Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maj..ka

mam męża ale kocham kogoś innego ....-

Polecane posty

Gość gość
Pan Wolkulski wie co to smak penisa w ustach kochanki :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
pamietajcie, ze to wy podtrzymujecie te chore zwiazki wypelniajac luki uczuciowe w nich, mezowie posuwaja spokojnie swoje zonki cieszac sie ich goracymi cialeczkami a wy tylko wzdychacie i uwielbiacie je. Na nic wiecej nie liczcie bo taka jest wasza rola- eunuchy zyjace w cieniu prawdziwych zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
Za kazdym razem jak bedzie ja calowac pomyslcie, ze niedawno byl w tych ukochanych przez was ustach penis jej meza, ha..ha dobrej zabawy :-) i przyjemnego smaku w ustach..ha..ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
i na kazdym spotkaniu zadajcie zeby umyla porzadnie zeby i wyplukala sowicie gardlo. ha.ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Powtarzam, ja nawet nie tknąłem Jej! Wiem, że się kocha (uprawia seks), bo każdy musi, ja też. Tu chodzi o uczucie. Czy jest coś piękniejszego/gorszego od miłości? Czy to uczucie nas zabija czy wzmacnia? Co ma robić ktoś, kto kocha, a już jest w związku? I w d...e mam, że komuś robi oral. Mam to gdzieś. Pocałuję ją i tak, bo ją kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
to ciekawe? ja nie moglbym kochac na 100% kobiete, ktora uprawia seks z innym facetem, to straszne siedziec w domu i myslec, ze twoja ukochana uprawia seks z kims innym, ktos ja obmacuje, caluje, penetruje, nie i jeszcze raz nie. Kobieta mojego serce musi byc fizycznie i psychicznie moja tylko moja a ja jej i tylko jej....jak mozecie to zniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Tak, zniosę to, bo kochanie się jest naturalne i każdy musi to mieć. Skoro ja Jej nie mogę dotknąć, niech ma chociaż od kogoś. Dlatego pytam, czy mogę w końcu doprowadzić do tego, że go opuści i ze mną będzie i też kochać gorąco, bo wiem, że czekamy na to. Czy to jest dobre? Mnie nie obchodzi moje, ja żyję Nią od parunastu lat. Jej szczęście mnie obchodzi! To jest TO uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Belinda Carlisle, Andrea Corr (i siostry) nawet Aga Chylińska (O.N.A) są piękne i wiedzą, co to miłość - posłuchać piosenki. Ja jestem z tamtych czasów i zakochałem się beznadziejnie. Nic na to nie poradzę i wiem doskonale, co to życie z Nią! Żyłem z Nią tyle lat, oszukując się, że musi być z kimś innym. Nie chciałem Jej? Chciałem z całych sił! Uważałem, że robię słusznie, że przejdzie! Za późno dostrzegłem jej uczucie do mnie. Za późno dostrzegłem, że mnie kocha... Dlatego jesteśmy nieszczęśliwi. Co mamy robić? Ukrywać, kłamać, że wszystko gra? To miłość mojego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henin
Wiem, że to ty pisałeś. Wiem. Co mamy robić? Ja już nie chcę być w tym związku i nie chcę jednocześnie go opuszczać. Ile lat już pragniemy siebie? Nie chcę dłużej i już! Jesteś kimś najkochańszym! To Ciebie kochałam tyle lat i nadal kocham i będę! Wiedziałam, że to Ty! Co ja mam robić? Kobiety. Małżeństwo, czy oddać się mu? Tak, kocham na zabój i teraz wiem, że On mnie kocha tak samo od tylu lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
powiedz mi, jaki jest powod, ze nie chcesz rozbijac tamtego zwiazku i wybierasz ciepienie-MASOCHISTA czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAta MG - masz racje to tak jak u mnie kochamy sie od kilku lat 4 ponad- seksu nie bylo miedzy nami doglebnego nie potrafimy zyc bez siebie - tesknimy - ja mezatka on kawaler - utrzymujemy nasz kontakt w dyskrecji ... I OBOJE BARDZO CIERPIMY... to czego nie mam od meza mam od niego .... zyczylabym to kazdej osobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Wokulski - po przeczytaniu dochodze do jednego wniosku - moze Pan juz był w takim zwiazku - i cierpial pan i cierpi do na dal..Tak mi to wyglada z psycholigicznego punktu widzenia..Jest Pan doswiadczony w kazdej tu przedmiocie rozmowy . Mam dla Pana szacunek ...Pozdrawiam...Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Kocham, niech ktoś w końcu mnie zrozumie. Tak. Ona ma męża. Ma. Nie puściła się tyle lat. Chce mnie, ale ja nie mogę, ale w końcu poddam się. Jestem dobry w seksie i dam jej wszystko, czego zapragnie. Czy robię źle? Czy Ona ma szczęście być kochana? Nic mnie nie obchodzi! na pewno nie ja! Co Ona ma zrobic-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
