Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

ja byłam dzisiaj u babci, było super jak to u babci. Dałam babci szczotkę do ręki i czesała mi włosy chyba pół godziny. Uwielbiam to a dodatkowo stymuluje cebulki. Znowu nasuwa się moja wątpliwość jak wyżej wspomniała Złote Piora, że od rozjaśniania odrostów przesuszają sie włosy, czyli z tego wynika, że ja zawsze będę miała siano????????? To po co ja rozjaśniam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brewka - może się kiedyś ustabilizuje to? chociaż dekoloryzacja niszczy włosy bardziej niż rozjaśnianie. Więc na odrostach będziesz już tylko rozjaśniać, a nie dekoloryzować. Prawdopodobnie dlatego Ci się tak zniszczyły, bo odbarwiałaś z farbowanych na czarno. A to najgorsze co można włosom zrobić :( niestety. No, ale miejmy nadzieje, że odpowiednie odżywianie pomoże im :) Najlepiej idź do hurtowni albo sklepu z produktami dla fryzjerów, tam powiedz pani co i jak - a ona da zaproponuje preparaty w różnych cenach. One tam mają multum tego, a u fryzjera zazwyczaj tylko jedna marka, na której on pracje, więc poleca to co ma i musi polecić, a tam pani powie Ci co jest naprawdę najlepsze. I powinno być dobrze. Włosy potrzebują czasu żeby urosnąć, tak samo żeby się zregenerować też. Więc poczekaj miesiąc, dwa a włoski będą śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger Lily ma racje, wlosy nie tak odrazu stana sie dlugie, piekne i blyszczace, pootrzeba czasu i cierpliwisci.... jak tam zapuszczaczki niedziela mija i jak wloski sie czuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnaa
hejka :) niedawno wrocilam od fryzjera :) i sie zalamalam troche, bo chcialam tylko podciac koncowki i troche wycieniowac wlosy a fryzjerka zrobila mi z wlosow za lopatki takie do ramion :( a niedlugo wakacje :( nie chce miec krotkich wlosow... szkoda zwe nie da sie nic zrobic zeby one szybciej rosly... pozdrawiam wszystkie dziewczyne w ten sposob "poszkodowane" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam kryzys włosowy... nie podoba mi się ta długość, ale wiem napewno, że nie obetnę... Ale jestem zła na siebie, że obcięłam takie długaśne, w ogóle estem głodna i zła. Pierwszy dzień na diecie kopenhaskiej i tak mi się chce bułkeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej zapuszczaczki:D:D 4 czerwca dzis miesiac nam minal a tu co:P nikt sie nie chwali jak pomiary:( no wiec ja zmierzylam i musze przyznac ze tak 51, nawet 51,5 gdzies jest:D co prawda nie wiem na ile dokaldnie to jest mierzone, ale cos drgnelo:) a jak u was:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no taaaak :) Ja z tego głodu zapomniałam całkiem :P Ja mam tak: z przodu - 28cm z tyłu - 22 cm grzywka - 12/15 :) No jakoś tak będzie. Właśnie sprawdziłam stan sprzed miesiąca! Urosły 3 cm!!! O kurdę, to naprawdę dużo... nie spodziewałam się, zresztą, juz jakiśtydzień temu byłam w euforii, jak mierzyłam, pisałam gdzieś tu o tym :) Tylko nie wiem co poskutkowało :P Kaasiiaa - Ty też jakieś 3-4 cm!! Brawo :) W takim tempie to my zarośniemy przez rok, że nas w gąszczu włosów nie znajdą :) Kasia, a T czego używałaś przez ten miesiąc? Ciekawe jak reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mierze wlosow bo za kazdym razem inaczej zlapie i inny wynik. z reszta co sie bede stresowac, wiem ze mi powoli rosna to niech rosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie no Tigerku niestety u mnie bez takich rewelacji, bo w maju tam u mnie 50 powinno byc tam wczesniej zle troszke podalam jak brewka zapisywala 48 potem poprawilam:( wiec tylko jakies 1-1,5cm..:( no ale zawsze do przodu:) za to ci uhh 3 cm:D:D gratuluje:D:D gdyby mi tak rosly:D bo ja nie wiedze u soiebie zadnej roznicy poza tym jak zmierzylam:/ a ja moje wloski wlansie troszke zaniedbalam.. goraco i nie chce sie chodzic w tych recznikach i foliach na wlosach:P wczoraj zrobilam maseczke na koncowki z miodku i mleka, powino nawilzac, ale nie wiem czy zadzialalo:P:P no dziewczeta:D?? wpisywac swoje wyniki:))) milego wieczorka zycze:) a tobie Tiger wytrwalosci na diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooj, Kasia :) włosy rosną 0,8 na mięsiąc, średnio, więc 1,5 cm to 2 razy tyle! Ale Wy dziewczyny już macie długie włosy i chcecie, żeby były dłuższe, a ja marzę o tym, żeby włosy z tyłu zakrywały szyję, wtedy już jakoś samo poleci :) Drugi dzień diety, zdycham.. nie wiem jak wytrzymam :P A jeśli chodzi o maseczkę bananową to jest 2, 3 strony wcześniej przepis, albo