Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

witam wszystkich przez czysty przypadek trafiłam na te fotum z ciekawością czytałam Wasze komentarze i z chęcią zię do Was przyłączę proszę powiedzcie mi na czym polega ta dieta? sama już nie wiem jak mam zgubić zbędne kilogramy a w lustrze już nie chcę się przeglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulek, zapraszamy 🌼 Dieta polega na komponowaniu posiłków z listy strukturalnej...jest troszkę inna od tradycyjnego odżywiania.....2x dziennie pijesz koktajle, obiad, 2 posiłki np. kanapka lub owoce.. poczytaj na str. http://www.drbardadyn.com/dieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulek, zapraszamy 🌼 Dieta polega na komponowaniu posiłków z listy strukturalnej...jest troszkę inna od tradycyjnego odżywiania.....2x dziennie pijesz koktajle; obiad, 2 posiłki np. kanapka lub owoce.. poczytaj na str. http://www.drbardadyn.com/dieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulek, zapraszamy 🌼 Dieta polega na komponowaniu posiłków z listy strukturalnej...jest troszkę inna od tradycyjnego odżywiania.....2x dziennie pijesz koktajle; obiad, 2 posiłki np. kanapka lub owoce.. poczytaj na str. http://www.drbardadyn.com/dieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulek, zapraszamy 🌼 Dieta polega na komponowaniu posiłków z listy strukturalnej...jest troszkę inna od tradycyjnego odżywiania.....2x dziennie pijesz koktajle, obiad, 2 posiłki np. kanapka lub owoce.. poczytaj na str. http://www.drbardadyn.com/dieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulek, zapraszamy 🌼 Dieta polega na komponowaniu posiłków z listy strukturalnej...jest troszkę inna od tradycyjnego odżywiania.....2x dziennie pijesz koktajle; obiad, 2 posiłki np. kanapka lub owoce.. poczytaj na str. http://www.drbardadyn.com/dieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine...
Sprawa morszczynu... Od czasu zmiany przepisów (dostosowywanie Polskich uregulowań do Europejskich), morszczyn sprzedawany jest jako zioła do kąpieli. Zioła sprzedawane wcześniej jako na napary, obecnie mają napisy zioła do kąpieli, nawet szata graficzna opakowań się nie zmieniła. Miałam okazję zapytać samego Pana dr Marka Bardadyna o wspomniany problem morszczynu do kąpieli. Doktor stwierdził, że skoro jest tak, jak przedstawiłam, to można stosować ów morszczyn "do kąpieli", zwracając uwagę na skład ziół - żeby był to sam morszczyn. Poza tym, stwierdził również, że ze względu na swoje właściwości, morszczyn występuje tylko (jak ja dobrze pamiętam) w 1 z koktaji i należy go stosować bardzo ostrożnie. Morszczyn ma silne działnie przeczyszczające, ale jest jednym z nielicznych źródeł jodu. Niestety wiele osób ma przeciwskazania, aby używać morszczyn, bo np. chorują na tarczycę, są uczuleni na jod, a szczególnie kobiety będące w ciąży. Morszczyn występuje jako jedno z ziół w mieszankach przeczyszczających np. Hipokrate, czy mieszankach odchudzających, samodzielnie nie. jednak nie martwcie się bo, stosując dietę strukturalną i bez morszczynu można z sukcesem obniżać masę ciała. Zawsze należy dopasować spożywane pokarmy do specyfiki własnego organizmu. Dieta strukturalna pozostawia nam możliwości wyboru źródeł konkretnych substancji odżywczych. Owocnego stosowania diety strukturalnej. A jak macie czas i możecie ćwiczyć, to jest już pełnia właściwego stosowania tej diety. Pozdrawiam. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzień Matki Od moich dziewczynek dostałam prezent Jest to mleczko do ciała firmy Soraya antycelulit i ujędrnienie zawiera kofeinę ekstrat z owocu guarany i proteiny kaszmiru bardzo fajnie się wchłania super pachnie a efekty zobaczę po czsie stosowania go. ostatnio zrobiłam sobie peeiling do ciała z kawy, bardzo fajnie wygładza skórę 2 łyżki kawy zalewa się małą ilościawody 1 łyżka cynamonu 2 łyżki cukru trochę oliwy z oliwek wymieszaś i ręką(to jest najlepsze wyjście) ruchami kolistymi masować cialo tym preparatem dowiedziałam się od znajomej że po miesiącu częstego stosowania celulit jej się zmniejszył a uda się wysmukliły polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine...
