Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość kabuki2
Dziękuję za informację, zaraz sie biorę za czytanie(: Jeszcze ostatnio czytalam o skojarzonym dzialaniu metody TRINITI. Podobno świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna 40ha
Focus, Thermage czy Elos i mnie dopadł ten dylemat zanim się zdecydowałam. Podzwoniłam po umawiałam się na konsultacje i o dziwo zdecydowałam się na fale radiowe Focus RF . Pani uczciwie opowiedziała mi o zabiegu i indywidualnych efektach oraz serii zalecanych przy moim stanie skóry. Zaznaczyła że twarz odzyskuje ,, młodsze rysy twarzy,, ale spłycenie czy też niemal całkowite usunięcie zmarszczek to sprawa bardzo indywidualna aczkolwiek efekty są wyjątkowo trwałe jednak u każdego inne. Po dokumentacji zdjęciowej śmiem twierdzić że na mnie Focus się sprawdził. Nawet po najdroższym kremie nigdy nie miałam tak gładkiej i napiętej skóry . Mineły moje problemy z workami pod oczyma a muszę przyznać każdej nawet tej najładniejszej kobiecie worki odbierają troszku urody :) nie mam tez zmarszczek pod oczami natomiast zostały na czole które marszcze niemiłosiernie . Wydałam na tę przyjemność 7000 zł. Jestem zadowolona . Dostałam zabieg na dłonie gratis oraz złotą kartę z 15 % rabatem na pozostałe usługi w Salonie. Robiłam w Katowicach w Celebrity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
do Obiektywna 40ha. Tak, masz rację. Ja też szukam na forach i jestem na rozdrożu. A z jaką częstotliwością i ile wzięłaś zabiegów na Focusie ? Ceny są tak różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobiektywna 45
cześć piszę nieobektywan bo nie robiłam ani thermage ani focusa thermage działa tyle że boli jak cholera - nie byłam ale mam dwie koleżanki jedna zrobiła kilka zabiegów i widać efekty druga uciekła w połowie pierwszego - mówi że ból dla niej był nie do zniesienia - jednak na pewno wiele osób go wytrzymuje szukałam focusa RF ale nie znalazłam ani firmy, która go produkuje ani nikogo poza polską kto go oferuje - może zaganicą jest pod inną nazwą? wybrałam elosa bo mam bardzo dużo punktów na świecie gdzie go można znaleźć, a dodatkowo jest tańszy i podobno (patrząc na fora)mniej boli niż thermage robiłam 5 zabiegów i efekt liftingu mam na pewno nie gorszy niż koleżanka po thermage - dodatkowo fajnie wyrównali mi koloryt skóry i faktycznie nie boli (nie to że jest super przyjemnie ale nie boli) - nie znam nikogo kto korzystał z focusa więc nie mam porównania tak więc nieobiektywnie wybieram elosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna 40ha
Focus ma przecież dystrybutora. www.focusrf.com. Każde miasto różni się cenowo w oferowanych usługach .Heh jak o nim pierwszy raz przeczytałam to go jeszcze w Katowicach nie było a w Wawie nawet do 1200 zł za jeden zabieg brały niektóre salony.. Ja robiłam w sumie 10 zabiegów. Nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Czytałam o Elosie i chyba sie wybiore, tym bardziej, że Dziewczyny robiły i zachecają. Cena 500 zł ( jeszcze nie wiem czy tylko twarz, czy komplet czyli szyja też). Podobno 5-6 zabiegów wystarczy. Zobaczę. Chyba sie umowie jednak w sobotę. Focus jest droższy i zabiegów trzeba więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Ode mnie jest jeszcze Gdynia a tam bardzo zachecające promocje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 40
