Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość oriii
a jak to jest z działem dziecięcym czy wiecie czy trzeba miec doświadczenie? jak to wygląda na rozmowie już w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość long long story
Praca w Zarze...pracę w firmie INDITEX można porównać do gąbki nasączonej wodą, gdy zaczynasz pracę jesteś jak gąbka - pełna wody, po czasie zaczynasz tracić energię tak jak gąbgka traci wodę. Wkońcu gdy jesteś już sucha do cna wyrzucają gąbkę i kupują nową - ot cała praca w INDITEX - to własnie w niej kocham:)) To praca dla ludzi pracowitych, ambitnych i silnych psychicznie, pozdrawiam, manager.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuniapiotrunia
Witam, w poniedzialek mam rozmowe kwalfikacyjna w warszawie, chcialabym sie dowiedziec jak wyglada rozmowa kwalfikacyjna, czy trzeba znac dobrze angielski?boje sie rozmowy ;-) czekam na sugestie od Was Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkazara
jak to jest z dniem probnym ?? czy to jest kolejny casting wolaja pelno dziewczyn aby potem wybrac czy to jest dzie po ktorym raczej bez problemow bede zatrudniona ( oczywiscie jesli nie bede sie na dniu probnym obijac) prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriiiii
raczej wybiora. to nie jest casting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be .
kleopatra 80 Witam! Mam pytanie , jak jest z grafikiem , tzn. ile razy w tygodniu wypada zmiana do 21.00 , pytam bo nie mieszkam blisko sklepu i dojazd miałabym dość ciężki . Proszę o odpowiedź i dzięki Kilka razyt w tygodniu, w moim przypadku to było ok 4 razy, przy połowie etatu. I nie do 21, tylko minimum do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka625
Mam pytanko dziewczyny czy potrzebuja aktualnie pracownikow do zary w poznaniu???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga089
hej:) ja w pt. ide na rozmowe kwalifikacyjna do ZARY w poznaniu... wydaje mi sie ze to chodzi o to nowe CH MALTA. W sumie to przeczytalam prawie cale to forum i mam mieszane uczucia:/ kumpela pracowala w ZARZE w PLAZIE (poznan) i mowila ze na 1/2etatu miala 800zl + do tego premie,z tym ze nie pracowala po 4h tylko po 8, wiec nie rozumiem czy to 1/2 etatu czy caly? bo wygladaloby na to ze caly... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga089
aha, no i z reguly pracowala na popoludniowki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga089
aha, no i z reguly pracowala na popoludniowki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katieee89
Ja też ide na rozmowe (CH Malta) tylko we wtorek. Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy była któraś z Was na rozmowie w sprawie Massimo Dutti w Arkadii?? Ja pracowałam w Zarze w wawie, kasa była niezła jak dla studentki:) z premia za pół etatu nie dostałam nigdy poniżej 1tys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko gorzej z atmosfera pracy...:// no i maja taka polityke ,że po okresie próbny zwalniaja połowe osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jak pracujesz w Zarze na pół etatu to możesz też pracować 8godz dziennie, pół etatu oznacza , że tygodniowo musisz przepracować około 20 godzin- nie musisz być w pracy codziennie po 4 godz. ja pracowałam 3-4 razy w tygodniu po 8 godzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissiEm
DAGA mówisz ze wybierasz sie w piatek na rozmowe kwalifikacyjna? Ja również! Przedwczoraj odebrałam telefon z "zaproszeniem" ,mam nadzieje ze zajrzysz na ta stronę zanim jutro sie tam wybierzesz. Ja jestem umówiona na godzinę 14.00 ,a ty? Wiesz w dwójkę zawszę raźniej! :) :) Czekam za Twoją odpowiedzia ,w razie czego masz tu mój meil sodoma-i-gomora@o2.pl ,buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) a czy ktoś idzie na rozmowę we wtorek na 16.30 do Hotelu Polonez w Poznaniu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka625