wcześniej :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0,8.. jejuuu to tak malutko:(( cierpliwosci, cierpliwosci...:) Tiger ale w takim tempie to u ciebie jzu po wakacjach chyba bedzie za szyje:D:D a moje no w sumie moga byc od biedy nawte ostatnio cos sie zaczely po ludzku ukladac:P tak ze bez wstydu i ukladania moge wyjsc z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) któraś z Was pisała tutaj o tej odżywce fitomed - naprawdę włosy tak szybko rosną po niej? ja zamówiłam dziś dopiero przez neta, bo normalnie nigdzie nie mogłam dostać i muszę poczekać na przesyłkę, ale nie wiem czy nie przeczytałam źle czy serio włosy urosły którejś z Was 3 cm w 3 tygodnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema laski ;) fajny topic Tygrysq 🌼 Moje wloski sa do lopatek, dzis postaram sie je zmierzyc i dam Wam znac.Naturalnie jestem brunetka, ale juz drugi raz zrobilam blond pasemka...niestety po tym zabiegu moje wloski shcudy znacznie...:(:(:( dodatkowo czeste prostowanie..znacie jakies super nawilzajacve i odbudowuajce maseczki?ktora stosuje oliwa+jajko? :P 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee znalazłam... tylko 1 cm mi urosły ;(;(:(:( hmmm po odrostach wydawało sie wiecej... ale to moze zniszczone konce mi sie poodłamywały;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! jestem taka zabiegana i zmęczona, że nie mam na nic czasu. Wczoraj miałam zamiar wieczorem pisać z Wami, ale o 19 zasnęłam i obudziłam się rano w ubraniu! Dziś wieczorem podam swoje centymetry, mam nadzieje, że nie zasnę ale gdyby coś to jutro rano podam, bo jest wolny dzień i do pracy nie idę. Na razie pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapuszczaczki :) ja nie mierze :) niechaj rosna jak chca :) dla mnie wazne ze sa bardzo ladne. poza tym zyje juz tylko wyjazdem na wakacje i wlosy oraz cera zeszly na dalszy plan :) milego dnia:) ja wlasnie zamierzam skonsumowac obiadek i czekam na dostawe nowego telefonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapuszczaczki.Zmierzyłam dzisiaj i jest 26cm.Marny 1 cm.Ale od dzisiaj zaczynam używać szamponu Vichy Dercos tego na wypadanie włosów i waxu ale nie treatment ale polskiego labiotica.Jakoś bardziej mi służy.Tiger ty szczesciaro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mierze, ale widze po odrostach po trwalej ze troszke mi urosly ale nie duzo, moze z 1 cm, nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie mierze ale moge was pocieszyc ze mi tez wiecej jak 1cm na pewno nie przybyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno na porost włosów najlepszy jest Revalid, ale drogi.A ja i tak przesadziłam kupując ten szampon z Vichy.Ehhh.Czego nie robi się dla włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cale zycie mialam włosy długie.kiedys nawet do pasa. i tak najpier scielam do polowy plecow potem do łopatek i tak krócj krócej az tak jak ma kinga z pierwszej milosci. Fajnie było tyllko na poczotku. Pozniej to az płakałam. Ale teraz mam juz wlosy dłuzsze i to o wiele. z tyłu głowy mam takie ze mi szyje zakrywają a po bokach takie za uszy z przodu taka rzadka grzywka standardowej długosci [do brwi]. Nie robie z włosami nic. Żadnych odzywek, maseczek itp spraw. Myje włosy raz na tydzien lub 2 x w tyg. [sob i śr] szampoonem do włosów normalnych. Jem tylko tabletki Humavit Z . I rosną mi normLNIE chociaz tez chcialabym szybciej mi miesiecznie rosnie ok 2 cm. Mogę zrobic juz takiego małego kucyczka ale włosy z przodu sie nie chca zlapac bo jeszcze nie dosiegają :p ale to jeszcze kwestia jakis 2 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zmierzyłam, mam 42 Tiger 25\\28 ------>3 cm Kaasiiaa 50\\51,5 ------>1,5 cm Brewka 40\\42 ------>2 cm agatka2408_1988 28\\29 ------>1 cm, ale dobre i to! Jeszcze brakuje ojejkuuu No nieźle Tiger!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tam na forum przeczytałam, że od skrzypu tworzą się kamienie w nerkach. Trochę mnie to przestraszyło. Wiecie coś na ten temat? A gdzie Was tak wszystkie wywiało? Od jutra zaczynam kurację surową cebulą. Będę dodawać jej gdzie tylko się da. Soku z cebuli nie wypiję za żadne skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszlam gdzies o tych kamieniach, ale jakos w to za bardzo nie wierze, chyab ze od bardzo duzej ilosci tego skrzypu. tyle co w jakis tabletkach na wloski na pewno nie zaszkodzi:) tzn to moje zdanie tylko moze jest ktos lepiej poinformowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×