Drogie Panie Ja równiez jestem po zabiegach focusem rf, długo się zastanawiałam jaki " sprzet " wybrać i zdecydowałam się na ten, bo widziałam efekty u koleżanki. Ceny są rózne, ja osobiście robiłam w Krakowie, w Studio Lorena. Z ceny byłam zadowolona. Fajna sprawa bo są bezplatne konsultacje,wogóle bardzo fajne miejsce i miła obsługa. Czy w Krakowie czy w Gdyni polecam focus rf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota.t44
Cześć dziewczyny, Jestem po 5 zabiegach focusem i biore nastepne 5 bo jestem straszliwie zadowolona z efektów! Zabieg bardzo przyjemny, efekt widziałam juz po pierwszym zabiegu, moje pory sa zmniejszone, owal twarzy zupełnie inny, oczy rewelacja i zmarszczki przy nosie mi sie mocno wyprasowały a zaskoczyło mnie to , ze ten zabieg oczyscił mi skóre. Zabiegi robi mi pani Iza i Dagmara z gabinetu kosmedika w Spocie. Za 5 zabiegów zapłaciłam 3000 zł wiec jak dla mnie przystepna cena. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Mamy nadzieję, że odpowiedzi jakie wysłaliśmy Paniom na prywatne maile pomogły lub pomogą podjąć właściwą decyzję. Raz jeszcze (ponieważ to pytanie przewija się przez wszystkie maile) powtórzymy, że z naszej praktyki wiemy iż skuteczność zabiegu na twarzy w większym stopniu zależy od doświadczenia i praktyki operatora a w znacznie mniejszym (o ile w ogóle) od urządzenia. Diatermia wywołana falami radiowymi to zjawisko fizyczne oddziałujące na tkanki, bez względu na to jakim urządzeniem je wywołujemy. Kluczowe znaczenie ma odpowiedni dobór temperatury, oraz preparatów. Ponieważ większość urządzeń nie dysponuje możliwością pomiaru temperatury wykonywania zabiegu, najistotniejsze jest doświadczenie operatora, tak aby wykonał zabieg optymalnie wysoką ale nie niebezpieczną temperaturą. Można też znaleźć urządzenia które badają temperaturę na bieżąco, co gwarantuje optymalny bezpieczny efekt. Pozdrawiamy PS. Z zainteresowaniem przeczytałem post Dorota.t44, gratuluję efektu. Ale nie mogę się oprzeć i napiszę, że: jestesmy znacznie tańsi a conajmniej równie skuteczni :) zapraszam na bezpłatny test do Gdyni. Zapraszam też na GFT Złota Maska - to dopiero jest cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea45
