Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Kolejny monitoring nie przyniósł nic nowego! pęcherzyka dominującego brak, endo urosło do 8 mm, a to już 14 dc! dostałam bromegeron i w kolejnym cyklu znów monitoring! jeśli nadal owu nie będzie, to dostanę jeszcze coś na jej wywołanie ! generalnie ginka kazała próbować, bo mówi, że mogę mieć bardzo późną owulację! no i może się uda! dlatego zaprzestać starań nie zamierzamy! zresztą ja tam wierzę, że jak nie naturalnie, to z pomocą leków, ale owu do mnie wróci :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit i ja równiez przyłączam sie do 3mania kciukasów za owulacje, dobrze że te starania sa takie przyjemne i dzieki temu bardziej mobilizuja człowieka:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane i ja sie melduje. Weselicho bylo super wybawilam sie za wszystkie czasy. Aniu jak szybko minal ten rok zycia Michalka a dopiero go glaskalam jak byl u Ciebie w brzuszku i mnie kopal:) Kamilka zycze Ci latwego porodu skoro Gosia miala lekki dziekki rozmowa z Ania i ze mna to Ty tez bedziesz miala. Gawit cierpliwosci uda sie napewno czego Ci z calego serducha zycze:) Gosiu ja poprosze nowe fotki slicznego Kubusia. Agatko mi sie tez nie chce pomykac do szkoly, ale pomysl , ze juz niedlugo bedziesz miala z glowy, a ja jeszcze nie. U nas wszystko w porzadku dalej to samo praca dom szkola, ale ogolnie szczesiwa jestem:) Buziloki moje kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, juz jakis czas podczytuję Wasz topik... czy mogę sie przyłączyc?? W sierpniu tego roku poroniłam mojego dzidziusia w 5 tyg, straszne przeżycie, miałam zabieg... w tym miesiącu chcemy z Mężem starać sie znowu.. prosze podnieście mnie na duchu i powiedzcie, że Wy po poronieniu szybko zaszłyście w ciąże i że jest wszystko dobrze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) natalka2384 witam Cię serdecznie i bardzo mi przykro z powodu straty ❤️ To ja spróbuję cię pocieszyć bo poroniłam w październiku zeszłego roku a właśnie na dziś mam termin porodu no i tylko czekam aż mój szkrabik w końcu zdecyduje się pojawić :) My zaczęliśmy starania po 3 cyklach no i szczęśliwie udało się za pierwszym razem :) Więc trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki oby tak Ci się udało jak nam :) I oczywiście oby wszystkim starającym się dziewczynom się udało 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka dziekuje za pocieszenie 🌼 nawet nie wiesz jak ja pragne dzidziusia ale jak czytam rozne wypowiedzi dziewczyn to az mi sie wszystkiego odechciewa :( ale mam nadzieje ze podziele Twoj los i tez doczekam sie szczęścia :) a w ktorym tyg poronilas i z jakiej przyczyny jesli moge wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poroniłam w 11 tyg ciąży ale do dziś nie wiem dlaczego :( jak to mówia lekarze czasem tak bywa :( a czy wcześniej długo się staraliście o dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie staralismy sie wcale.. :) po prostu nie uwazalismy ale nie planowalismy jeszcze dzidziusia, a jak sie okazalo ze jestem w ciąży to byliśmy bardzo szczęśliwi :D teraz też bym tak chciała od razu zajść :) a Wy Kamilka z pierwszym dzidziusiem dlugo sie staraliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figata
cześć dziewczyny, czytam sobie od pewnego czasu Wasz topik i postanowiłam dołączyć. W czerwcu 2007 poroniłam w 12 tyg. (puste jajo płodowe), natomiast 16 września 2008r lekarze musieli zakończyć moją 23 tyg. ciążę z powodu wielowadzia mojego małego, jeszcze nie mam wyników z sekcji, wiec czekam. Dla świętego spokoju jestem wraz z mężem umówiona na konsultację genetyczną (pewnie będą nam badali nasz kariotyp), gdzie mam nadzieję dowiemy się czy po prostu mamy pecha, czy też jest jakaś przeszkoda. dodam, iż mamy 11-letnią cudowną córkę. Najgorsze jest to czekanie, najpierw na wizytę u lekarza, a później mam nadzieję na ponowne staranka, które w naszym przypadku też nie były krótkie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka, figata witam i strasznie mi przykro, że też przez to przechodziłyście ❤️ natomiast jednego możecie być tu pewne - pocieszenia i dobrych rad! natalko ja Ci powiem, że w poprzednie ciąże zachodziłam bez problemu! nie mogłam ich tylko donosić i też nie wiadomo z jakiej przyczyny :( a teraz pojawiły się u mnie problemy z prolaktyną i brakiem owulacji :( rozmawiałam z moją ginką dlaczego tak się stało i powiedziała mi, że bardzo duże znaczenie ma tu psychika! wiem, że łatwo się mówi, ale postaraj się nie nastawiać na to, że od razu zajdziesz w ciąże! jak się nie uda to rozczarowanie będzie wielkie, a jak