Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

ja też nie przepadam za cebulą, ale chcę się trochę poświęcić dla dobra włosów. Dodam do kanapki, do pomidorka, do białego sera i jakoś to przełknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOŁACZAM SIE DO ZAPUSZCZANIA WLOSKOW zawsze chcialam zapuszczac ale jakos nigdy mi to nie wychodzilo :/ bo mam strasznie cienkie te moje wloski, chociaz teraz to i tak duza poprawa jest kondycji mojego wlosa. polecam odzywke do splukiwania garniera ta 3min czy jakos tak :] taka pomaranczowa, bardzo dobrze nawilza suche koncowki i fajnie sie rozczesuja wloski po tej odzywce, a kiedy mialam z roczesaniem duuuzy problem :/ biore skrzyp polny+witaminy+mikroelementy. miesiac biore i nie zauwazylam jeszcze jakiejs maxymalnej roznicy we wloskach, ani w grubosci ani w dlugosci ale miesiac to krotki czas wiec polykam jeszcze te tabletki i zobacze co bedzie po 3 miesiacach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek2217
zapuszczam juz dosyc długo, włoski sa długie .. czasami tylko podcinam koncówki, raz na kilka miesiecy.. dopinguje te, które dopiero zaczynaja zapuszczac.. naprawde warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy. Kurcze, nie chciałabym mieć kamieni po tym skrzypie. Teraz będę brała 1 tbl dziennie, chociaż na ulotce jest niby napisane, że 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ludzie jakie kamienie hm?? po skrzypie ? to niedlugo kazda pigułka bedzie cos zlego w nas wywolywac :/aniolek2217 jak dlugo zapuszczalas wloski ?? i jakiej masz dlugosci? no i od jakiej dlugosci je zapuszczalas wogole ?:D bo jestem ciekawa, bo mi to tak ciezko idzie :/ z tym zapuszczaniem ehh ale chce miec takie do ramion chociaz! a troszke jeszcze mi brakuje z lekka powiedziane ze troszke ;) ale no nie duzo :D nie duzo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja jestem naprawdę zadowolona ze swojego rezultatu, ale teraz mam taką beznadziejną długość, najbardziej beznadziejną z możliwych :O Takie do szyi z przodu, a do połowy szyi z tyłu. Jak tak się na mnie patrzy z przodu to tak, jak bym miała strasznie rzadkie włosy, bo widać tylko te z przodu i takie prześwity :/ Ale muszę wytrzymać. Mam nadzieję, ze do Bożego Narodzenia będą już takie dłuższe :) Ja nie mam pojęcia czy od skrzypu się robią kamienie w nerkach, ale mi się wydaje, ze to niemożliwe :) Ja mam skrzyp też w postaci ziół i na opakowaniu jest napisane, że jest dopbry na nerki, bo jest moczopędny.. więc ja nie wiem. No, ale może taki skrzyp do Łykania powoduje te kamienie. Napewno jeśli się bierze tak, jak napisane na ulotce, to nie zaszkodzi, ale może jak się łyka niewiadomo ile, to wszystko jest możliwe :) Tak to jest zwykle jak przesadziwmy :) No niezłe mamy wyniki :) Mi się wydaje, że nawet 1cm to jest coś :D bo to już o ten 1 cm więcej :D :D :D Co do cebuli, to ja uwielbiam w każdej postaci, kiedyś nie znosiłam, ale teraz bardzo lubie :) i ten sok z cebuli też, wbrew pozorom jest bardzo dobry. Myślę, że też zacznę taką cebulową kurację tak jak Ty brewko? Ale dopiero jak skończę kopenhaską :/ jeszcze 8 dni... :O Aaa, odnośnie tej maseczki babanowej :) Rozmawiałam z kuzynka na ten temat, i ona mówiła, ze sobie robi z banana i z miodu i normalnej odżywki do włosów, tylko takiej, co ją trzeba trzymac długo na włosach ( bo po tych co wystarczy 5 min włosy są potem oklapnięte, jak się za długo trzyma )- wszystko razem miksuje w mikserze ok 10 min, żeby nie było żadnych grudek i mówi, że nie ma problemu z jej nałożenie ani usunięciem, ale ona miksuje aż nie będzie żadnych grudek i dodaje miedu płynnego. :) Ja nie wiem, nie próbowałam :P Jak tam dziewczyny długi weekend mija? Ja niestety muszę pisać pracę, ale wczoraj byłam na działce u rodziców i trochę liznęłam słoneczka :) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez skrzyp zalecany jest w schorzeniach ukladu moczowego i kamicy. bodajze jest zolciopedny wiec pomaga wyplukac kamienie. nic nie rozumiem. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długi weekend mija tak ze siedze w domu i staram sie uczyc, bo czeka mnie jutro i pojutrze egzamin :// ehh takze troche kiepski ten \'dlugi\' weekend bo mam studia :O a wloski zapuszczam, zauwazylam ze juz troszke sa dluzsze niz po podcieciu u fryzjera, czyli jakies 3 tygodnie, bo mialam takie do uszu doslowniei teraz sa juz troszke za uszkami :D ciekawe kiedy dosiegna moich ramion..........ohh chcialabym chciala....... :-) pozdrawiam wszystkich zapuszczajacych wloski ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u fryzjera.Miałam takiego pazia i tak z półtora centymetra brakowało mi do brody.Chciałam odrobinę pocieniować, a mam krótką poszczępioną fryzurkę.I z jednej strony twarzy mam ładnie pocieniowane a z drugiej obcięta warstwa jak od linijki obcięta.Załamka.Nie wiem jutro chyba pójdę poprawić ale gdzie indziej.A za miesiąc podetne tylko 1 cm z tyłu zeby trochę zrównać.I... zapuszczam od nowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was ogromną prośbę. Biore udział w konkursie w którym mozna wygrac kosmetyki do włosów Farouk. I potrzebuje głosów na moje zdjecia. Prosze zebyscie sie zarejstrowały na stronie www.pieknewlosy.pl czyli tu: http://www.pieknewlosy.pl/forum/profile.php?mode=register&sid=239c8c12dbb5826a727df7ae06d0bcbb A potem weszły na forum=>konkursy=>GŁOSOWANIE=> i zagłosowanie na nr 4 :) http://www.pieknewlosy.pl/forum/viewtopic.php?t=963 Z góry serdecznie dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam taaaaką długaśną notkę i mi się skasowała przy wysyłaniu :( więc trochę czasu potrwało jej streszcznie :) moje włsoy w długości może z cm urosły, są pokręcone teraz więc ciężo zmierzyć, natomiast pojedyncze włosy maja od 24cm, do 29, pocieniowane są więc trudno powiedzieć jaka to długość. widzę po jaąniejszych odrostach że rosną więc jest ok :) pisała jakaś laska na innym topiku o włosach że dobrze robi na nie naturalny kolagen, ale jest on dość drogi więc na razie nie zamierzam testować. zamówiłam placentę i od dwóch tygodni nie może do mnie dojść priorytetowa paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zrobiłam sobie przerwe od mojej maski mlecznej (zeby włosy sie nie przyzwyczaiły) i wczoraj znowu jej uzyłam. Włoski sa fajne i mieciutkie. Bardzo mi zalezy na tym konkursie o którym pisałam 2 netki wczeniej. Prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno pytanie czy jak farbowałam niedawno włosy szamponem to mogę zrobić tą maseczkę z nafty, żółtka i cytryny czy nie odbarwi mi to jakoś włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapuszczam cały czas :D tylko teraz mało czasu mam, żeby wejść na kafe, bo dyplom mnie goni :( jeeej, nie wyrobię sie :( Pozdro zapuszczaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zapuszczam ale nie obsesyjnie :D nie bede co dzien pisac, ze zapuszczam wlosy :D zreszta juz jestem bardzo zadowolona jak ide i wlosy laskocza mnie po lopatkach i ramionach :) w koncu to ponad 40cm wiec nie jest zle :) milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zapuszczam caly czas. Zetne koncowki po wakacjach, na jesien, pewnie beda tego potrzebowaly. ostatnie moje zdjecia sa na koncu 13 strony. Nie chodzi mi o to ze roznica czy urosly, po prostu wklejam bo tamte fotki strasznie niewyrazne. Acha nie mam takiego koloru jak na tych zdjeciach, mam brazowe, choc od slonca troszke jasnieja. Bede farbowac heena to wtedy zrobie otke i pokaze jaki mam kolor, mam nadzieje ze aparatk nie zje kolorow :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/757f30c2cce7ea74.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e747c3ea364fb4e5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68a879f6a3b1ab6a.html zdjecia z dzisiaj, wlosy nie ulozone, tak byle jak po umyciu. No i tak patrze gdyby przud byl dluzszy bylo by idealnie ale coz :) i tak je uwielbiam, moj chlopak tez :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapuszczanie jest strasznie nuuuudne :) caly czas sprawdzam ile mi urosło i licze chyba na jakis cud. Dziewczyny przylaczam sie do Was bo ostatnio glupia obcielam wlosy i teraz zaluje. A najgorsze jest to ze od 21 lutego urosło mi tylko jakies 3 cm ;/ oczywiscie liczylam na wiecej :) Mam teraz krotkie do ramion... Nie stosowalam niczego moze z 3 x razy waxa.Od tygodnia biore revalid bo stosowalam go we wrzesniu (wloski troche szybciej rosly i byly ladniejsze tak mi sie wydaje) mam zamiar kupic jeszcze seboradin i ampulki z vichy zobacze jakie beda efekty to napisze ;) Wlosy mam rozjasniane od 7 lat z prawie czarnych na blond wiec ich stan jest krytyczny :) ale daje sobie z tym rade bo najwazniejsze jest wtedy nawilzanie (sprawdza sie jedwab,szampon i maseczki i odzywki loreala).Jak mam strasznie suche ( a czesto mam) to poprostu nie splukuje odzywki wtedy sa o wiele lepsze i nawilzone. Powiem Wam ze teraz juz nie zalezy mi jakie bede miala wlosy czy blond czy