witam panie.Zamin zdecydowalam sie na zabieg focusem fr+ czytałam to forum.Teraz jestem po 4 zabiegu godzinnym na twarz i...... nic.Nie widze żadnych pozytywnych efektow.Cały czas sie pocieszam ze przyjda .Dlatego weszłam tu znowu i czytam o tych pozytywnych efektach żeby miec nadzieje. :( . Dla zainteresowaych krotko o mojej historii walki z czasem i przyciąganiem ziemskim. Od paru lat robilam sobie botox na : pionowe zmarszczki na czole (przez co podnosiły mi sie niemilosiernie brwi -efekt Nikolsona ) trzeba bylo to skorygowac . Brwi opadly i powieki tez :( No to oczka czyli kurze łapki - osłabienie mięsnia okrężnego oka spowodowało doły pod oczami . Dla tego własnie ratujac sie przed botoxem zdecydowałam sie na fokus rf+ . Nic owal zwisa jak zwisal . oczy i czolo ?-czasem mam wrażenie że tej skory jest jeszcze wiecej na twarzy . Pory wielkie, jakie były takie sa. Kosmetyczka wykwalifikowana (studia kosmetyczne) doświadczona (na tym aparacie też). gabnet renomowany, nawet bardzo -prywatna klinika a ja załamana . u koleżanki ( bo robimy razem ) też nie ma efektów widocznych . Nie napisze jakie miasto itp info. żebyście nie podejrzewały mnie o zle intencje .po prostu czekam i mam nadzieje że wszystko co piszecie jest prawdziwe i efekty przyjda -jakie mam wyjście? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ripley
W JELENIEJ GÓRZE JEST FANTASTUCZNE PROFESJONALNE CENTRUM KOSMETOLOGII GDZIE MOŻNA ZROBIC DOSŁOWNIE WSZYSTKO !!!!! MOŻNA PRZY OKAZJI DOWIEDZIEC SIĘ NAPRAWDĘ WIELE NA TEMAT WŁASNEJ SKÓRY I OTRZYMAC NAPRAWDĘ DOBRE PORADY ODNOŚNIE PIELĘGNACJI I TAK DALEJ . POSIADAJĄ NAJNOWSZY SPRZĘT W TYM SŁAWETNĄ BELLA-TERMA OBSŁUGIWANĄ PRZEZ WYKWALIFIKOWANĄ OSOBĘ , LASERY BOTOXY I TEGO TYPU BAJERY . WSZYSTKO O CZYM MOŻNA POMARZYC I TO ZA CAŁKIEM PRZYZWOITĄ CENĘ . JA TEŻ RAZ ZROBIŁAM SOBIE BOTOX I PRZYZNAM ŻE CZUŁAM SIĘ Z TYM CAŁKIEM NIEŹLE NIE MNIEJ JEDNAK JAKIŚ CZAS TEMU ODKRYŁAM COŚ ZUPEŁNIE INNEGO . ODKRYŁAM GIMNASTYKĘ TWARZY !!! KUPIŁAM KREM ORAZ SPECJALNE MLECZKO DO MYCIA TWARZY ZAWIERAJĄCE IDEBENON NAJNOWSZY WYNALAZEK W KOSMETOLOGII I CODZIENNIE CWICZĘ MIEŚNIE TWARZY I POWIEM WAM ŻE NA EFEKTY WCALE NIE MUSIAŁAM DŁUGO CZEKAC ! ABY OBSERWOWAC ZMIANY ZROBIŁAM SOBIE ZDJĘCIE PRZED CAŁĄ TO HISTORIĄ I NASTĘPNE PO 3 TYGODNIACH I WIECIE CO ???? WYRAŹNIE POPRAWIŁ SIĘ WYGLĄD MOJEJ TWARZY !!!!! ZMARSZCZKI ZWŁASZCZA TE WOKÓŁ UST JAKBY SIĘ ROZMYŁY OWAL TWARZY RŁÓWNIEŻ SIĘ POPRAWIŁ , WYRAŹNIE ZANIKŁA < DRUGA BRODA> CZYLI SKÓRA POJAWIAJĄCA SIĘ POD BRODĄ GDY OPUSZCZAMY GŁOWĘ NP. CZYTAJĄC . JESTEM NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!!! POLECAM TEN SPOSÓW WSZYSTKIM BO NIC NIE KOSZTUJE A CO NAJWAŻNIEJSZE JEST ABSOLUTNIE BEZPIECZNY !! TAK SAMO JAK MOŻNA KSZTAŁTOWAC CIAŁO MOZNA KSZTAŁTOWAC TWARZ POPRZEZ SYSTEMATYCZNE WŁAŚCIWE CWICZENIA . A TAK PRZY OKAZJI , BO ROZPISYWANO SIĘ TUTAJ NA TEMAT TEJ BELLA TERMA I FOKUS I TYM PODOBNYCH , STAROŚCI NIC NIE POWSTRZYMA I TAKA JEST PRAWDA , MOŻNA OCZYWIŚCIE CUDOWAC I WALIC NA TWARZ ROZMAITE CUDA , TYLE TYLKO ŻE POWSTRZYMA SIĘ PROCES STARZENIA NA CHWILĘ , NIE NA ZAWSZE . A PAMIĘTAC POWINNYŚCIE ŻE IM WIECEJ SIĘ WALI TYM GORZEJ SIĘ PÓŹNIEJ BĘDZIE WYGLĄDAC BO WSZYSTKO Z CZASEM WYJDZIE NA WIERZCH . I ZAPEWNE NIE USŁYSZYCIE TEGO OD ŻADNEJ Z UŚMIECHNIĘTYCH PAŃ KOSMETYCZEK BO CHCĄC ZARABIAC KASĘ RACZEJ WAM TEGO NIE POWIEDZĄ A TAKA JEST NIESTETY PRAWDA . pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia....
