Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość polly82-82
dziewczyny czy może któraś z was orientuje się czy ciężko jest zostać kirownikiem sklepu albo zastępcą? Ja jestem po filologii angielskiej i od 4 lat pracuje jako nauczyciel. Chociaz nie narzekam na swoją prace to jednak chciałabym chyba robic coś innego. A że kocham mode i angielski to chciałabym to jakoś połączyć. Niestety nie wiem czy mam jakies szanse bo doświadczenia w brańży odzieżowej nie posiadam (poza prowadzeniem sklepiku szkolnego ;D) Skończyłam jednak technikum odzieżowe, wiec troche się znam na technologii produkcji, materiałach czy rysunku zawodowym. Chociaż nie wiem czy to akurat w pracy kierownika potrzebne :) Niestety nie skończyłam żadnego zarządzanie i myśle, że to może być problemem :( Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly82-82
dziewczyny czy może któraś z was orientuje się czy ciężko jest zostać kierownikiem sklepu albo zastępcą? Ja jestem po filologii angielskiej i od 4 lat pracuje jako nauczyciel. Chociaz nie narzekam na swoją prace to jednak chciałabym chyba robic coś innego. A że kocham mode i angielski to chciałabym to jakoś połączyć. Niestety nie wiem czy mam jakies szanse bo doświadczenia w brańży odzieżowej nie posiadam (poza prowadzeniem sklepiku szkolnego ;D) Skończyłam jednak technikum odzieżowe, wiec troche się znam na technologii produkcji, materiałach czy rysunku zawodowym. Chociaż nie wiem czy to akurat w pracy kierownika potrzebne :) Niestety nie skończyłam żadnego zarządzanie i myśle, że to może być problemem :( Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly82-82
nikt nie jest w stanie pomóc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś orientuje się na jakiej zasadzie dostaje się kasę za nadgodziny i w jakiej kwocie za godz.?jestem zatrudniona na pół etatu na okres próbny,mam wyrobione dużo więcej niż umowne 80h,nie mamy stawki godzinowej i tu pojawia się pytanie,jak będziemy rozliczane za nadgodziny. Z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abazaba
Madelaine pracując na pół etatu masz określoną podstawę i ilość godzin na te pół etatu jest uzależniona od tego ile miesiąc ma dni, czy są jakieś wolne, święta itd... I np masz na pół etatu do zrobienia w danym miesiącu 90 godzin to za to masz wypłatę z podstawy. A za każdą dodatkową godzinę - nadgodzinę masz osobno płatne. Jeśli miałaś do wyrobienia na pół etatu 90 godzin, a przepracowałąć np 110godzin to już te 20 jest traktowane jako nadgodziny i nie wiem ile masz napisane w umowie za każdą nadgodzinę brutto i czy w każdej ZARZE jest tak samo. Potem na pasku masz wyszczególnione: -płaca zasadnicza -godz. dopełnienia do etatu -wyn. dopelnienia do etatu -brutto razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurita75
witam ! Czy może ktoś zWas nie orientuje się , czy w Zarze w Katowicach nie ma jakiś wolnych etatów? Chciałabym spróbować pracy w tej firmie , czy potrzebne jest doswiadczenie na stanowisku sprzedawcy?Czy wiek gra rolę , czy przyjmuja osoby tylko młode? Jestem w pełni dyspozycyjna ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurita75
witam ! Czy może ktoś zWas nie orientuje się , czy w Zarze w Katowicach nie ma jakiś wolnych etatów? Chciałabym spróbować pracy w tej firmie , czy potrzebne jest doswiadczenie na stanowisku sprzedawcy?Czy wiek gra rolę , czy przyjmuja osoby tylko młode? Jestem w pełni dyspozycyjna ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
laurita -przynies cv -ciagle kogos potrzebuja.jak jestes dyspozycyne to duży atut.wiek nie jest aż taki istotny -pracuja u nas i młode 18to latki i młode 30tki:) zawsze warto spróbowac -nawet jak nie na chwile obecną to cv czeka na pierwsza potrzebe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurita75
Witam! Chcialam CI Ninio serdecznie podziekować za odpowiedź. Na pewno złoże cv . Tylko mam jeszcze pytanie , czy j.ang jest potrzebny na stanowisko sprzedawcy , bo przyznam ze nie miałam z nim styczności ( pod koniec grudnia albo na początku stycznia będę zaczynać kurs ang. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
podstawy mile widziane-ale nie wymagane .z czasem nawet ktos kto w zyciu nie uczył się angielskiego (tak jak ja) nauczy sie potrzebnych słówek (shirt,skirt,belt,trousers itp).na wyższych stanowiskach to juz mus.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurita75
Jeszcze raz dziekuję Ci Ninio i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurakk
no to laurita75 skoro chcesz zacząć kurs, powodzenia w godzeniu zajęć z pracą, bo w tym sklepie nawet jak masz coś od dawna zaplanowane (zajęcia na uczelni, urodziny prababci, cokolwiek), to często musisz rezygnować ze swoich planów na rzecz zastępstw, nadgodzin, inwentaryzacji, dostawy itp. Dyspozycyjność to podstawa, niestety. Stąd pracują sami desperaci, którym się wydaje że to raj, albo wystylizowani szpanerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka Zary
