Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

kierunek ponoć ciężki... full nauki jakiś rysunków i konstruowania jakiś robotów... ja mam 30 km do wroławia ale nawet jak bym chciała się z Nim w tygodniu spotkać to ciężko bo często ma zajęcia od rana do poźnego popołudnia... ale pocieszam się tym że jeszcze 3 tyg i ma wakacje :) i pojedziemy nad morze:) to co że Twoja strona??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina_21 - \"nie dziękuję\" żeby nie zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to plany macie Mała całkiem ekstra!!!! 30 km to dużo jesli chodzi o naszą komunikację- wiem coś o tym. stronka moja to tragedia- zapytaj Asi jak sie pojawi czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapeszamy ale sie uśmiechamy!!!! Mała a na którym roku jest Two luby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superowo !!! no to się będzie dziło !!!! :P ja, jak sie wyrobię to jadę w niedzielę - nie tak cąłkiem do lezenia bo to wyjazd w celu konkretnym- trzeba przygotowac baze obozowa dla dzieciaków na obóz 9 oboz pod nanmiotami i trza wszystko zrobić !!!), ale zawsze to kochane morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ,że pozwolę, niestety to ie moje własne, prywatne słowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 3 rok. to ja rok temu , a teoretycznie to dwa lata temu hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobre i to:) pamietam jak ja jeździłam na kolonie nad morze:) to były czasy :) mato ale znalazłam wiersz na jednym topiku... takie wiersze powinnym wisieć w gabinetach w których dokonuje się aborcji... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gabinetach gdzie dokonuje się aborcji powinny wisieć siekiery ... i zdjęcia zamordowanych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiadanie nienarodzonej dziewczynki Coś się stało, ja żyję! Ja naprawdę żyję. Dar życia otrzymałam. O, braciszka z boku poznałam, On też prawdziwie się raduje i świata oczekuje. Dzięki Ci mamusiu i kochany Tatusiu. Braciszku patrz, coś się stało, jakieś światło się tu dostało, jakieś narzędzie błyszczące. Ała!!! Jakieś kłujące. Braciszku co oni Ci robią? Dlaczego dziurę w brzuszku Ci skrobią?! Mamusiu!!! Braciszka rozrywają, rączki mu wyrywają!!! Właśnie wykłuli mu oko i serduszko rozdarli głęboko. Jestem krwią braciszka zbryzgana, Mamusiu moja kochana. Już nie ma nas dwoje - zostałam sama, jak ja się Mamusiu boję! Pocę się w kolorze krwi! Mamusiu nie pozwól umrzeć mi. MAMUSIU!!! Ten potwór paluszki mi obcina! Już jest kaleką Twoja dziecina. Mamusiu, co ja takiego zrobiłam? Ja tylko się życiem cieszyłam. Mamusiu! Ja jestem miłością Boga do Ciebie, On naprawdę chce mieć nas w niebie? Jego miłość nigdy się nie kończy, nawet po śmierci się sączy. Ratunku Mamo!!! On urwał mi już kolano. Tatusiu! Ja będę Twoim skarbeczkiem, Będę Twoim aniołeczkiem, ale pomóż mi Niech nie wyrywa drugiej rączki mi Tatusiu, Mamusiu!!! Ja mogę być głodna, nie potrzebuję pieniędzy! Kochani ja mogę żyć w nędzy, ale nie pozwólcie aby mnie zamordowali i życie mi zabrali. Mamusiu, ja jestem jeszcze mała, Ja będę zawsze Cię kochała, w Twojej starości będę promyczkiem słońca, będę miłością Cię obdarzała do dni Twoich końca. Mamusiu!!! Jakiś błyszczący nóż gardło podrzyna mi, już nawet nie wiem jak Wy wyglądacie i dlaczego mnie nie kochacie?! Mamusiu! Czy ja umieram dlatego, że Tatuś Cię dręczy? Że Cię nie kocha i męczy? Ja Cię tysiąc razy mocniej będę kochała, Ja Twoja córunia mała. Ja będę Ci buzi na dobranoc dawała, Ja będę się z Tobą bawiła i śmiała. Mamusiu kochana! Nie pozwól żebym została zmasakrowana. MAMUSIU!!! On teraz szczypcami oczy mi rozdusi, Nie będę widziała mojej Mamusi, ale Ty mnie Mamusiu będziesz widziała. Spójrz do śmietnika, tam będę leżała. Mamusiu!!! Dlaczego życie mi dałaś i tak okrutnie je odebrałaś? Mamusiu patrz! Twoją córunię w krematorium spalili, ale duszy jej nie zabili, ja w Twoim umyśle będę żyła, będę po nocach Ci się śniła i będę po nocach do Ciebie wołała, Ja Twoja Córunia mała. Mamusiu, dlaczego zatykasz uszy? Przecież nikt Cię nie ogłuszy. To przecież ja, Twój skarbek kochany, ten co miał brzuszek rozerwany. Mamusiu, pamiętasz jak się bałam? Jak o pomoc do Ciebie wołałam? A pamiętasz mamusiu oczy tego lekarza? Co śmiercią dzieci obdarza? Kto mu dał prawo, by zabił Twoja dziecinę? Twoją niewinną kruszynę, Mamo, czy ta powolnej śmierci porcja nazywa się ABORCJA? Zapytaj rządzących o nazwiska, poznaj tych ludzi z bliska; sprawdź, czy oni tez swoje dzieci zabijają, czy tylko Ciebie w pogardzie moją? MAMUSIU. W naszym kraju mordercy chodzą na wolności, a niewinnym łamie się kości. Ustawy ludobójcze podejmują i Tobą się wcale nie przejmują. Mamusiu moja kochana, dlaczego cierpisz i jesteś załamana? To przecież ja, Twoja Córunia Twoja, Mamusiu moja, gdybyś wtedy mnie ocaliła, MAMUSIU! W Twoim sumieniu, będę ciągle żyła i będę za Tobą bardzo tęskniła, że Twoja córeczka najbardziej by Cię kochała. Mamusiu moja, ja nawet teraz jestem Twoja!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja znikam ponieważ mój szanowny braciszek jest uzależniony od komputera i dla niego godzina bez komputera to godzina stracona... Dobranoc 🖐️ wpadne jutro🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to karolina narobiłaś ... do łez mnie doprowadziłaś i na topiku nas zostawiłaś ... niewiem co mam powiedzieć - say ty wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×