Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pariskaaaaaaaa

Jutro Zaczynamy! start 07-05-2007. do wakacji 15kg mniej!

Polecane posty

Gość Annn_ka
A może któraś z pań jest z Warszawy? Jakieś wspólne poranne bieganie na Kabatach, coś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło - to co, poranne czy wieczorne? I skąd dokładnie jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpada, poniewaz ja mieszkam w Gorze Kalwarii uwazam to za okolice :-) a w jaki sposob sie odchudzasz??? ile wazysz, ile chcesz wazyc, ile masz wzrostu???? jakie cwiczonka, jaka dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanka nie ma - tak sobie bym pobiegała. Waga analogiczna do Twojej :) - i nie mogę powiedzieć, żeby mi było źle ze sobą. Doszłam do wniosku, że jak za dwa lata wrócę do domu to kilku panów po prostu \"zagnę\". I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeden taki, do którego mam słabość. Już wie co stracił. Niech ma gulę w gardle za dwa lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś w tym roku nie chce mi się wracać na wakacje do domu, wrócę za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ja jestem z Wawy ale z drugiego końca więc odpada.... no właśnie co do biegania to dziś moj debiut.jedna z koleżanek zadeklarowała się biegać ze mna co wieczór.wymyśliłam sobie godzinę tak po 22 giej,żeby mnie czasem nikt nie wypatrzył:)nie wiem jak to u mnie będzie bo kondycji to ja nie mam,papierochy robią swoje niestety.zaplanowałam biegac po ok pół godziny ale nie wiem jak i ten czas wytrzymam.wiem jedno napewno będzie się ze mnie lało jak jasna cholera:) Pariskaaaa--mam nadzieję,że to pomoże na moje biodra bibi28-----super,ze ćwiczysz bo jednak to chyba podstawa.ja od czasu jak sie roztyłam przestałam lubić ćwiczynia,ale jeśli chcemy osiągnąć najlepsze efekty,pomóc sobie w walce z celulitem,i wraz z nową wagą otrzymać w miarę jędrne ciało to bez ćwiczeń ani rusz niestety !ja osobiście Tobie polecam taki mały patent,otóż-kup sobie folie spożywczą,najlepiej odrazu kilka rolek bo schodzi bardzo szybko i przed ćwiczeniami owijaj sobie tą folią uda i ewentualnie resztę.ja się zawijam od kolan wzwyż zachaczam o brzuch...dookoła bioder i tą\"wyższą cześć brzucha\",a dodatkowo pod tą folie nakładam kosmetyk przeciw celulitis.już po tygodniu takich rytuałów zauważyłam różnice.nie dość,że fajnie sie wtedy pot leje pod taką folią to i jeszcze dużo gładsze uda mam niż miałam.naprawde super a efekty już widoczne gołym okiem.marzy mi sie taki kubrak do ćwiczeń-takie niby krótkie bardzo dopasowane spodenki,od kolan z bardzo wysokim stanem.moja siostra takie ma i koleżanka,które je bardzo chwali.siostra nie ćwiczy,ale podkraść ich nie moge bo to\"s\"a na mnie pewnie \"xl\".koleżanka która w nich ćwiczy jest zachwycona,twierdzi,że to super wynalazek,tym bardziej,ze od wewnątrz mają taką specjalną powłoke,dzieki której też można spalać jak trzeba:)no właśnie i jak dla mnie to też by było idealne bo nie ma możliwości żeby jakoś sie to zsuwało z brzucha i bioder tak jak przy zwykłej folii.jak będziesz sie owijała to pamiętaj żeby naciagnietą folią owijać,to ważne,inaczej nawet z ud spadnie. odnośnie tej diety o której wspomiałaś to czytałam o niej albo o bardzo podobnej tutaj,poczytajcie sobie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=858949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :-) no ok w takim razie niech mu szczeka opadnie w dol, ok??????? ja tez chce zrobic duze wrazenie ale ja juz w sierpniu, mam nadzieje ze mi w tym pomozesz???? ;-) One Breath----------------kochanie trzymaj sie, pomysl ze po tej ochydnej diecie schudniesz, napij sie duzo wody, moze to zaspokoi glod??? napewno wiec szklanka w ruch! