Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pariskaaaaaaaa

Jutro Zaczynamy! start 07-05-2007. do wakacji 15kg mniej!

Polecane posty

to juz chlop jak dab hihi.No to ja juz lece piutkac bo pewnie moj skowronek raniutko wstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) ja juz po 15 km na rowerku , dzis popoludniu zrobie jeszcze raz tyle... i po rowerku cwiczenia na tej moj felerny brzuszek. Postanowilam ze przez dwa tygodnie bede robic od 20-30 km na rowerze + cwiczenia na brzuszek i trzymac 1000-1200 kcal. bibi28 ja preszlam slim figure i musze przyznac ze jak dla mnie to pic na wode fotomontaz :( Moze Tobie bardziej pomoze :) Teraz siadam do nauki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sobie odpuscilam cwiczonka za to jutro do dziela .U mnie pada strasznie ponuro wszystkiego sie odechciewa nawet pisac sie nie chce.A co do herbatki moze cos pomoze choc nie wieze za bardzo,bo waga jak stala na 79 tak stoj nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki kochane🌻 a ja dziś jeszcze przed ćwiczeniami,troche sprzatałam a zaraz chce jeszcze do słońca..na balkon:)matko ..dziś jestem na samej kapuście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, stęskniłam się za Wami : ) I wróciłam przed czasem. Właśnie skończyłam czytać wszystko, co napisano jak mnie nie było. na początek: jeden_milion, olensja, bibi28 - witam bardzo serdecznie. : ) Cieszę się, że grono się powiększa, tymbardziej, że wiele osób, które były zdeklarowane od początku, szybko nas opuściły... one_breath🌼...przykro mi bardzo, że się tak zdołowałaś... I żałuję, że Ci wtedy nie odpisałam. Ale mam nadzieję (ba, widzę po wpisach :P), że lepiej się czujesz. I, muszę to napisać, nie masz prawa czuć się tutaj zbędna! : ) 🌼 a teraz odpowiedź na Twoje drugie pytanie - podczas jazdy na rowerze pracują mięśnie skośne brzucha : ) sandrusia 🌼 dzielna jesteś. Ja bym nie dała rady na SB. Za bardzo kocham chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, stęskniłam się za Wami : ) I wróciłam przed czasem. Właśnie skończyłam czytać wszystko, co napisano jak mnie nie było. na początek: jeden_milion, olensja, bibi28 - witam bardzo serdecznie. : ) Cieszę się, że grono się powiększa, tymbardziej, że wiele osób, które były zdeklarowane od początku, szybko nas opuściły... one_breath🌼...przykro mi bardzo, że się tak zdołowałaś... I żałuję, że Ci wtedy nie odpisałam. Ale mam nadzieję (ba, widzę po wpisach :P), że lepiej się czujesz. I, muszę to napisać, nie masz prawa czuć się tutaj zbędna! : ) 🌼 a teraz odpowiedź na Twoje drugie pytanie - podczas jazdy na rowerze pracują mięśnie skośne brzucha : ) sandrusia 🌼 dzielna jesteś. Ja bym nie dała rady na SB. Za bardzo kocham chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tutaj jest jakieś ograniczenie? Przepraszam, że dodało się dwa razy to samo... Ale napisałam chyba za dużo i ucięło mi posta... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrusia, kontynuując :P zgadzam się z one_breath, możesz przedłuzyć pierwszą fazę, jeśli taka Twoja wola. : ) notabene, bardzo niewiele jesz... podziwiam za wytrwalość : ) pariska 🌼 fajnie masz z tymi ćwiczeniami. Masz bardzo dużo samozaparcia, zazdroszcze : ) taniec to jest dobra myśl. Najlepiej potraktuj go jako rozgrzewkę przed A6W, bo bez rozgrzwki nie spalisz tłuszczu, a jedynie rozbudujesz mięśnie. : ) W skrócie tak teraz - ja właściwie nie miałam diety. I wstyd mi strasznie. Babcia i babcine jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jaskra 🌼 :) jak sie udał wyjazd?? ja sie zaraz zabieram za kolejne km na rowerze :) tylko