Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

ja bym chyba wolała ściąć na króciutko włoski - tak króciutko jak na przykład miała ostatnio kylie minoqge (jakkolwiek się pisze, wiadomo o kogo chodzi:) ) niz mieć odrosty - pół głowy takie, pół takie.. fajne takie leciutkie uczesanie a i włosy potem szycbiej rosną, po takim cięciu, wiem coś o tym, też się tak ścięłam parę lat temu.. no i nie są obciążone tymi zniszczonymi przefarbowanymi.. sesja. wrr.. niech to się już skończy.. ;) a tego skrzypu to wiecie, że nie wolno brać dłużej niż max 3 miesiące.. to jest sam krzem praktycznie, może zalegać w organizmie i tworzyć kamienie na nerkach bodajże.. nie wolno przesadzać z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak! wiedziałam, że z tym skrzypem coś jest nie tak. Pisałam wcześniej o tym to nikt mi nie wierzył! Ja już zrezygnowałam z niego, nakładam różne odżywki za to. Nachodzi mnie znowu ochota, żeby podciąć włosy do ramion. pozbyć się tego siana i zacząć wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarła moja Placenta! :) dana na nadaniu 18 maja a dostałam ją 21 czerwca luuuuzik ale od razu włosy jakie cudowne (miały przymusowe dwa tygodnie przerwy od placenty i zmarniały strasznie:( ) zamówiłam też tę odżywkę ze szpiku końskiego o której pisałam cos kiedyś, napiszę jak ona działa itd jak tylko dostanę i wypróbuję. mam nadzieję że potrwa to krócej niż miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:)) jakos sie nie rozwija nasz watek, wiec dodam co ostatnio znalazlam, jakies dwa srodki, co prawda przeciw wypadaniu wlosow, ale podobno dobre takze na wzrost:P Piloxidil - wzmacnia mieszki wlosowe i podobno rosna od niego gestsze:P Subrina Recept - Wyciąg z chmielu zmniejsza ich wypadanie i przyspiesza ich wzrost. Pozostawia włosy zdrowe i wypielęgnowane. Stosował ktoś to?? Ja chyba ta subrine sprobuje:P bo to bardziej na wzrost;) A ostatnio podcielam moje wlosieta odrobinke i wrocilam do stanu przed naszymi pomarami czyli jakies 49-50cm... ale mam nadzieje ze szybciutko nadgonia, w koncu lato sie zaczelo, a latem szybciej rosna;) Ojejku, ja kiedys zamawialam prostownice na allegro, najpierw dziewczyna z 10dni nie wysylala:/ a potem jak wyslala to chyba ze 2 tyg szla:| niestety tak to bywa:P Pozdrowionka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podobno odżywka z konia juz czeka na poczcie:) poczytam o tym co tu podałaś.. się nie rozwija, bo sesja trwa.. brr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanko, a w zasadzie do Ewelki (chyba ;) ) - Ty pisałaś o tej odżywce Fitomed, że tak rewelacyjnie rosną włosy? a jak często ją stosowałaś i czy spłukiwałaś? moja ma przyjść dzisiaj i chcę zaraz zastosować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo :) Dawno mnie tu nie było, gdzie się wszyscy podziali?? Jak tam Wasze włoski? Czyżby już wystarczająco długie? Ja już chyba coraz mniej intensywnie zapuszczam, coraz rzadziej urzywam tych wszelkich specyfików. A przecież na początku to co drugi dzień :) W ogóle dzień naszego kolejnego mierzenia minął jakoś tak na dniach.. ja nie mierzyłam, ale od czasu kiedy farbowałam, mam już 2centymetrowe odrosty. Więc super :) Oby tak dalej. A jak Wasze postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też już tak bardzo się nie przejmuję włosami i pewnie dlatego nawet nie zauważyłam jak podrosły. Byłam teraz w sobotę na weselu i jak zobaczyłam się na zdjęciach to stwierdziłam, że naprawdę urosły mi te włosy. Do tego mam fajny blondzik i już mogę stwierdzić, że aż tak bardzo nie czekam aż mi urosną, bo taka długość jest fajna. Oczywiście zapuszczam dalej tak do końca łopatek, ale lightowo. A jak tam reszta?? Też jestem ciekawa, dawno nikt tu nie zaglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) fakt, jakoś przymarł topic, ale pewnie zamieszanie sesyjne się do tego przyczyniło, potem początek wakacji itd.. ja nadal używam placenty, teraz razem z końskim szpikiem - mieszam je razem i wmasowuję w skórę i włosy. od jakichś dwóch, max trzech tyg. na razie spektakularnych efektów nie widzę, ale może trochę mniej ich wypada przy myciu, więc chyba idzie ku dobremu.. na razie nie mierzę włosków bo i tak w czwartek/piątek wybieram się do fryzjera więc pewnie podetnie mi ok 2-3cm.. zapuszczam oczywiście nadal i wyjątkowo nie czuję jeszcze potrzeby zmian - jak zawsze po kilku miesiącach zapuszczania - nudziło mi się to i ścinałam włosy.. więc dobrze jest :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja za rok bede miala pewnie taka dlugosc jaka chce osiagnac wiec czekam spokojnie i nie mierze :) dalej stosuje tylko szampon i jedwab ale wlasnie zakupilam preparat fekkai, ktory nadaje wlosom wyglad plazowy :D super :D Teraz skupiam sie na tym jak wygladaja moje wlosy a nie na tym czy rosna czy nie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkuu ja mam podobnie jak ty z ta potrzeba zmiany ale tez (odpukac w niemalowane) od dluzszego czasu nie nawiedza mnie ta potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i całe szczęście :) zapuszczamy zapuszczamy.. po placencie włosy błyszczą jak szalone więc jak jeszcze osiągną długość zamierzoną (czyli jeszcze nie wiadomo jaką ale długą :) ) to będą rewelacyjnie wyglądały.. rewelacja, a nie obciąża włosów ten preparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio jak byłam u fryzjerki to ona mi powiedziała, że mam włosy trochę przetłuszczać, na tyle ile dam rade i na te włosy nałożyć odżywkę np placente czy inna do spłukiwania zmieszaną z żóltkiem, potrzymać godzinę i dopiero umyć głowę. Robię tak co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"beach look\" - wlosy masz jak po plazowaniu. nie wiem jak to opisac ale na pewno nieraz kapalas sie w wodzie i opalalas. wlosy wtedy sa takie jakby lekko porozdzielane, troche puszyste a troche w takie grupki pozbijane. ale opis :D takie potargane, wysmagane wiatrem i nie dosuszone wlosy :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem o co biega :) Też sobie takie robiłam, jak miałam długie :) A wczoraj kupiłam sobie placentę u mnie w hurtowni kosmetycznej. Jeste trochę inna niż ta na allegro i zapach jest całkiem okej. A babka mówi, że ta jest nawet lepsza niż tamta, bo działanie takie samo, a zapach przyjemniejszy. Więc wzięła. Kosztowała 20 zł, więc drożej niż na aukcjii, ale suma sumarum z kosztami przszyłki wyszłoby na to samo. Dziś spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja --> to jest taki styling jakby \"brak stylingu\" :) ja mam takie coś jak umyję włosy, wetrę w końcówki jedwab i zostawię żeby same wysychały :) brewka --> po co żółtko? żeby wzmacniało włosy czy pobudzało cebulki do szybszego wzrostu włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku no cos w tym stylu. tyle, ze ja zawsze wcieram jedwab po umyciu i pozostawiam do wyschniecia ale tu efekt jest troche inny. odzywka po nalozeniu i wyjsciu na gorace powietrze aktywuje sie i powstaje efekt wysmagania wiatrem :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam placente. jakas taka pachnaca kokosem, bardzo intensywnie zreszta. raz ja mialam na sobie ale teraz nie wzielam jej na wakacje wiec jesienia odzywie wlosy po lecie. beznadziejne jest tylko takie olbrzymie opakowanie. mi sie szybko nudza kosmetyki wiec wole male opakowania zeby skonczyc i wywalic i cos nowego zastosowac :) milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj u swojej fryzjerki heh.. mój nck doskonale odzwierciedla reakcję na kolor który wyszedł na moich włosach zamiast tego co widziałam w katalogu.. OJEJKU... rudziutka jak marchewka byłam:) powiedziałam, ze nie wyjdę z tym od niej bo wstyd się z takim pomarańczem gdziekolwiek pokazać:) i mam położony na to ciemny brąz.. ale co przeżyłam to moje heh:) włoski krótsze o jakieś 2-3cm ale na szczęście już nie rude.. zresztą jakie rude? dla mnie rude ładne to taki ciepły miedziany kolor. to była oczojebna marchewka.. szoook :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to nieźle.. no ale na szczęście ładny kolorek już masz :) Mam nadzieję, że nie musiałaś jej przepłacać za drugie farbowanie? Ja nałożyłam placentę na 30 min porzed myciem włosów wczoraj. Mówię Wam - rewelacja! Po prostu rewelka. Włosy błyszczące, aż żal, że sobie wcześniej nie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja albo mam kolor nalozony zblizony strasznie do naturalnego albo moje wlosy od ponad miesiac nie urosly ani milimetra :D chyba zapytam meza zeby w pelnym sloncu sie przyjrzal i ocenil dlugosc odrostow. chociaz wcale nie podoba mi sie pomysl uswiadamiania go, ze cos takiego istnieje :D jestem zakochana w preparacie beach look :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepłacać? za źle wykonany zabieg? mowy nie ma:D nawet chyba jakoś mniej mi policzyła heh.. rewelacja --> fajny patent z tym domowym spa ;):) ale u nas tych kosmetyków o których tam pisałaś nie ma albo ja znaleźć nie mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkuu the body shop zostal otworzony w w-wie bodajze w zeszlym roku. ja zawsze jak jestem za granica to robie zapas :D dziekuje za uznanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się kojarzy właśnie, że tam, ale nie pamiętam czy go widziałam tam.. zaraz poszukam:) dziękuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D zauwazam odrosty wiec troszke rosna mi wlosy :D a juz sie martwilam :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×