Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość karo13
Ale wczoraj nagrzeszyłam; herbatniczki, czekoladka....kiedy ja to spalę? a taka byłam mocna. :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
A ja dwie michy fasoli po bretońsku...Ale dzis znowu calkiem strukturalnie.Przeczytalam przed chwila w ksiazce dr Bardadyna,ze jezeli przynajmniej 60-70% spozywanych przez nas pokarmow pochodzi z produktow strukturalnych,to pozostala czesc jadlospisu mozna dobrac sobie wedlug uznania...Pewnie chudnie sie wtedy po prostu troche wolniej.Wiec te Twoje herbatniczki,czekoladka i moja fasola,to moze nic strasznego... :-) U mnie dzis na sniadanie byl koktajl z avocado (ostatnio w promocji byly po 90 groszy,tyle tego,glupia,nakupilam,ze chyba bede sobie robic wykwintne maseczki z avocado),na obiad kasza gryczana i kotlet sojowy,wieczorem znowu koktajl.Na razie wage omijam dalekim lukiem,zwaze sie w przyszlym tygodniu. No,wlasnie,Niuśka,gdzie Ty sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
:classic_cool: Hej wiem, że 70 %, tak tez sobie tłumaczę moje grzechy. Avokado możesz pokroić i dodac serek fete lub ziarnisty+ zioła i masz super do chlebka, samo zdrowie. Smacznych koktajli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
:classic_cool: Halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Hej :-) Odkad poznalam diete strukturalna,szczerze mowiac,nawet nie zerkam na jakies inne diety...Kiedys czytalam wszystko,co zaczynalo sie od slowa "dieta" :-) Od dawna juz tego nie robie.Wiem,ze dla mnie najodpowiedniejsza jest strukturalna.Jest rozsadna,zbilansowana,dostarcza mi wszystkiego,czego potrzebuje moj organizm,a na szybkim schudnieciu tez mi nie zalezy... Karo,co u Ciebie? Pozdrawiam,zycze milego dzionka,pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
U mnie zima! A teraz jem niestrukturalny ser pleśniowy, bo ten który go kupił odrzekł się, ja uwielbiałam sery, teraz nie mogę ich jeść, więc nie kupuję, ale przecież nie wyrzucę!!! i zaraz idę trzepać dywan, to może spalę kalorie? Nigdy nie stosowałam diet, raczej ograniczałam jedzenie i zawsze byłam w ruchu! Wyjątkowo strukturalna mi odpowiada, ale może za parę miesięcy zjem jakiś tradycyjny obiad? Powodzenia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśka01
Jestem... jestem... tyle się działo że nie było czasu sie odezwać... teraz też trzymam laptopa na kolanach i już myślę co zacznie się w poniedziałek... młyn!!! na lodówce postawiłam świstaka i kontroluję jak często mąż tam zagląda... za każdym jego pobytem przy lodówce świstak daje mi znać... postawiłam go bo mam zamiar męża wciągnąć w to moje strukturalne jadło... czy podziała??? te częste pobyty męża przy lodówce zrujnują życie temu zwierzątku bo śwista i śwista :-)) dziś waga wskazała -12,5kg... coraz lepiej :-)) już wszytskie spodnie nawet te wąskie, głeboko zakopane są za luźne... jaki wniosek??? trzeba zwęzić.... no problem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
No, no..Niusia, jesteś wielka!!!! Tak trzymaj! Ja też ostro dietę trzymam, ale wczoraj z nerwów zjadłąm duuuuuuużo gorzkiej czekolady, na szczeście gorzkiej. Pozdrawiam. 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
:classic_cool: A co tu takie pustki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES72
CZESC KARO 13,,,,,,,,.,JESTES JESZCZE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
🌼 🌼 🌼 Pozdrawiam!!!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Czy tu nikt się nie odchudza????? ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
🌼 🌼 🌼 A co to??? strajk koktajlowy????? Nikogo nie ma? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Ja jestem :-) Nie strajkuje,koktajluje,chudne i juz nie moge sie lata doczekac :-) Tym bardziej dzis mi teskno za sloneczkiem,ciepelkiem,piaseczkiem,plaza i morzem...ale sie rozmarzylam...A tu zimno,ponuro i snieg sypie.Jak ja dzis z tego mojego lasu wyjade... A wracajac do koktajli-popijam,probuje nowych,troche cwicze,pije zielona herbate i wode z octem jablkowym,peelinguje sie kawowo ;-) i owijam sie folia.I kupilam sobie drugie spodnie,ktore dzialaja na mnie jeszcze bardziej mobilizujaco niz te,ktore juz mam kupione za male w celu lepszego zmotywowania :-) I bylam tez na masazu na Rolleticu.Bylam dopiero raz,ale wydaje mi sie,ze to swietna sprawa.Masaz trwa godzine,dla mnie byl przyjemny i nawet zastanawialam sie,czy cos da..Zakwasy jakie mialam nastepnego dnia przekonaly mnie,ze jednak moje miesnie skorzystaly,popracowaly i wybieram sie na kolejne masaze.A co u Was,dziewczyny? Karo,Niuśka,a moze i Vanili tu czasem zaglada..? Pozdrawiam Was cieplutko,pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Hej! Gosiek❤️ No, proszę, jaka niespodzianka, dziewczyna ostro działa! Brawo, Gosiek! Czyli walczysz ostro, muszę brać z Ciebie przykład, bo ostatnio coś poróbowałam żółtego sera, pierniczków, a potem się zdziwię ,że dieta nie działa???? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Witaj Karo :-) Walcze ostro,bo wiesz..."ostatnio cos probowalam sera,pierniczkow" a potem sie dziwilam,ze dieta nie dziala... ;-) A powaznie mowiac:jestem troche na siebie zla,bo mimo,iz doskonale wiem,ze dieta strukturalna jest dla mnie swietna,doskonale sie na niej czuje i widze jej zbawienny wplyw na moj organizm,to czesto nie umiem oprzec sie pokusie i rzucam sie na lody,pierniczki itp. Ale od dzis koniec.Odzyskuje kontrole nad soba.Od dzis zdrowo,strukturalnie,spokojnie...do wiosny.A pierwsze dni wiosny powitam kilka kg lzejsza,zgrabniejsza,pewniejsza siebie,w obcislych spodniach albo krotkiej spodniczce.Dzis jestem po koktajlu oczyszczajacym i koktajlu czekoladowym,tym na stres :-) Nie wiem czy zjem cos na obiad,bo po prostu nie mam na nic ochoty.Na kolacje znowu koktajl oczyszczajacy.No i woda z octem jablkowym,wstretne to jak nie wiem co,ale skuteczne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Hej! ostatnio miałam nasilenie stresów, właściwie to nie mam napadów na lody ,ciastka...,ale tak jakoś jednorazowo przyniosłam zakupy do domu i poczęstowałam się.... jem też więcej gorzkiej czekolady niż powinnam,ale nie mam apetytu i właściwie chodzę bez obiadów, biorę magnez na drgania powiek i jak mówi znajoma te ciągotki na czekoladę i ta pogoda do kitu... podziwiam Twoje zaparcie, może dziś tego nie widać, ale wiosną rzeczywiście zauważysz ogromne zmiany. A swoją drogą takie małe co nieco niewiele wnosi złego do diety!!!! tak sobie tłumaczę. Miłego weekendu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie żarty
:O :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felimena
hallo dziewczyny strukturalne- GDZIE JESTEŚCI???? ja chcę się do Was przyłączyć :) więc wracajcie kochane i wspierajcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie Kobietki!!! Są, są...tylko się gdzieś zawieruszyły, może z powodu spadku ciśnienia...?? Felimenko, zapraszamy! Odchudzaj sie z nami! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZIA
Witam wszystkie strukturalne dziewczyny. Od kilku dni dużo czytam na temat diety ,którą stosujecie i doszłam do wniosku że to jest coś czego szukałam już od dawna. Zaczęłam już nawet pić koktaile i musze powiedziec, ze są swietne.Narazie nie wchodzę na wagę bo mam "trudne dni" więc puchnę .Gorzej będzie z gimnastyką ponieważ mam problemy z kręgosłupem i w tej chwili się leczę, ale między innymi dlatego muszę zgubić mnóstwo kg.Mam nadzieję ,ze mogę liczyć na wasze wsparcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Witaj Felimeno :-) Bezia,witamy w gronie "koktajlowiczek" :-) Vanili,jak milo,ze jestes :-) A z tym cisnieniem to chyba masz racje,gdzie nie spojrze tam sie ktos snuje ziewajac i trzymajac za glowe...No,ale podobno takiego gwaltownego spadku cisnienia nie notowano w Polsce od 40 lat,to moze mamy prawo marnie sie czuc... U mnie sennie,nudno i ponuro,ale strukturalnie :-) Popijam koktajle,najbardziej smakuje mi oczyszczajacy i czekoladowy,wisniowy tez jest dla mnie niezly.Na obiad najczesciej jem kasze gryczana,ktora uwielbiam,z dodatkami.Staram sie nie podjadac,ale marnie mi idzie...No,ale jesli juz cos musze schrupac to staram sie,zeby to bylo tez strukturalne,np.pestki dyni czy slonecznika.Pije duzo zielonej herbaty i obowiazkowo wode z octem jablkowym.I chudne.Pomalutku,ale chudne,to najwazniejsze.I co jeszcze-po kilku miesiacach stosowania diety moge z cala pewnoscia stwierdzic,ze rzeczywiscie jest to dieta nie tylko na schudniecie,ale i na odmlodzenie organizmu,wygladam teraz o wiele lepiej niz nawet kilka lat temu,naprawde.Nigdy dotad nie mialam takiej ladnej,zdrowej cery,blyszczacych wlosow i zdrowych paznokci.Napewno nie wroce juz do starych nawykow zywieniowych. Pozdrawiam Was goraco,zycze wytrwalosci i piszcie co tam u Was.Pa pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felimena