Nareszcie jakiś konkretny post . Przyznam szczerze Ripley że zaciekawił mnie twój post i to nawet bardzo i chyba wypróbuję tę twoją metodę . Bardzo często słyszy się ( gdy tylko pojawi się jakieś nowe urządzenie w świecie kosmetologii ) jakież to niezwykłe skutki czyni i ileż to z niego korzyści i jak napisałaś żadna z kosmetyczek nie będzie się rozwodziła na temat działań ubocznych takiego czy innego urządzenia i każda będzie wychwalała ile wlezie i zachęcała jak tylko może do wypróbowania . Może jednak zanim ktokolwiek zdecyduje się na taki czy inny zabieg warto by sprawdzic nie tylko zalety ale i wady tej czy innej metody jeżeli już koniecznie chce się coś robic szczególnie jeśli chodzi o twarz . Kiedyś poddałam się elektrolizie z powodu włosków pod nosem była to podobno rewelacyjna metoda , zero śladów a jednak po zaledwie kilku zabiegach porobiły mi się DZIURY w miejscach gdzie kosmetyczka wbijała igiełkę . Mam te dziurki do dzisiaj niestety a to przykład że co dobre dla innych nie zawsze jest dobre dla mnie . Nie wolno zapominac że każdy ma inny rodzaj skóry , czytałam troszkę na temat owej Thermy i przyznam że byłam zaszokowana jakie skutki uboczne mogą wystąpic u niektórych osób po jej zastosowaniu . Ponijając już raka skóry ( to z właszcza u osób z zaburzeniami pgmentacyjnymi ) oraz trwałych przebarwień nie sądzę abym kiedykolwiek zdecydowała się na to nawet za darmo . Czy to w sumie faktycznie aż takie ważne czy ma się kilka zmarszczek więcej ? Myślicie że to właśnie zmarszczki są tym na co ludzie zwracają uwagę ? Moim zdaniem nawet najbardziej wypacykowana twarz będzie odpychała bez uśmiechu . W życiu ważne jest by byc naturalną , sympatyczną , potafiącą obdarzyc innych serdecznym uśmiechem , potafiącą pokłonic się starszemu na ulicy . To jest to na co zwraca się uwagę . Dlatego gdy nieraz czytam podobne posty o tym że koleżanka czy znajoma zrobiła sobie to czy tamto więc następna jak ta małpka z cyrku natychmiast chce zrobic to samo chce mi się po prostu śmiac bo potem pojawiają się historie że zamiast pomóc zrobiło sie gorzej i wielki lament i wielka rozpacz . Tak jak z fobią na tatuaże , jedna przez drugą ścigała się w robieniu tatuaży bez pomyślunku co zrobią z tymi malowidłami w wieku 50 lub 60 lat . Pewnie nawet w upał będą wtedy ubierały swetry bo raczej idiotycznie będą wyglądały te zwisające ala-motylki czy delfinki . Wszystkim radzę zatem mocniej się zastanowic zanim zacznie się eksperymentowac z własną twarzą , bez słuchania opowieści od koleżanek i znajomych i częściej się uśmiechajcie moje drogie bo uśmiech to podstawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimnastyczka twarzy
Zgadzam się z Ripley. Też niedawno zaczęłam ćwiczyc twarz i już po 2 tygodniach widziałam efekty! Tymczasem zrobiłam 3 zabiegi focusem i efektów nie była żadnych, no może delikatne, minimalne napięcie skóry, które ustąpiło po tygodniu od zakończenia zabiegów. Ripley, jestem bardzo ciekawa jakiej metody gimnastyki twarzy używasz. Ja ćwiczyłam na podstawie książku Catherine Pez, używając też cwiczeń Carol Maggio. Słyszałam też, że ćwiczenia Evy Fraser są dobre. Ile masz lat, jeżeli mogę zapytać i jak często ćwiczysz (ja mam 29 i ćwiczę 3 razy w tygodniu po ok 20 minut)? Koniecznie musimy się wymienić doświadczeniami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ripley.
Cieszę się ogromnie że mogłam podzielic się moim pomysłem z innymi . Mam 38 lat , tak naprawdę nigdy nie używałam praktycznie żadnych specyfików na twarz . Botox był pierwszą i chyba ostatnią rzeczą jakiej się poddałam . Mięśnie twarzy staram się cwiczyc codziennie , oglądając telewizję zazwyczaj wieczorem po prostu wykonuję kilka prostych cwiczeń głównie na mięśnie wokół nosa i ust ( zmarszczki pod oczami nie są moim zdanie aż tak widoczne aby się nimi zbytnio przejmowac he he he W pracy gdy jestem sama również kilka razy wykonuję kilka cwiczeń , no jednym słowem staram się cwiczyc kilka razy dziennie , nawet nie sprawdzając czasu , za każdym razem jednak przedłużam czas i przyznam że najprzyjemnieją rzecza po tych cwiczeniach jest zawsze uczucie mrowienia mięśni i nagrzewania się ich co oznacza że pracują . Jest to naprawdę fantastyczna metoda . Początkowo przeczytałam o tym w jednej z książek , niestety zapomniałam autorki ( bez wątpienia była nią jednak kobieta ) ale dla tych którzy chcieli by się czegoś więcej dowiedziec w tym temacie polecam po prostu poszukanie w internecie . Można znaleźc tam zarówno opisy cwiczeń jak również filmiki demonstrujące jak je wykonywac . I dotyczą one zarówno cwiczeń na mięśnie twarzy jak i szyi bo nie należy zapominac o szyi . Raz jeszcze gorąco wszystkich zachecam do wypróbowania tego sposobu przy czym pamiętac należy że aby miec efekty należy byc SYSTEMATYCZNYM bo tylko otrzyma się rezultaty tej metody . Pozdrawiam Ripley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ripley.
