Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Sayuri - muszę iść :( przepraszam ... ale jakoś źle się poczułam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba na tym koniec naszej gadki - wątek się urwał jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co załatwione? :) postu niema - ale ... myśl o niesprawiedliwości pozostaje - gdybym mogła to i dziesiątkę bym odratowała i donosiła i wykochała i kochała .... choćby niewiem co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć _acha_ wróć do poprzedniej strony .... a potem jakaś \"szczera koleżanka\" jeszcze jeden horror nam posłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co i dlaczego ? a ja się dziś dowiedziałam ,że mam ze stopki usunąć ...odnośnik ostatni ....czekam na uzasadnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zatkało ... mnie tak bardzo, że muszę się położyć :) sorry ... do napisania na kolejnej ... nocnej zmianie PS ja karolina_21 pretensjo do ciebie niemam, malutka prośba - poczytaj w wolnym czasie nasz topik - będzie wiadomo co i jak w tematach - jest ok sayuri, acha, iwone, numerek pojawiacz, i inni - dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** kochana nie wiem do koncao cosie rozchodzi.... ale nieprzejmuj się ..... pamietaj ze moze pod sercem jest ktos kto niemoze zcierpiec Twojego smutku🌻 olej to co złe ...i złych ludzi- nie łam się ! - jestes silna - jestes kobieta! i znasz swoją wartosc a nie ....jakiś kafeteryjny troll czy osoba nie znjąca Cię ... Dobranoc ...też pójde ,,,, laseczki jutro bedzie nowy dzien .....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wwoli wyjaśnienienia - był tu wczoraj \"pomarańczowy trol\", który bez pozwolenia pozostawił coś, co nie powinno tu być. Trol został usunięty, wiec juz luzik. Mała---- zamieściła coś, na co same sie zgodziłyśmy, więc nie mamy pretensji. czy ktoś chce jeszcze o coś zapytać ???? :D :D :D :D :D :D nie? to super. Miłego dnia wiec życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz , tez \"prawdziwa\" , ale po co ten ktoś wlazł z butami i nic nie pisząc dowalił coś takiego, zważywszy na to, że MY -kobity wrażliwe reagujemy na takie prowokacje dość intensywniie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziękuję. No i już wszystko dobrze jest wyjaśnione :D lubie jak są czyste sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, a czemu ? Wczoraj było po prostu \"zyciowo\" ale lepiej juz nie róbmy takich eksperymentów bo trole czyhają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie słoneczniaście ale ja nie mem perspektyw na spacerowanie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo byłam przekonana że to o mnie ten\"troll\" :P ale już wszystko jasne :) jak mi się nie chce uczyć... mam poprawke z egazmainu zawodowego bo nie zdałam jednej części... matura na szczęście zdana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×