Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

czarna brewka 🖐️ 👄 fajnie, że masz blond i jestes z neigo zadowolona :) A u mnie z wylotem zmieniły się plany trochę, bo muszę czekać do polowy lipca albo nawet do początku sierpnia :O ale mam nadzieję, że wsio sprawnie pójdzie i polecę jak najszybciej :) rewelacja. 🖐️ gratulacje z powodu wygranej :D szczęściaro :) koniecznie napisz jak te cuda działają :) Niecierpliwie czekam na mierzenie nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziekuje :) dzisiaj mylam wlosy zdobycznym szamponem i nakladalam odzywke. Super. Dlugo mialam wrazenie, ze wlosy sa mokre bo byly jakies takie grube i nawilzone, calkiem jakby byly mokre i ciezkie. Slicznie sie blyszcza :) ta seria jest do wlosow farbowanych wiec swietnie sie dla mnie nadaje :) fajnie, ze wszystkie jestesmy zadowolone :) nie ma na co narzekac. ja zauwazam ze jak mam powod do zmartwienia to biore sie w garsc a jak wszystko ok to szukam dziury w calym :) tiger ty zostajesz a ja sie zbieram na wakacje. Chyba w czerwcu opuszcze nasza ojczyzne i oddam sie zakupom, rowniez kosmetycznym :) i nie bede chodzic do fryzjera, najwyzej zeby pomalowac to bedzie troszke roznica w dlugosci jak wroce :) milego wieczoru kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to fajnie ze wszytkei takie zadowolone jestescie.. bo ja to srednio inestety:(:P ostatnio caly czas ukladalam je w jakies fale albo loczki, a dzis wzielam i wyprostowalam... porazka:/ goraco i od razu wszyteko do glowy przyklejone i tak jakos bleee:( malo niestety tych wloskow na glowie mam:( no moze nie tak malo, w normie, ale cienkie jak pajeczyna... a moja kolezanka robila wczoraj chemiczne prostowanie czy jak to sie nazywa, wyglada slicznie:) zawsze miala takie geste, grube wlosy ale napuszone i po wyprostowaniu nawte takie kazdy troche w inna strone, a teraz po prostu extra:)) tez sie kiedys nad tym zastanawialam, ale przy takich cienkich to chyba nie bedzie dobrze... kurcze nie mam zadnego pomyslu na te moje wlosy:/ chyba zaczne znowu chodzic w kucyku...;p noo.. jescze 5 dni i mierzymy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasiaa, nie martw się, to przejściowe problemy z ujarzmieniem włosów. Ja też tak czasami mam i wtedy kucyk jest najlepszym chwilowym rozwiązaniem. Tak wogóle to mam dziś imieniny i otwieram szampana. Nasze zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna brewka, wszytkeigo naaajlepszego i naaaajdluzszych wloskow;) moze i przejsciowe, ale patrzec na siebie nie moge, a musialam dzis fotke zrobic do dokumentow i po prostu koszmar:/ wymeczylam fotografa, pare razy robil, ale jakos i tak niezadowolona jestem:P ale obiecal ze poretuszuje i bedzie super extra bmba.. taa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. Już tak na tym marnym świecie jest, że nie można być ze wszystkiego zadowolonym. Jak nie to to tamto i tak wkoło. Może jak Ci dłuższe urosną to jakoś będą lepsze. Pozdrawiam wszystkich. PS patrzcie jak czas zleciał, już miesiąc od ostatniego pomiaru minął i włosy trochę urosły. Chciałabym już mieć takie do łopatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brewka 👄 wszystkiego najlepsiejszego :) i jaaak najdłuższych włosięt :) po pas :D Kasia 🖐️ czasem tak jest z tymi włosami... ale to stan przejściowy. Ja też mam cienkie. I wiesz co? Może zrób sobie styling? Takie lekkie fale czy coś, bo takie prostowanie to nie jest chyba zbyt dobre dla cienkich włosów. Fakt - to prostowanie jest fajne, włosy w sunie nie są proste jak druty, ale co najważniejsze - gładkie - i się nie puszą :) Poczekaj Kasia aż urosną :) wtedy będzie super cool :) A może jakiś lekki tapir? Ja wiem, że tapiry są niedobre dla włosów, ale ja zawsze na wielkie wyjścia z tyłu trochę tapiruje, żeby głowa była barziej