ZAPOMNIAŁAM DODAC ŻE CWICZĄC TWARZ NAJLEPIEJ SKONCENTROWAC SIĘ NA KILKU PROSTYCH CWICZENIACH , WIEM ŻE JEST ICH MNÓSTWO ALE NAJLEPIEJ JEST WYBRAC TYLKO TE KTÓRE BĘDĄ NAM NAJLEPIEJ ODPOWIADAŁY , JA MAM TRZY KTŁÓRE MOIM ZDANIEM SĄ NAJLEPSZE (PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE) POMAGAJĄ KSZTAŁTOWAC MIĘŚNIE WOKOŁ UST , NOSA ORAZ ZWALCZAJĄ I TE WŁAŚNIE CWICZENIA WYKONUJĘ JAK CZĘSTO MOGĘ A ŻE JUŻ DO NICH PRZYWYKŁAM WESZŁO MI TO TAK W NAWYK ŻE NIE WYOBRAŻAM SOBIE ABYM NIE WYKONAŁA ICH PRZYNAJMNIEJ ZE TRZY ALBO I CZTERY RAZY DZIENNIE . NAJMILSZYM KOMPLEMENTEM ZAŚ BYŁO GDY KILKA DNI TEMU KTOŚ STWIERDZIŁ ŻE WYGLĄDAM NA 21 LAT ! I CHYBA O TO CHODZI . RAZ JESZCZE POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ POWODZENIA ! RIPLEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Do Bea. Ja tez szukalam i szukalam. Jestem juz mocno zdesperowana, bo co do urzadzen to juz wiem jakie sa , na jakich dzialaja zasadach itp. Ale nadal nic nie wiem o skutecznosvci. Po wielu, wielu miesiacach szukania w necie i czytaniu na forach Zdecydowalam sie na Elos firmy Syneron zabieg Re Firme i pojechalam 100 km na ten 1-szy zabieg. Pani doktor najoierw zarzadzila konsultacje. I oto co uslyszalam ( nie sadze , aby klamala, bo to jej najbardzej zalezy na przyciagnieciu pacjenta, tym bardzej, ze przy tej wizycie nic mi nie zrobila ). Zabiegi falami radiowymi sa glownie dla kobiet okolo 40-stki. RF nie dziala na chomiki, wieksze zmarszczki, bruzdy ...Lasry np Mosaic bolą bardzo , a efekty różne. No i sie zalamalam, bo tutaj tyle zachwyconych dziewczyn.Mysle, ze to sa osoby okolo 40-stki, u nich rzeczywiscie latwiej jest osiagnac efekty. Pani dr zaproponowala mi lifting wypelniaczami. Podala ich nazwe i cene.Chyba sie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Dlatego tak ważne jest, abyśmy pisały nasz wiek przy opisywaniu efektow zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniola123
Hej, ja właśnie wyczytałam tutaj:http://flashfashion.pl/lifestyle/alternatywa_dla_skalpela_ że zabieg ten w warszawskim salonie Celebrity Beauty & Spa kosztuje 5900 zł. Trochę sporo, chyba opłaca się nawet wycieczka d Poznania. N apodanej stronce możecie przeczytać, na czym polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea45
do kabuki 2 po pierwsze dziekuje ze sie odezwalas :) Owszem mozna wypelnic bruzdy nosowo wargowe ale co zrobic z chomikami ? ? Co zrobic z dołem pod oczami gdy okreżny oka sie tak poluzowal ze wszystko sie zapadło ? na to nie pomoze wypalniacz . Mam w planach wypelnienie bruzd tylko musze to zrobic po focusie bo inaczej sie porozpuszcza .Mięśnie okręzne na razie ćwicze -może sie wzmocni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Bea witam. otóż ja sie poddałam meziterapii igłowej. Jestem po pierwszych wkluciach. Na razie nic. Co do chomiczkow to tez mam ten sam problem. Oczy zapadniete- skad ja to znam ? ): Pojechalam do Poznania do pewnego gabinetu medycyny estetycznej. Chciałam zrobić coś z buźką wlasnie na focusie. Pani doktor mi powiedziala, ze Focus jest dla pań do 40-stki. Nie pomoze na chomiczki itp. Byla b. szczera. Nie umowilam sie z nia na nic, nic mi nie zrobila z twarza... Teraz zbieram pieniazki na Elos, ale ten o 3 - ch funkcjach. Już szukam gabinetow. Przeznaje , ze samej mi bedzie trudno pojechac. Zobaczę. Nic sie nie przejmuj, ja sie nie poddaje... Pani doktor mi polecila Volume, lub cos podobnego, ale to wydatek w moim przypadku ok. 4 - 4,5 tys. a efekt na 1 rok...A z jakiego miasta jestes