się uda, to będziesz mile zaskoczona ;) figata wydaje mi się, że w Waszym przypadku to nie wina kariotypu (macie już zdrową córcię)! ot wielki pech! ❤️ MAdusiu super, że wesele się udało! chętnie poszłabym na jakieś, ale się nie zanosi! :( cieszę się bardzo, że jesteś szczęśliwa! ❤️ Kamika, Agatka za kciuki nie dziękuję, bo ja przesądna jestem ;) balbinko 😘 Gosia 😘 i cała reszta 😘 Ja jestem po pierwszej dawce bromka (zaczynam od 1/2 tabletki na noc, a potem mam zwiększać dawkę wg instrukcji) powiem Wam, że nie czuję się najlepiej :( mam zawroty g,łowy, chce mi się spać , boli mnie głowa :( ginka mnie przed tym ostrzegała! dla dzidziolka zrobię wszystko! Całuje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 dzięki za ciepłe przyjęcie, my z mężem również mamy nadzieję, że to cholerny pech, a co do bromergonu - to dziadostwo tez to już brałam, nawet za kierownicę bałam się wtedy wsiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że teraz muszę zrobić podstawowe badania na infekcje i wychodzi na to, że będę musiała zapłacić z własnej kieszeni bo do gina chodzę prywatnie, a głupio iść do przychodni po samo skierowanie,a może zaryzykuję? No 200 zł w kieszeni, niby nie dużo, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figata i natalka- bardzo przykre jest to co was spotkało, ale dzieki temu zawitałyscie u nas i mamy nowe przyjaciólki;) A teraz NEWS z ostatniej chwili: KAMIKA DZIS W NOCY DOSTAŁA SKURCZY I JEST NA PORODÓWCE- Kamika poinformowała Gosie o tym przez smsek. Czekamy na dalsze info;) 3majcie za kamike kciuki, oby jej łatwo było i dzidzius był zdrowy. Ale sie ciesze, czuje sie tak jakbym to ja miała rodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figata zaryzykuj i idz po skierowanie do przychodni, jak tak kombinowałam, badania np. robiła mi tesciowa w szpitalu bo jest pielegniarka za darmo a wyniki zanosiłam do ordynatora prywatnie, szkoda pieniedzy, lepiej sobie cos fajnego kupic z tej kasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmę skierowanie od lekarza w Szczecinie, do którego idę \"po znajomości\" i on mi wypisze skierowanie na kasę. A z drugiej strony to nastały \"super\" czasy, kiedy do większości specjalistów chodzimy prywatnie, a co miesiąc spora kasa idzie na składki, no ale zapomniałam, że panie w NFZ-cie muszą mieć super warunki do pracy :-)) Kurcze mam doła, jak sobie pomyślę, że muszę czekać ok. 6 miesięcy na kolejne staranka- o ile wszystkie badania wyjdą ok. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:D Mam dobrą wiadomość:D:D:D Kamika urodziła synka o godz.15:45:):):) Kamika GRATULUJE 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Gawit :D teraz to Twoja kolej,aby wskoczyć do zaciążonych:D i tak będzie:) Uciekam ,bo Kubcio płacze-męczą go wzdecia i nie moze mi kupki zrobić😭-już nie wiem co robić:(przecież na okrągło nie moge mu dawać czopki albo pomagać termometrem:( Odezwe sie pózniej POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................24.09........... Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........13.07..........już może wcale............Torun kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08....8tc, 10tc, 16tc,9tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc Madusia3.....26.06.06.................20tc.............. ........ kalpek.........5.02.2007,02.09.2008.............3tc,9tc< br /> ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... Koug.........................23.08.2008................. .....Emilia........ Mika23......................10.09.2008.................. ....Maja....... Kamika25...................22.10.2008.......................syneczek.... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... ........................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... .....Oliwia............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ ............................ Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila..................................... . ....Wiktoria.......... Motylek................................................. ............................. MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nicka.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo...... Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie................ Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie.......... Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie............... Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie............... Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie....... Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie.......... Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie...... kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie......... Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Balbinka - a chciałam byc pierwsza :-( bo to chyba jutro... ale to już dziś: STO LAT! STO LAT! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka wielkie gratulacje👄. Balbinko dla Ciebie: Dziś jest dzień, w którym smutki idą w cień, a marzenia się spełniają i otuchy dodają. Każdy składa Ci życzenia - szczęścia, zdrowia, powodzenia. A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez przykrości. Witam nowe kolezanki. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Balbinka jutro ma urodzinki cos mi sie poplatalo :P no,ale nic nie szkodzi jak juz Dzis zlozylysmy jej zyczonka :D Balbinko raz jeszcze STO LAT Kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka wielkie gratulacje!!! :) 😘😘😘😘😘😘😘😘 Witam też nowe koleżanki i trzymam za Was kciuki 🌼 A u nas nic nowego. Prubuje codziennie mojej niejadce dawać butle (z marnym skutkiem), kaszke (nawet dość ją zjada - ale tylko jak ją zrobie na swoim mleczku - ale po kaszce długo nie chce cycusia), jabłuszko - aż się jej uszy trzęsą jak się nim zajada ;) A WAGA DALEJ ROŚNIES TYLKO MINIMALNIE :( Dziś odebrałam wyniki badania moczu bo dałam na posiew i nic tam nie ma. Ja już nie wiem jak ją zmusić do jedzenia. Może już tak będzie miała bo poza tym jedzeniem to wszystko z nią o.k. Ostatnio tak się rozgadała że szok :) ciągle coś mruczy pod nosem a czasami to jakby śpiewała - boki można zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko jeszcze raz wszystkiego najlepszego ;) 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kamiko dla Ciebie i Twojegi synka również 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 figata ja też chodzę do gina prywatnie, ale teraz jak mam już ubezpieczenie w PL (wcześniej mieszkałam w Anglii) to po różne skierowania biegam do lekarza państwowo. w końcu na coś płacimy te składki! Gosiu no staram się staram ;) biedny ten Twój Kubusiek :( no niestety niektóre dzieci tak mają :( niech mu to szybko minie 😘 co u mnie? biorę tego całego bromka! przedwczoraj i wczoraj czułam się strasznie! dziś z tych \"złych\" objawów zostały mi \"tylko\" zawroty głowy! czekam aż obudze się bez nich i będę zwiększać dawkę wg zaleceń pani doktor! boję się tego dziadostwa brać na dzień, bo nie wiem jak będę funkcjonować! ale to wszystko dla dzidziusia!!!!!! całe szczęście, że nie pracuję i mieszkam z rodzicami! mama gotuje obiady, bo inaczej mój chłop chodziłby głodny :( no mam nadzieję, że nie będę długo tego brała i że organizm się przyzwyczai! Pozdrawiam i miłego dnia życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kamiko!!!!!!!!! Kochana z całego serca zyczymy Ci duzo zdrowia, szczescia oraz zadowolenia ze swojej upragnionej pociechy👄👄👄 i jeszcze bukiecik🌼🌼🌼 Aniu przesle zdjecia, no problem;) ale prosze sie nie smiac z mojego "ciążowo-pociążowego" brzuchacza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Kochana Balbinko ❤️SOLENIZANTKO dnia dzisiejszego:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Takie to szczere, proste życzenia Ci ofiaruję w dniu Twego urodzenia: Wiele uśmiechów, a mało żałości, Długich lat życia w szczęśliwości, Dobrego zdrowia i pomyślności, Jak najmniej smutków, dużo radości, Dużo przygód, morza wrażeń, Moc słodyczy, nic goryczy Tego Tobie Małgosia,Piotr i Kubuś życzy! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie mi czy moge dać Kubusiowi,1,2 łyżeczki jabłuszka ze słoiczka?/te z gerbera/ Skąd ten pomysł? może jabłko pomogło by Mu robić kupki,tylko boje się ab Mu nie zaszkodziło-ma dopiero 3,5 miesiąca.Nie wiem co robić😭daje mu herbatke rumianek z koperkiem,sama jem jabłka gotowane ,pije sok jabłkowy,kupiłam Mu herbatke ułatwiającą trawienie,ale tam jest anyż i Kuba jej pić nie będzie za żadne skarby świata,pluje,a jak daje na siłe to płacze.Pomagałam Mu termometrem,stosowałam czopki glicerynowe,ale przecież stymulacji nie moge kontynuować😭 Dałam mu czopek w niedziele,a dzisiaj co mam zrobić?ja pikole chyba osiwieje:( Ciekawe jak się ma świeżo upieczona mama:D zaraz zasadze do Niej meska i zdam Wam relacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! marghi Hipp wprowadził teraz śliwkę od 4 miesiąca; no to może spróbuj tego, też maleńko, żeby nie przesadzić; ale polecałabym mimo wszystko z Gerbera chociaż akurat nie mam w zapasie żeby sprawdzić od którego oni zalecają (te malutkie słoiczki) bo tam pisze, że to suszona śliwka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×