okrągła :P bo mam tak, jakby mnie patelnią ktoś walnął :) w sumie tylko podnozę, tapira nie widać wcale ;) Albo może zagęszczanie włosów? Troga sprawa... no i niestety trochę niszczy włosy... ale przecież wszystkie gwiazdy mają zagęszczane :P Miłegp dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam juz o stylingu, ale jakos nie wiem... moze jak podrosna jescze troszke to zrobie, bo teraz to by je skrocilo dodatkowo:/ no niestey wszystkeigo miec nie mozna..:P moim glownym kompleksem zawsze chyab byly wlosy, nie ze za gruba czy cos tylko wlasnie ta glowa... czasem sobie mysle jak fajnie taki chloapk ma:) obciety na krociutko i nic robic nie trzeba a i tak wyglada okej:) a ja sie na lyso przeciez nie zgole:O zageszczeanie tez fajna sprawa, tylko ze nie mam za bardzo kasy zeby tyle na to wywalic:( a nie wiecie moze jak to jest z trwala podnoszaca?? tzn jak to sie trzyma i co jak odrastaja..? no ja czesto moje niestety podtapirowuje:/ tez tak zeby nie bylo widac, od spodu, ale zaraz oklapuja i tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest z tym tapirem niestety, że jak się zrobi dyskretny to niestety nie jest trwały :) Najlepiej nawalić lakieru do włosów, jakaś paste ale tak to tylko na sylwka można lub na jakiś balet :) ale tak o to lepiej nie, bo nie wygląda zbyt naturalnie, i of kors niszczy włosy... co do stylingu, to ja miałam :) i powiem Ci że byłam całkiem zadowolona :) mi się trzymał prawie, nie oszukując, 3 miesiące, albo nawet dłużej. Włosy nie były tak strasznie zniszczone. Miałam na grube wałki i to były takie fale, włosy miałam do ramion, postopniowane, więc z przodu dużo krótsze, no i jakoś to wyglądało nawet ok :) Na początku nie mogłam się przyzwyczaić ale później to bardzo wygodne było :) bo wstajesz rano, trochę pianki i już :) Tylko może najpierw sobie zakręć, najlepiej u fryzjera, na takie wałki, jak by Ci robiła styling, pójdź z tym do domu, prześpij się i zobaczysz czy Ci pasuje i czy naprawdę chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciec to ja nie wiem czy w ogole chce..:P chociaz jak pokrece to mi zawsze mowia ze ladnie wygladam, ale sama tak przecietnie sie czuje, no poza tym ze przynajmniej nie przylizuja sie plasko do glowy:P ale to i tak jak podrosna moze dopiero.. jakies 10cm jeszcze...;) a teraz wlansie tez z walkami na glowie siedze, zaraz zdejmuje i mam nadzieje ze do rana beda sie ladnie trzymac:) bo lokowka szkoda mi robic.. pomijajac ze rano i tak nie mam czasu na nic:P kurcze Tiger dawno w sumie nie myslalm juz o tym stylingu i jak przypomnialas to az mam taka chcec jutro biec do fryzjera hehe:P w sumie na lato to i wygodniej by bylo... a duzo ci sie skrocily optycznie wlosy? do ramion mialas po czy prezd??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przed ramiona i mi się optycznie skróciły, ale było ich więcej, więc nie wiem co lepsze - długość czy objętość. Jak Ty sobie kręcisz cały czas, to w sumie lepiej taki styling, tak mi się wydaje. Ale tylko u dobrego fryzjera. Chociaż jak zrobisz taki styling, to potem żeby wyprostować to tylko już prostownica :O Ja nie wiem.. Popytaj koleżanki jak Cię w tym widzą, idź do fryzjerki, niech Ci doradzi, no i najpierw zakręci na takie wałki, tak jak by robiła styling, bo wiesz, jak ona zakręci to może wyjść całkiem inaczej, więc lepiej najpierw spróbować jak to fryzjerce wyjdzie :) Tylko nie podejmuj zbyt pochopnie decyzji :) Miłej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam za życzenia... ja wiedziałam, że tak będzie, chwilę tylko, parę dni cieszyłam się z moich włosów po wizycie u fryzjera. Włosy znowu zrobiły mi się sianowate. To wszystko przez to odbarwianie. Mam już takie myśli, żeby ściąć je w cholerę tak do brody i żeby grzywka była też do brody i nie farbować wcale. Szkoda mi