wszamam obiadek :) zycze wszystkim smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrusia26-powodzonka z ta kapusta. Dziewczynki sorkii ze nie uzywam polskich znakow ale mam klawiature w innym jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaraz wyrzucę komputer przez okno... W skrócie tak teraz - ja właściwie nie miałam diety. I wstyd mi strasznie. Babcia i babcine jedzenie... W każdym razie od dzisiaj 1000 kcal i ćwiczenia: rano - ćw. na talię osy :D wieczór: 30 min. na rowerze stacjonarnym, ćwiczenia na talię osby (zalecane jest robienie ich 2x dziennie) ćwiczenia na płaski brzuch ćwiczenia na mięśnie pośladków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakos zyje............ wczoraj i dzisiaj dodatkowo sobie pojadlam bakalii ale nie czuje sie z tym zle tak naprawde, cwicze i nic mi sie nie odlozy :-) (mam taka nadzieje) no teraz jest 78kg zebym narazie tak dotarla do 75kg i bedzie git, potem do 73kg 71 kg 68kg i tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia, dziękuję, złapałam oddech, bo ten tydzień mnie wykończył... :D ale w związku z normalnym jedzeniem, zarządzam ważenie w poniedziałek za tydzień :P nie chcę się dołować. Sama kapusta? tożto wyzwanie.. :D smacznego i dziękuję 🌼 A takie pytanie jeszcze: jak jeździłam kiedyś tam dawno rok temu :P na rowerze stacjonarlnym na max. obciążeniu, to miałam mięśnie nóg jak atleta... i zaprzestałam. teraz mam nogi jak dawniej i nie chciałabym, żeby to się znowu powtórzyło... jeśli zmienię obciążenie na min., to efekt będzie taki sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one_breath, dziekuję, było świetnie :D orpócz tych \'drobnych\' grzechów w postaci kuchni polskiej :D ja się będę teraz brała za ćw, na talię osy (jak to brzmi :D) 8-) bo rano zajęta bylam pakowaniem się, bo trzeba było wracać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do diet 500kcal to mam dobra wiadomosc i zla : zła : trzeba strasznie pilnowac co sie je, najlepiej miec w glowie po prostu licznik :-) no i na te 500kcal to sie malo troszke jedzonka zbiera Dobra: moja ciocia schudla na niej 12 kg w miesiac :-) zadowalajace, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WZROST BYŁO JEST BĘDZIE Olensja...........168cm.........64,1kg.......59,7kg..... .. 55kg sandrusia26......170cm........90 kg.........85 kg.........65 kg one_breath......170cm........62kg..........60kg......... .5 5-57kg milion_dolarów....166cm.......78,5..........76,5........ ..65 kg. Pariskaaaa........175cm.......85kg.........78kg...........58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu wszystkie dziewczyny, dawno mnie nie było - cały tydzień! No ale już jestem :) Byłam na szkoleniu, nawet dwóch - było miło, jedzenie niestety pycha, aż trudno było sie oprzeć. Przyznam sie że nie zawsze udawało mi się oprzeć :), teraz mam wyrzuty sumienia, ale mogę sie usprawiedliwić, że w zamian dużo spacerowałam i biegałam po lesie i pływałam. Nie schudłam , ale na szczęście też nie przytyłam. Jestem nawet zadowolona, bo myślałam że z waga będzie gorzej po tych deserach w Jachrance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie dołączę do zestawienia:) truskawka-791............170cm..........69kg........67kg........60kg.