Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

hejka:) Super!!!Gabrysia już ma przy sobie swoje Maleństwo:D ja tak samo jak Agatka latałam dzisiaj po domu sprzątając i myślami byłam tam gdzie Gabrysia:) no to teraz czekamy na Ewę:) GRATULACJE Gabrysiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Agatko no ja tez teraz od kilku dni daje Wiki codziennie herbatkę z sokiem z pigwy, podobno na przyziębienia jest najlepsza:) bo właśnie miałam Ci ja doradzić ale skoro już dajesz to dobrze:) a i dzisiaj jeszcze Wikus zrobiła kupke do nocniczka chyba juz powoli zaczyna kapowac o co chodzi:D to ja ide wystawic butelki Wiki bo mi sie wyparzaja, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ten mój smrodzik to na serio straszna przylepa mamy :( nie wiem czy to dobrze czy źle :( Jak ja usiądę na fotelu przed kompem to młody ciągle mi się wspina do mnie a jak mąż tam siedzi to ze 2 razy do niego wlezie a potem ładnie sam się bawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przede wszystkim spóźnione życzenia urodzinowe dla Damianka 🌻 🌻 🌻 No i dziękuję wam za życzenia dla mnie :) Nie mam ostatnio czasu na nic, Misiek często nie śpi już w dzień, mam masę zaległości różnorakich, ale myślę o was ciągle :) Agatko i Gosiu- dla was specjalne 👄 👄 👄 przesyła Misiek, że pamiętałyście o jego urodzinkach :) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...34tc..............10.12.2009......22 cykle....Wrocław... gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin kamila220579...5tc..............16.03.2010......2cykle ......Aachen..... Justynka27...23tc...........22.02.2010.....za pierwszym podejściem..toruń MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.4m-ce.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r.. kamila220579............................................ .................... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie kamila kamila Aachen Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mężuś zasnął na fotelu i nawet piwa nie dopił :D Najchętniej to bym go w nagrodę tam zostawiła ale rano bym go nie zebrała w całość a do tego chrapie :) Ale chyba go obudzę jak się umyję :D Cóż się mi dziwić w końcu jestem skorpionem :P Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki:D Co tutaj taka cisza? Dobrze,ze chociaz Kamika zagląda:) Ciumki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) to ja dopiszę wczorajszego ciąg dalszy :) Ogólnie to jestem trochę zła na męża bo nie dość, że musiałam kilka razy go prosić co łaskawie się położył do łóżka to skubany połóży się w końcu ale na moja połowę i kolejne prośby co by na swoje poszedł ale to już nie poskutkowało :( No to musiałam spać pod ścianą i wychodzić do młodego po starym :( do tego jak Damian się rano obudził to go wzięłam do nas i jak w końcu zasnął to poprzek tak, że ja grzałam plecami ścianę bo mężuś wolał kołderką grzać podłogę niż mnie :( I na sam koniec zawsze niedzielę muszę się z nimi doje użerać co do kościoła się w miarę wyrobimy No ale na kogo bym miała narzekać jak nie na tych moich kochanych facetów :) miej niedzieli:) Ciekawe jak tam Gabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kamila ja cały czas śpie od ściany i też muszę po mezu skakać:D A u Garysi jest nie zabardzo:( Martynka ma żółtaczke fizjologiczną i coś z bioderkiem i jest pieluchowana:( to wiem od dziewczyn z innego forum. Gabrysiu trzymaj się i bedzie dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu będzie dobrze :) A co do spania przy ścianie to od tego zaczynałam ale ciąży przełażenie przez męża było trudne i wstawanie w ogóle też i nie miał wyjścia i mąż trafił pod ścianę a póki muszę wstawać w nocy do dziecka to nie odpuszczę tego miejsca :) Halo dziewczyny meldować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczynki Kamika ma racje,prosze się meldować!!!!!!!!!!!!! Kamika zaniepokoiło mnie to co piszesz,że Martynka ma coś z bioderkiem-mam nadzieję,że to nic złego.Żółtaczka to prawie normalka,mój Kubuś też miał,także to nie problem.Musze do Niej dzisiaj zadzwonić. Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Na szybcika sie melduje i zmykam👄 Na temat bioderek u dzieci a w szczególnościu u DZIEWCZYNEK wiem tyle, że to normalka, przewaznie dziewczynki maja je nie równe i musza byc pieluchowane lub przez jakis czas nosic niewygodny pas między nogami (taka kołyskę). Gabi miał cos nie teges z bioderkiem i był pieluchowany natomiast córka kolegi miała rehabilitacje przez pare tygodni i tę kołyske i teraz jest OK bo wszystko sie ładnie pozrastalo. Acha ja jak bylam mała to tez miałam dosć duży odstęp bioderka od nogi czy jakos tak sie na to mowi;) Będzie dobrze Gabrysiu❤️ Co do spania to my mamy wejscie/wyjscie do/z łóżka osobno wiec nie musimy przeskakiwac przez siebie ufff i cale szczescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja laski! Teraz to ja Was przywołuje. Gosiu wiesz że trzymam Cie kochana za słowo, musicie do nas przyjechać!!!!! A ja będę Cie gnębić dopóki nie przyjedziecie👄 fajnie jakby Gabcio z Kubulkiem razem sie bawili, juz widze na poczatku ich miny na swój widok hahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agatka Musze Was odwiedzić:D Odnośnie Gabrysi to nie wiem co powiedzieć,bo pisałam Jej sms-ka i nie odpisała,dzwoniłam wczoraj to mi nie odebrała:( Koncze bo mnie Kubus terroryzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka już jestem :) Jakoś zabiegana jestem od rana a to przez smyka który mi zasnął na spacerze potem jak go do łóżeczka położyłam to się obudził i po drzemce :( a to bylo ok 11tej a zasnął dopiero co ! a poza tym jutro jedziemy do teściowej do końca tyg :( jutro jakos przeżyję ale w czwartek mąż idzie do pracy :( no to zmykam bo muszę kilka rzeczy spakować i jeszcze mąż dziś chyba będzie późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś tylko tak szybko! Bioderko do oberwacji.oczywiście na r, ale chyba będzie potrzebne to coś o czychujemyazie pielum piszecie,że się między nóżki wkłada! to z bioderkiem to stało się przez to, że była ułożona pośladkowo! żółtaczka to nic strasznego. zostałyśmy z tego powodu rapetem jeden dzień dłużej w szpitalu! Gosiu przepraszam! dostałam tyle smsów, że nie pamiętałam na który odpisałam, a na który ie :(. a telefonów nie odbierałam, bo trafiłaś akurat na mojego baby bluesa :o,tylko wyłam jak nienormalna jakaś i nie chciałam z nikim rozmawiać :( od dziś jesteśmy w domku! na szczęście~!Odezwę sięmoże jutro. dziś jestem bardzo zmęczona :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, zaleglosci nie nadrobie, ale obiecuje czytac teraz na bierzaco. Gabrysiu gratulujemy corci👄🌻 U nas wielki zmian brak. Maz wiecznie w pracy, ja dalej sie zajmuje Ignasiem.Trzeci rok studiow w toku i tak sie kreci to nasze zycie. Pozdrawiam wszystkie serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Martynka urodziła się 6.11.2009 roku przyszła na świat drogą cesarskiego cięcia ze względu na swoje pośladkowe ułożenie! ważyła 3600 kg i miała 53 cm długości. dostała 10 pkt Apgar (co już pewnie wiecie) ze szpitala wypuścili nas wczoraj. wyszłybyśmy przed, ale mała miała żóltaczkę na szczęscie już dobrze! troszkę była naświetlana i pomogło Mamy też pilne skierowanie do ortopedy, bo przez swoje ułożenie w moim brzuszku Martynka może mieć problem z bioderkami. ponoć coś im się nie podobało w lewym i na razie szeroko pieluch*jemy (zakładamy dwa pampersy) . nawet jeśli coś z tym bioderkiem będzie nie teges, to po prostu będziemy ćwiczyć . nie to jest najważniejsze! ale to, że ona jest już z nami!!!!! jest całym moim światem! nie sądziłam, że można tak kochać! Ja ciężko dochodzę do siebie po cc! boli mnie obkurczająca się macica, rana i kręgosłup w miejscu wkłócia! podziwiam te dziewczyny, które idą na cc "na życzenie" . ja jeszcze ledwo do siebie dochodzę, a dziewczyny po porodzie sn, po 3-4 godzinach śmigały z mężami po korytarzu! miałam też komplikacje w trakcie cesarki. dostałam silnego krwotoku z macicy ponoć było krucho ale to też nie najważniejsze! skończyło się dobrze i tego się trzymam! a chwila w której pierwszy raz położyli ma Martynkę na piersi (jeszcze w trakcie cesarki) bezcenna!magiczna!cudowna! aż się popłakałam ze szczęścia! Moja Martynka jest bardzo grzeczna (żebym tylko nie zapeszyła ), śpi sobie grzecznie, budzi się na karmienie albo jak ma brudną pieluszkę czasem sobie pomarudzi, jak chce, żeby mamusia albo tatuś poświęcili jej uwagę jest po prostu całym moim światem! Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit ja czytała o tym krwotoku to aż ciarki mi przeszły ale nawet nie wiesz jak się cieszę z Twojego szczęścia i że jest już ok i jesteście w domku szczęśliwe :) Życzę dużo zdrówka i przespanych nocek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tylko napiszę,że blog jest gotowy, poprawiony i w ogóle... Sama nie dodałam życzeń, bo już na prawdę nie mam czasu, czekam tylko, aż ten cały zajob się skończy... Aha, na blogu nie ma piosenki, bo nie wiem jaką dodać, jakby któraś miała pomysł niech mi piszę na gg, a w między czasie wyśle sms-a, że na gg napisała, żebym wiedziała, że po powrocie do domu z całodniowego maratonu w teatrze MUSZĘ włączyć komputer. Całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia witaj, często o Was myslę:) Gabrysiu jak cudownie opisałas miłość do dziecka, Twoje