebie :) :) :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
馃尲 Hej Gosiek! U mnie piekna wiosna, s艂oneczko! Co to, nie b臋dzie ju偶 zimy? I jak nie czu膰 sie super? No , ale musz臋 si臋 zebra膰 do pracy... 馃尲 Mi艂ego dnia 偶ycz臋! A jutro juz sobota... Pa.. 馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
U mnie tez pogoda super,wcale by mnie nie zmartwilo,gdyby ta zima juz sobie poszla.Tesknie juz za ciepelkiem.Lubie ciepelko :) A na razie ide przygotowac sobie jakis koktajl,moze cos na bazie mleka sojowego..? Z pestkami,otrebami i owockami... Milej soboty,pa pa :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
馃尲 Przymierzy艂am spodnie, ciasne jeszcze w jesieni ...i sa dobre, czyli troszk臋 zeszczupla艂am, czyli waga nie jest obiektywna! A dzi艣 pi艂am kaw臋 niestrukturalnie, 偶eby wiecej spali膰 i zjad艂am 2 kiwi, wi臋c mam dobre rokowania! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wszystko na miejscu
szukam skutecznej diety :) :( :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny! 鉂わ笍 呕ycz臋 wytrwa艂o艣ci i cierpliwo艣ci ..w stosowaniu diety. 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny! 鉂わ笍 呕ycz臋 wytrwa艂o艣ci i cierpliwo艣ci ..w stosowaniu diety. 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie! Ko艅cz臋 to moje odchudzanie! 馃尲馃尲馃尲馃尲 Nie mog臋 ju偶 ni偶ej zej艣膰, wi臋c niech tak zostanie! 1 kg ci膮gle si臋 waha! raz wg贸r臋, raz w d贸艂. Ju偶 mnie to nudzi! Mi艂ego dietkowania!!! 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cwicze od dzis 8 minnute
viiii - z jakiej wygai wychodzials i ile teraz wazysz? ile masz wzorstu i jak dlugo stosowalas te dietke. sorry ze tak wypytuje, ale nie mam czasu na czytanie calego topiku. z gory dziekuje za odpowiedz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×