Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość karo13
Oj, to mnie pocieszyłaś. Też czuję się taka ociężała, myślę, że przez tę pogodę, mało ruchu i poczęstowałam się słodyczami, niestety sprawdza się zasada, na diecie nie można odpuszczać, bo zaraz się tyje...albo jojo! Musimy sie ruszać i nie jeść słodkiego! :classic_cool: trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
U mnie z dnia na dzień jest coraz gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Czesc dziewczyny,widze,ze nas dopadl jakis kryzys.U mnie tez jakos nieciekawie.Moze nie obzeram sie jakos wyjatkowo niestrukturalnie,ale jednak czesto mi sie zdarzaja rozmaite grzeszki.Zbyt czesto,niestety :-( Chyba troche mnie przybylo,nie waze sie,ale czuje po ciuchach.Kurcze,trzeba wziac sie za siebie.Na wakacje mialo byc tak super,krotko,obcisle i w ogole mini,a tu sie zanosi na obszerne kiecki ukrywajace oponki... O,nie!!! Mowy nie ma.Dzies jeszcze nic nie jadlam,wiec od dzis koniec z grzeszkami,na sniadanie bedzie koktajl oczyszczajacy,a potem tylko strukturalne jedzonko.Mam dzis w planach mycie okien,wiec i ruchu troche bedzie :-) A wieczorem moze wybiore sie na masaz na Rolleticu,swietna sprawa,spróbujcie. Karo,Felimena - uszy do gory,trzymajcie sie cieplo,pa pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D FELMINA powiedz mi ile masz wzrostu ja ma 163 i też waże 71.8 rano naczczo jak wstane to tyle waże ty też się tak ważyszzaraz rano jak wstaniesz POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Witajcie! Postanowiłam zabrać się od poniedziałku za dietę.Biorę antybiotyki, więc muszę częściej jeść i od razu czuję się ociężała. Ale jak je skończę dieta wg książki i już!!! Powodzenia! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie żarty
👄🌼👄 🌼👄🌼 👄🌼👄 Czy tu nikt nie zagląda?????? 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
:classic_cool: :classic_cool: 1 kg do zrzucenia!!!! a u Was???? powodzenia!!!! :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Szczęściara!! tylko kilogram? łatwo się go pozbędziesz weekendową. Pozdrawiam! 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Powodzenia!!!! :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
Oooo???? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
❤️ Dziewczyny, co z Wami? gdzie się podziewacie? tylko nie mówcie, że po ....diecie... z Nowym Rokiem dietę czas zacząć... ❤️ Jesteśmy skazane na nieustanną walkę z kilogramami... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszana
❤️ ❤️ Jak się trzymacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Czesc wszystkim,Witaj Karo :) Jak ja bym chciala powiedziec,ze juz po diecie...Te swieta,ten sylwester...oj,nie bylo ani strukturalnie,ani w ogole dietetycznie :( Dzis odwazylam sie i stanelam na wadze.Jest dokladnie 60kg.Kurcze.Ale z drugiej strony ciesze sie,ze tylko tyle,bo biorac pod uwage to,co jadlam i ile jadlam,moglo byc gorzej...W kazdym razie od wczoraj znowu strukturalnie i znowu regularnie robie sobie "octowe drinki",do tego rowerek,masaze i moze tym razem doprowadze sprawe do konca...W myslach mam juz wakacje,plaza,morze,ciepelko,kostium kapielowy...No,wlasnie,ten kostium.To chyba bedzie moja motywacja na najblizszy okres :) Co u Ciebie,Karo? Tobie i wszystkim koktajlowiczkom zycze wszystkiego naj,najlepszego w Nowym Roku.Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
🌼 Hej! Gosiek! A co to takiego -octowe drinki? U mnie też 1,5 kg!nadwagi i nie wiem skąd to się wzięło???? Ciast i słodkości nie jadłam,ale jakieś nalewki i drinki sączyłam, a alkohol ponoć jest kaloryczny? I znów muszę się ograniczać kalorycznie. Podobnie, jak Ty mam motywację.... do stroju kąpielowego i to muszę się pospieszyć, bo wybieram się teraz zimą na plażę. Jedno jest pewne,jak zaczniesz dietę i organizm ma ograniczenia,coś podjesz, momentalnie kilogramy wracają!!!! Wszystkiego dobrego Ci życzę i powodzenia w gubieniu kilogramów. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
a.... na innym forum czytałam,że dziewczyny biorą jakieś tabletki przeciw apetytowi i piją krople na odchudzanie???? czy któraś z Was też to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tabletki nie! mamy przecież cynamon, skrzyp,śliwki...po co nam tabletki???? Pozdrawiam. :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Czesc Karo,witaj Vanili :) Octowe drinki to po prostu woda z octem jabłkowym.Smakuje obrzydliwie,wiec chociaz jakos ladniej to sobie nazwalam :) Ale skuteczne, i to nie tylko na odchudzanie.Mnie to zaproponowala moja pani doktor na problemy z krazeniem.Odkad stosuje ocet jablkowy poprawilo sie nie tylko krazenie,widze duzo innych pozytywnych skutkow.A jesli chodzi o tabletki,kropelki czy inne tego typu specyfiki,to podpisuje sie obiema rekami pod tym,co napisala Vanili. Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci :) Ten kostium kapielowy...To dopiero motywacja...Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Gosiek! 🌼 A..o occie jabłkowym słyszałam, choć nigdy nie stosowałam. A le powiedz, czy rzeczywiście pomaga?, warto spróbować? Jak mam kryzys kaloryczny - piję wodę +grejpfruty + kefir = mnie pomaga. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszana
Brawo dziewczynki!tak trzymajcie. :) :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Mnie pomaga.Odchudzalam sie wiele razy,ale dopiero w momencie zastosowania octu jablkowego udalo mi sie schudnac naprawde duzo.Mysle,ze ocet jablkowy w polaczeniu z dieta strukturalna spowoduje,ze wreszcie osiagne swoj cel.A jest juz wlasciwie tak blisko...Dzis waze 59,5 kg,doskonale pamietam okres kiedy bylo ok.90...Koszmar.Chcialabym osiagnac wage ok.54 kg,wierze,ze do wakacji mi sie uda. A gdybys chciala sprobowac- to ocet jablkowy pije trzy razy dziennie,lyzka octu na szklanke wody,rano,na czczo,w poludnie i wieczorem,przed polozeniem sie do lozka.Ocet MUSI byc jablkowy,to bardzo,bardzo wazne.Tylko taki jest zdrowy,wszystkie inne na spirytusie to wrecz trucizna. Musze konczyc,bo lece na Rolletic.Tez fajna sprawa :) Pozdrawiam,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Gosiek ❤️ jestem pod wrażeniem! Pięknie działasz i tracisz kilosy. Jutro planuję narty, to się sporo spali. Bałam się świąt, że pęknę ,ale nic się nie zmieniło i nadal piję koktajle, dietkuję strukturalnie. trzymaj się! 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuuzia
Dziewczynom zainteresowanym tematem " ocet jabłkowy" polecam ww.slowo.com.pl/?dod=3&1=2&id=2646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuuzia
w adresie na początku "zjadłam " 1 w sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
A co u Was? 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×