Bea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Powiem Ci Bea szczerze , ze po miesiacach szukania w necie uważam , ze w moim przypadku najlepsze jest polaczenie 3 metod RF, IPL i lasera ( na chomiczki i pod oczy) Tak jak pisalam zbieram pieniazki. I mobilizuje sie pomalu do wyjazdOw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Ripley, przybliż jakie ćwiczenia na twarz stosujesz ? . Kiedyś ćwiczylam wyraźne wymawianie samogłosek. Jeśli możesz to napisz jakiego rodzaju ćwiczenia wykonujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxrav
Witam Polecam wam Salon Kosmetyki Estetycznej La Belle w Błoniu ul.Rynek 10 woj.Mazowieckie . Focus Rf + na ktorym pracuję daje naprawde oczekiwane rezultaty koszt 1 zabiegu twarzy to 500 zł. 10 zabiegów 3500 ale jesli jest ktos zainteresowany pełna oferta zapraszam do salonu badz wszelkie informacje uzyskacie pod nr. tel. 0-607-26-26-98 Agnieszka . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
No, no, no ?:)... "słynny focus rf" za 350,- WOW A było 1200 :) Ciekawe co zadziałało : konkurencja czy desperacja :)? Proszę wybaczyć ten sarkazm, ale od zawsze, namiętnie tłumaczyłem ze ceny "focusa" są totalnie "przegięte". Jak widać sytuacja się normalizuje :) .. i bardzo dobrze! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxrav
Witam Nie jest ani desperacja ani konkurencja . Jestesmy w miarę nowym salonem i chcemy aby z tego urzadzenia mogło skorzystac wiecej osób. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Witam (również) :) ... i bardzo słusznie ! popieram Państwa w 100% ! ...ale tak przy okazji :) takie (jakby to nazwać delikatnie) .. „bezpośrednie” reklamowanie się (adres, telefon itp), na forum nie jest zgodne z netykietą. :) Ładniej byłoby podać tylko nazwę, maila i zaprosić do prywatnej korespondencji :) Panie na tym forum mają "głowę na karku" i proszę mi wierzyć, że jak chcą to znajdują namiary salonu, bez problemu :) Pozdrawiam. OTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea45
do kabuki2 witaj Podam ci moj mail mbij@o2.pl .gdybyś chciala to pisz śmialo . Jutro jade na 6 zabieg focusem RF+ ale nie wiem czy to nie bedzie ostatni . Liczyłam chyba na cud a tych wiadomo nie ma . Mezoterapii juz sie poddawalam systematycznie wcześniej. Po focusie chce wypelnic bruzdy nosowo-wargowe na zlikwidowanie chomikow ( nie sa duze) już nie licze .Największy problem jak już pisalam mam z oczami gdy okrężny oka po zabiegach botoxem sie obnizył .Nie ma na to chyba juz nic innego niż cięcie ale i tak miesien nie wroci na swoje miejsce . załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimnastyczka twarzy
Bea, na oczy powinnaś wykonywać ćwiczenia, dzięki nim mięśnie się napinają i skóra wokół oka się podnosi. Polecam ćwiczenia Evy Fraser oraz Carole Maggio. Zajrzyjcie do Internetu, tam wszystko znajdziecie. Niestety większość materiałów jest po angielsku, ale opisywanie na forum jak wykonywać poprawnie ćwiczenia zajęłoby godziny:). Po polsku można dostać w księgarni książkę Catherine Pez - "Gimnastyka twarzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29oli
Witajcie a czy ktoras z Pań korzystała z gabinetu w Piekarach ślas. konkretnie z zabiegu TRINITI to wlasnie polączenie RF+ laser Matrix + coś tam jeszcze;) ??? dla mnie to kupa kasy a wiadomo zabieg jeden nie wystarczy.... czy ktos był- jest zadowolony? w wątku Celesty - zachwala bardzo wlasnie trinity czy wogole poza Piekarami to gdzieś robią? bO w google nic a nic sie nie pojawia hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×