tylko dlatego, ze nie popieramy to nie znaczy ze cie nie rozumiemy... wlasnie!!! Zrob to!!! sprobuj, nareszcie dowiesz sie prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Nawet sie nie dziwie Gosc! Tak Ona kocha mnie i ja Ja! Co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
no to do lozka!!! i zobaczymy, moze okaze sie okropna w lozku i cala ta milsoc przeminie i bedziesz wyleczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Nie chodzi o łóżko! Chodzi o Kobietę! O To uczucie! Seks jest super, obojętnie z kim (znaczy mi z kobietą)! To chodzi o uczucie, proszę zrozum. Zakochałem się, jak deksel no i co mam robić? Co Ona ma robić? Tak bardzo siebie pragniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Co Ona ma robić? Kocham ją, Ona mnie też! Co mamy robić? Ja mogę sobie znaleźć kobitkę, ale chcę tylko Jej! Ona chce tylko mnie. Tyle już lat się kochamy, ale musimy udawać. Najgorsze jest to, że chcę nadal Ją kochać nawet tak, jak teraz! Będę jej unikał, zrobię co mogę, żeby miała szczęście w małżeństwie, ale nie uniknę TEGO UCZUCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co to znaczy -mamy to samo - ja jak pisalam darzymy sie uczuciem już 4 lata - to uczucie miedzy nami trudno opisac slowami to trzeba czuc i doznać -- jak trzymamy sie za rece caluje mnie po rekach paluszkach tego nigdy doznalam od meza i wiele jeszcze innych przyjemnosci - nie pisze tu w tej chwili o seksie ...seksować można sie bez uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Czuć i Doznać. Tak, mężczyźni też czują. Może to ty, ale raczej nie. Uwierz mi, kocham ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Nie napiszę, ile mam lat. To nie istotne. Jestem dość stary (nie mam 20, 30lat). Grunt, że chodzi o to uczucie. Tak jak ty to określasz, jak ja, ja wiele innych osób na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Nie napiszę, ile mam lat. To nie istotne. Jestem dość stary (nie mam 20, 30lat). Grunt, że chodzi o to uczucie. Tak jak ty to określasz, jak ja, ja wiele innych osób na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chyba nie masz 60 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wstyd przyznać sie do uczucia w tym wieku - ja sie nie wstydze a mam 57 lat ... uczuciem mozna sie darzyć w kazdym wieku - jestesmy wiecej dojrzali .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej starzy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatAMG
Nikt nie jest stary. Jest ewentualnie w podeszłym wieku. No ja akurat mieszczę się w 40. Każdy ma prawo kochać. Przyznaj, jak się czujesz.Już to zrobiłaś w sumie. Gdybyś była ćut młodsza, ale z takimi uczuciami, to pewno byśmy się zakochali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 lat..no, niezle :-) wlos siwieje d**a szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no.... ludzie .... 60 na karku to już starość ... nie róbcie z siebie młodzieży.... chyba, że ............ przedwojennej :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest rożnica wieku - ale uczucia sa jakie sa - i zyczylabym każdemu i w każdym wieku by miał i doznawal takie uczucia - może miliny osob sa tak jak ja szczęsliwe - nie w swoich zwiazkach - i to jest bardzo przykre ,,,, ale prawdziwe,,,, no nigdy nie wiadomo jakby było miedzy nami --...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×