Anulek... To masz przyjazne osoby...:P Jak każda z nas...musisz się zabrać za siebie i walczyć! Miłego dnia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się odrobię na innych topikach, to do was wpadnę... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, nie wpadnę!!!!!!!!!..... zajrzę... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam, niech stracę... i winko wam postawię... Pić ? czy nie pić? Oto jest pytanie. ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..WINO.......|.| |.|..WODKA.....|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jakis czas temu stosowałam diete strukturalną jednak zamiast chudnąć przytyłam. zastanawiam się jednak czy to oby nie wina moze tego ze generalnie unikam owoców- jadam rzadko i mało (ze wgzledu na zawartosc cukru). I tak sobie mysle ze moze za wczesnie sie poddałam za wczesnie zrezygnowałam bo moze to była chwilowa reakcja organizmu a potem waga by spadała Miałysmie moze takie doswiadczenie? Teraz zaczyna sie sezon owocowy wiec bedzie łatwiej z tymi koktajlami więc moze powinnam do nich wrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Felimenko... oj, nie wiem? jak to jest, ale trzeba się pilnować,bo owoce zawierają dużo !!! cukru... mnie też sie zdarzyło przytyć na niektórych dietach, bo...normalnie na codzień nie jem tyle co na tej diecie...i oczywiście dieta co do kropki, a waga skoczyła w góre.. próbuj, może się unormuje i zacznie spadać! a stosowałaś weekendową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niestosowałam weekendowej u mnie w weekendy jest najgrzej ciągle jakies pokusy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pultaska
witam, bardzo chętnie się do Was przyłączę. Czytam Was od pewnego czasu, jestem wtajemniczona, dysponuję już produktami i od jutra zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amis
Witam wszystkie strukturalne panie! Ja też mam zamiar zacząć od jutra.... mam do zrzucenia troche wagi.. Dodajcie mi kurażu i dajcie niezbędne wskazówki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasuszek1
czytam i nie wierze probowałam 100 diet i tragedia proszę o pomoc i wsparcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasuszek1
a może to ze mną jest coś nie tak może zbyt emocjonalnie podchodzę do diet i efektów?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie! wszystkie zrezygnowane.....:) właśnie wróciłam z Turcji z nadwagą 5 kg....ale cóż, żyje się raz i po takich smakowitościach i wersji +all incl..zaczynam ....:( niestety dietę od...nowa! więc zapraszam..... Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasuszek1
o to widzę ze będę miała bratnia dusze w odchudzaniu!!!!!!!!!!haha powiedz mi ile taka dieta musi trwać jak ja zakończyć?bez jojo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! szczerze???...ja cały czas muszę być na diecie, bo jak sobie pozwolę jak teraz...zaraz tyję! więc ciągle sie odchudzam... może spróbuj weekendową??? na początek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasuszek1
świetnie tyle ze ja nie posiadam przepisów i nie mam pojęcia na czym to polega ja muszę zgubić z 10kg mam 175mc i waga70kg tak mi zostało i nie mogę tego zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylejaka
Witam wszystkich! Tak czytam sobie od paru dni te wszystkie mądre rzeczy, które tutaj piszecie i muszę sie przyznać, że bardzo mnie to pochłonęło. Pochłonęło tak bardzo, że od dziś od 18 zaczynamy razem z mężem dietę weekendową ( a mamy co zrzucać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×