Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość skarpetka22
Fela, tak to jest.. chcesz i nie możesz:P nie zdążyłam na basen jedynie z kijami poszwendałam się 1H kokajl z pomidorem na kolację jutro muszę na basen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
kupiłam owoc granatu pierwszy raz to jadłam słodkie, lepkie..smaczne, ale małe ale same pestki jak mi z dietą nie wyjdzie i spadkiem wagi to może się rozmnożę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia kasia
zawaliłam zawaliłam na całej linii nie wiem,czy mogę z Wami pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia kasia
ale jutro.. się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fela105
kasia nie podawaj się ... wlazłam na wagę a ta znowu powrót w góre, ale jestem 5 dni przed @ więc ,będę się starała a co wyjdzie to wyjdzie Skaretpetka ja właśnie gubię te kilogramy po rozmnażaniu ...hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
Fela, ranny ptaszku od świtu na nogach, to powinnaś być szczuplutka... u mnie po sokach brzuch zrobił sie miękki, to sukces, bo zawsze twardy, jakbym jadła kamienie! to może i waga ruszy wkrótce oczywiście ,jak wytrzymam te moje cudowne diety 2 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fela105
zaraz jadę na kawę do chrześniaka ,piję dużo herbaty czerwonej i też nic ,rano wstaje bo mój dzieciak mnie budzi a dziś sama wstałam bo chcę mieć czas dla siebie ...jak się wkurzę to zacznę robić oczyszczanie organizmu wg moich znachorów hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
znów zobaczyłam 6 jestem dorej myśli od poniedziałku biorę się ostro! puszczą mrozy, a ja do siłowni, na joging

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
u mnie mróz to siedzenie w domu+ spacer 1H za 2 dni odwilż, to się zabiorę ostro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
znalazłam chodakowską jutro zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jestes falszywa skarpet
a tak na chodakowską najeżdżałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula+30
Cześć. Chciałam zapytać, czy któraś z Was była na wczasach odchudzjących dr Bardadyna? i mogłaby mi napisać ,czy warto wykupić? i jak to cenowo wygląda? tanie nie są z pewnością. Czytałam na stronie, oglądałam zdjęcia. Nie mam czasu na czytanie całego tematu, może ktoś tu pisał? Byłabym wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula+30
nikt nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula+30
nikt nie był? na wczasach odchudzających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fela105
wróciłam,jestem padnieta jutro napiszę więcej i jestem jeszcze okresowa,ja na wczasach nie byłam ,ale wszystkie wczasy dają efekty jak masz kasę to jedź ,pozdrawiam do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
😴😴 piję soki wczoraj 2 pomarańcze,pół jabłka, nasiona.. są sycące zaliczyłam basen pływam coraz lepiej 55 min bez przerwy, nie zdążyłam pod bicze... rozłożyłam matę i wstępnie próbuję robić ćwiczenia na mięśnie brzucha usłyszałam,że schudłam, choć waga jeszcze nie pokazuje rewolucji ale myślę,że tu czas potrzebny miłego dnia Fela uda się nam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin75
Czesc dziewczynki.Pisze zeby oddac wam sil w dietce.Ja zaczynam 4tydzien i 5kg mniej.Wiec mysle ze niezly wynik czasem troche zgrzeszylam piwko w weekend no i malo koktajli pije bo nie mam za Bardzo czasu ale mysle ze i tak fajny wynik.Tym bardziej ze spadl mi ten wstretny brzuch :-) Zycze powodzenia.Odezwe sie za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze jestescie dolączam do was mam pytanie, czy jak są mrozy to nie jest wam zimno na tych koktajlach ? czy organizm trzyma cieplo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skatpetka22
Katrin75 gratuluję dieta działa z pewnością osiągniesz więcej Pozdrawiam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skatpetka22
Hejka, Yeez u mnie akurat plus... ja ostatnio piję soki i dziś rano wypiłam z 1 grjpfruta+1 kiwi wyszły 2 szklanki śmigałam na tym parę godzin na nartach potem jadłam krochmal typu..pierogi z żurkiem myślę ,że to spalę zwłaszcza jutro, bo planuje basen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin75
Skatpetka22 dziekuje :-) Oby bylo lepiej.Fajne jest to ze nie odczuwa sie glodu.Przynajmniej ja nie mam takich napadow jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiejska
Dziewczyny, czy Wy macie ustalone jadłospisy, czy jecie tylko produkty strukturalne z listy? A kiedy pijecie koktajle? Czy to jest określona ilość posiłków i koktajli, bo już się pogubiłam. Wiem,że można zamówić gotowe jadłospisy ale to strasznie czasochłonne to przygotowywanie i nie za proste. Widziałam przepisy i niektóre trochę skomplikowane. Napiszcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
Wiejska dopiero raczkuję z tą dietą dużo podczytuję i tak koktajle pije rano i wieczorem kanapka, obiad, przekąska ja nie mam czasu na pitraszenie wg przepisów raczej kupuję produkty z listy i gotuję używam dużo ziół koktajle powtarzam, bo np. pół banana..nie będę trzymać 2 dni na początku wydaje się trudne, ale jak zakupisz potrzebne skłsdniki do koktajli, wystarczają na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Cześć Dziewczyny, czytam Was ostatnio i zastanawiam się czy nie zastosować tych eleksirów. Tylko mam kilka pytań. Jaki Wy pijecie? Ja bym chciała zielony, odchudzający rano a wieczorem żółty oczyszczający. Tylko nie wiem gdzie kupić np. kiełki lub zarodki pszenne, sok brzozowy, morszczyn i ile to kosztuje. aha i jak jest ananas to świeży czy może być z puszki. Jakie Wy pijecie te koktajle, bo one są tu chyba najważniejsze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia kasia
kupujesz w sklepie, markecie ze zdrową żywnością kiełki sama robisz ananas tylko świeży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia kasia
morszczyn na allegro podobno te koktajle można zamieniać na początek rób z jogurtu, banana, avokado...ocenisz czy Ci będą odpowiadać u mnie w markecie jest półka ze zdrową żywnością i tam mają wszystko - zarodki, mleko sojowe, ziarna/słonecznik/, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
One nie mają smakować one mają działać!! A jak te kiełki zrobić? I w jakim markecie to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×