czarne czy brazowe obojetny mi kolor moga byc nawet cienkie i zniszcone ale zeby byly DLUGIE ! :) Snilo mi sie dzis ze mialam dlugie wlosy takie sliczne do pasa ...co ja bym dala zeby to nie byl tylko sen :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka69 fajnie ze masz takie geste wloski :) tez bym takie chciala.Jak je wyprostujesz to pewnie masz dluzsze co acha dobry patent na robienie zdjecia od tylu hehe :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka super masz wloski :) ja lubie proste ale gdybym miala miec krecone to chcialabym takie :D ja mam duzo ciemniejsze a jakos sobie wyobrazalam, ze mamy podobne odcienie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka - fajne włoski, fajnie sie kręcą :) Skyhigh - ja też mam takie sny.. pamiętam jak miałam dawno temu jeszcze krótkie włosy to mi się śniło, że mam takie dłuuugie... A teraz jak się sobie śnię, to tylko z długimi włosami, tak, jak przed ścięciem w połowie kwietnia... No ale miejmy nadzieję, że szybciutko urosną do ramion :) i będzie dobrze :) A jaką masz teraz długość skyhigh? Wytrwałości w zapuszczaniu dziewczyny życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku jak milo. naturalnie sie kreca. Alo to bylo bez zadnej odzywki, tak na szybko bo szlam do miasta. Ale jak sie postaram, gdy gdzies wychodze, daje odzywke, moj krem do lokow, troche zelu, wysusze suszarka to az nikt nie wierzy ze nie krecilam :) ale komu by sie chcialo krecic codziennie. Niestety krecone wlosy sa trudne w pielegnacji, trzeba je bardzo mocno nawilzac. Ale za to zawsze ktos zwraca na nie uwage np w pubie czy na miescie, nie raz obca osoba pytala czy naturalne, milo :) acha, ja juz wczesniej pisalam ze nie mam gestych wlosow, byscie sie ździwily gdybyscie zobaczyly, jak sa proste, sa przylizane, malo ich. Nie lubie siebie w prostych wlosach. Dobiero jak sie kreca, sa takie puszyste, i to tylko sie wydaje ze jest ich duzo :P ale dobrze ze to tak wyglada :) a moje zapuszczanie... nie wiem, rosna jak maja rosnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wyprobowalam odzywke Kallos, Serical, Crema al latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów), zobaczymy jakie efekty :) ja ograniczylam ilosc preparatow nakladanych na wlosy do minimum. Myje szamponem i nakladam odrobinke jedwabiu i to wszystko. Ale raz na tydzien bede im dawac odzywke bo mam ta kallos oraz wygrana w TW loreala. Jest lato to przyda sie wlosom troche nawilzenia :) A im mniej zabiegow stosuje na wlosy tym wydaja mi sie ladniejsze. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midvey
witam Was dziewuszki :*:*:* spodobalo mi sie to forum ;) milo tutaj ;) wiec postanowilam sie troche pożalic i przylaczyc do zapuszczania wloskow :) a wiec ja zrobilam cos strasznego moim wlosom ... pofarbowalam je na ciemny braz tak z 10 miesiecy temu . Swoje mam blond i kolor wyszedl mi czarny ;/ ;( napoczatku bylo fajnie wszyscy mowili ze ladniej mi w ciemnych i wogole byly dosc dlugie i ladne ... hmm.. teraz sa bardzo zniszczone od farbowania .. :( koszmar;(( i tak od 2 miesciecy zapuszczam swoje naturalne... ;) mam juz tak na 3 cm odrost ;/ odrost blond a wlosy czarne;/ ale jakos ten rok czy poltora przetrzymam ... a zmotywowala mnie do zapuszczenia swoich wloskow siostra mojego chloapaka.. Boze ona to ma sliczne wloski ma 7 latek i jasne blond geste lejace sie proste włoski do prawie pasa! Sa tak sliczne ze sama zapragnelam miec naturalne i dlugie ( bo tez mam geste i proste ) Naprawde mam dosc swojego "siana" ... szkoda tylko ze mam 16 lat i bede musiala czekac tak dlugo pewnie do okolo 20 -stki ;/ zanim mi takie ładne ( biore skrzypowite rano i sylice po poludniu, uzywam masczkek itp.) i dlugie urosną.. i to przez własną glupotę ;/;( echh.. Mam nadzieje ze mnie wesprzecie :*:) Caluje ;*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :] ja bralam wyciag ze skrzypu polnego+mikroelementy i witaminy. skonczylo mi sie opakowanie i czas zakupic nowe:] szczerze to paznokcie sie troszke poprawiły, a z włoskami to nie widze jeszcze roznicy, ale to pewnie za malo jedno opakowanie, trzeba tak przez 3 miechy brac (słyszałam) poki co zaliczam kolejny semestr na studiach :] i o długość włosów sie nie martwie teraz (ale wciaz zapuszczam ) :D (bede bardziej o nie dbac po sesji!! ) a jak widze ze sa przesuszone to stosuje maseczke, raz na 3 dni garniera taka pomaranczowa. polecam! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×