hej dziwczyny ja ide na rozmowe na godz15 w poniedzialek. czy wiecie moze jak wyglada rozmowa kwalifikacyna?? o co pytaja???? mam nadzieje ze sie uda bo kumpela mowila ze dobrze zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23186pp
spoko, ja byłam w czwartek. przyjmuja wszystkich. jestem ciekawa tylko jak to faktycznie z ta kasa wyglada. czy na pół etatu mozna wyciagnac kolo tysiaka na reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23186pp
spoko, ja byłam w czwartek. przyjmuja wszystkich. jestem ciekawa tylko jak to faktycznie z ta kasa wyglada. czy na pół etatu mozna wyciagnac kolo tysiaka na reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23186pp
z moje grupy 2-3 os przyjeli do massimo (z 14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkaaa
a czy wiecie czy jeszcze poszukują dziewczyn do Poznania na Malte?? i gdzie znalazlyscie ogloszenie ponieważ ja od miesiaca sledzilam strony internetowe i nic nie znalazlam... mnie interesuje bardziej stradivarius i pull&Bear... czu mozecie dac mi jakies namiar??? pleaseeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka625
HEJ DZIEWCZYNY OGLOSZENIE DO ZARY JEST NA PRACA.COM W WYSZUKIWARCE WPISZCIE SPRZEDAWCA POZNAN. MAM DO WAS MYTANKO JAKIE PYTANIA ZADAJA NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ DO ZARY???? POWIEDZCIE MI JAK POWINNO WYGLADAC PROFESJONALNE CV???? CZY KTORAS Z WAS WYSYLALA DO C.H.MALTA CV ALE DO INNYCH SKLEPOW??? BYLYSCIE W INNYCH FIRMACH NA ROZMOWACH??? PYTAM BO WYSLALAM 20CV I NIKT SIE NIE ODZYWA,MOZE DLATEGO ZE MALTE W MARCU OTWIERAA??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkaaa
ja wywsłałam jeszcze do benettona ale jakoś się nie odzywają.. /info oczywiście na pracuj.pl /też tak sobie to tłumacze że MALTE otwierają dopiero w marcu i dlatego jeszcze nikt się nie odezwał;) a właśnie wiadomo ok którego planowane jest otwarcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole
witam, czy któraś z was na forum składa cv do Zary w Opolu? mam też pytanie do pracowniczek Zary: ile dni przed otwarciem sklepu pracuje się przy wykładaniu towaru? (no i kiedy otwierają nowe centrum handlowe, słyszałąm ze 3 marca, ale czy to prawda??) czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?jakieś rady? pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole
witam, czy któraś z was na forum składa cv do Zary w Opolu? mam też pytanie do pracowniczek Zary: ile dni przed otwarciem sklepu pracuje się przy wykładaniu towaru? (no i kiedy otwierają nowe centrum handlowe, słyszałąm ze 3 marca, ale czy to prawda??) czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?jakieś rady? pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole
witam, czy któraś z was na forum składa cv do Zary w Opolu? mam też pytanie do pracowniczek Zary: ile dni przed otwarciem sklepu pracuje się przy wykładaniu towaru? (no i kiedy otwierają nowe centrum handlowe, słyszałąm ze 3 marca, ale czy to prawda??) czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?jakieś rady? pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielkaaa! Wyślij po prostu cv i list motywacyjny z tytułem \"ref. S/Poznań\" na adres cv@pl.inditex.com Oni ogólnie robią rekrutację do grupy inditex, myślałam, że idę na rozmowę do ZARY, a wzięli mnie (wg charakteru) do Pull&Bear. Pisz śmiało, potrzebują do Poznania ponad 200 osób (pewnie już większość obsadzili, ale moim zdaniem dużo osób zrezygnuje z tej pracy - dają umowę wszystkim na 1/2 etatu i nie wszystkim to odpowiada). POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka625
HEJ JESTESCIE PEWNE ZE WSZYSTKIM DAJA NA POL ETATU PRACE??? PYTAM BO MOJA KOLEZANKA DOSTALA NA CALY ETAT PRACE W POZNANIU. ONI PYTAJA KTO CHCE PRACOWAC NA POL CZY NA CALY ETAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×