Vanili, Gosiek, Beza dzieki wielkie za przywitanie:) a więc dziś poszedł pierwszy koktajl- z awokad- kurde jakie to niedobre- wypiłam bez morszczyna bo zakupiłam wersje do kapieli:( ale dziś kupiłam morszczyn w tabletkach- Kelp i zastosowałam zamiast dodatku do koktajlu- inne koktajle wyglądają super i zmacznie ale cóż co się nie robi dla sylwetki. Dziewczyny ile razy dziennie jadacie- i co zabieracie do pracy? Ja wracam do domu na 16,30-17 więc na drugi koktajl za wcześnie a na jedzenie za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felimenko, zacznij od smacznych koktajli, słodkich, z bananem, kakaem...też nie lubię z avokado, ale czasem kupię i robię ,bo to samo zdrowie!!! 🌼 🌼 Jadłospis dostosuj do swojegpo rozkładu dnia, większość osób jada późne obiadokolacje. Powiem Wam, że ładnie trzymałam wagę i dietę, ale ostatnie 2 tygodnie mniej się ruszam i widzę na wadze 0.5 kg w górę, więc muszę się znów odchudzić.. Oprócz koktajli, żyję owocami, ziarenkami, warzywami. Wcale nie tesknię za chlebem, ale można jeść ciemne pieczywo np. kanapki do pracy.4-5 posiłków jem dziennie,często przegryzam nasionka, kwaśne owoce- już się tak przyzwyczaiłam, że nie potrafię jeść niestrukturalnie. Na początku diety waga spada najwięcej, potem jest problem... A ciemne kasze tak mnie zapychają, że nie czuje głodu, do tego szybko się je rzyrzadza. Powodzenia! ❤️ Gosiek! brawo! tak trzymaj! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felimena
hej dziewczyny pierwszy dzień za mną- ten koktajl z awokado jest naprawde wstretny ale ponoc odchudza więc piję zatykając nos A powiedzcie mi czy jak piłyście inne koktajle to też chudniecie? A i mam pytanie- jogurt naturlany jest dozwolony w diecie strukturalnej- a czy jogurt naturalny Danona z ziarnami zbóż jest strukturalny czy raczej zrobić sobie samemu (jogurt naturalny, płatki owsiane, morele suszone, figi itp) Jacie ale bym chciała schudnąć- wczoraj odgrzebałam zdjęcia z przed kilku lat- jaka ja wtedy byłam chuda a teraz ...😭 :( i zebym jeszcze sobie pozwalała na słodkości i grzechy :( a tu człowiek ciagle sobie wszystkiego odmawia i tyje od patrzenia na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felimenko 🌼 Kupuj jogurty naturalne, niskoprocentowe i sama przyrządzaj koktajle wg przepisu, bo jak przekroczysz kalorie, to nici z odchudzania. Ja do avokado dodaję zioła prowansalskie i nabiera smaku, ale to mój wymysł. Najszybciej odchudza dieta weekendowa, można ją zrobić w tygodniu. A wiesz jak ja się muszę pilnować, mniej ruchu, więcej owoców i 1 kg w górę i znów muszę to zbić. Niestety, takie są uroki, jak się chce mieć szczupłą sylwetkę. Bardzo smaczny jest koktajl z jabłkiem i pomarańczą /miksuję całą zamiast soku/.Wogóle nie używam soków z kartonu tylko naturalne. Powodzenia. 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felimena
Vanili dzieki za info na mikołaja dostałam rower stacjonarny- mam wiec nadzieję że fitnes 3 x w tyg i rowerek w kolejne 3 dadzą efekty plus oczywiście dieta strukturalna. Co do diety weekendowej to po pierwsze musze zakupić książkę, po drugie trzeba mieć chyba urlop bo w pracy może być cięzko przyrządzać koktajle (chyba ze mozna zrobić rano i zabrać ze sobą) Dziś mam wolne i właśnie popijam koktajl z pomarańczy (nie wiem czy dobrze robie ale dodaje troche kefiru do niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Dziewuszki, jak tam Wasze odchudzanie? Ja coć poluzowałam i czuje więcej w talii, oj musze zrobić weekendową i to jeszcze doświąt. :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felimena
u mnie nie za dobrze:( weszłam na wage w pt i sie przeraziłam- na wadze 72 kg:( ja rosnę jak na drożdżach i nie wiem co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×