Hej może mi ktoś powiedzieć z pracujących w zarze - kiedy bedzie nowa kolekcja płaszczyków zimowych??? :) prosze odpisac :* pilne i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie płac w Zarze i przynależnych jej sklepów jeśli chodzi o Warszawę. Ile można zarobić przy pełnym etacie miesięcznie, wiecie? albo inaczej: Ile płacą za godzinę? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam ludziska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanellll
hej. nie wiecie może co w tym roku szanowna grupa iditex szykuje dla swoich pracownikow na swieta? jakies paczki lub bony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abazaba
kokoszanel z tego co mi wiadomo to mają być i bony i paczki dla pracowników, ale szczegółów nie znam - jakie, kiedy konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basskaa
mam pytanko,po jakim czasie od rekrutacji na kasjera zaczyna się rekrutacja na stanowisko sprzedawcy w Zarze? bo otwierają nowy sklep i widzę w necie ogłoszenia tylko na kasjerów i kierowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaati
Jak wyglada sprawa ze zniżkami na ciuchy dla pracownikow? Pracuje ktos z was w Zarze lub innym sklepie z grupy w Gda? Z gory przepraszam, jezeli powtarzam pytanie ale nie chialo mi sie przeszukiwac 28stron. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest może ktoś w stanie mi odpowiedzieć, czy w Zarze, itp. woj. pomorskie (Trójmiasto),przyjmują ludzi w wieku 17 lat, bo będę miała tyle w marcu, problem jest w tym, że uczę się w liceum. Pieniądze bardzo by mi się przydały i chciałabym podjąć pracę już w styczniu, na pewno przeznaczyłabym na pracę sobotę i niedzielę oraz czas po szkole, tylko czy to jest możliwe? Wolałabym nie czekac do 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abazaba
naaati pracownicy mają 15% zniżki we wszystkich sklepach Inditexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basskaa
PILNE!!!!!! czy do ZARY rekrutują tylko kasjerów-sprzedawców, czy także samych sprzedawców, bo otwierają w moim mieście nowy sklep i chce złożyć CV, ale nie chce być kasjerka, i w takim wypadku nie wiem czy mam czekać aż będzie ogłoszenie na sprzedawce(czy takie są w ogole?) czy składać CV, a oni sami wytypują ludzi na kasę i na działy, czy każdy sprzedawca musi być kasjerem? proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abazaba
basskaa pracownicy na dziale męskim i dziecięcym są i sprzedawcami i kasjerami. Na dasmkim tylko funkcja sprzedawcy, a kasjerzy są na kasie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrotek
hej :) Doczytałam tutaj jakie są zarobki w Zarze. Ale to są dane z połowy tamtego roku .. czy coś się zmieniło? Na pół etatu nadal jest 700-800 zł? Ja niedługo mam \"dzień próbny\" i chciałabym się dowiedzieć jak to jes potem z przechodzeniem na pełen etat? Po za tym chciałabym się zatrudnić w takim razie też w innym sklepie na pół i zastanawiam się czy dam rade z grafikiem żeby to dograć :\\ jak by ktoś z Was napisał mi jakie są w Zarze aktualne zarobki to będę wdzięczna bardzo. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriiina
hej dziewczyny! chcialabym pracowac w zarze krakow, czy ktoras z Was moglaby mi podpowiedziec gdzie moge znalezc kwestrioariusze do aplikacji online? szukalam na google na rozne sposoby ale na razie nic nie znalazlam. prosze o pomoc dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wiem nic o kwestionariuszach i pewnie sobie poczekasz, bo mało ludzi tu zagląda. Wie ktoś czy mając 17 lat można zatrudnić się w sklepie odzieżowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marabl
www.inditexjobs.com/pl to nowa, uruchomoina przez Inditex strona z ofertami pracy. Z dosyc funkcyjna przegladarka, wiec powinnas sobie poradzic ze znalezieniem stanowiska, ktorego szukasz w odpowiednim miescie :-). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marabl
Dorrotek, z tego co wiem podstawa na reke na pol etatu wciaz jest taka sama, natomiast sa mozliwe dopelnienia do 3/4 etatu, wtedy wyciaga sie ok 1000. Z calym etatem jest nieco inaczej, maja go raczej osoby funkcyjne, starsi sprzedawcy i managerowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nikt nie wiem, czy można pracowac w Zarze, mając 17 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra 80
Witam! Mam pytanie , jak jest z grafikiem , tzn. ile razy w tygodniu wypada zmiana do 21.00 , pytam bo nie mieszkam blisko sklepu i dojazd miałabym dość ciężki . Proszę o odpowiedź i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×