Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość natitulka
jakby ktos wolal podzielic sie te jakze tajemna wiedza w mniej publiczny sposob... podaje moj adres: naaura(at)yahoo.co.uk at=@ ofkorss, no spam please! i raz jeszcze slicznie dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWAŚNA MINA
A moim zdaniem zara to obóz pracy. Mwie na podstawie wlasnych doswiadczn. WIEC ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Rydz
KWAŚNA MINO dlaczego masz takie zdanie? co tam sie takiego dzieje? Proszę Cię o szczegóły jakieś, może być na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia_d
Chcialabym wiedzieć jak wygląda rozmowa na kierownika w zarze? czy jest test z angielskiego lub inne. Jak dokladnie wygląda taka rozmowa? z góry dzieki za odpowiedź. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natitulka
rozmowa wyglada bardzo milo - nic zaskakujacego. jakas jej czesc odbywa sie po ang dla spr umiejetnosci w tym zakresie. same standardowe pytania, zadnych dziwnych/nietypowych elementow. a rekrutacja sklada sie z 2 etapow - przynajmniej tak bylo w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...niech mi ktoś coś podpowie...zaprosili mnie na rozmowe 2 września do hotelu gołębiewskiego w Białymstoku...skąd mam wziąć informacje na temat zary?szukam w necie ale strony zary sa tylko po angielsku i nie chce mi sie wszystkiego tlumaczyc zeby dokladnie wiedziec co i jak;/ i jak sie tam ubrac?jakos elegancko czy lajtowo?zadaje glupie pytania ale sie denerwuje bardzo ;/ bo to moja pierwsza praca,tzn.szukam pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbb
A jak wyglada praca w pull&bear na stanowisku sprzedawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś wie, jak wygląda sprawa z etatami w nowych sklepach Zary?? w moim mieście będzie to pierwszy taki sklep i tak się zastanawiam czy jest szansa na cały etat :) z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd masz takie info odnośnie etatów?? bo ja potrzebuję właśnie coś na cały etat :( a co do danych na mój temat to wolę tu nie ujawniać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kto dostał prace w Bershce w Białymstoku?Rozmowa bardzo mnie zaskoczyła,a raczej jej wynik,brali wszystkich od ręki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss minka troche nie taka się wstawiła,miała wyrażać pozytywne zaskoczenie;) Mam pytanie do pracowników Bershki z innych miast-czy tam też dostaje się na początej jakieś ciuchy za free?I co z premiami,wiem że sie trochę zmieniło,są dopiero po okresie próbnym,podobnie jak zniżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa Śliwka
Madeline brali wszystkich od reki - to sie nie ciesz bo to znacyz ze potrzebuja jeleni ktorych wykorzystaja do ciezkiej roboty np na zatowarowaniu i potem wywala 3/4 osob. Tafirma to jedna wielka porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowa śliwka pewnie masz sporo racji,ja nastawiam sie i tak na prace na bardzo krótki czas,więc mnie to nie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa Śliwka
No chyba ze takie masz plany ale nie polecam ci pracy przy zatowarowaniu!!!!Harówa!!! I jeszcze kasy nam zgodnie nie wypłacili. Moze sprobuj gdzies indziej. To jest nowo otwierany sklep tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziullaaaa
witam .mam takie pytanko do osob ktore pracuja w zarze gdyz musze wybrac czy chce pracowac jako sprzedawca czy kasjer? co bedzie lepszym wyborem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bylam we wtorek 5.09 na \\\"rozmowie\\\" o prace w ZARZE, w Białymstoku, podobno tego dnia wybierali tylko kasjerow, ale mi powiedziano ze chca mnie na sprzedawce do stradivariusa, papierow nie dostalam, bo mam czekac ok 2 tygodni na nastepna rekrutacje, tym razem tylko na sprzedawcow. ktos mial podobnie??? p.s. z tego co slyszalam to zatrudnia 150 osob na okres probny do calej grupy INDITEX w bialymstoku, jak wiadomo zostana tylko \\\"najlepsi\\\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
"""""p.s. z tego co slyszalam to zatrudnia 150 osob na okres probny do calej grupy INDITEX w bialymstoku, jak wiadomo zostana tylko \"najlepsi\" """""" nie ma w tym nic dziwnego -zawsze się ludzie wykruszają a szczególnie jeśli chodzi o nowa ekipe na cały sklep.to nie tak ze firma zatrudnia 150 osób z myslą ze i tak zwolni 50 a przynajmniej najgorszą robote na poczatku zrobią wszyscy.uwierz mi nie kazdy nadaje sie do pracy w handlu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek o 9, miałam już szkolenie BHP i badania, mogę wysyłać papiery tylko trzeba wpisać od kiedy zaczynamy pracę, a nikt nam nie powiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1987
..ja szczerze nie polecam pracy w sklepach tego typu... płacą mało ,każą pracować dużo. Pracowałam na cały etat i sie nie opłacało, jak już ktoś to wczesniej nazwał \"obóz pracy\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poduszka,czyli byłyśmy na tej samej rozmowie;) Jakie stanowisko wybrałaś,kasjer?Bo ja wybrałam sprzedawcę,przez co musze jeszcze czekać na papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałam stanowisko kasjera-sprzedawcy :) akurat to mi zasugerowały babki od rekrutacji, nie mam żadnego doświadczenia w handlu, więc mi to obojętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×