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one_ breath-----muszę wyprobować te Twoje ćwiczonka na biodra bo własnie one są moją najwiekszą zmorą prócz brzucha oczywiśćie. kurcze istnieje szansa,że może będe chodziła na siłownie.moja siostra koleżanką mają to w planach wiec przy okazji i ja bo sama nigdy w życiu...o nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrrusia : Żoliborz? Bielany? ogólnie: Młociny? W sumie to mogę z wami wieczorami biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annn_ka..........Ty lepiej buduj sobie tratwe na tym Żoliborzu i będziesz do nas myk przez Wisłe przepływała i możemy latać we trzy:):)Tylko pamietaj żeby tak na 22 dopłynąć hi hi.....Białołeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm - czyli czym bezpośrednio do Ciebie można dojechać - z zakresu ZTM, co? :) Jak się sprężysz, to jeszcze może dzisiaj Cię wyciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoje te wode i nic... mieli mi sie, z mojego zoladka dochodza dziwne odglosy, cos jak bulgot ze skrzekiem :P pije wode bo sie nie chce odwodnic a dzis to non stop wc po tym eliksirze :o Ale jeszcze godzinka mały bedzie spal i ja myk pod koldre i spac...oby do rana, a sniadanko juz uszykowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanddrusia to co, jakiś namiar na siebie dasz? Naprawdę z miłą chęcią pobiegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Anno-ka... przeproaszam,z mojej \"niedozywieniowej\":P frustracji nawet sie nie przywitalam , witam cie serdecznie :) co do żab to moga sie wykluwac, bylby tylko przestalo mi tam bulgotac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że nie przeczytałam jeszcze wszystkiego tego, co tu się nawypisywało podczas mojej nieobecności, ale nie jestem w stanie dzisiaj... Właśnie wróciłam z wycieczki i muszę wkuwać... Więc tylko witam się, pozdrawiam serdecznie wszystkich i idę do książek 🌼 Jutro będę nadrabiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one_ breth----ja chyba nie rozumiem...tz zrozumiałam po swojemu czyli pewnie tak jak nie powinnam bo piszesz,że to trudne....może innymi słowami spróbuj,prosze:) Annn_ka----musiałabym z koleżanką zagadać czy ma ochote bo wiesz nie mogę decydować za nią niestety.. one_breath----> na biodra polecam takie cwiczenie : stan przy drabince, czymkolwiek czego si emozesz przytrzymac, stan na placach, złącz pięty, wykonaj 5 ruchow biodrami w przod i w tyl (sorry za zboczenie ale mi sie to z sexem kojarzy,moze dlatego ze moj Skarb od 2 ms jest za granica ) nastepnie opusc sie na plcach delikatnie,piety caly czas zloczony i powtorz rouchy, a ptm zniz sie na palcach jeszze bardziej jak tylko sie da i powtorz. Wykonaj 5 serii, na poczatku jest bardzo ciezko,wymiekalam po 3 seriach ale juz po tygodniu wykonywalam cale cwiczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrusia pytaj, pytaj - ja naprawdę chętna dzisiaj jestem. Normalnie sobie smaku na bieganie narobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskra ja tam wybaczam,ale pod jednym warunkiem,ze przy tej nauce nic nie będziesz podjadała hi hi:) one _breth--->ja też słyszałam,że mimo wszystko powinno sie jeść cześciej...a ja 3 albo i dwa razy dziennie...mi to po prostu czasu brakuje na jedzenie i to zarówno rano jak i po południu.jak wstanę to albo zjem albo zjem dopiero przed wyjściem do pracy,a pózniej to jak sie uda to w pracy coś przekąsze albo dopiero w domu jak wróce...i nie wiem jak rozwiązać ten problem,bo też sie martwie że jem nie tak jak trzeba... to od razu mój jadłospis dzisiejszy: śniadanie (13.00)-jajecznica z jednego jaja z kawałkiem pomidora i może 2 dkg piersi z kurczaka gotownej obiado-kolacja(18.00)-kawałek piersi z kurczaka gotowanej z kapusta:)ale jutro już nie jem kapusty hiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana :-( 88cm w talii czyli 28 cm do idealu 108cm w biodrach czyli 18 cm do idealu zaraz chyba umre, co ja mam zrobic ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×