tylko znowu tego czekania, bo zanim by mi odrosły to już bym miała siwe. Jak farbowałam na czarno to nie miałam wogóle problemu. Nawet odrostów nie było tak widać. Ale ja mam szczupłą twarz a czarny jeszcze bardziej mnie wyszczuplał. No już sama nie wiem. Ale się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brewka glowa do gory - zawsze moze byc gorzej hehe :) poczekaj chwile i daj wloskom odpoczac. odzywaiaj je maseczkami. a na przyszlosc moze wyprobuj jakis ciemny brazik jesli w czarnym nie czujesz sie juz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no i tak nie wime co robic:P ale dzieuje za rady..:):* poznalam wczoraj boskiego chlopaka.... ale zajetego:/ jakos nic mi sie ostatnio nie uklada:P z wlosami na czele:P:/ milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna brewka, nie scinaj bo bedziesz jescze bardziej zalowac. jakies maski itd. i bedzie dobrze:):) moze twoje wlosy maja gorsze dni akurat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne brewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) kupiłam dziś zajefajny przedmiot do maseczek na włosy - mianowicie..... czepek kąpielowy!:D zawsze jajo plus ten cały nasz mix wzmacniający włosy przykrywałam reklamówką, ręcznikiem, podgrzewałam suszarą i ok. tyle że trochę po bokach wyciekało zawsze, upaćkałam się jak małe dziecko nieraz.. :D zaczęłam szukac takich specjalnych czepków jakich czasami używają fryzjerzy przy zabiegach, albo kosmetyczki żeby nie pobrudzić przy zabiegu włosów. znalazłam w necie w jakiejś hurtowni tyle ze pakowane po 100 czy 200szt.. więc odpuściłam.. ostatnio jakas babcia staruszeczka kupowała przede mną w rossmanie własnie taki czepek kąpielowy (pod prysznic) i dziś poszłam przeczesywać rossmana.. znalazłam - błękitny i rózowy :) za całe 3 zł chyba. będę jutro pół dnia paradować po domu z błękitnym babciowym czepkiem kąpielowym na głowie a co! :) mam nadzieję że moje włosy się odwdzięczą za to poświęcenie... :) dziewczyny, czy któraś z was stosowała odżywki na bazie szpiku końskiego? podobno straszna rewelacja.. http://allegro.pl/item201746721_jedyna_skuteczna_odzywka_oryginalny_szpik_konski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brewka! W żadnym razie nie obcinaj włosów! Jeśli masz siano to będziesz miała siano, tylko, że krótkie... i będziesz chciała zapuszczać .. Musze się przyznać, że mi też się zrobiło sianko, po tym farbowaniu, na początku po położeniu farby do kilku dni jest cacy, a póżniej się robi takie niewiadomo co... no i znalazłam rozwiązanie! Z racji tego, ze mam już ten szampon wygładzajacy Loreala, ktory kupiłam całkiem przyapdkiem, bo zawsze mi się wydawało, że Loreala produkty to tylko kremy do twarzy i kolorówka, a na resztę nie zwracałam uwagi. A tu taka rewelacja się okazała, więc postanowiłam kupić sobie odżywkę Loreala - idąc za ciosem. I wiecie co? Moje włosy są super, właśnie przed chwilą umyłam, wysuszyłam, wyprostowałam i super !! Nie puszą się, efekt siana zniknąłą i to po jednym użyciu! Jestem strasnzie zadowolona.. Dlatego Brewka - leć do rossmana po taką samą - są za 9zł w takim czerwonym opakowaniu, do włosów farbowanych i rozjaśnianych specjalnie. Polecam. Jak to nie zadziała, to do hurtowni fryzjerskiej po jakieś super serum za kupę kasy, ale w żadnym razie do fryzjera!! O nie! :) Poetm będziesz żałowała, że masz krótkie, mówię Ci :) krótkie i w dodatku sianko :P ojejkuu... mi moja przyjaciółka podarowała kiedyś czepek kąpielowy :) tak dla żartu :) ale super rzecz! Ja tego uzywałam do kąpieli, a właściwie pod prysznic, z racji tego, że ja włosy myję co drugi dzień, a tam miałyśmy prosznic tylko w tym mieszkaniu i taki czepek to straszna wygoda :) zakładasz i włosy są suchutkie :) Co do Towjego pomysłu to jest świetny! Ja też używam reklamówek :P i