Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

monik to przykre co piszesz...my jestesmy mlodzi i jestesmy 1.5 roku i juz wiemy ze chcemy spedzic razem zycie... nawet male szczegoly sa juz planowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę nic z Niego wyciągać, bo jeśli ma powiedziec to tylko dlatego, że ja tego oczekuję, a nie dlatego, że tak czuje, to lepiej nich nie mówi wcale... Wiecie o co mi chodzi - to ma płynąć z serca! I teraz widzicie jaka jestem głupia - czekam chociaż nie wiem nawet czy mam za czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jestes glupia tylko zakochana :) ja tez czekam a nie wiem jak to bedzie, bo jestesmy od poczatku na odleglosc i w ciagu tych 3 miesiecy widzielismy sie 10 dni :( A w dodatku jest u nas roznica wieku ... On jest 4 lata mlodszy ode mnie ... i dlatego nie wiem jak to bedzie ... ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem o co ci chodzi...ja nie wyciagałam to on sam jakos tak zaczał :) i brzmi to jakos tak na powaznie jak o tym mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jestescie na temacie wieku to ja 22 a moj maz 32.I moze ktoras ma tez Kochanego w tym wieku i rozumie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisalam...Chodzi mi o to,jak sie zabrac za niego,bo troche roznica miedzy nami jest,a nie mamy prawie wcale kontaktu(rozmow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jako jedyna mam mlodszego :P ale powiem Wam ze cale zycie bylam przeciwna mlodszym facetom, a znim mi dobrze :) ja mam 25 a on 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska Uwas tez jest dosc duza roznica wieku Dla mnie rozmowa to podstawa, zwiazek musi sie na tym opierac i na zaufaniu ... tego ucze od poczatku mojego skarba :) i robi postepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie moj Skarb tego uczy :) ale masz racje nie ma zwiazku bez szczerych rozmow i zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska sliczny jest :) wiem ze to pieknie brzmi ... dlatego ja to wprowadzam od samego poczatku i caly czas mu mowie, ze ma mi o wszystkim mowic ... moze jeszcze nie mowi o wszystkim, ale widze ze sie juz przelamuje a to juz duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie popelnilam blad mowiac mu wszystko,pare razy wyzygal mi to...teraz wole ugryzc sie w jezyk,moze i dlatego nie wiem jak z nim rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska a tak poza tematem :P to musisz przed i po adresie suwaczkow dac img w nawiasach tak jak ja bo inaczej one nie dzialaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×