szczeście, że nic innego nie jest tak wazne jak to maleństwo. Właśnie to uczucie jest najwspanialsze, ja też tak czułam, czuje nadal i będe czuła. Dziecko dar od Boga!!!! Ciesze się że jestescie juz w domu, gabi życie Ci szybkiego dojścia do formy, słyszalam że cc jest gorsza od sn;) Dla niuni i męza tez zdrówka👄 Gosiu❤️ Kamika❤️ Agula❤️ Aniu❤️ oraz reszta dziewczynek❤️ Papapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam od rana nerwa bo nie dość, że się nie wyspałam to teściowa zrobiła to co podejrzewałam, że zrobi Rano wstaję, żeby zrobić mężowi kanapki a w lodówce już zrobione bo ona robi wieczorem i pewnie myślała, że zła żona nie zrobi jej synusiowi kanapek I już rano powiedziałam mężowi, że mam nadzieję, że więcej jego mama nie będzie mnie w tym wyręczać a teściowej rano też powiedziałam, że ja robię kanapki rano bo tak mi pasuje i tak jestem przyzwyczajona!!! No i na cały przyszły tydzień mąż ma wyjechać do Torunia ale o ile wiem to a niedzielę jedziemy do nas no i racze tam zostanę na tydzień A poza tym tu jest nudno a ja raczej samotnik jestem i wolę siedzieć w swoim pokoju a teściowa to ciągle o jakichś ludziach opowiada :( oj chyba jednak zacznę robić skarpetki wełniane dla Damianka co chociaż jakieś zajęcie będę miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam, że chyba szykujecie coś dla nas na bloga, ale ja nie wiem na jakiego :( no nie pamiętam :( jakby któraś przysłała mi na gg lub nk dane do tego bloga to byłabym wdzięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ja tylko na chwilke, wczoraj w nocy Wiki dostała temperatury ponad 38 stopni, bylismy dzisiaj u lekarza i sie okazało że ma angine!!! Cholerka troche mnie martwiło to ze ma temp a nie ma innych objawów typu katar czy kaszel bo tak to stwierdza sie ze cos z moczem nie tak ale na szczescie z nim jest ok. Facetka przebadała ją od stóp do głowy no i wyszło szydło z worka:( Dostała antybiotyk i zobaczymy co bedzie mam nadzieje ze szybko dojdzie do siebie. A taka z niej bidula nawet nie miała siły chodzić, aż się płakać chciało jak patrzyłam na nią:( Kamilko to współczuję ja mam tak podobnie ale da się to przezyc:) kwestia czasu:) Gabrysiu pisz jak tam u Was jak bedziesz miec odrobine czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane, jednak nadrabiam zaleglosci.Fajnie sie czyta o tych Waszych pociechach:) kamika_25 nie wiem , w ktorym roku Ty poronilas, ale jak ja rodzilam Miska czyli 2006 rok to juz byl ten przepis, ze mozna nawet malenkie dzdzi pochowac, ja Miska urodzilam w 19 tygodniu, tylko urlopu nie dostalam, a teraz ponoc mozna. Niestety lekarze rzadko o tym informuja matki, ze nawet 6 tyg malenstwo mozna pochowac, ja mialam to szczescie, ze do mnie sami przyszli pwiedzieli, ze ma taka mozliwosc jeszcze doradzali jak to najlepiej zrobic. Tak apropo sspraw zeba to ja leczylam ok 2 miesiace gorna 7 i tak musialaam malpe wyrwac w poniedzialek, bo tak mi dala czadu ze mi slabo z bolu bylo maly Ignas spal a ja wylam w pracy. Teraz jeszcze ta rana pobolewa i dziaslo wiec dalej na prochach ciagne , ale i tak jest lepiej. To ja wracam do lektury. Pozdrwiam Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...34tc..............10.12.2009......22 cykle....Wrocław... gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin kamila220579...5tc..............16.03.2010......2cykle ......Aachen..... Justynka27...23tc...........22.02.2010.....za pierwszym podejściem..toruń MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.4m-ce.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r.. kamila220579............................................ .................... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzialena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d< /a> IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie kamila kamila Aachen Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam świetną wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nasza Ewa urodziła Filipka!!!!!!!!!! Ma 55 cm 3200 waży i dostał 10 pkt. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A u nas już trochę lepiej z Wikusią, nie ma gorączki ale gardło ma nieźle zawalone:( no i po antybiotyku ma luźniejsze kupki wszyscy mowią ze to normalne ale dzisiaj przedzwonie do naszej lekarki i sie zapytam a i Wiki dostaje osłonowo dicoflor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ewuniu- jeszcze raz GRATULACJE!!! Niech mały zdrowo rośnie :) 🌻 ❤️ 🌻 Gawit- witajcie w domku :) nie smuć się tak, powoli wszystko się ułoży, nauczycie się siebie, wtedy już będzie duuużo lepiej 👄 POPROSZĘ ADRES DO BLOGA!!!! :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×