ręcznika, ale zawsze coś ścieka. A czepek ma specjalne gumeczki i można go myć i się nie niszczytak szybko :) też muszę poszukać :) dzięki za pomysł ojejkuu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger ----> mam już taką maskę, kupiłam w salonie fryzjerskim, jest z welli, termiczna czy jakoś tak. Niby też wygładza, ale ta struktura włosa sianowata pozostanie sianowata tyle, że trochę to zatuszuję. Ciekawa jestem tylko dokąd te włosy będą takie. Może to od tego odbarwiacza, ale żeby mieć blond to ja zawsze będę odbarwiała, bo swoje mam prawie czarne. Ojejkuu ----> taki czepek to świetna sprawa, ja mam błękitny. Wogóle to macie rację. Dobrze, że tych włosów nie obcięłam, teraz bym żałowała i znowu zapuszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna brewka - tak trzymać :) Nie ścinaj, nawet o tym nie myśl. Jesteśmy na topku dla zapuszczaczek :) a Ty myslisz o ścięciu, oj, nieładnie :) pamiętaj, ze niedługo kolejne mierzenie! :D Poużywasz tej maski, kup sobie szampon albo odżywkę tą co mówiłam Loreala :) Może nie używaj nafty, bo jeszcze dodatkowo wysusza. Płucz wodą z rumiankiem. I jakoś się ustabilizuje. Będzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nafta wysusza?????? a ja wlasnie siedze z maseczka na glowie z zoltek, olejku rycynowego i wlasnie tej nafty....a mam wlosy susze, po trwalej. zawsze marzylam o loczkach i wszyscy mowia, ze jest mi w nich ladnie, ale trwala to blad błedów, strasznie poniszczylam wlosy, dlatego teraz musze nad nimi ciagle pracowac.... a teraz marze o długich, prostycch, błyszczacych wlosach...eh.... gdybym nie obcinala i nie cudowala z nimi to mialabym juz do pasa.... takze kobitki- nie obcinajcie wloskow,ZAPUSZCZAMY. mloda jestem jescze, wiec mam nadzieje, ze zanim zrobie sie stara to jeszcze zdarze nacieszyc sie pieknymi włoskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nafta bardzo wysusza. czytałam jakiejś kosmetyczki wypowiedź na ten temat. maxyamlnie 15min powinno się trzymac ją na włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastineska 🖐️ witamy na topiku zapuszczaczek :) A jak długie masz teraz włosy? I jaką długośc chcesz mieć? Kurcze, tak to jest z tymi trwałymi i rozjaśnianiami, że włosy są potem zniszczone. Jeśli prostujecie, to słyszałam o dobrym produkcie BabyLiss do prostowania ( bo jest też do kręcenia ) włosów. 33zł na allegro. Kupię go :) jak będą fundusze :P Jak sobota zapuszczaczkom mija? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota mija ucząco :( w pon mam exam z anglika, ale uczę się socjo.. dobrze chociaż że deszcz pada - mam większą motywację zeby się pouczyć i nie wychodzić z domu :) poza tym zaraz nakładam naszą maseczkę na włosy i zaczyma paradować w błękitnym babciowym czepku ;);) a u was co słychać? włosy rosną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloski teraz mam za ramiona, wiadomo jakbym, je teraz wyprostowala to moze troche dluzsze, ale juz nie chce kombinowac z prostownica i suszarka- moje wlosy, podejrzewam nie wytrzymalyby tego.... co do zapuszczania- to przede mna dluga droga..... chce tak zapuscic wloski zeby sciac ta trwala.... czyli kilka lat przede mna pewnie... ale co tam- czlowiek na bledach sie uczy, chociaz przez ta trwala zaczelam intensywnie je odzywiac i wieksza wage przywiazuje do tego jak wygladaja, no i stalam sie nalogowa czytelniczka tego forum, a zwlaszcza topiku o wlosach.. .... chyba dostalam hopla na punkcie moich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki.Dawno mnie tu nie było.Ja spaliłam sobie włosy przez rozjaśnienie odrostu i nałożenie jeszcze na to blond farby.Teraz wyciągam sobie z głowy 20 centymetrowe włosy, ale bez cebulek.Aaa wypadają też.Wezmę się za nie.I nie przestanę zapuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×