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tylko kawka serek topijony trojkacik jajo na twardo i jablko duze soczyste pachnace mmm mniam pozniej bede mogla jeszcze zjesc gotowane ludko z kuroka i 100g twarozku.Wszystko ma ok.500 -600 kalorii.Ja to jeszte troche musze poczekac z wpisem do waszej tabelki o ile dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może wie ile kalorii spala sie w trakcie seksu :)? W różnych źródłach znajduje bardzo różne wartości :) A niedługo wraca mój mąż po ośmiu tygodniach nieobecności w domu to pewnie pomoże mi w odchudzaniu :), a chciałabym wiedziec jak skuteczna będzie to pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko co do diety Joay\'a. ktos moze ja stosowal i z jakim skutkiem??? plisss o odpowiedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko, faktycznie... długo Cię nie było : ) Witamy spowrotem : ) Parisko, ładny wynik... 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WZROST BYŁO JEST BĘDZIE Olensja...........168cm.........64,1kg.......59,7kg..... .. 55kg sandrusia26......170cm........90 kg.........85 kg.........65 kg one_breath......170cm........62kg..........60kg......... .5 5-57kg milion_dolarów....166cm.......78,5..........76,5........ ..65 kg. Pariskaaaa........175cm.......85kg.........78kg......... ..58kg Jaskra..............168..........67 kg.........64 kg..........50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam truskawke :) jaskra dziekuje bardzo za odpowiedz w sprawie rowerka i talii :) bardzo mnie to podnioslo na duchu :D wspolczuje tego babcinego jedzonka...tzn wspolczuje i zazdroszcze jednoczesnie :D sandrusia... kapusta?? ale hybanie kwaszona?:P ja bym normalnie w wc zamieszkala po dniu na kwaszonej kapuscie hih :D toz to nie lada wyzwanie :) bibi28...... ja osobiscie boje sie diet tak niskokalorycznych, gdyz zaczynaja mi po takich dietach wypadac wlosy, lamac sie paznokcie a mam naprawde silne pazury,wszyscy mysla ze tipsy takie dlugie i zadbane. Przechodzilam kiedys radykalne diety... niestety zawsze byl jo-jo i zle samopoczucie, nie pomijajac faktu \"Polak glodny,Polak zly\" ale trzymam kciuki aby u ciebie tak nie bylo. Przyznaje ze gdybys tu napisala o diecie 300-400 kcal to bym cie chyba ze zlosci przez monitor przeciagnela i porzadne lanie dała. Ale jak patrze, ze ja dzis zjadlam 1000kcal (menu bylo wyzej) i naprawde bardzo bardzo sie najadlam to przypuszczam,ze jedzac polowe z tego przytrwalabym tydzien :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis łącznie 2,5 godz na rowerku (30 km= -600kcal) 30 minut na brzuszek i zjedzone 1000kcal... to kiedy te wazenie? ja nie moze za tydzien w poniedzialek bo bede w srodku miesiaczki i nie chce sie dolowac:) raczej ciezko nam bedzie dobrac termin odpowiedni do kazdej z nas... może kazda niech sie zmierzy w czasie dla siebie najlepszym a zestawienie wynikow napiszemy za 3 tygodnie? Co to bedzie za napiecie przez ten czas :P Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło tak sobie Was poczytać:) ---JaskrA---Truskawka---witam Was ponownie🌻🌻 Jaskra----mog tylko pozazdrościć tego babcinego jedzonka...co ja bym dała,żeby opylić jakąś smakowitą potrawe...eh...szkoda gadać...:) Pariskaaaa----piszesz o tej diecie 500kcal,tak swoją drogą to ciekawa jestem ile ja pochłaniam kalori przy takim ubogim menu...a jeśli chodzi o ta Joay\'a to nawet jeszcze o niej nie słyszałam.i wdzę -7kg ,gratuluje:) Truskawka----masz szczeście,ze nie przytyłaś ..inaczej lincz hi hi:P bibi28-----widzę ,ze u Ciebie też skromnie z jadłem:) one_breath----szaleniec z Ciebie z tym rowerkiem:)a kaputa?pewnie,że nie kwaszona-gotowana:)śniadanie kapusta,obiad też kapusta ale deko dosłownie bo mi nie wchodziła a kolacji to chyba sobie odmówie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanea
jak mozna miec tak idiotyczna ksywke, jak "pariska" , a cop jestes taka głupia i cichodajka jak paris hilton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×